Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Φαίδρα  (EliteGirls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 22

    Κριτικές Χρηστών

    minetos AvatarminetosΜηνύματα: 125 Κριτικές: 28

    Ιστορίες: 0

    Το γραφείο έχει ωραία κορίτσια. Επέλεξα Αξιολόγηση: 7.00 — 10/05/2021 - 19:31
    Το γραφείο έχει ωραία κορίτσια. Επέλεξα Αξιολόγηση: 7.00 — 10/05/2021 - 19:31
    Το γραφείο έχει ωραία κορίτσια. Επέλεξα αυτήν γιατί μου αρέσει η λεπτή μέση σε συνδυασμό με τον μεγάλο κώλο. Όλα γίνανε στην ώρα τους με συνέπεια και από τις δύο πλευρές. Είχε ντυθεί απλά αλλά ωραία και μύριζε όμορφα. Είναι ωραία παρέα και με τα προκαταρκτικά τα πάει καλά και στην ψυχολογία και στο σεξ. Φιληθήκαμε για λίγο και αρχίσαμε την δράση με στοματικό εναλλάξ. Πίπα κάνει μέτρια, δεν εντυπωσιάστηκα αλλά μου άρεσε το μουνί της που το είχε και φρεσκοπλυμένο. Στο μυαλό μου είχα συνεχώς να την πάρω από πίσω στα τέσσερα πιάνοντας την από την μεσούλα και να δίνω ώθηση στην κωλάρα. Η καύλα έφτασε στο μέγιστο και την άρπαξα, την γύρισα και άρχισα να κάνω αυτό που φανταζόμουν πιο πριν. Δυστυχώς με το τζελ μας τα χάλασε λίγο αλλά όχι να πώ ότι ξενέρωσα απλά ήθελα να είναι πιο φυσική η λίπανση, σαν να ήταν παραπάνω. Η κοπέλα φερόταν άψογα και στο σεξ είναι ενεργή με βογκητά και φυσική κίνηση της λεκάνης για να γουστάρεις. Το ξέρει καλά το κολπάκι. Την δεύτερη φορά κάναμε περίπου τα ίδια αλλά σε πιο αργούς ρυθμούς. Πέρασα καλά μαζί της, είναι καλό έσκορτ.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks