Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Evita  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    Antonis78 AvatarAntonis78Μηνύματα: 814 Κριτικές: 47

    Ιστορίες: 0

    Γυναικάρα με καμπύλες ... Αξιολόγηση: 8.00 — 24/11/2022 - 20:38
    Γυναικάρα με καμπύλες ... Αξιολόγηση: 8.00 — 24/11/2022 - 20:38

    Ο τίτλος λέει πολλά… Είναι αρκετά ψηλή, μακρυμάλλα ξανθιά με πράσινα μάτια, σαρκώδη χείλια, βυζάρες φυσικές και κωλάρα ολοστρόγγυλη… Σχετικά εύκολη επικοινωνία με το γραφείο και το ραντεβού έκλεισε για το Σάββατο 29/06/19 τις πρώτες βραδινές ώρες σε γνωστό μου ξενοδοχείο για μιάμιση ώρα… Συνεπής στο ραντεβού της, ήρθε όμορφα ντυμένη (ζήτησα διακριτική ενδυμασία) ευδιάθετη και χαμογελαστή… Δεν διαφέρει από τις φώτο της και στο σόσιαλ τα σπάει μιας και τα αγγλικά της είναι σε πολύ καλό επίπεδο… Το πρώτο που δοκίμασα ήταν το φιλί της, φιλάει με γλώσσα από το πρώτο λεπτό και δεν τα τσιγκουνεύεται όσα και να ζητήσεις … Αριστοκρατική η πίπα της με δυνατά ρουφήγματα, μπόλικα σάλια και πάρσιμο μέχρι το λαρύγγι… Ένα από τα δυνατά της σημεία είναι το τελείωμα στο στόμα που άμα δεν πάρει και την τελευταία σταγόνα δεν τον αφήνει … Πεντακάθαρο άτριχο και υγρό το μουνάκι της το ευχαριστήθηκα με γλώσσα, δάχτυλα και πούτσο μέχρι εξαντλήσεως του χρόνου μου… Γίνανε δυο γύροι με ένα ενδιάμεσο διάλειμμα για ντουζάκι που κάναμε παρέα και ένα απαραίτητο τσιγάρο πριν τον δεύτερο γύρο…
    Γυναικάρα η Εβίτα και στο σεξ τα δίνει όλα… δεν κάνει πίσω πουθενά και θα μπορούσα να πω ότι το ευχαριστήθηκε και με το παραπάνω… Θα ήθελα να την ξανά πάρω στο μέλλον γιατί πέρασα όμορφα μαζί της έβγαλα τις καύλες μου και ένοιωσα ότι έκανα έρωτα με την κοπέλα μου και όχι με κάποια βιζητού που ήρθε για να με ξεπετάξει !...

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks