Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    bigmountain89 Avatarbigmountain89Μηνύματα: 934 Κριτικές: 99

    Ιστορίες: 0

    Ντροπαλό πιπινάκι Αξιολόγηση: 7.33 — 06/04/2023 - 12:37
    Ντροπαλό πιπινάκι Αξιολόγηση: 7.33 — 06/04/2023 - 12:37

    Ή αλλιώς σε πηδάω από τον κώλο και τα άντερα σου αναστενάζουν.

    Για άλλη κοπέλα πήγαινα, αλλά ήταν full booked, οπότε ζήτησα Κρύσταλ, μιας και έδινε κώλο. Οι φωτογραφίες έδειχναν μια ενδιαφέρουσα περίπτωση, αλλά φοβόμουν ότι θα είναι υπερβολικά αδύνατη και πώς γίνεται τέτοια κοπέλα να προσφέρει πρωκτικό; Σε κάθε περίπτωση είχα την αίσθηση πώς θα συναντήσω μια μικροκαμωμένη κοπέλα που κάνει ότι της ζητήσεις. Επικοινωνία με το γραφείο άριστη, η συνάντηση κανονίστηκε σε ανύποπτο χρόνο, στο χώρο της.

    Το ξενοδοχείο το πιο χύμα που υπάρχει, καθώς μπορείς να ανεβείς χωρίς πολλά πάρε δώσε. Ανεβαίνω, τοκ τοκ την πορτούλα, και μου ανοίγει ένα μικροκαμωμένο κορίτσι, αρκετά ντροπαλό. Εκ πρώτης όψεως είναι όπως την βλέπουμε στις φωτό, με παρουσιαστικό πιο γήινο. Ήταν ντροπαλό και με ένα αφηρημένο βλέμμα, φαινόταν εντελώς στον κόσμο της, αλλά μόλις πέρασα στο δωμάτιο αμέσως χαμογέλασε και προσπάθησε να δείξει το χιούμορ της. Μπορεί να περίμενε να δει αν θα περάσω ή θα κάνω μεταβολή για να δείξει τον χαρακτήρα της.

    Υποδοχή με μαύρο διάφανο κορμάκι, το στρινγκ έφτανε μέχρι ψηλά στην πλάτη της, με έφτιαξε αρκετά. Το πρώτο πράγμα που θα προσέξεις είναι το κωλαράκι της, που είναι μικρό αλλά προκλητικό. Με τα γυμνά της πατουσάκια, όμορφα περιποιημένα. Μαλλάκια μακριά ξανθά περιποιημένα. Μοσχομυριστή και πεντακάθαρη.

    Προσπάθεια για μερικές κουβέντες, το κορίτσι είναι ντροπαλό αλλά έχει ένα ναζιάρικο ύφος, έχει μικρά αλλά ωραία μάτια και ωραίο χαμόγελο. Τα μάτια της ελαφρώς κλειστά αλλά μάλλον έτσι είναι το παρουσιαστικό της. Δεν μου άρεσε που ήταν υπερβολικά μακιγιαρισμένη και μετά κατάλαβα το γιατί. Τρυφερό πεταχτό φιλάκι και με στέλνει για ντουζ.

    Περίμενε γονατιστή στο κρεβάτι, προς τον τοίχο, οπότε εύκολα την πλησιάζεις από πίσω για πολλά χάδια και θα δεις ένα κορίτσι απόλυτα gfe που θα ανταποκριθεί στις επιθυμίες του πελάτη. Φιλάει ρουφηχτά, χωρίς γλώσσα, αλλά τα σαρκώδη χείλη της αφήνουν όμορφη αίσθηση. Δεκτική στα φιλιά στο λαιμό, θα στα ανταποδώσει. Δεν έχει τον ενθουσιασμό, αλλά έχει ένα νάζι, λες και θέλει ήρεμα, τρυφερά πράγματα.

    Γδύσιμο και αποκαλύπτεται ένα αδύνατο κορμί με όμορφα μικρά βυζάκια, ταιριαστά με τον σωματότυπο της, με ρώγες μαζεμένες λες και κάτι φοβούνται, αλλά ανταποκρίσιμες. Δεν είναι ανορεξική, απλώς πολύ αδύνατη. Το ύψος της είναι ελαφρώς κάτω από 170 εκατοστά.

    Αφού γλείψει όλο το κορμί, κατεβαίνει για μια καλούτσικη πίπα, αματούρικη. Δεν τον βάζει βαθιά, όμως δε θα πει όχι σε καταδρομικές, αν και δεν το προτιμά, γιατί δείχνει να πνίγεται. Δε ρουφάει δυνατά, αντίθετα έχει τους δικούς της ρυθμούς, αρκετά χαλαρούς. Θα γλείψει αρχίδια, θα αφεθεί εκεί. Θα ανεβάσει κάποιες στροφές αν την ξαπλώσεις και την δαχτυλιάσεις, δείχνει να της αρέσει.

    Δέχεται γλυφομούνι και έδειχνε να σπαρταρά, παίζει με τα βυζιά της. Δέχεται 69, θα επιδιώξει να στον παίξει ενώ σηκώνει κεφάλι προς το ταβάνι, μάλλον από ηδονή. Μουνί χωρίς περίεργες οσμές αλλά λίγο ταλαιπωρημένο. Σάλιο και δαχτυλάκι στο κωλαράκι της, δεν έφερε καμιά αντίσταση. Δυο δάχτυλα, μετά ένα από το δεξί μου χέρι, ένα από το αριστερό μου, να την ανοίξω λίγο, καμιά αντίσταση, αντίθετα έδειχνε να εκτιμά την κατάλληλη προετοιμασία. Απίστευτο μιας και έχει πολύ στενή κωλοτρυπίδα που σε κάνει να νομίζεις ότι δεν δίνει.

    Ξαπλώνει, συνεχίζει το στοματικό, δάχτυλο στο κωλαράκι της, ανεβάζει κι άλλες στροφές.

    Καπότα και καβάλημα για ένα αισθησιακό σεξ, που όμως έδειχνε να μην το έχει. Αποφεύγει την πλήρη διείσδυση, έδειχνε να μην αντέχει, αλλά θα σε πλησιάσει για να νιώσεις την καυτή της ανάσα. Ρώτησε από την αρχή αν θέλω κατευθείαν στο κώλο της, όχι περίμενε κορίτσι μου, να περάσουμε λίγο από το μουνί σου.

    Συνεχίσαμε σε ιεραποστολικό, μείναμε έτσι αρκετά, πριν μπω στον κώλο της. Λίγο τζελ, και είσοδος εύκολη, μπήκε μέχρι το έντερο της. Αφήνει να ανεβάσεις ρυθμό, δεν καταλαβαίνει τίποτα, έδειχνε να μην δυσανεχτεί κάπου.

    Αλλαγή στα τέσσερα, συνεχίσαμε λίγο στα όρθια, τελειώσαμε ξανά ιεραποστολικά με μια απίστευτη θέα να δέχεται δάχτυλα στο μουνί της και την ίδια να τρίβει την κλειτορίδα.

    Καθίσαμε λίγο για ανάσες, υπήρχε μια αμηχανία, αλλά μόνη της πήρε την πρωτοβουλία για δεύτερο γύρο και ολοκληρώθηκε με δυνατό χύσιμο στα τέσσερα.

    Το κορίτσι είναι ντροπαλό αλλά ξέρει τη δουλειά της, είναι δοτική, αλλά θα βάλει φρένο σε ορισμένες στάσεις. Ευγενική και με ναζιάρικο βλέμμα, αν και μου φάνηκε φτιαγμένη για τους δικούς της λόγους. Είναι το κορίτσι των φωτογραφιών. Αν και είναι δοτική δυστυχώς δεν είμαι σίγουρος για αυτό που συνάντησα. Μπορεί να κάνω λάθος, αλλά δεν συνάντησα ένα κορίτσι αρκετά δεκτικό στη δουλειά. Ένιωσα λίγο άσχημα αλλά προχωράμε.

    Αυτά από εμένα, πάμε για άλλα βουνά.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 200
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Υπηρεσίες Πρωκτικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (4)
    Sotatz Avatar Sotatz 06-04-2023 13:53:38
    Ασε με να μαντεψω, για φρεγια πηγαινες?
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    geroksouras Avatar geroksouras 06-04-2023 14:00:56
    το πιο σπαστικο στο ξενοδοχειο ειναι οτι πρεπει να παρεις το μεσα ανσανσερ και οτι οι οροφοι ειναι οτι να ναι
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    hornyasfuck Avatar hornyasfuck 07-04-2023 07:53:08
    @geroksouras Αὐτό ξαναπές το! Ἔχω χαθῆ, βγαίνοντας. Εἰδικά ὅταν ἀπό μιά καλή συνεδρία, εἶμαι... "ἀλλοῦ"!
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    P.vim Avatar P.vim 09-04-2023 13:07:52
    Εγω χαθηκα παντως στο φευγα , κατεβηκα  μετα ποδια και βγηκα απο αλλη εξοδο/εισοδο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks