Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Θεσσαλονίκη
  • Link: Προβολή
  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 29

    Κριτικές Χρηστών

    topscorer AvatartopscorerΜηνύματα: 995 Κριτικές: 36

    Ιστορίες: 0

    Ουκρανη χοντροκωλα ξεπετα! Αξιολόγηση: 4.33 — 20/11/2022 - 00:02
    Ουκρανη χοντροκωλα ξεπετα! Αξιολόγηση: 4.33 — 20/11/2022 - 00:02

    Eπισκεψη χθες το μεσημέρι στην Zlata στον χώρο της στο κέντρο της Θεσ/νίκης.Με υποδέχτηκε φορώντας ένα Jacket!!!.Έχει ωραιο πρόσωπο με ματια γαλανά κ στητα  σιλικονατα βυζια αλλά εδώ τελειώνουν τα καλά.Ειναι 1.78 αλλά εχει αρκετά  παραπάνω κιλά. Το σουλουπι της είναι με μεγάλη λεκάνη,χοντροκωλα με γεμάτα μπούτια.Γι αυτό φορουσε το Jacket για να καλύπτει τις ατέλειες.Οσον αφορά τώρα την διάθεση της να σου προσφέρει ερωτισμό,αισθησιασμό,καλό sex ήταν ανύπαρκτη.Μου έδωσε μόνο δύο φιλιά στο στόμα,το ένα όταν με υποδέχτηκε κ το άλλο πριν ξαπλώσω στο κρεβάτι.Τα λεφτά βέβαια τα ζήτησε πριν μπω στο μπάνιο για να κάνω ντουζάκι αλλιώς θα την είχα κάνει από το διαμέρισμα.Γλωσσοφιλα ούτε καν,σπατουλα δεν ήθελε,μιλαμε για την απόλυτη ξεπετα.Μεχρι κ στην πίπα πήγε να φορέσει σκούφο πριν ξεκινήσει αλλά την έκοψα κ της είπα ότι αν δεν κάνει γυμνό μπουκι να μου δώσει τα λεφτά μου να φύγω.Εκει αλλάξε γνώμη κ τον πήρε ακα στο στόμα της αλλά η πίπα της δεν με ξετρέλανε.Το μόνο που την ένοιαζε ήταν να βάλει σκούφο όσο πιο γρήγορα γίνεται κ να με καβαλήσει για να με ξεπετάξει.Εκανε ένα τυπικό cowgirl κ όταν κουράστηκε μου είπε" it's your turn now".Τα είχα πάρει άσχημα με την καριόλα την Ουκρανα κ την βάζω missionary με τα ποδια της στους ώμους μου κ αρχίζω να την σφυροκοπαω.Λιγο πριν χυσω της λέω να χυσω στα βυζια της αλλά αρνήθηκε.Την γυρνάω σε doggy style κ εκεί το θέαμα ήταν τραγικό.Ενας κωλος 2 στρέμματα!!!Την ξαναγυρνάω σε ιεραποστολικο όπου κ τελείωσα Πριν σηκωθεί από το κρεβάτι μου λέει με υφακι η χοντροκωλα ότι το owo,cob,γλωσσοφιλα τα χρεώνει extra!!!Γελανε κ οι πέτρες με το Ουκρανικό αρπακτικό.Μεγαλη απάτη!Stay away!

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 130
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Πολύ επεξεργασμένες και ανακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Όχι
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Τατουάζ Πολλά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks