Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Εστερ  (EliteGirls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 39

    Κριτικές Χρηστών

    tzanakos AvatartzanakosΜηνύματα: 117 Κριτικές: 28

    Ιστορίες: 0

    Καλλίγραμμη γυναίκα Πολωνέζα με όμορφα μάτια Αξιολόγηση: 6.20 — 22/07/2021 - 16:19
    Καλλίγραμμη γυναίκα Πολωνέζα με όμορφα μάτια Αξιολόγηση: 6.20 — 22/07/2021 - 16:19
    Καλλίγραμμη γυναίκα Πολωνέζα με όμορφα μάτια αλλα μικρό βυζάκι. Είναι ευγενική και έχει ομορφο πρόσωπο. Οι φωτογραφίες δεν έχουν μεγάλη διαφορά. Προκαταρκτικά κάνει καλά με γλειψίματα όπου θες και καλό τσιμπουκι αλλά αρχίδια δεν μου έγλειψε. Απο εκεινη τη στιγμή μου χαλασε λίγο την φάση αλλα συνέχισα χωρία να της πω κάτι. Μου στήθηκε ωραία αλλά το τζελ που έβαλε ήταν λίγο παραπανίσιο για την περίπτωση μου που δεν την έχω και πολύ μεγάλη. Γενικά κάναμε καλό γαμήσι και η προσποίηση της ηταν καλή και αρκετα πειστική. Παιχτήκανε δύο γύροι και έχυσα στα βυζιά της και τις δυο φορές. Δεν έδειξε αηδία αλλά ούτε και ευχαρίστηση. Εκτος των λίγων προβλημάτων που είχαμε ηταν ενα ωραίο ραντεβού αλλα αν ξαναπήγαινα μαζί της θα της ζήταγα να μην βάλει καθόλου τζελ
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    AnteToPoulo AvatarAnteToPouloΜηνύματα: 340 Κριτικές: 57

    Ιστορίες: 0

    Ομορφούλικο ξανθό γκομενάκι η Εστερ με Αξιολόγηση: 6.40 — 19/05/2021 - 09:46
    Ομορφούλικο ξανθό γκομενάκι η Εστερ με Αξιολόγηση: 6.40 — 19/05/2021 - 09:46
    Ομορφούλικο ξανθό γκομενάκι η Εστερ με ωραίο σωμα και καλό προσωπάκι. Ειδα τις φωτογραφίες της και σκέφτηκα ας γαμήσω μια απλή κοπέλα σήμερα. Το γραφείο κανόνισε το ραντεβού και το απόγευμα ήμασταν μαζι στο ξενοδοχείο. Χαμηλών τόνων κορίτσι ντυμένο απλά και δεν σου δίνει την εντύπωση ότι κάνει τέτοια δουλειά. Δεν συζητήσαμε πολύ και ζήτησα να την φιλήσω αλλά δεν ου έδωσε τα φιλιά που θα ήθελα. Δεν επέμεινα και προχώρησα στα βυζιά της τα οποία ειναι μικρά αλλά όμορφα. Μου έκανε καλή πίπα χωρίς προφυλακτικό αλλά δεν κάνει βαθύ λαρύγγι παρ ολ αυτά κόντεψα να χύσω. Ξεκίνησα να την γαμάω από μπροστά στο κρεβάτι. Της άρεσε και κουνούσε την λεκάνη ωραία. Θα έχανα την μισή απόλαυση αν δεν την έπαιρνα απο πίσω και γι' αυτό την γύρισα και πλέον την γαμούσα κοιτάζωντας τα κωλομέρια της. Υπέροχη η θέα, καλύτερα και από παραλία.... χαχαχαχαχ. Κάναμε το σεξάκι μας και μετά χαλαρωσαμε και οι δυο στο κρεβάτι Τα τελευταια λεπτα τα περάσαμε κάνωντας πλάκα και γελώντας. Ευτυχώς ήταν πιο άνετη απο ότι ήταν στην αρχή.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks