Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    Στρατος AvatarΣτρατοςΜηνύματα: 976 Κριτικές: 31

    Ιστορίες: 0

    Αχ Bianca Αξιολόγηση: 7.67 — 26/01/2024 - 12:43
    Αχ Bianca Αξιολόγηση: 7.67 — 26/01/2024 - 12:43

    Μισαώρη συνάντηση στον χώρο της Bianca! Μου ανοιγεί το κορίτσι και είναι ακριβώς ίδιο  με τις φωτογραφίες! Είπα απο μέσα μου επιτέλους! Μπήκα στον χώρο της πεταχτό φιλάκι και μπήκα για ντουζ βγήκα και το κορίτσι με περίμενε με τα εσώρουχα! έχει πολύ ωραίο σώμα αλλά η πλαστίκη στο στήθος δεν έχει πετυχει θα πω, πολύ σφιχτά τα βυζιά της! πέτρα, και έχει φουσκώσει και αρκετα τα χείλει της που εμένα δεν με ανάβει τόσο αυτό! καθόμαστε δίπλα διπλά και αρχίζουμε και χαζογελάμε, τα αγγλικά της είναι σχεδόν ανυπαρκτά.  Της πιάνω το χέρι και το βάζω στον πουτσό μου και με μια κίνηση παει κατευθείαν να τον βαλει στο στόμα. Την σταμάτησα και της είπα να βάλει προφυλακτικο. Σαν να χάρηκε εκείνη την στιγμή. μου βάζει το προφυλακτικό και ξεκινάει μια πολύ ωραία πιπά που εγώ την καθοφηγούσα να γλύψει και αρχίδια! αφου μου τον σαλιοσε ικανοποιητικά της είπα να κάτσει πάνω μου! έβαλε αρκετο τζελ και είναι αρκετα στενή. Δεν ήταν ευκόλο για πρώτη στασή να κάτσει πανω μου έτσι πηγα εγώ πάνω της ιεραποστολικά και αουτ την γάμησα λίγο μετα την γύρισα στα 4 οπου έδωσα πόνο και τελείωσα! κωλάρα έχει! πλυθηκα και έφυγα! μου έβγαλε κατί πολύ πρόστυχο και μετάνιωσα που δεν έκλεισα ώρα οπότε ίσως την ξαναδω

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 100
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Kilimanjaros AvatarKilimanjarosΜηνύματα: 52 Κριτικές: 16

    Ιστορίες: 0

    Ωραίο πιπίνι !!! Αξιολόγηση: 7.17 — 01/12/2023 - 12:57
    Ωραίο πιπίνι !!! Αξιολόγηση: 7.17 — 01/12/2023 - 12:57

    Η κριτική αφορά παλαιότερη συνάντηση.


    Μετά την Alicia και την Francesca ήρθε η σειρά της νέο αφιχθείσας Bianca.

    Καταρχήν να αναφέρω ότι εξεπλάγην ευχάριστα με τις φωτογραφίες της οι οποίες ανταποκρίνονται κατά 90% στη πραγματικότητα.

    Το GDE έχει αρχίσει να αποκτά αξιοπιστία όσο αφορά τις φωτογραφίες των κοριτσιών που διαφημίζει και ανεβαίνει ραγδαία στις προτιμήσεις μου.

    Ότι βλέπετε στις φωτογραφίες αυτό θα συναντήσετε και αυτό είναι αρκετά τιμητικό για το γραφείο.

    Εδώ λοιπόν έχουμε να κάνουμε με μια περίπτωση χωρίς δυσάρεστες εκπλήξεις αναφορικά με τις φωτογραφίες.

    Πρόκειται για ένα αρκετά όμορφο και χαμογελαστό κοριτσάκι 23 ετών.

    Μάτια, μαλλιά, χείλη όπως ακριβώς στις φωτογραφίες.

    Το σωματάκι της είναι χρώματος ελαφρώς σοκολατί και πάρα πολύ γυμνασμένο, very fit, φέτες κοιλιακούς και πραγματικά χωρίς ίχνος λίπους πάνω της.

    Όμως.

    1ο αρνητικό κατ' εμένα είναι το στήθος της το οποίο είναι τούμπανο από σκληρή στρογγυλή σιλικόνη.

    Οι ρώγες της όμως βγάζουν μάτι το οποίο είναι στα θετικά του αρνητικού.

    2ο αρνητικό είναι ότι επειδή τα βυζιά της είναι φρέσκο φτιαγμένα με παρακάλεσε να μην τα πολύ ταλαιπωρήσω ...

    Πάντως ρώγες με άφησε να γλείψω.


    Στα θετικά ότι έχει πολύ περιποιημένα άκρα με ωραίο πεντικιούρ και πολύ ωραία δάχτυλα ποδιών.


    Για ποδολάγνους.


    Επίσης είναι πολύ χαμογελαστή.


    Από πλευράς υπηρεσιών είναι αρκετά καλή στη πίπα.

    Επειδή έχει ωραίο προσωπάκι είναι πολύ καυλωτικό να την βλέπεις να σου παίρνει πίπα.

    Όμως ...

    Βάζει δυστυχώς αρκετούτσικο τζέλ ...

    Είναι αρκετά στενή.


    Αυτό είναι και καλό και κακό ...

    Με καβάλησε και έκατσε με τις πατούσες της στο κρεβάτι.

    Την γύρισα και doggy και ολοκλήρωσα στα βυζιά της.

    Ιεραποστολικό δεν έκανα.

    Απέφυγα τα πολλά φιλιά.

    Κατά την ταπεινή μου γνώμη αξίζει μια δοκιμή καθότι πρόκειται για ένα όμορφο καυλάκι με ωραίο προσωπάκι και σωματάκι και με τα χαρακτηριστικά ύψους και κιλών όπως ακριβώς περιγράφονται στη καρτέλα της παρόλο ότι φαίνεται πιο μικροκαμωμένη στη πραγματικότητα.

    Το 3ο αρνητικό είναι ότι δυστυχώς δεν μιλάει καθόλου Αγγλικά και όσοι, όπως εγώ, επιδιώξουν μιά στοιχειώδη επικοινωνία σίγουρα θα απογοητευτούν στο κομμάτι της επικοινωνίας.

    Όσοι όμως δεν ενδιαφέρονται για το κομμάτι της επικοινωνίας είμαι σίγουρος ότι δεν θα απογοητευτούν καθότι πρόκειται για ένα φρέσκο Βραζιλιάνικο πιπίνι από αυτά που βλέπεις στην Μύκονο και σίγουρα θα ήθελες να ξεσκίσεις.

    Πω πω πάει χάλασα και εγώ.

    That's it boys.


    Kiliman


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Στήθος Σιλικονάτο
    Τατουάζ Αρκετά
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    Bisha Avatar Bisha 02-12-2023 17:12:39
    Πολύ όμορφα μάτια έχει πάντως
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks