Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 216

    Κριτικές Χρηστών

    AlfaArsenico AvatarAlfaArsenicoΜηνύματα: 2267 Κριτικές: 88

    Ιστορίες: 0

    Πυραυλακατος Αξιολόγηση: 8.50 — 12/02/2023 - 23:30
    Πυραυλακατος Αξιολόγηση: 8.50 — 12/02/2023 - 23:30

    Την Δημητρα την πρωτογνωρισα τυχαια στο ανσανσερ ενος πορνοξενοδοχειου. Μπαινει μεσα και αρχισα να την κοβω απο πανω μεχρι κατω με ενα λαγνο βλεμμα, που οποιαδηποτε αλλη γκομενα θα αισθανοταν αβολα. Εκει που πηγα να ρωτησω πια ειναι, μου πεταει το φοβερο. Dimitra AGN ????


    Την Δημητρα την ειχα δει αρκετες φορες, και καθε φορα καινουργια περιπετεια. Κοντη (πολυ κοντη) με καλο προσωπο, μακρια ξανθια (βαμμενα) μαλλια, λεπτο σωμα μοντελε, φτιαγμενα βυζια 2.5αρια που της πηγαιναν για το μεγεθος της, και παντα περιποιημενα ακρα.


    Στο κρεβατι υφαιστιο, και σιγουρα στα τοπ 5 στην Αθηνα πριν τα παρατησει. Δεν σου γεμιζε το ματι οταν την πρωτοεβλεπες, αλλα εκανε απο τα πιο βαρβατα γαμησια και το ευχαριστιοταν, το ενοιωθε, το ζουσε χωρις προσποιηση.


    Στο κρεβατι παντα ειχαμε εναλλαγες, οπως ηταν αλφα θηλυκο, αναβε πολυ γρηγορα στην περιποιηση, εχυνε με δυνατα βογγητα και ουρλιαζε οταν ερχοταν σε οργασμο, στοματικο και DT για σεμιναριο, δυνατο πηδημα (της αρεσε καβαλαρησα που αν δεν προσεχες στον εσπαγε) και αντοχες στο πρωκτικο απο τις λιγες. Παντα μου εκανε εντυπωση πως τον επαιρνε τοσο βαθια και σε εσπρωχνε να μην αφησεις τιποτα εξω. ???? Καθαρο PSE πηδημα, και οσο πιο εντονο, τοσο το καλυτερο. Δεν κωλωνε πουθενα, μα πουθενα.


    Σε μια συναντηση μας σε γνωστο πορνο ξενοδοχειο που ακουγονται τα παντα, ειχα κλεισει δωματιο στον πρωτο οροφο. Μονο αυτο ηταν διαθεσιμο. Η συναντηση με την Δημητρα ηταν τοσο εντονη οπου ουρλιαζε κυριολεκτικα απο τους επανωτους οργασμους, που μας ακουσε ολο το ξενοδοχειο και οταν πηγα να αφησω τα κλειδια, η ρεσεψιονιστρια μου χαμογελουσε και μου εδειχνε την βερα της. ????  Φανταζομαι θα μαντεψατε ποιο ειναι.


    Σοσιαλ μαλλον φτωχο, γιατι δεν ανοιγοταν και δεν σε αφηνε να ξεκουραστης. Στο σοσιαλ σου επιανε την βεργα για να στην ξανασηκωσει.


    Μιλαμε για επικα γαμησια και ενα μωρο που αφησε ιστορια στην πορνο ζωη της Αθηνας.


    Ελπιζω να ειναι καλα οπου και να ειναι, και παντα την θυμαμαι με χαμογελο!





    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 200
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Φωτογραφίες Δεν υπήρχαν/δεν φαίνεται προσωπο
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    Υπηρεσίες Πρωκτικό
    Τελείωμα στο πρόσωπο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (5)
    Antonis78 Avatar Antonis78 13-02-2023 01:13:43
    ήταν η άτιμη πύραυλος ε;
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    lagonisian Avatar lagonisian 13-02-2023 07:48:35
    η κοπέλα έχει σταματήσει εδώ και χρόνια και τη γαμούσαμε προ πενταετίας...ποιο το νόημα της κριτική αυτής?? καμία χρησιμότητα πλέον
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 13-02-2023 11:07:09
    Πραγματι, παρα πολυ καλη και δυσκολα να την εβρισκες διαθεσιμη!
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Κοντοπούτανο με τα όλα του λοιπόν! Πόσο κοντή; Έχω μία παντρεμένη μικρή που είναι 1,53 και είναι φασάρα. Αυτή ακόμη πιο κοντή; Όχι, ε; Δε μπορεί! *lol*
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 14-02-2023 01:08:38
    Δεν την μετρησα, αλλα στο ανσανσερ ο λαιμος μου πιαστηκε.
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks