Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Αριάνα-Φραντσέσκα  (Magic Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Link: Προβολή
  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 66

    Κριτικές Χρηστών

    bigmountain89 Avatarbigmountain89Μηνύματα: 938 Κριτικές: 99

    Ιστορίες: 0

    Φαντασίωση τσεκούρι Αξιολόγηση: 9.17 — 11/01/2023 - 00:08
    Φαντασίωση τσεκούρι Αξιολόγηση: 9.17 — 11/01/2023 - 00:08

    Δεν ήξερα ότι υπάρχει κι εδώ καρτέλα για εκείνο το ντουο. Αν και έχει φύγει πλέον η Φραντζέσκα, είπα να γράψω κι εδώ την εμπειρία που είχα με αυτά τα κορίτσια. Η συνάντηση έγινε μέσα Οκτωβρίου, πριν λίγους μήνες δηλαδή.

    Το είχα απωθημένο να κάνω το πρώτο μου threesome και το έκανα την κατάλληλη στιγμή, για τους δικούς μου λόγους.

    Συννενόηση με το γραφείο άριστη, από το πρωί για να πετύχω ώρες που μπορούν και οι 2. Για την Αριάνα λίγο δύσκολο να βρεθούν διαθέσιμες ώρες, όλα καλά όμως.

    Για τα κορίτσια θαρρώ πώς έχουν γραφτεί πολλά.

    Η Αριάνα είναι ψηλή για κορίτσι, γύρω στο 170, εμένα μου άρεσε, εκεί που κερδίζει πόντους είναι το σώμα της. Νόρμαλ προς αδύνατο, αθλητικό, με ωραίο κώλο. Έχει ωραία μάτια και σαρκώδη χείλια για πολλά γλωσσόφιλα. Βυζί μικρό αλλά ωραίο για χούφτωμα.

    Η Φραντζέσκα είναι μια κυρία. Λίγο πιο κοντή από την Αριάνα, με πρόσωπο και σώμα με αέρα πολυτέλειας. Είχε μια αύρα σα να έλαμπε κυριολεκτικά. Βγάζει μια θετική ενέργεια που σε χαλαρώνει αμέσως. Πιο αδύνατη, με σώμα που παραπέμπει σε μοντέλο κι ένα τέλειο για τον σωματότυπο της βυζί σιλικόνης, υπέροχο στην αφή.

    Είχα αρκετό άγχος, που εξαφανιζόταν σιγά σιγά αφού είπαμε τις πρώτες κουβέντες. Επικοινωνία καταπληκτική, δεν το περίμενα αυτό, ιδίως για προσωπικούς λόγους. Τους ξεκαθάρισα ότι πρώτη φορά πάω με 2 γυναίκες κι άρα δεν ξέρω πώς να το διαχειριστώ, τελικά όμως δε χρειάστηκε να κάνω τίποτα. Ανέλαβαν αυτές, μέχρι να μου φύγει το άγχος και μετά τις ανέλαβα εγώ.

    Μπήκαν για ντουζάκι ενώ περίμενα ξαπλωμένος στο κρεβάτι. Βγήκαν χωρίς εσώρουχα, άρχισαν να με γδύνουν, να με γλύφουν, τα γλωσσόφιλα εναλλάξ, γλωσσόφιλα μεταξύ τους, πίπα εναλλάξ, χουφτώνω εναλλάξ, δεν ήξερα ποια να πάρω πρώτα. Ένιωθα σαν τον Rocco Siffredi. Η πίπα της Φραντζέσκας πάρα πολύ καλή με ρυθμό, η πίπα της Αριάνας καταπληκτική με deepthroat, τον εξαφανίζει και τον κρατάει μέσα. Πιπώνει η μια, γλωσσόφιλα με την άλλη.

    Ρωτάω ποια θα ανεβεί πρώτη και αμέσως η Φραντζέσκα πήρε τα ηνία. Με καβάλησε και ο πούτσος μου γλίστρησε αργά και βασανιστικά μέσα της, ενώ βλέπω την Αριάνα να ζηλεύει. Στάσεις cow και ιεραποστολικό, πριν περάσω στην Αριάνα.

    Αλλαγή καπότας και σειρά της Αριάνας να ανεβεί πάνω μου, ενώ η Φραντζέσκα τη φίλαγε. Στάσεις cow και ιεραποστολικό πριν τη γυρίσω στα 4. Ζήτησα από τη Φραντζέσκα να ξαπλώσει μπροστά από την Αριάνα, με τη δεύτερη να τη γλύφει κι εγώ μπήκα στον κώλο της χωρίς δυσκολία.

    Εκείνη την ώρα χτύπησαν τα λαμπάκια μου και βγήκα για να μην τελειώσω, δεν ήθελα, ήθελα να συνεχιστεί το υπέροχο όργιο όσο πάει. Οπότε ξανά πίπα από την Αριάνα, μπαίνει και η Φραντζέσκα στη μέση, σιγά κυρίες μου, όλες θα πάρετε.

    Ξαπλώνω την Αριάνα, βάζοντας την Φραντζέσκα πάνω της για να τη γλύφει, μπαίνω στην πρώτη και δίνω γλωσσόφιλα στη δεύτερη. Μπαίνω στο κώλο της, βάζοντας δάχτυλο στο μουνί της. Ένα δάχτυλο, δυο δάχτυλα... Η Αριάνα αναστενάζει και η Φραντζέσκα με κοιτάει με πονηρό βλέμμα. Παραπονεμένη την άφησα μέχρι που την δαχτύλιασα κι αυτήν.

    Η στιγμή της κορύφωσης φτάνει, οπότε την γυρνάω στα 4 και χύνω όσο πιο βαθιά μπορώ στον κώλο της. Θα μπορούσα να τραβηχτώ για ένα μεγαλοπρεπέστατο cum in mouth, αλλά την επόμενη φορά.

    Αφού φιληθήκαμε και με τις 2 έντονα, μπήκα για ντους. Το όλο σεξ κράτησε γυρω στη μισή ώρα, ούτε εγώ το πίστευα. Μάλλον όταν συμβαίνουν όμορφα πράγματα, ασυνείδητα παρατείνεις το χρόνο.

    Ξαπλώσαμε στο κρεβάτι με εμένα στη μέση και συζητήσαμε όμορφα. Θα μπορούσε να παιχτεί δεύτερος γύρος, αλλά εγώ προτίμησα την όμορφη παρέα τους που συνοδεύτηκε με μασάζ κι από τις δυο.

    Ο χρόνος τελείωσε και αφού μπήκαν για ντουζ, τις συνόδευσα έξω. Φιλιθήκαμε γλυκά για καληνύχτα, με υποσχέσεις για επαναληπτικό. Μέχρι το επαναληπτικό όμως, χρωστάω ένα μονό με τη Φραντζέσκα, που έμεινε παραπονεμένη και μου άρεσε περισσότερο.

    Αυτό που με εντυπωσίασε περισσότερο από όλα, ήταν η συνολική συμπεριφορά τους. Από την επικοινωνία, μέχρι τη συμμετοχή τους, δεν είπαν σε τίποτα όχι. Χίλιες φορές αυτές οι κυρίες παρά μια κρύα που σου λέει όχι εκείνο, όχι το άλλο.
    Επιπλέον, διαβάζοντας κριτικές για εκείνες, είχα την άποψη πώς είναι για ξεζούμισμα. Απεναντίας. Σε μένα τουλάχιστον, όλα ξεκίνησαν σε χαλαρούς ρυθμούς, απόλυτα gfe που έγιναν πιο pse κατά τη διάρκεια, χωρίς αυτό να σημαίνει πώς είναι για πολύ άγρια πράγματα. Μου έβγαλαν έναν εαυτό που δεν είχα ξαναδεί. Ίσως με άλλους να είναι για σκληράδες, αλλά με μένα ήταν όπως το ήθελα.
    Ίσως το κλειδί είναι η ευγένεια. Να τις φερθείς καλά και θα στο ανταποδώσουν στο μέγιστο.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 350
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Υπηρεσίες Πρωκτικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    old admin Avatar old admin 11-01-2023 01:10:49
    εμεις εδω εχω ξεχωριστη κατηγορια για τα duo αν εχουν φωτογραφιες κοινες για να μην μπαινουν δυο διαφορετικες κριτικεςhttps://sexclub.gr/forum/kritikes/duo
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks