Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    bigmountain89 Avatarbigmountain89Μηνύματα: 938 Κριτικές: 99

    Ιστορίες: 0

    Μικρή μου μέλισσα Αξιολόγηση: 7.33 — 14/01/2023 - 11:20
    Μικρή μου μέλισσα Αξιολόγηση: 7.33 — 14/01/2023 - 11:20
    Πρέπει να ομολογήσω πώς δεν είχα σκοπό να τη συναντήσω, όμως την βρήκα τυχαία στα social media, στα οποία φαίνεται πιο όμορφη σε σχέση με τις φωτό του γραφείου και κάτι μου έλεγε ότι είναι υποψήφια να πλαισιώσει τις άλλες δυο κορυφαίες του γραφείου, Alicia κασι Francesca. Οπότε πείστηκα να τη συναντήσω, αν και είχα μια επιφύλαξη πώς θα δω ένα αρκετά μαζεμένο κοριτσάκι. Συνεννόηση με το γραφείο άριστη, η συνάντηση κανονίστηκε στο χώρο της.

    Τοκ τοκ την πορτούλα και μου ανοίγει ένα μικροκαμωμένο μελαχρινό κοριτσάκι, μινιόν. Είναι όντως πιο όμορφη από κοντά, αν και τις έκανε τις πλαστικές της. Κρίμα είναι γιατί είναι μόλις 20 χρονών και στα social έχει κάτι παλιές φωτό, που ήταν πανέμορφη. Έχει πειράζει ελαφρώς τα χείλη, τα βυζιά, νομίζω και κώλο. Πραγματικά κρίμα γιατί κατά τη γνώμη μου, δε τα χρειαζόταν.

    Με υποδέχτηκε με κολλητό μίνι φορεματάκι που άφηνε εκτεθειμένο το μπούστο της και ήταν λαχταριστό, με ένα χαζό απλανές βλέμμα που γρήγορα έγινε ναζιάρικο, το κοριτσάκι φαινόταν αρκετά μαζεμένο, αλλά πρόσχαρο να πειραματιστεί μαζί σου. Αφού ανταλλάξαμε τις πρώτες κουβέντες, με στέλνει για ντουζ.

    Κάθομαι δίπλα της και με πρωτοβουλία της αρχίζει τις αγκαλιές. Προσπάθεια για φιλιά, δέχεται αλλά με μέτρο. Φαινόταν φοβισμένη αλλά γρήγορα την άφησα να ανοιχτεί και αφέθηκε κάπως και άρχισε τα φιλιά σε όλο το σώμα, πριν κατεβεί χαμηλά για μια μέτρια πίπα που γρήγορα έγινε καλή. Πέρασε και από τα αρχίδια μια βόλτα, όμως έδειχνε να μην το γουστάρει, οπότε τον πήρε ξανά μπουκωμένο.

    Την σταματάω να τη γδύσω και αποκαλύπτεται ένα όμορφο νεανικό σώμα, σχεδόν παιδικό, αδύνατο. Βυζιά σιλικόνης, καλή δουλειά θα έλεγα, καθώς δεν είναι σκληρά, αλλά πρόσφατη, καθώς οι τομές ήταν εμφανής. Ακόμα κι έτσι όμως, φαίνονται λαχταριστά, με όμορφες μικρές ρώγες. Παρομοίως, όμορφος τουρλωτός κώλος, αλλά μάλλον κι αυτός δέχτηκε ελαφρές παρεμβάσεις, ίσα ίσα για να φαίνεται πιο στητός. Δεν ξέρω, αλλά έτσι μου φάνηκε. Παρόλα αυτά όμως, ήταν μαλακός ζουμερός για πολύ ζούληγμα.

    Την ξαπλώνω να της τον κεράσω στο στόμα, και για κάποιον περίεργο λόγο, της άρεσε περισσότερο έτσι. Δεν είχε παράπονο με το ελαφρύ mouthfuck, πάντα μέσα στα επιτρεπόμενα όρια μιας και ένοιωθε πιο άνετα έτσι, όσο πέρναγε η ώρα τον ήθελε πιο βαθιά και με εξέπληξε ευχάριστα. Ενώ ήταν ξαπλωμένη, θαύμαζα το νεανικό της κορμί και με άφησε να της τρίψω την κλειτορίδα, δάχτυλα όμως όχι. Μουνάκι καλοσχηματισμένο κλειστού τύπου, σχεδόν εφηβικό. Ήταν ήδη μουσκεμένο.

    Κάπου εδώ σκέφτηκα να της ανταποδώσω την περιποίηση, αλλά το μουνί της έβγαζε μια ελαφρώς άσχημη μυρωδιά, οπότε το άφησα.

    Καπότα και με καβάλησε για ένα αργό σεξ σχεδόν αισθησιακό, αποφεύγει την πλήρη διείσδυση. Δε λέει όμως όχι αν προσπαθήσεις να μπεις κι άλλο μέσα της, με τρόπο όμως, γιατί το κορίτσι είναι άπειρο. Τζελ είχαμε, ελάχιστο όμως, ίσα ίσα για να γλιστράει, αν και δε νομίζω να χρειαζόταν. Το μουνί της στενό, αλλά ανοίγει εύκολα. Την γύρισα στο ιεραποστολικό και φάνηκε πώς το προτιμούσε. Φαίνεται της αρέσει να είναι εκείνη ξαπλωμένη και να παίρνεις εσύ τις πρωτοβουλίες. Σε αφήνει να μπεις πιο βαθιά, δε σου χαλάει χατήρι, αλλά είχε τα μάτια κλειστά. Ανά στιγμές όμως ρίχνει κλεφτές ματιές.

    Ολοκληρώσαμε στα τέσσερα, με καλό τέλος, διαδικαστικό μάλλον, αλλά με πανέμορφη θέα μιας και το κωλαράκι της είναι θεσπέσιο. Έχει και μια χαριτωμένη κωλοτρυπίδα που φαίνεται πολλά υποσχόμενη.

    Αγκαλίτσες και κουβέντα πριν αρχίσουν πάλι τα φιλιά και πάμε στο δεύτερο γύρο. Αυτή τη φορά μαλακίστηκε και λίγο μόνη της, άλλη μια ευχάριστη έκπληξη. Συνεχίσαμε στο μοτίβο του πρώτου γύρου πριν ένα ακόμη διαδικαστικό τέλος.

    Καθώς ντυνόμουν, πήγαινε πέρα δώθε στο δωμάτιο και έριχνε κλεφτές πονηρές ματιές. Θα ερεθίζεται μάλλον όταν την βλέπουν γυμνή.

    Ευχαριστίες, αγκαλίτσες και καληνύχτα σας.

    Το κορίτσι είναι όμορφο, με ωραίο αδύνατο σώμα, τα βυζιά και ο κώλος της δε με χάλασαν. Είναι άπειρο, κάπως φοβισμένο, αλλά ευχάριστο και πρόθυμο να σε ικανοποιήσει, απλά θέλει να την πας με το μαλακό. Είναι σε μια ηλικία που δεν ξέρεις τι θέλεις από το σώμα σου. Ακόμα κι έτσι όμως, έχει τη χάρη της. Έχω την εντύπωση πως βγάζει μια φοβισμένη εικόνα, γιατί ακόμα δε γνωρίζει τα μυστικά της δουλειάς, αλλά πιστεύω άμα θέλει να μάθει, μπορεί να πάει μπροστά. Ή και όχι, στο χέρι της είναι.

    Ήταν μια αρκετά καλή συνάντηση με ένα κορίτσι που ήθελα να διαπιστώσω αν μπορούσε να συμπληρώσει την κορυφαία τριάδα του GDE αλλά δυστυχώς διαψεύστηκα. Κι αυτό γιατί είχα την αίσθηση πώς μπορεί να σταθεί επάξια πλάι στις άλλες δυο, αλλά κατά τη γνώμη μου έχει τα φόντα να το κάνει.

    Θα αφήσω τα βουνά και θα πάω στη ζούγκλα του Αμαζονίου.
    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 30-39
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money