Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Μαρίζα  (Athens Girls Network)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    eskalipo AvatareskalipoΜηνύματα: 103 Κριτικές: 12

    Ιστορίες: 0

    Ηταν αλλη, περασα καλα… Αξιολόγηση: 7.00 — 12/10/2023 - 00:11
    Ηταν αλλη, περασα καλα… Αξιολόγηση: 7.00 — 12/10/2023 - 00:11

    Καμια σχεση απο κοντα η εμφανιση, ειναι πολυ κατωτερη και μεγαλυτερη σε ηλικια.

    Σαν χαρακτηρας ειναι καλη, ευγενικη και υπομονετικη. Προβαλει αυτες της τις ιδιοτητες απο την αρχη για να μην ακυρωσεις το ραντεβου. Με εμενα επιασε το κολπο και δεν μπορω να πω οτι περασα ασχημα μαζι της. Ειναι νεα σχετικα στην δουλεια και δεν μπορει να δωσει πολλα αλλα δινεται ολοκληρωτικα ωστε να της κανεις οτι θελεις. Στα της συμμετοχης το αρνητικο οτι δεν φιλαει με γλωσσα, το μονο αρνητικο δηλαδη. Μου εκανε ενα τσιμπουκι αρκετα καλο απο τεχνικης αποψης αλλα και με πολυ υπομονη ωστε να καταφερει να με καυλωσει πολυ. 

    Παρολο που σεβαστηκα τον χαρακτηρα της στο σεξ εδωσα πονο καποιες φορες αρκετα υπερβολικο. Το γαμησι της προκαλεσε αυθορμητα βογγητα, η συμμετοχη της καλη ειδικα στο στησιμο. 

    Ο δευτερος γυρος ηταν αντιγραφη του πρωτου κατα την οποια εκανε πολυ σωστα την δουλεια της. 

    Ειναι μια περιπτωση που τελικα σου δινει την ικανοποιηση που θελεις αλλα θα την επαιρνα πιο ευχαριστα αν ηξερα απο πριν την πραγματικη της εμφανιση. 

    Επαναλαμβανω οι φωτογραφιες πολυ διαφορετικες, η αποφαση δικη σας....


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 120
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Επεξεργασμένες και παραπλανητικές
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Bubba AvatarBubbaΜηνύματα: 52 Κριτικές: 8

    Ιστορίες: 0

    Μόνο το σόσιαλ Αξιολόγηση: 6.33 — 05/06/2023 - 00:09
    Μόνο το σόσιαλ Αξιολόγηση: 6.33 — 05/06/2023 - 00:09

    Πρόσφατη επίσκεψη για την οποία είχα σκοπό να γράψω αλλά οι δουλειές με καθυστερήσαν λιγάκι. Επέλεξα φτηνό ξενοδοχείο αφού η φάση ήταν για μια ώρα και πήγα ετοιμασμένος και από ψυχολογική άποψη αλλά και απο καθαριότητα. Υπήρξε σημαντική απογοήτευση με την εμφάνιση της, μιλάμε μάλον για άλλη γυναίκα και όχι αυτή που είναι στις φοτογραφίες. Από ηλικία είναι 40 και φεύγα αλλά έχει πολύ καλή συμπεριφορά και ένα χαμόγελο που λες αποκαλείτε να περάσω άσχημα μαζί της. Αυτό που δεν ήξερα ήταν ότι δεν έχει εμπειρία στην δουλειά αλλά δεν άργισα να το καταλάβω. Ήταν συνεσταλμένη σε βαθμό που δεν περιμένεις στην ηλικία της και χρειάστηκε να την πάρω με το καλό για να λυθεί. Η αλήθεια είναι ότι το αξίζει γιατί είναι πολύ ευγενική και η ίδια αλλά μιλάμε για αγκαρεία εκεί που δεν το περίμενα. 

    Δεν περίμενα και δεν έλαβε καμία πρωτοβουλία αλλά είναι στρωμένη και υπακούει σε ότι της ζητήσεις. Επίσης πολύ ικανή και ορεξάτη ήταν στο σοσιαλ οπότε άρπαξα την ευκαιρία και την έστροσα την κουβέντα για λίγο, για 120 ευρώ θα μου πεις αξίζει και η αλήθεια είναι όχι αλλά αφού δεν την έστειλα από την αρχή είχε πάρει τον δρόμο της η δουλειά. Στο σεξ επησεις είναι άπειρη με μέτρια τεχνική στην πίπα και στησίματα νορμάλ, τίποτα που να αξίζει την πληρομή της και πάλι. 

    Τελικά έγινε μόνο ένας γύρος και αυτό λογικό με τον χρόνο που χάθηκε στην αρχή αλλά και πάλι με το τσιμπούκι της δύσκολα θα είχα και δεύτερη στύση. Αυτά τα λίγα λοιπόν, μόνο αν δεν σας πειράζει να πετάξετε τα 120 να την πάρετε.


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 120
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
    Φωτογραφίες Πολύ επεξεργασμένες και ανακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    kon-stan Avatarkon-stanΜηνύματα: 49 Κριτικές: 7

    Ιστορίες: 0

    Καλή σαραντάρα Αξιολόγηση: 7.33 — 03/04/2023 - 23:07
    Καλή σαραντάρα Αξιολόγηση: 7.33 — 03/04/2023 - 23:07

    Την πήρα ως δεύτερη επιλογή λόγο του ότι ήταν διαθέσιμη σε ώρα που με βόλευε καλύτερα.

    Από το γραφείο μου είχαν πει οτι είναι πιο μεγάλη από όσο δηλώνει αλλά και ότι δεν έχει εμπειρία στο έσκορτινγκ. 

    Ήταν περίπου αυτό που έψαχνα και πήγα με όρεξη στο ραντεβού όπου έκανε την εμφάνιση της στην ώρα της ακριβώς. 

    Εγώ την έκανα γύρω στα 40 σε ηλικία, μια γυναίκα που δεν θα σου πήγαινε το μυαλό ότι κάνει αυτήν την δουλειά αλλά και η αμιχανία της ήταν υπαρκτή. Έκανα την προσπάθεια μου να την κάνω να νιώσει άνετα και να λυθεί και η αλήθεια είναι ότι δεν χρειάστηκε πολύ. Η επικοινωνία μαζί της ήταν ωραία αλλά φιλιά δεν παίχτηκαν και προχωρήσαμε στα προκαταρκτικά όπου έμεινα ευχαριστημένος και με τις υπηρεσίες της αλλά και με την καθαριωτητα της. Το τσιμπούκι της ήταν αματουρικο αλλα σιγουρα ξέρει να ευχαριστεί τον σύντροφο της. Από την αλλη το γειφωμουνι μου, την έκανε να αναστενάζει και δημιουργησε μια ατμόσφαιρα ιδανική πριν το γαμήσι που ακολούθησε. Έκανε καλά στησίματα και γενικά έμοιαζε να ευχαριστιέται την όλη φάση όπως και εγώ άλλωστε. Ταιριάξαμε σαν χιμεία και παρόλο που δεν κατάφερα να χύσω στον δεύτερο γύρω εμεινα ευχαριστιμένος μαζί της. Το ότι δίνει κώλο είναι ένα μεγάλο συν αλλά δεν είχα όρεξη να εξερευνήσω αυτην την πλευρα της και το αφήνω στα δικά σας χέρια.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 120
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Επεξεργασμένες και παραπλανητικές
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Φιλί Όχι
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money