Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

redb AvatarredbΜηνύματα: 540 Κριτικές: 119

Ιστορίες: 0

Όχι άλλη κωλοφουσκωτίνη.... Αξιολόγηση: 7.00 — 06/01/2023 - 11:18
Όχι άλλη κωλοφουσκωτίνη.... Αξιολόγηση: 7.00 — 06/01/2023 - 11:18

Αφού δεν υπάρχουν επιλογές εκεί έξω εκτός Franscesca που είναι full booked... αποφάσισα Pamela για να δοκιμάσω το γραφείο ξανά αλλά γιατί μου άρεσε το στυλ και οι υπηρεσίες που μου είπαν ότι κάνει.

Η κοπέλα ήρθε στην ώρα της σχετικά(άργησε ΕΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΛΕΠΤΟ), χαμογελαστή αλλά λίγο σκαλωμένη. Παρουσία γαμάτη, καβλωτική και με το που την είδα κάβλωσα τέρμα.

Πρόσωπο, ΠΟΛΥ καλύτερο από τις φωτό, μου άρεσε πολύ και δεν το περίμενα, makeup τόσο όσο πρέπει, καβλωτικό γυαλάκι, φόρεμα μαύρο και γόβες με μία πινελιά μηχανόβιας στα λουράκια. Όπως πρέπει να έρχονται για να περάσεις καλά.
Επικοινωνία με αγγλικά πολύ πάνω του μετρίου και προφορά, μπορώ να πω ήταν ευχάριστη έκπληξη.... καμία φορά δεν έβρισκε κάποια λέξη αλλά εξηγούσε τι ήθελε να πει... σόσιαλ από τα καλύτερα καθώς ήταν ευγενική, ρώτησε τι ήθελα και τα έκανε.
Χείλη στα όρια των τσιμπουκώχειλων αλλά τις πήγαιναν.
Βυζιά πειραγμένα και μάλλον καθόλου καλά γιατί δεν ήθελε να τα πολυπειράζω... γούσταρε το πιπίλιμα στις ρώγες τέλεια, φιλιά με ελάχιστη γλώσσα... δεν ήθελα εγώ έτσι και αλλιώς οπότε δεν με ένοιαζε. ΣΩΜΑ... ΑΧ ΤΙ ΣΩΜΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ... κοιλια σώμα όπως πρέπει να είναι πέτρα, τέρμα φιτ και δεν φαινόταν πουθενά λίπος. ΑΝΕΤΑ με έβαζε κάτω αν παλεύαμε. Ύψος ότι αναγράφεται, κοντή αλλά με τα 10ποντα ανέβαινε αρκετά. Ρώτησε τι ήθελα, της είπα και γούσταρε να είναι ο άντρας dominant, αλλά κάπου στα αρχικά λέει να μην της ρίξω ξυλίκι και αυτό αρκούσε να ξενερώσω καθώς δεν μπορώ αν της έχουν κάνει μαλακίες.. που εν τέλει δεν μου το έβγαλε και 100%. 
Ο κώλος τώρα... αρκετά ανυψωμένος και μεγάλος, δεν ξέρω αν ήταν πειραγμένος ή όχι αλλά έτσι μου έμοιαζε. Εμένα αυτό με ξενερώνει στα χείλια και στο κώλο, μπορεί και από τη πολύ γυμναστική αρκετά σφιχτός... είναι και Βραζιλιάνα.
Στην αρχή δεν με πείραζε τόσο αλλά όσο στο σεξ έβλεπα ότι δεν βολευόμουν και στα σκαμπίλια είναι αρκετά σφιχτός... λόγω και fitness... τόσο και ξενέρωνα. Δεν είναι σε υπερβολικά επίπεδα αλλά πέραν των δικών μου.

Ξεκίνησα τα δικά μου και πίπα με προφυλακτικό για τους δικούς της λόγους αν και με ρώτησε ναι ή όχι... δεν είμαι πιπάκιας σαν άλλους εδώ αλλά πίπα γίνεται χωρίς για μέγιστη απόλαυση στο DT... κάτι που δεν απόλαυσα δυστυχώς.

1.5 γύρος έπαιξαν όπου στο πρώτο cowgirl έδωσε πόνο και μου άρεσε κάποια στιγμή, ιεραποστολικό μετά όπου τρελάθηκε όταν της τον έχωνα και κάπου εκεί στο 20λεπτο τέλος.... σόσιαλ από τα καλύτερα και μαλακίες να λέμε, μπανάκι για μένα και ξανά γύρος doggy όπου ο κώλος δεν με βόλευε καθόλου, ξαπλωτό κάτι κάναμε αλλά και πάλι... ιεραποστολικό.... cowgirl δώσαμε πόνο αλλά τελικά δεν πρόλαβα γιατί απλά από την αρχή του 2ου γύρου μου είπε σε κάθε εναλλαγή έχουμε 15 λεπτά... 10 λεπτά ... 5 λεπτά. Λες και ακούω χρονόμετρο με τη δικαιολογία ότι το γραφείο θα με ψάχνει. 30+15 = 45 και της έμεναν 15 λεπτά πάντα... για μένα είναι υπερβολικό με ενδιάμεσο σόσιαλ. Βαρέθηκα να το ακούω και απλά της λέω μια χαρά να σταματήσουμε... της λέω αν θα πάει στο μπάνιο και όχι θα κάνει στο ξενοδοχείο.  Μύριζε όμορφα και καθαρή αλλά το μπανάκι επιβάλλεται πάντα πριν και μετά για μένα.
Λοιπόν και κάπου εδώ στράβωσα που ντύθηκε σε 25 δεύτερα, φιλί, σκαμπίλι στο κώλο πήγα να δώσω αλλά από τις λίγες φορές που δεν μου βγήκε και έξω και αυτή από το άντρο της μέτριας ακολασίας.

Θα κάνει όλα τα χατίρια και πιστεύω αν ζητούσα ή επικοινωνούσα με το γραφείο δεν θα υπήρχε θέμα αλλά δεν υπήρχε όρεξη να ασχοληθώ... ειδικά αν δεν υπάρχει πάθος από εκείνη και από μένα. Μία κοροϊδία που δεν με ένοιαξε γιατί ήθελα και εγώ να φύγει. 
Ο κώλος ήταν δεν ήταν αυτό που μου άρεσε αλλά αυτά είναι προτιμήσεις. Ξανά φυσικά και όχι, δεν θυμάμαι πράγματα πολλά....μετά και το γαμάτο χθεσινό ραντεβού... ούτε 24 ώρες δεν γράφτηκαν οι αναμνήσεις μαζί της.
Για χαρντκοριλίκια ναι μέχρι ενός σημείου φαίνεται, dominant κλπ.... το ξεκίνησα αλλά δεν το ζόρισα γιατί δεν μου βγήκε μαζί της... βασικές υπηρεσίες καλές αλλά όχι και για 150 ευρώ ή με τα εξτρά που έχει.

Καλή επικοινωνία με το γραφείο και εύκολη αλλά όταν στέλνουμε το δωμάτιο του ξενοδοχείου να έχετε ένα copy - paste όπως άλλα που κάνουν... πχ. καλό βράδυ, να περάσετε καλά σας εύχομαι κλπ... το οκ δεν αρκεί και δεν μου δίνει θετικά πράγματα για να το ξαναπροτιμήσω.
Το είχα blacklist αλλά αν έρθει κάτι καλό θα το ξαναδοκιμάσω. 

Πολλά πράγματα αν και τραγελαφικά  που έγιναν όπως πάντα στο ραντεβού δεν τα θυμάμαι πια...

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 150
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Με προφυλακτικό
Φιλί Ναι
Στήθος Σιλικονάτο
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (1)
hornyasfuck Avatar hornyasfuck 06-01-2023 15:24:22
Ποιό γαμᾶτο ραντεβού 24 ὧρες νωρίτερα; Μέ συναδέλφισσά της;
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks