Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Κριτικές: 3
  • Προβολές: 216

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

drizzt AvatardrizztΜηνύματα: 1126 Κριτικές: 29

Ιστορίες: 0

Μελινα Ξανα !!!!!!! Αξιολόγηση: 9.83 — 08/08/2023 - 15:49
Μελινα Ξανα !!!!!!! Αξιολόγηση: 9.83 — 08/08/2023 - 15:49

Με την Μελίνα είμαστε παλιοί γνώριμοι , την περίοδο οπού ήταν στο στούντιο της Κασσάνδρας ήμουν αρκετά συχνός πελάτης της , στην συνέχεια όταν ξεκίνησε σαν call-girl λόγω ιδιαίτερων συνθήκων δεν ήταν δυνατόν να βρεθούμε . Ειδικά την τελευταία περίοδο πάντα κάτι τύχαινε και δεν μπορούσαμε να κανονίσουμε (ανάδρομο ότι ζώδιο υπήρχε και δεν υπήρχε ) . Σήμερα ήρθε επιτέλους η μεγάλη στιγμή . Κανονίσαμε στον χώρο μου και ήρθε με μικρή καθυστέρηση (δεν έφταιγε αυτή είχε κίνηση ) . Όσον αφορά την εμφάνιση το δε προσωπο είναι από τα πιο ομορφα πρόσωπα που υπάρχουν , μακριά ξανθά μαλλιά, υπέροχα πράσινα μάτια μέσα στην γλύκα . Παλιοτερα την ειχαν χαρακτηρίσει σαν την Μενεγακη των STUDIO , πράγμα που είναι λογικά καθώς η Μεναγάκη μοιάζει πολύ στην Μελίνα . Σωμα όπως πρέπει σφιχτο, υπέροχος κολος , και στήθος και επιδερμίδα . Αφού μπήκαμε και οι δυο για ένα ντουζακι ξεκίνησε ο αγώνας , υπέροχα γλωσσοφιλα ολο πάθος , πιπα όπως πρέπει υγρη με πάθος με μασαζ και γλώσσα στα μπαλακια , μετα ηρθε η σειρά μου γευτώ το πεντακάθαρο μοσχομυριστό μουνακι της ( είναι η μονη κοπέλα της δουλείας που το κανω καθώς γνωρίζοντας την τρέλα και εμμονή που έχει με την καθαριότητα και υγιεινή ) ξεκινήσαμε στα 4 όπως λογω της κάβλα μου που είχε χτυπήσει κοκκινο μετα από λίγο ήρθε το τέλος. Κουβεντούλα καθώς είχαμε καιρο να τα πούμε αναλύσαμε τα μελλοντικά μας σχέδια , μαζαζακι και μετα ο δεύτερος γυρος με όλα αυτά του 1ου μεγαλύτερη διάρκεια
Ολοκληρώνοντας την κριτικη για, η Μελίνα είναι ένα εκπληκτικό πλάσμα μέσα στην θετικά ενέργεια μου χάρισε όμορφες στιγμές και γενικώς κάνει ότι μπορεί (με επιτυχία ) να περάσεις καλα και εκτος όρεξη για σεξ που έχει, έχει και το μυαλό και την προσωπικότητα να μιλήσεις σαν άνθρωπος

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 100
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο στήθος
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Καλό σιλικονάτο
Τατουάζ Μικρά διακριτικά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (2)
baggel007 Avatar baggel007 08-08-2023 23:31:57
αυτή δεν είναι στο μάγο τώρα;;;
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
hornyasfuck Avatar hornyasfuck 09-08-2023 08:31:54
@baggel007 Σωστά! Δεύτερη "θητεία".
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Netro AvatarNetroΜηνύματα: 195 Κριτικές: 35

Ιστορίες: 0

Η Μελίνα είναι ήταν είναι και Αξιολόγηση: 7.40 — 25/08/2021 - 08:37
Η Μελίνα είναι ήταν είναι και Αξιολόγηση: 7.40 — 25/08/2021 - 08:37
Η Μελίνα είναι ήταν είναι και θα ειναι VFM δυσκολη στα ραντεβου της δεν κλεινει ευκολα ραντεβου σε νεο πελατη Αλλα οποιος εχει τυχει να την γνωρισι θα δει μια κοπελα στα ορια της στρουμπουλης αλλα σφιχτη πολυ Με υπεροχα γαλανα ματια Εσκασε μυτη με το αυτοκινητακι της και την ειδα να παρκαρει απο το μπαλκονι Ενταξει δεν ειναι στην πρωτη της νεοτητα εχει υπεροχα γαλαζια ματια και χειλη για πολλες πιπες Αλλα η πιπα της γαμαει Στο σεξ τα δινει ολα κοστος 100 ευρω η 1.30 ωρα
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
panosmounos AvatarpanosmounosΜηνύματα: 532 Κριτικές: 30

Ιστορίες: 0

κατανοώ ότι το κορίτσι πνίγεται στη Αξιολόγηση: 4.80 — 06/05/2021 - 11:49
κατανοώ ότι το κορίτσι πνίγεται στη Αξιολόγηση: 4.80 — 06/05/2021 - 11:49
κατανοώ ότι το κορίτσι πνίγεται στη δουλειά κατανοώ ότι είναι καλή επαγγελματίας και όταν πάει στον πελάτη τα δίνει όλα τόσες κριτικές δεν λένε ψέμματα προφανώς Αλλά ρε φιλενάδα όταν κλείνεις σε κάποιον ραντεβού να έρχεσαι όπως καταλάβατε η συνάντηση δεν έγινε κι εγώ στήθηκα σαν μαλάκας με το πουλί στο χέρι και η δικαιολογία της ήταν ότι άργησε στο προηγούμενο ραντεβού και στο επόμενο δεν μπορούσε να το αλλάξει οπότε εγώ ήμουν ο χαζός της υπόθεσης όλα αυτά ευγενέστατα τα είπε και μου ζήτησε 1000 συγνώμη παρόλα αυτά παρότι ήταν λάθος της στην απολογία της φάνηκε ειλικρινής είναι και απωθημένο μου και θα ήθελα να την συναντήσω no hard feelings άπλα γράφω αυτήν την κριτική ότι αυτά συμβαίνουν και είναι άσχημο να περιμένεις με λαχτάρα κάποια και να μην έρθει πότε
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks