Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Annabel  (Studio Paradise)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    topscorer AvatartopscorerΜηνύματα: 997 Κριτικές: 36

    Ιστορίες: 0

    Σοκολατίνα πάστα αλλά όχι φρέσκια. Αξιολόγηση: 4.83 — 20/03/2023 - 13:16
    Σοκολατίνα πάστα αλλά όχι φρέσκια. Αξιολόγηση: 4.83 — 20/03/2023 - 13:16

    Επίσκεψη στο εν λόγω studio την προηγούμενη εβδομάδα για να φάω σοκολατίνα πάστα.Βγαινει στο σαλόνι η Annabelle με τις βυζαρες κ την κωλαρα της κ δίνω 40 το απλο για να την δοκιμάσω.Κάνω γρήγορο ντουζάκι κ να σου μπαίνει στο δωμάτιο κ παίρνει την πετσέτα να με σκουπίσει.Πολυ θετικό εκ μέρους της.Ξαπλώνω ανάσκελα στο κρεβάτι κ την λέω in English να έρθει πάνω μου κ να μου φέρει τις βυζαρες της στο προσωπο μου να τις γλυψω.Παραληλα της έδινα κωλοσκαμπιλα χωρίς να δυσανασχετεί.Δυστυχως η μαλακω δεν είχε κάνει μπάνιο και τα βυζολουτρα δεν είχαν άρωμα φρεσκάδας.Παω να την φιλήσω στο στόμα αλλά μου γύρισε το μάγουλο.Στη συνέχεια άρχισε αυτή να με φιλαει στο λαιμό κ στα αυτιά κ κατέβαινε αργά κ αισθησιακά όλο κ πιο χαμηλά όπου μου έβαλε σκούφο κ ξεκίνησε μια ωραία πίπα βεντουζατη με dt αλλά χωρίς να γλυψει τα καμπανελια.Στο γαμήσι τώρα έπαιξαν τρεις στάσεις cowgirl,missionary κ doggy style όπου στο τέλος εχυσα πάνω στην κωλαρα της.Αντεχει το δυνατό πιστονιασμα.Δηλωνει Colombian a,αλλα όρκο δεν παίρνω.Όταν βγήκα απο το δωμάτιο μου είπε ο φίλος μου ότι μπήκε αμέσως στο επόμενο χωρίς να πάει για φρεσκάρισμα.Απαραδεκτη.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
    Κόστος (€) 40
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Καθαριότητα Χώρου Άψογη
    Συμπεριφορά Υπηρεσίας Ουδέτερη δεν ενόχλησε
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money