Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    Ekspermator AvatarEkspermatorΜηνύματα: 71 Κριτικές: 12

    Ιστορίες: 0

    Αρχοντισσα του σεξ Αξιολόγηση: 8.50 — 03/06/2023 - 21:45
    Αρχοντισσα του σεξ Αξιολόγηση: 8.50 — 03/06/2023 - 21:45

    Δεν ξερω αν εχει ξαναερθει στο γκλαμουρ αλλα αν εχει ερθει ειναι περιεργο που δεν εχει περισσοτερες κριτικες. 

    Αν και τα γουστα μας ειναι διαφορετικα και κανεναν δεν μπορεις να κρινεις η συγκεκριμενη γυναικα νομιζω θα ικανοποιησει ολες τις κατηγοριες και απο εμφανιση αλλα και απο υπηρεσιες. Οι φωτογραφιες της ελαχιστα ειναι διαφορετικες απο την πραγματικοτητα αλλα και την λαμψη τους την αντιγραφει με βαψιμο στο προσωπο το οποιο εμοιαζε κοντα στο επαγγελματικο. Ηλικιακα της προσθετεις μερικα χρονια, γυρω στα 30 και σου εμπνεει αερα σιγουριας εξ’ αρχης. Ειναι μυαλωμενη γυναικα αλλα πολυ μυαλο δεν μπορει να δωσει γιατι δεν το εχει με το αγγλικο. Το σοσιαλ λοιπον επειδη το ηθελα και επεμηνα το συνδιασαμε με google translate και ηταν μια μιξη αρκετα καλη θα ελεγα. 

    Απο το σωμα της, ο κωλος προεξεχει σημαντικα, τα βυζια αρκετα και σε συνολο νιωθεις οτι εισαι με ενα θηλυκο που λιγοι το εχουν. Στο σεξ σε ανταμειβει πολλαπλασια σε ολες του τις πτυχες. Δινει ελευθερα φιλια στο στομα, δεν λεει οχι σε τιποτα και πραγματικα βαζει τα δυνατα της για να περασετε και οι δυο καλα. Τι τσιμπουκι της ειναι ολα τα λεφτα και με διαρκεια, μπορει να κανει βαθυ λαρυγγι και δεν εχει θεμα να σε τελειωσει μονο και μονο με αυτο. Κανει ωραια στησιματα και ακομα και στο καβαλημα που ειναι δικος της κοπος γαμιεται δυνατα. Το μουνι της ειναι ομορφο και καθαρο αλλα και η πισω τρυπα στα ιδια στανταρ. Προσφερεται για να λαβει στοματικο με μεγαλη της χαρα. Καναμε δυο γυρους οπως σπανια εχω κανει, με παθος, βογγητα και πολλες πρωτοβουλιες απο πλευρας της. Αν αναρωτιεστε αν οντως αξιζει τα 170, πιστεψτε με ναι, τα αξιζει...

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 170
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Σιλικονάτο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    redb AvatarredbΜηνύματα: 540 Κριτικές: 119

    Ιστορίες: 0

    Παθιασμένο σεξ στη κιβωτό της ΝΟΑ.... Αξιολόγηση: 8.17 — 02/06/2023 - 20:55
    Παθιασμένο σεξ στη κιβωτό της ΝΟΑ.... Αξιολόγηση: 8.17 — 02/06/2023 - 20:55

    ΑΧ ΝΟΑ! 3 φορές, καθημερινά με τη συγκεκριμένη από τότε που άρχισε. Το γραφείο εξυπηρετικό όπως πάντα και δεν έχω παράπονο... αν και μερικές φορές τους πετσοκόβω... από αγάπη φυσικά.

    Ντύσιμο όπως αρμόζει σε εσκορτ ,  φορεματάκι μαύρο ολώσομο - μπλουζάκι και δερμάτινη φούστα, εσώρουχα καυλωτικά να αποθεώνουν τον όμορφο πισινό που δεν άφηνα ήσυχο. Μαλλιά όχι τελείως μαύρα αλλά με καστανές-ασημένιες ανταύγιες(ούτε εγώ ξέρω τι ήταν με τον φωτισμό) που γούσταρα πολύ περισσότερο, σώμα ότι φαίνεται αλλά μου άρεσε περισσότερο από κοντά- όχι τόσο νταρντάνα, στήθος σιλικόνης μέτριας δουλειάς αλλά έχω δει χειρότερα, κώλος πεταχτός λατινοαμερικάνικος  στα όρια που μου αρέσει και να φαίνονται οι γραμμές από το μαύρισμα. Βάλτε +5 χρόνια, 7η φωτό αντιπροσωπευτική στο πρόσωπο χωρίς λάμψη, τατουάζ ελάχιστα-μικρά-διακριτικά. Πεντακάθαρη, αρωματισμένη,βαμμένη στη πένα,  με όμορφα μπιχλιμπίδια, είναι περπατημένη στη δουλειά αλλά αγγλικά ελάχιστα και ο γκούγκλης πήρε φωτιά. Λέει θα μάθει, κάποιος καθηγητής αγγλικών να της κάνει ιδιαίτερα και σίγουρα θα περάσει και αυτός καλά. Δέρμα καλοδιατηρημένο, καλύτερο και από 20αρας γιατί προσέχει.

    Φιλιά την άφησα να τα δίνει αυτή γιατί τα έχει δαγκώσει τα χείλη της λίγο και την ενοχλούν. Με πείραξε τη 3η φορά όμως γιατί ήθελα συνεχώς! Πίπα από τις καλύτερες, αισθησιακή, προσπαθούσε να τον πάρει τέρμα και τα κατάφερε αλλά όχι όσες φορές θα ήθελα... αίσθηση τέλεια αφού χρησιμοποιούσε μόνο χείλια και τίποτα από δόντι. Την τελευταία φορά μάλιστα την άφησα να με πιπώσει 20 λεπτά και άλλα 25 λεπτά σε 69 δίνοντας πόνο στο κλειστό τύπου μουνάκι της που ήταν και γευστικότατο. Δεν είπε όχι σε τίποτα... Ιεραποστολικό όπου το δέχτηκε μέχρι το τέλος του τούνελ και να φωνάζει-βογκάει να την γαμάω πιο γρήγορα, να μην σταματάω... ρε εργατιά σκέφτομαι. Σταματάω να πάρω μία ανάσα και για κανά 2λέπτο γαμιόταν μόνη της. Καβάλημα... εντάξει εκεί τα είδα όλα... να ανεβαίνει πάνω στο κρεβάτι, να με κοιτάει και να κάθεται στο πούτσο μου. Ξεκινάει βαθειά καθίσματα από το κεφαλάκι μέχρι όλο μέσα τέρμα... το ζούσε, το ζούσα... το ζούσαμε... με τρέλανε έτσι όπως χτυπιόταν πάνω μου. Να με ακουμπάει στο στήθος με τα χέρια της και  να κοιτάει κάπου στο ταβάνι... αναρωτιόμουν που πραγματικά... Την πέρνω αγκαλια όπως ήταν να μην φύγει, την κάρφωνα συνεχώς μέχρι που σαν αίλουρος την έκανε.  Σηκώνεται αν και με στεναχώρησε τότε γιατί ήθελα να τελειώσω έτσι... στήνεται στα 4 να με κοιτάει με ένα βλέμμα και να αναρωτιέμαι τι πρέπει να κάνω... ρίχνει ένα χαμογελάκι και σαν μικρό παιδάκι σέρνομαι στα σεντόνια και της τον καρφώνω... παραλίγο να τη στείλω στο τοίχο και να κρατιέται από το καθρέφτη... απίστευτη θέα ο κώλος της... ΓΟΥΒ ΓΟΥΒ!!!! Βόγκαγε, ούρλιαζε, έκλεινε με το χέρι της το στόμα καμιά φορά να μην το παρακάνει...το ξεχνούσε καμιά φορά και μας άκουγε όλο το τετράγωνο.  Μου έλεγε συνεχώς μην σταματάω και επίτηδες σταματούσα και γαμιόταν μόνη της... καμία φορά κρατούσα το κεφάλι μου, την κοίταγα κ γελούσα νευρικά. Δεν μπορούσε να το πιστέψω τελικά αυτό. Σπαρτάρισε κάποια στιγμή ο μικρός και τέλος στην κωλάρα της όπου έπεσα κάτω ξερός. 

    Υπήρχαν τόσο τραγελαφικά πράγματα που δεν μπορώ ή δεν θέλω να τα γράψω πραγματικά. Πήγα να σκίσω τη γάτα και η γάτα με έσκισε. 
    Τη τρίτη φορά μου έβγαινε αγαπούλης με παθιασμένο σεξ και η άλλη να μου λέει σκίσε με, πιο γρήγορα, πιο δυνατά....ΟΚ το είδα και αυτό. ΕΡΩΤΕΥΣΙΜΗ από μένα. Σίγουρα την άφησα τότε καυλωμένη για τον επόμενο καθώς είπαμε 20 λεπτά πίπα, 25 λεπτά 69 και 5 λεπτά ιεραποστολικό... τέλος.

    Ξέρει τι κάνει, προσπαθεί να σε ευχαριστήσει, δεν πίεσα για πολλά γιατί όταν πίεζα ένιωθα και μαλάκας σε φάση να μου την λέει ότι δεν την γαμάω αρκετά... όπως γάμα με πιο σκληρα, πιο δυνατά, τράβα μαλλί, ρίξε κανά μπατσάκι και αυτό το πρόστυχο βλέμμα πάντοτε να με κοιτάει και να περιμένει την κάθε μου κίνηση κρίνοντας με αν είμαι πραγματικός άντρας ή όχι. Πάντως δεν νομίζω να είναι για χαρντκορ πράγματα αλλά θέλει να περνάει καλά και να γαμιέται.  Ήταν να πάω και 4η φορά αλλά φτάνει γιατί θα πηγαίνω κάθε μέρα να τη βλέπω.... Δεν παίζει όμως τώρα... την επόμενη εβδομάδα ή όσο αντέξω. Υπήρχε καλή χημεία και θα κάτσει σύνολο 15 μέρες. 

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 170
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Σιλικονάτο
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    geroksouras Avatar geroksouras 02-06-2023 21:39:42
    επιτελους
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money