Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Link: Προβολή
  • Κριτικές: 4
  • Προβολές: 63

    Κριτικές Χρηστών

    Fawkes AvatarFawkesΜηνύματα: 0 Κριτικές: 4

    Ιστορίες: 0

    Μαριναρα Αξιολόγηση: 8.83 — 08/06/2023 - 20:01
    Μαριναρα Αξιολόγηση: 8.83 — 08/06/2023 - 20:01

    Συναντηση προ ολιγωβ μηνων με την Μαρινα. Η αληθεια ειναι οτι δυσκολα της βρισκεις γιατι επιλεγει αυτη ποτε θα δουλεψει. Εχουν γραφτει πολλα δε θα τα επαναλω, απολυτο value for money και κραιτεται απιστευτα για την ηλικια της σε σημειο να μην πιστευεις οτι προκειται για τοσο μεγαλη (μονο στο προσωπο φαινεται λιγο). Πιπα τρομερη ολο μεσα και στο σεξ παιρνει φουλ πρωτοβουλιες γιατι πανω απο ολα θελει να το ευχαριστηθει και αυτη. Να σαι καλα μαρινακι και ευχαριστουμε για τις ωραιες στιγμες.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 60
    Πόλη Αθήνα
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Φωτογραφίες Δεν υπήρχαν/δεν φαίνεται προσωπο
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    Υπηρεσίες Τελείωμα στο στόμα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Underworldsexmachine7 AvatarUnderworldsexmachine7Μηνύματα: 1898 Κριτικές: 107

    Ιστορίες: 0

    Μετά από πολλές προσπάθειες τελικά κατάφερα Αξιολόγηση: 2.20 — 24/07/2021 - 09:16
    Μετά από πολλές προσπάθειες τελικά κατάφερα Αξιολόγηση: 2.20 — 24/07/2021 - 09:16
    Μετά από πολλές προσπάθειες τελικά κατάφερα και πήρα την Μαρίνα 60. Για μένα στις μέρες μας είναι μια τίμια λύση η μια ώρα και τα 60 ευρώ. Σε κάνει να είσαι πασας και περνάς υπέροχα. Τίμια χρήματα ζήτάει και σου δίνει τα πάντα απλόχερα Ε'ισα ο εραστής της, ο γκόμενος της για μία ώρα
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    giorgos2226 Avatargiorgos2226Μηνύματα: 2192 Κριτικές: 34

    Ιστορίες: 0

    Ρωσικο S-300 Πρώτη φορα με την Μαρίνα Αξιολόγηση: 7.00 — 20/05/2021 - 14:25
    Ρωσικο S-300 Πρώτη φορα με την Μαρίνα Αξιολόγηση: 7.00 — 20/05/2021 - 14:25
    Ρωσικο S-300 Πρώτη φορα με την Μαρίνα στα τελη του προυγουμενου μηνα. Ειχα προσπαθήσει αλλες δυο φορες πιο παλια να συναντηθώ μαζί της αλλά την μια δεν βόλευαν οι ωρες και την άλλη φορα έλειπε απο Αθήνα. Χθες ήταν η τυχαιρη μου μερα , μ απάντησε αμέσως και κανονίσαμε χωρίς καθυστέρηση μέρος και ωρα. Η μαρίνα έφτασε νωρίτερα στο ραντεβού και με πρόλαβε πριν μπω για ντουζακι. Μολις άνοιξα την πορτα έπαθα την πλακα μου...δεν περίμενα να αντικρίσω τέτοιο Ρωσικο άλογο. Για την ηλικία της μόνο απο το πρόσωπο καταλαβαίνεις οτι προκειτε για μιλφ, απο σωμα ομως τα σπαει!!!!!!!!! σε καμία περίπτωση δεν το περιέμενα και δεν εχει καμία σχέση με την φωτο που υπάρχει. Απο κορμι βαζει κατω πολλές 20χρονες...Ρωσικο αλογο ιπποδρόμου αλλωστε. Μπήκε και αυτη με την σειρά της για ντουζακι και μολις βγήκε αρχισαμε παθιασμενα γλωσσόφιλα, μετα με πεταξε στο κρεβατι και αρχισε να γλυφει βασανιστικά το σωμα μου μέχρι να έρθει η στιγμή να τον πάρει στο στομα....καλο και αργο τσιμουκι στην αρχή που ήμουν έτοιμος να εκραγώ και την σταμάτησα. Την γύρισα και την έγλειψα και εγω λιγάκι και μετα το πέρασμα σκούφου την πηρα ιεραποστολικά να βλεπω τις ατελείωτες ποδάρες της και το στήθος (ενισχυμένο με σιλικόνη). Μετα ανέβηκε αυτή από πάνω και αρχισε να ιππεύει μέχρι π τελείωσα. Ντουζάκι και οι δύο..μου έκανε και λίγο μασάζ και αρχίσαμε τον δέυτερο γυρο. Στην αρχή έτσι οπως φιλιόμασταν και ήμουν στα γόνατα στο κρεββάτι τυλίχτηκε πάνω μου και την πηρα σε στυλ όρθια, μετα αλλάξαμε αλλες 3 στασεις μέχρι να τελειώσω ξανα..δεν ξέρεις τι στάση να κάνεις μαζι της , ειναι φοβερή και αντέχει τα πάντα και έτοιμη να σε τινάξει στον αερα σαν S-300...για να μην αναφέρω τη θεα στα 4 καθώς ειναι επικίνδυνο να σε δαγκώσει το 'φιδι' της. Η κοπέλα αξίζει και με το παραπάνω και είναι VFM, εννοείται πως θα προσπαθώ να την βλέπω τακτικά από δω και περα. Εχει πολύ καλή συμπεριφορά και είναι ακομπλεξαριστη.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (2)
    alex853 Avatar alex853 20-02-2023 19:22:14
    ΠΩΣ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ?
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    giorgos2226 Avatar giorgos2226 22-02-2023 22:31:53
    http://cginfo.xlogs.org/?p=10
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    kazakos AvatarkazakosΜηνύματα: 547 Κριτικές: 45

    Ιστορίες: 0

    Η κριτικη ειναι αρκετα παλαιοτερη και Αξιολόγηση: 7.80 — 19/05/2021 - 16:02
    Η κριτικη ειναι αρκετα παλαιοτερη και Αξιολόγηση: 7.80 — 19/05/2021 - 16:02
    Η κριτικη ειναι αρκετα παλαιοτερη και τη βαζω για να βοηθησω το σαιτ να εχει μια κι αυτη Μην μου ζητατε νουμερα σιγουρα δεν τα εχω μετα απο 2-3 ισως και 4 χρονια Θα γραψω την εμπειρια μου οπως ηταν τοτε σιγουρα καποιοι θα ειναι πιο ενημερωμενοι απο εμενα για προσφατες εμπειριες μαζι της Μέτριο προσωπο κορμι λαμπαδα για τα 45 της στο κρεβατι ομως τυφωνας Μαρινα καταιγιστικη Τιμη ανταγωνιστικοτατη στα 60 ευρουλακια πιπα απο τις ποιο δυνατες και πιοκαλες δεν μασαει να την χυσεις στο στομα και δεν ζηταει(ζηταγε) εξτρα καθαρα για Μιλφακιδες
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money