Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Τασούλα  (Kings Hustlers)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 18

    Κριτικές Χρηστών

    markisiosLOG AvatarmarkisiosLOGΜηνύματα: 267 Κριτικές: 57

    Ιστορίες: 0

    Τέλειο κορμί και ωραίο προσωπάκι η Αξιολόγηση: 7.80 — 04/07/2021 - 17:30
    Τέλειο κορμί και ωραίο προσωπάκι η Αξιολόγηση: 7.80 — 04/07/2021 - 17:30
    Τέλειο κορμί και ωραίο προσωπάκι η Τασούλα. Το ραντεβού έγινε στην ώρα του και ή κοπέλα εμφανίστηκε σοβαρή και ντυμένη κομψά. Τη υποδέχτηκα γυμνός και της ζήτησα να κάνει το ίδιο και υπάκουσε. Ηπιαμε το ποτό μας και μιλήσαμε για διάφορα άσχετα πράγματα. Έκανα κίνηση να την φιλήσω και διαπίστωσα ότι δεν φιλάει με γλώσσα. Αν και με πείραξε δεν το εξέφρασα και προχώρησα σε γλειψίματα στο στήθος και στο σώμα. Εκείνη έκαμε σχεδών τα ίδια που της έκανα σε εμένα. Στο στοματικό είναι ικανοποιητική αλλά με τα αρχίδια δεν κάνει παιχνίδι και με στεναχώρησε γιατί το ήθελα οποσδήποτε. Αρχίσαμε το σεξ με πισωκολλητό στο κρεβάτι. Συμμετέχει ωραία αλλά το μουνί της είναι λίγο φαρδύ και με το τζέλ που έβαλε μου τα χάλασε λίγο. Άργησα να χύσω γιαυτό το λόγο και δεν μας έμεινε χρόνος για δεύτερο γύρο. Την έβαλα να μου πάρει πίπα και κοντά το τέλος της ωρας έχυσα ξανά. Έφυγε βιαστικά γιατί είχε αργήσει μου είπε. Οπως είπα στην αρχή το κορίτσι είναι όμορφο αλλά ο διάβολος κρύβεται στις λεπτομερείς. Κάποια πράγματα τα απαιτούμε πλέον γιατί οι καιροί ειναι δύσκολοι και τα λεφτά που δίνουμε πολλά Τα λέμε!
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks