Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Πέννυ  (Dream Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    Ivandriver AvatarIvandriverΜηνύματα: 0 Κριτικές: 1

    Ιστορίες: 0

    Delusione Αξιολόγηση: 4.67 — 14/10/2023 - 17:45
    Delusione Αξιολόγηση: 4.67 — 14/10/2023 - 17:45
    Very old woman! Other than 48 I would say around 60. Although very available but the eye wants its part. The only good thing is the blowjob, otherwise it's not worth retiring.
    Icona di Verificata con community








    νη γυναίκα! Εκτός από 48 θα έλεγα γύρω στα 60. Αν και πολύ διαθέσιμο αλλά το μάτι θέλει το μέρος του. Το μόνο καλό είναι η πίπα, αλλιώς δεν αξίζει να αποσυρθείς.
    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 120
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
    Ηλικία πελάτη 50+
    Φωτογραφίες Επεξεργασμένες και παραπλανητικές
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    LoveGangster AvatarLoveGangsterΜηνύματα: 63 Κριτικές: 13

    Ιστορίες: 0

    Καυλωτικο μιλφ Αξιολόγηση: 8.00 — 22/04/2022 - 00:30
    Καυλωτικο μιλφ Αξιολόγηση: 8.00 — 22/04/2022 - 00:30

    Μια ωρα αφου εκλεισα το ραντεβου ημουν στο ξενοδοχειο και την περιμενα. Την καλωσορισα με χαμογελο και ανταπεδωσε με ακομα πιο θερμο. 

    Δεν ηταν πολυ διαφορετικη απο τις φωτογραφιες αν και υπαρχει μια επεξεργασια προς το καλυτερο. 

    Εχει καλο προσωπο αλλα οχι να το θυμασαι εχοντας ομως την ηλικια της στο μυαλο ειναι καυλωτικο που διατηρειται τοσο καλα. 

    Το κορμι της μια απο τα ιδια, το προσεχει πολυ καλα. Οι βυζομπαλες μεγαλες, με λιγο πτωση αλλα καλο δερμα και ωραια στην αφη. 

    Εκανε ντουζακι γρηγορο και ξεκινησαμε τον αγωνα. Η συμμετοχη της σουπερ σε οτι κανει και αυτο ειναι που για εμενα την κανει να ξεχωριζει. 

    Καταφεραμε με ευκολια να το κανουμε δυο φορες λογο του στοματικου της που κανει θαυματα με την στυση. Απο τα καλυτερα που θυμαμαι ειναι οτι βαζει τα αρχιδια στο στομα και τα παιζει με την γλωσσα. 

    Εκανα κυριολεκτικα οτι ηθελα μαζι της... δαχτυλα παντου, σκισιμο στα τεσσερα και δεν μου εδειξε να δυσανασχετει σε τιποτα.

    Μου προσφερε και λιγο μασαζακι και τις δυο φορες αφου εχυσα. Συμπερασμα οτι με τα λεφτα που εδωσα και τον χρονο που ειχαμε στην διαθεση μας ηταν περισσοτερο απο αυτο που περιμενα.

    Λογικα θα την ξαναπροτιμησω μελλοντικα οταν ξανακαυλοσω για μιλφ λογο ακριβως του οτι τα δινει ολα...


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 120
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Batsilas AvatarBatsilasΜηνύματα: 236 Κριτικές: 24

    Ιστορίες: 0

    Ηλικιακα ειναι αυτο που δηλωνει στο Αξιολόγηση: 9.20 — 10/04/2022 - 11:38
    Ηλικιακα ειναι αυτο που δηλωνει στο Αξιολόγηση: 9.20 — 10/04/2022 - 11:38
    Ηλικιακα ειναι αυτο που δηλωνει στο σαιτ. Απο πρωτη εντυπωση με το χαμογελο και την καλη διαθεση αλλα και με την γενικη εικονα θετικο το προσημο. Πιο αναλυτικα εχει εντυπωσιακο βυζι με λιγο χαλαρωση που ειναι φυσιολογικη για την ηλικια της και το υπολοιπο σωμα με αρκετα κιλα παραπανω αλλα δεν πηγα μαζι της για αυτο. Το στοματικο της ηταν τετοιο που αν δεν την σταματουσα τα πρωτα λεπτα θα ειχα χυσει κατευθειαν. Εχει ανεση στο καβαλημα αλλα και στις υπολοιπες στασεις ξερει πολυ καλα τι να κανει. Το συνολο της εικονας της εδειχνε οτι το απολαμβανει το σεξ και αυτο ηταν πολυ ερεθιστικο. Στο θεμα της αντοχης δεν εχει ορια και καυλωνει με τις αγριαδες ακομα περισσοτερο. Εφυγα πολυ ευχαριστημενος απο την συναντηση μαζι της. Ηταν ενα γαμησι που και να το επαναλαμβανα καθε μερα δεν θα το βαριομουν.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    emponias AvataremponiasΜηνύματα: 198 Κριτικές: 48

    Ιστορίες: 0

    Μολις ανοιγω την πορτα και βλεπω Αξιολόγηση: 7.80 — 01/04/2022 - 21:54
    Μολις ανοιγω την πορτα και βλεπω Αξιολόγηση: 7.80 — 01/04/2022 - 21:54
    Μολις ανοιγω την πορτα και βλεπω το καυλιαρικο μιλφ που ειχα ζητησει μπροστα μου η καρδια μου μου εδωσε εναν δυνατο παλμο. Αρχισε να μιλαει γλυκα και ταυτοχρονα ερωτικα και μου εδωσε το μυνημα οτι μιλαμε για γυναικα που ξερει τι κανει. Πηγε για προετοιμασια στο μπανιο και την περιμενα στο κρεβατι ετοιμος. Δοκιμασε να με φιλησει και δεχτηκα με αποτελεσμα να κανουμε ενα πενταλεπτο φασωμα που εξελιχθηκε πολυ ωραια σε 69. Η πιπα της με παθος και το μουνι της υγρανθηκε απο το γλειψιμο μου. Έχει και ωραία βυζια με τα οποια καναμε και λιγο ισπανικο πριν αρχισουμε το σεξ. Το μουνι της ηταν καυτο ζεστο και καλο απο αισθηση. Στο θεμα του στυλ αντεχει οτι ταχυτητα γουσταρεις και συνοδευει με βογγητα και αναστεναγμους. Στον δευτερο γυρο την πηρα αποκλειστικα στα τεσσερα. Εχει πολυ ομορφο κωλο και το ξερει. Αυτο και οι προστυχες ματιες που και που ηταν οτι καλυτερο θυμαμαι απο το σεξ μαζι της. Ειναι απο τις επιλογες που ξερεις οτι θα περασεις καλα μαζι της. Αναρωτιεμαι αν θα ειναι τοσο καλη αν δοκιμασουμε τριο μαζι με φιλο μου. Αυτο για την επομενη φορα…
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    mounoxalastis00 Avatarmounoxalastis00Μηνύματα: 86 Κριτικές: 17

    Ιστορίες: 0

    Ειναι ηρεμη δυναμη η Πενυ. Τα Αξιολόγηση: 7.80 — 25/03/2022 - 22:51
    Ειναι ηρεμη δυναμη η Πενυ. Τα Αξιολόγηση: 7.80 — 25/03/2022 - 22:51
    Ειναι ηρεμη δυναμη η Πενυ. Τα γλωσσοφιλα τα δινει ωραια και το στοματικο της αργο και βασανιστικο και με πολυ παιξιμο στα μπαλακια. Παραδόθηκα την πρωτη φορα και εχυσα με το τσιμπουκι γεμιζοντας τα βυζια της με σπερμα. Τα βυζια της αλλος λογος για να την παρεις, ειναι μεγαλα και το δερμα καλο και καθαρο για γλειψιμο. Στον δευτερο γυρο μετα το πλυσιμο έπαιξα με ισπανικο και μετα πισωκολλητο. Καλο στησιμο και συμμετοχη συνεχομενη με σωμα και βογγητα. Καταληξαμε με cowgirl και τοτε μου εδειξε οτι ξερει ακομα περισσοτερα. Τελεια κινηση και τα βυζια να ακολουθουν. Ηταν καλη εμπειρια αν και δεν το περιμενα αρχικα. Τα χρονια που εχει στην δουλεια την εχουν κανει να καταλαβαινει με την πρωτη τον πελατη και να προσαρμοζεται αναλογα.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    lensman AvatarlensmanΜηνύματα: 78 Κριτικές: 16

    Ιστορίες: 0

    Πάλι καύλες είχα, πάλι έψαχνα για Αξιολόγηση: 8.00 — 15/03/2022 - 14:28
    Πάλι καύλες είχα, πάλι έψαχνα για Αξιολόγηση: 8.00 — 15/03/2022 - 14:28
    Πάλι καύλες είχα, πάλι έψαχνα για γυναίκα. Πολλές όμορφες, νέες αλλά μια από τα ίδια, πραγματικά είχα βαρεθεί να πηδάω μοντελέ γυναίκες οπότε για μια στιγμή σκέφτηκα να δοκιμάσω κάτι διαφορετικό, ένα μίλφ ίσως ήταν αυτό που χρειαζόμουν για να επανέλθει το ενδιαφέρον. Η εξερεύνηση μου με έφερε πρόσωπο με πρόσωπο με τις φωτογραφίες της Πέννυς. Δεν με ένοιαζε αν δεν είχε το καλύτερο σώμα αρκεί να είχε την εμπειρία και την όρεξη. Έφτασε στην ώρα της η κυρία, ντυμένη με ρούχα που θα ταίριαζαν σε μια νεότερη αλλά το ύφος και η διάθεση αντιστάθμιζαν αυτήν την διάφορα. Εσωτερικά τα εσώρουχα πολύ ωραία και η αποκάλυψη των βυζιών πολύ ευχάριστη. Όσο και να έχει τα χρόνια της στο σώμα, στο στήθος είναι το λιγότερο δεκαπέντε χρόνια νεότερη και το μουνί όμορφα στυλαρισμένο, ξυρισμένο. Έδειξε τον θερμό της εαυτό από την αρχή και τα πεταχτά φιλιά έγιναν φιλιά με γλώσσα και πολύ χούφτωμα και από τους δυο. Χόρτασα τα βυζιά της με χέρια και με στόμα ταυτόχρονα δαχτυλιάζωντας το μουνί της. Το βάψιμο στο πρόσωπο ήταν καλό και με καύλωσε που είχε φροντίσει τον εαυτό της τόσο καλά. Όπου και αν την μύρισα ευωδίαζε και στο διάλειμμα έκανε ντους. Η πίπα που μου έκανε είχε ως χαρακτηριστικό το καλό βάθος και το γλείψιμο στα αρχίδια. Το σεξ καλό από συμμετοχή και το μουνί καλό από αίσθηση ενώ η απουσία του τζελ σε όλη την διάρκεια ήταν ότι καλύτερο. Όσο θέλεις να δώσεις πόνο το αντέχει ότι και να θέλεις να τις κάνεις επίσης το αντέχει. Από τα εξειδικευμένα που ζήτησα ήταν το σπάνκινγκ στα κωλομέρια και το mouthfuck στον δεύτερο γύρο. Ιδρώνει την φανέλα της, έχει τι να σου αρέσει πάνω της και ξέρει να γαμιέται. Αυτός ο συνδυασμός ήταν που μου έφτιαξε την βραδιά μαζί της.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Alex_Born AvatarAlex_BornΜηνύματα: 194 Κριτικές: 28

    Ιστορίες: 0

    Οι τυποι στο γραφειο πολυ υπομονετικοι Αξιολόγηση: 7.60 — 08/03/2022 - 22:04
    Οι τυποι στο γραφειο πολυ υπομονετικοι Αξιολόγηση: 7.60 — 08/03/2022 - 22:04
    Οι τυποι στο γραφειο πολυ υπομονετικοι και εξυπηρετικοι. Εκλεισα ραντεβου, αλλαξα κοπελα, αλλαξα ωρα και παρεμειναν ευγενικοι και τους ζαλισα τα αρχιδια. Τελευται μου επιλογη ηταν η Πεννυ η οποια μου βγηκε και πολυ καλη. Ηρθε ντυμενη απλα και κομψα με χαρουμενα χρωματα και παπουτσια με αρκετα ψηλο τακουνι. Ευκολα περασαμε στο σοσιαλ και εσπασε ο παγος με αποτελεσμα να πεσουν καποια φιλια χωρις ακομα να εχει βγαλει τα ρουχα. Της εδωσα χρονο και πηγε τουαλετα να ετοιμαστει. Εχει πολυ καλα βυζια και το δερμα της για την ηλικια της ειναι τελειο. Μυριζε ωραια και δεν μπορουσα να σταματησω να γλειφω τα βυζια της και μετα το μουνι της. Οταν ηρθε η σειρα της εκανε το ιδιο και περισσοτερα σε εμενα με καλο βαθυ λαρυγγι και γλυψιμο ατελειωτο στις αρχιδομπαλες. Στο σεξ ηταν αγρια κατασταση. Παιρνει πρωτοβουλιες και ηθελε δυνατο ξεσκισμα απο πανω και απο κατω. Ειναι επαγγελματιας και σε προλαβαινει πριν της πεις τι θελεις. Ειναι απο τις πιο εμπειρες γυναικες που εγω γαμησει και δεν βαζει ορια πουθενα. Στο τελος την καθυστερησα ενα πενταλεπτο αλλα δεν βιαστηκε να φυγει ουτε και ζητησε κατι παραπανω. Ειναι απο τις γυναικες που χαιρεσαι που πληρωνεις, αυτο τα λεει ολα…
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    katafygios AvatarkatafygiosΜηνύματα: 492 Κριτικές: 48

    Ιστορίες: 0

    Η Πεννυ αξιζει με χιλια, αυτο Αξιολόγηση: 8.40 — 16/02/2022 - 14:55
    Η Πεννυ αξιζει με χιλια, αυτο Αξιολόγηση: 8.40 — 16/02/2022 - 14:55
    Η Πεννυ αξιζει με χιλια, αυτο το λεω απο την αρχη.... Στην προσπαθεια μου αν βρω ελευθερη μιλφ στο dream δυσκολευτηκα λογο του οτι δεν ηταν διαθεσιμες, φαινεται η καλυτερη επικοινωνια με τον πελατη και η αναβαθμιση στο σαιτ επιασαν τοπο και η δουλεια αυξηθηκε. Η Πεννυ ηταν η πιο συντομα διαθεσιμη οποτε την εκλεισα και ετοιμαστηκα για το ξενοδοχειο. Η εμφανιση της ειναι ελκυστικη με λιγα κιλα παραπανω αλλα ομοιομορφα πανω της και με βυζι τεσσαρι που θα το ζηλευαν πολλες γυναικες. Τα σημαδια του χρονου στο προσωπο ειναι μεχρι ενα σημειο εμφανη αλλα βγαζει μια σεξυ ωριμοτητα που εμενα προσωπικα με καυλωνει πολυ. Στα υπολοιπα χαρακτηριστικα αρκει να δειτε το σαιτ, δεν ειχε κατι διαφορετικο. Η συμπεριφορα της ειναι ιδανικη με σεξυ χαμογελο και πρωτοβουλιες απο την αρχη. Δινει την εντυπωση οτι ειναι η γκομενα σου απο την αρχη ιδιαιτερα με τα φιλια της που ειναι πολυ γλυκα και βαθια με γλωσσα. Γουσταρει τις πιπες και μπορω να πω οτι χυνει ενω τσιμπυκωνει. Δαχτυλο στο μουνι της βαζεις οσο θελεις και την καυλωνει. Στο σεξ βαζει λιγο τζελ στο μουνι και συμμετεχει πολυ καλα. Τα στησιματα της ειναι επαγγελματικα και αν δεν ηξερες οτι ειναι πουτανα δεν θα μπορουσες να καταλαβεις οτι προσποιειται στο σεξ. Υγρανθηκε το μουνι της και τις δυο φορες που το καναμε και εισεπραξα μια απο τις καλυτερες μου εμπειριες με μιλφ που ειχα ποτε. Πραγματικα καλη, μην διστασετε....
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    servietoros AvatarservietorosΜηνύματα: 159 Κριτικές: 32

    Ιστορίες: 0

    Εχω ορεξη να γραψω οποτε σας Αξιολόγηση: 7.60 — 06/02/2022 - 12:30
    Εχω ορεξη να γραψω οποτε σας Αξιολόγηση: 7.60 — 06/02/2022 - 12:30
    Εχω ορεξη να γραψω οποτε σας παραθετω μια κριτικη για την Πεννυ που γαμησα πριν απο μερικες μερες και μου αφησε καλες εντυπωσεις. Με δυο λογια, οτι βλεπεις στις φωτογραφιες ειναι αυτο που παιρνεις στην πραγματικοτητα και μπραβο για αυτο στο γραφειο γιατι με το φωτοσοπ το καθε βατραχι γινεται πριγκιπας. Απο συμπεριφορα ειναι εξωστρεφης και ωριμη στη δουλεια. Ξερει τι κανει και το κανει εξαρχης χωρις κανενα δισταγμο και το μονο που ζηταει ειναι ενα ντους στην αρχη. Η διαθεση της σουπερ και τα εσωρουχα που φορουσε πολυ καυλα. Η πιπα πολυ επαγγελματικη με ανετο dt και επιμονο γλυψιμο στο καυλι χωρις να ακουμπαει τα δοντια. Οτι κανει στη συνεχεια το ζει και καυλωνει πραγματικα. Εκανε οτι ηταν αναγκαιο για να με ευχαριστησει με δικη της πρωτοβουλια μαλιστα ολα. Ξερει να στηνεται πολυ καλα και δεχεται το γαμησι οπως το γουσταρεις. Το μουνι της ειναι καλο και ξερει να το σφιγγει κατα βουληση. Στο δευτερο γυρο ανεβηκε και απο πανω μου σε cowgirl αλλα και reverse. Πολυ καλη η συμμετοχη της μεχρι το τελος. Εχυσα χωρις βιασυνη δυο φορες στην μια ωρα που ημασταν μαζι. Αξιζει τα λεφτα που της δινεις
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    kalogamias AvatarkalogamiasΜηνύματα: 143 Κριτικές: 30

    Ιστορίες: 0

    Επιστροφη σε μιλφ και ραντεβου με Αξιολόγηση: 7.40 — 26/01/2022 - 20:28
    Επιστροφη σε μιλφ και ραντεβου με Αξιολόγηση: 7.40 — 26/01/2022 - 20:28
    Επιστροφη σε μιλφ και ραντεβου με την Πεννυ. Στα ιδια κιλα με τις φωτογραφιες και με διαθεση οπως γραφουν στις προηγούμενες κριτικες. Και οι αλλες περιγραφες του σαιτ ανταποκρινονται στην πραγματικοτητα. Ειχε ντυθει νορμαλ αλλα τα εσωρουχα ηταν πολυ σεξυ. Δεν εχασε δευτερολεπτο με πλησιασε και αρχισαμε το φασωμα κατευθειαν Κατα την γνωμη μου ειναι νυμφομανης και αυτος ειναι ο λογος που κανει τοσο καλα την δουλεια της. Γαλλικα φιλια οσα ηθελα και γενικα ανεκτικη σε οτι της κανεις απο δαχτυλιασμα μεχρι σπανκιγκ και facefuck. Στο θεμα της επικοινωνιας επισεις καλη και το μονο αρνητικο που λογικο ειναι σε μιλφ ειναι η λιγη χαλαρωση στα βυζια. Παρολαυτα εχει ωραια ρωγα και ανταποκρινονται στο γλείψιμο. Απο καθαριοτητα ειναι πολυ σωστη αλλα σε τετοιες ηλικιες δεν πολυ κανω γλειφομουνι. Στηθηκε και τον εφαγε σε ολους τους ρυθμους σαν μιλφαρα επαγγελματιας. Περασα πολυ ωραια, αν ψαχνετε κατι στην ηλικια της ειναι καλη επιλογη.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5417 Κριτικές: 310

    Ιστορίες: 0

    Για συνειδοτοποιημένους Ειχα πιασει την κουβεντα Αξιολόγηση: 7.40 — 16/01/2022 - 18:52
    Για συνειδοτοποιημένους Ειχα πιασει την κουβεντα Αξιολόγηση: 7.40 — 16/01/2022 - 18:52
    Για συνειδοτοποιημένους Ειχα πιασει την κουβεντα για να παρω την Νεφέλη σταρ αλλα με απετρεψε ο clonarius με ισχυρα επιχειρηματα οτι ειναι παλταδουρα χωρια οτι ήταν στα 180, οποτε πήρα dream και διαλεξα απο τις διαθεσιμες που είχε και δεν εχω πάρει την Πεννυ Ηξερα τι επερνα κι οτι περιπου περιμενα ήρθε Η Πέννυ είναι Ελληνιδα στα τελη των 40 αρχες 50 Το κορμι της ειναι το αναμενωμενο για αυτη την ηλικα Ξεπερνωντας ολα αυτα η κυρια αυτη ξερει να κανει σεξ Η γρια κοτα που λενε Ξεκινησαμε με ενα μασαζ απο τα ποδια μεχρι την πλατη Μετα ένα πολυ καλω γλυφοκωλι και μετα καπακι γλυψαρχιδι Οκ στη πιπα το εχει τοσο πολυ που κρατηθηκα ολη την ωρα 2-3 λεπτα πριν ληξη ο χρονος να χυσω Με τα βιας βεβαια αλλα τα καταφερα Την προτεινω σε οσους ξερουν τι θα συναντησουν απο εμφανιση, και θελουν να χαλαρώσουν με μια κυρια που θα κανει ολη την δουλεια για αυτους Οι αλλοι απλα προσπεραστε
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    iakovidis AvatariakovidisΜηνύματα: 122 Κριτικές: 26

    Ιστορίες: 0

    Εχει καλο παρουσιαστικο ειδικα για την Αξιολόγηση: 8.00 — 05/01/2022 - 20:51
    Εχει καλο παρουσιαστικο ειδικα για την Αξιολόγηση: 8.00 — 05/01/2022 - 20:51
    Εχει καλο παρουσιαστικο ειδικα για την ηλικια της ειναι κορυφη. Οτι βλεπεις στις φωτογραφιες ειναι και απο κοντα με το προσωπο αρκετα καλο. Ειναι αρκετα χυμα και ωραιος χαρακτηρας, εκτιμά το χιουμορ… Δεν εχει καμια καταστολη και ειναι φυσικοτατη η συμπεριφορα της. Επικοινωνια οσο θελεις αλλα δεν σταματαει να σε ξελογιαζει απο την αρχη που την συναντας. Εχει καλο βυζι με ρογα που σκληρυνμε με το γλειψιμο. Εδωσε πολλα παθιαρικα φιλια στο στομα και στο σωμα και εγλειψε με μανια τον πουτσο μου. Τηε αρεσει το σεξ σε αργους αλλα και σε γρηγορους ρυθμους και εχει τον τελειο κωλο για να την γαμας απο πισω. Εκανε τα παντα για να μου δειξει οτι γουσταρει, βογγητα κινησεις και κοιταγματα... Δεν δυσκολευτηκε καθολου στις στασεις και τις εκανε μαλιστα πολυ καλα. Ηταν καθαρα συγκεντρωμενη σε εμενα οσο ημασταν μαζι. Ολο το ραντεβου μαζι της ηταν ωραιο, δεν θα ηθελα κατι παραπανω.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    DrJohn AvatarDrJohnΜηνύματα: 82 Κριτικές: 18

    Ιστορίες: 0

    Μου ανοιξε την πορτα μια πραγματικα Αξιολόγηση: 8.40 — 22/12/2021 - 14:13
    Μου ανοιξε την πορτα μια πραγματικα Αξιολόγηση: 8.40 — 22/12/2021 - 14:13
    Μου ανοιξε την πορτα μια πραγματικα εκφυλη γυναικα με 12ποντες γοβες, μαυρο φορεμα και μαυρο καλσον ακριβως οπως ειχα ζητησει απο το γραφειο. Ειχε κανει αρκετο μακιγιαζ και η εφανιση ηταν πραγματικα καλη για την ηλικια της. Η κουβεντα μας ηταν συντομη και προχωρησαμε στα προκαταρκτικα αφου και οι δυο γουσταραμε τα ιδια. Της εβγαλα τα ρουχα σιγα σιγα χαιδευοντας το σωμα της και γλειφοντας την που και που. Οταν τελειωσα εγω αρχισε εκεινη και πεσαμε στο κρεβατι που μου εκανε τα ιδια με πολυ περισσοτερο παθος. Μου εκανε πολυ καλο τσιμπουκι και στα 20 λεπτα που ακολουθησαν την γαμησα σε οτι σταση μπορειτε να φανταστειτε. Στο ημιωρο μου εκανε λιγο μασαζ για να χαλαρωσω και συνεχισαμε μεχρι που μου σηκωθηκε, συντομη πιπα και γαμση ξανα. Η γυναικα δεν ειναι τοσο για gfe γουσταρει το προστυχο σεξ και λιγο βια την φτιαχνει. Εχει και το αναλ στο προγραμμα, αυτην την φορα ομως δεν πηρα, την επομενη μπορει. Μιλφακι που αξιζει τα λεφτα...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    tzarbos AvatartzarbosΜηνύματα: 159 Κριτικές: 41

    Ιστορίες: 0

    H Peny ειχε μπει στο ματι Αξιολόγηση: 7.40 — 12/12/2021 - 23:03
    H Peny ειχε μπει στο ματι Αξιολόγηση: 7.40 — 12/12/2021 - 23:03
    H Peny ειχε μπει στο ματι μου ως μια μιλφ που θα ηθελα να εχω στο κρεβατι μου οποσδηποτε. Η ευκαιρια βρεθηκε εχτες βραδυ και ημουν πολυ εθουσιασμενος για την συναντηση μας. Την συναντησα στο ξενοδοχειο οπου ηρθε ντυμενη κομψα και με πολυ καλο υφος στο προσωπο. Ειναι οπος στις φωτογραφιες απο σωμα και στο προσωπο μακιγιαρισμενη ωραια. Ειναι θυλικο πραγματικο με ωραιους τροπους, ξερει να σε κανει να νιωσεις ανετα και να σου δωσει τον αερα για να προχωρησεις μαζι της. Τα κιλα της ειναι ιδανικα για την ηλικια της και εχει πιασιματα ωραια. Πολυ καλο το φυσικο της βυζι και ο κωλος της δεν εχει πτωση. Δινει φιλια στο στομα και οταν εβαλα γλωσσα εβαλε και εκεινη, το φασωμα που παιχτηκε ηταν πολυ ωραιο και μου καυλωσε χωρις να μου τον ακουμπησει καν. Η τεχνη της πιαπας για την Λορα ειναι ενα παιχνιδακι, την κανει χωρις βιασυνη και με γλειψιμο καλο σε ολη την περιοχη. Δινει την εντυπωση οτι γουσταρει πραγματικα. Στο σεξ ιδρωνει, δεν σε αφηνει ησυχο μεχρι να χυσεις. Στησιματα κανει οπως θελεις και με τα βογγητα σε καυλωνει ακομα περισσοτερο. Περασα πολυ ωραια πραγματικα και θα την ξανασυναντησω οποσδηποτε το λιγοτερο αλλη μια φορα. Αυτα ηθελα να πω, καλη συνεχεια σε εσας...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    mparmperis27 Avatarmparmperis27Μηνύματα: 121 Κριτικές: 35

    Ιστορίες: 0

    Την πηρα μαζι με εναν φιλο Αξιολόγηση: 7.60 — 03/12/2021 - 19:43
    Την πηρα μαζι με εναν φιλο Αξιολόγηση: 7.60 — 03/12/2021 - 19:43
    Την πηρα μαζι με εναν φιλο μου παρτουζα με πρωκτικο μαζι. Ηταν πραγματικα υποτακτικη. Το μουνι καλο και ο κωλος ενταξει αλλα πανω απο ολα ηταν καθαρη και δεν ειχαμε τα γνωστα βρωμικα ατυχηματα του πρωκτικου. Ειναι πολυ καλη στο στοματικο και οσο την γαμαγε ο ενας επαιρνε τσιμπουκι στον αλλον. Στο dp τα πηγε καλα αντεχει το βαρυ φορτιο και εδωσα πονο οχι μαλακιες. Τα βογγητα της φτασανε σε υψηλη ενταση και εχυνε πραγματικα. Χρειαστηκε να την αφησουμε να ξεκουραστει στο ημιωρο γιατι την ξεσκισαμε αλλα επανηλθε δυναμικα. Για ενα ακομα εικοσαλεπτο την ξεσκιζαμε κανονικα. Αξιζει με το παραπανω τα λεφτα που παιρνει σπανιο να το πω αλλα στην περιπτωση της ειναι απλα η αληθεια.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    men-toras Avatarmen-torasΜηνύματα: 98 Κριτικές: 21

    Ιστορίες: 0

    Περασε τα 45 η Πενυ αλλα Αξιολόγηση: 8.20 — 21/11/2021 - 15:09
    Περασε τα 45 η Πενυ αλλα Αξιολόγηση: 8.20 — 21/11/2021 - 15:09
    Περασε τα 45 η Πενυ αλλα στην συμπεριφορα δεν διαφερει απο μια τριανταρα. Ο λογος που την πηρα ηταν τα βυζια της. Ειναι μεγαλα και ομορφα, καταλληλα για πολυ αρμεγμα αλλα και για ισπανικο. Η συντομη κουβεντα που καναμε ηταν ωραια και μου ανεβασε το κεφι. Στο κρεβατι εκανα οτι ονειρευομουν με τα βυζια της, με φουλ ισπανικο και πολυ καλη συμμετοχη απο την μερια της. Της εβαλα και δυο δαχτυλα στο μουνι και την εκανα να τρεμει πριν αρχισουμε το γαμησι. Παιχτηκαν δυο γυροι και οι δυο στα τεσσερα. Ειναι πολυ καλη στο σεξ και απο αισθηση το μουνι της ειναι οτι πρεπει. Για τα λεφτα που παιρνει ειναι μαλακια να μην δοκιμασεις μαζι της.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    poutsa-voas Avatarpoutsa-voasΜηνύματα: 820 Κριτικές: 14

    Ιστορίες: 0

    Την πηρα για τις υπηρεσιες της Αξιολόγηση: 7.40 — 16/11/2021 - 19:55
    Την πηρα για τις υπηρεσιες της Αξιολόγηση: 7.40 — 16/11/2021 - 19:55
    Την πηρα για τις υπηρεσιες της και εβαλα την εμφανιση σε δευτερη μοιρα. Ειναι μετρια απο κοντα αλλα δεν ηταν εκπληξη ομος δινει απο την αρχη την εντυπωση οτι θα περασει καλα. Πολυ επαγγελματιας απο την συμπεριφορα και και τον τροπο επικοινωνιας και τυπος που δεν σε κανει να κομπλαρεις καθολου. Ετοιμαστηκε στην τουαλετα και ηρθε στο δωματιο με πολυ ορεξη. Δεν με αφησε να κανω τιποτα τα εκανε ολα εκεινη. Αρχισε απο πανω στον λαιμο τα χαδια και τα φιλια και αργα κατεβηκε μεχρι τον πουτσο και μετα επαιξε καλο τσιμπουκι που μου εκανε τον πουτσο καγκελο. Εβαλα δυο δαχτυλα στο μουνι της και ενα στην κωλοτρυπιδα της και δεν αντισταθηκε καθολου. Τα εβγαλα και τα εδωσα στο στομα της και τα εγλειψε με ευχαριστηση. Οπος ηταν της εβαλα τα ποδια ψηλα και αρχησα το γαμησι. Ηταν καλο το μουνι της για την πουτσα μου και η υγρασια μεσα ιδανικη. Ενιωθε και εκεινη ωραια και αρχισε να το δειχνει με βογγητα και με λογια καυλωτικα. Εχυσα νωρις και πλυθηκα για να αρχισει παλι η δραση. Ξεκινησε παλι με ενα τσιμπουκι πολυ πιο λαγνο απο το πρωτο με σαλιο και πολυ deepthroat. Το ειχα αναγκη για να μου σηκωθει και μολις ημουν ετοιμος αρχισαμε με πισωκολλητο. Της εβαλα και τον αντιχειρα στον κωλο και αρχισα να την γαμαω δυνατα. Το ποσο της αρεσε δεν περιγραφεται, κουνιοταν συνεχεια και το μουνι της εβγαζε υγρο. Δεν το εβγαλα το δαχτυλο μεχρι το τελος και αφου ειχα χυσει. Ειχαμε ιδρωσει και οι δυο, ηταν το καλυτερο γαμησι τον τελευταιων μηνων. Πολυ καλη για αγριο σεξ, αναντικαταστατη θα ελεγα
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    spyros89 Avatarspyros89Μηνύματα: 120 Κριτικές: 26

    Ιστορίες: 0

    Πραγματικα μοιαζει η γυναικα της διπλανης Αξιολόγηση: 7.80 — 10/11/2021 - 21:59
    Πραγματικα μοιαζει η γυναικα της διπλανης Αξιολόγηση: 7.80 — 10/11/2021 - 21:59
    Πραγματικα μοιαζει η γυναικα της διπλανης πορτας. Ειναι φανερα μια μιλφ που τρελενεται για πουτσα. Σε κοιταει λαγνα και σε γδυνει με τα ματια στην διαρκεια του σοσιαλ. Οπος σε κοιταει λαγνα ετσι κανει και την πιπα με πολυ σαλιο και γλυψιμο απο την κορυφη μεχρι τον πατο. Δεν αφηνει τα αρχιδια ισυχα και τα γλυφει καθε τρεις και λιγο. Την αφησα να γλυψει οσο θελει και τελικα εχυσα στο προσωπο της. Καθησε με τα χυσια εκει να την κοιταω μεχρι να ευχαριστηθω. Μετα το πλυσιμο αρχισε με λιγο μασαζ και μετα πιπα μεχρι να μου σηκωθει. Ανεβηκε εκεινη πανω μου αρχικα και μετα την εβαλα εγω απο κατω και της αλλαξα τα φωτα. Δεχτηκε πολυ σκληρο γαμησι το οποιο ευχαριστηθηκε και το μουνι της εβγαλε μπολικο υγρο. Οι αναστεναγμοι και τα βογγητα μας συνοδεψαν σε ολη την διαρκεια και ηταν πολυ καυλωτικοι. Το μουνι της εχει καλη αισθηση, οτι πρεπει δηλαδη. Εδωσα τα λεφτα στο τελος χωρις να το μετανιωνω. Αξιζει!
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    mpatagias AvatarmpatagiasΜηνύματα: 137 Κριτικές: 33

    Ιστορίες: 0

    Η Πεννυ ειναι πολυ καλη επιλογη Αξιολόγηση: 7.60 — 02/11/2021 - 14:17
    Η Πεννυ ειναι πολυ καλη επιλογη Αξιολόγηση: 7.60 — 02/11/2021 - 14:17
    Η Πεννυ ειναι πολυ καλη επιλογη για μιλφακηδες. Εχει ωραιο σωμα και ας ειναι 40 χρονων και κανει περιποιηση που μονο μια αληθηνα εμπειρη γυναικα ξερει να κανει. Εγω δεν την ειχα ξαναπαρει αλλα και φιλοι μου που την ειχαν δοκιμασει μου τα ειχαν πει και τωρα ηταν η ωρα να την απολαυσω. Δινει πολλα φιλια στο σωμα και κανει ενα τσιπμουκι με ολη της την ψυχη. Τα αρχιδια περνουν ξεχωριστη θεση με περιποιηση πολλων λεπτων και εξαφανιση και των δυο μαζι μεσα στο στομα της. Δεν ενοχλειτε απο το παιχνιδι με τα δαχτυλα στο μουνι και επαιξα οσο ηθελα αφου σπανιο να σε αφησει πουταναν να την δαχτυλιαζεις συνεχεια. Το σεξ μαζι της ηταν ενδιαφερον αφου κανει κατι με το μουνι της και το αισθανεσαι καλυτερο και απο νεας κοπελας. Εντυπωσιακο επισεις το υγρο που πεταει το μουνι της. Στα τεσσερα ειναι η καλυτερη σταση που κανει και γαμιεται με παθος και ας ειναι απο κατω. Στον δευτερο γυρο παιξανε και φιλια στο στομα και περισσοτερο gfe φαση. Το εκτημαει οταν την βλεπεις πιο τρυφερα και γινεται πραγματικα ενα παιχνιδιαρικο μωρο. Στο τελος πριν φυγει μου εκανε αλλη μια φορα πιπα σαν να ηθελε να μου τον αδειασει εντελως αλλα δεν προλαβα να χυσω. Εμεινα πολυ ευχαριστημενος μαζι της, την συνηστω
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    SakilPoutseil AvatarSakilPoutseilΜηνύματα: 90 Κριτικές: 10

    Ιστορίες: 0

    Ειναι ενα μιλφ για ολα τα Αξιολόγηση: 7.20 — 26/10/2021 - 12:13
    Ειναι ενα μιλφ για ολα τα Αξιολόγηση: 7.20 — 26/10/2021 - 12:13
    Ειναι ενα μιλφ για ολα τα γουστα. Εμφανισιακα ειναι ικανοποιητικη με ιδιαιτερα ωραια βυζια. Την πιεσα να μου τον παρει μεχρι το λαρυγγι και αν και πνηγοταν το εκανε για οση ωρα ηθελα. Χωρις να της το ζητησω καν μου εγελιψε τα αρχιδια. Το πρωτο μισαωρο καναμε σεξ κυριος στα τεσσερα και μετα με τα ποδια στους ωμους μου. Της τον εβαζα βαθια και δυνατα και γουσταρε πραγματικα. Στον δευτερο γυρο την πηρα απο κωλο και εκει μου αρεσε ακομα περισσοτερο. Βογκαει ωραια σαν να της ποναει λιγο αλλα δεν πτοείται και θελει να τον παιρνει δυνατα απο τον πισινο της. Εκανα το κεφι μου πολυ ωραια μαζι της, τα λεφτα για αυτα που προσφερει ειναι πολυ ενταξει.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    aggelos_gas Avataraggelos_gasΜηνύματα: 115 Κριτικές: 26

    Ιστορίες: 0

    Το ραντεβου μας εγινε απογευματινη ωρα Αξιολόγηση: 7.60 — 19/10/2021 - 15:25
    Το ραντεβου μας εγινε απογευματινη ωρα Αξιολόγηση: 7.60 — 19/10/2021 - 15:25
    Το ραντεβου μας εγινε απογευματινη ωρα στο σπιτι μου που ειχα καθαρισει καλα και αλλαξει τα σεντονια στο υπνοδωματιο. Δεν καθυστερησε να ερθει και αρχικα ηπιαμε λιγο κρασι μαζι για να χαλαρωσουμε. Ειναι καλη συντροφια αλλα δεν χανει το στοιχειο της πουτανιας και που και που κανει κινηση για να μπει στο κυριως θεμα. Φιλια μαζι της εκανα οσα γουσταρα και πολυ γλυψιμο στα βυζια. Απο εκεινη ελαβα ενα στοματικο κορυφαιο με γλυψιμο στα παπαρια. Εχει καθαρο και ξυρισμενο μουνι αλλα δεν ηθελα να κανω γλειφωμουνι. Το γαμησι που κανει ειναι καλου επιπεδου με πολυ συμμετοχη και μουνι που το νιωθεις. Στις στασεις μου αρεσε περισσοτερο το πισοκολλητο αλλα και στις αλλες δεν τα πηγε και ασχημα. Παιχτηκανε δυο γυροι με χυσιμο και τις δυο φορες στα βυζια. Ειχε καλη διαθεση και ενεργεια για γαμησι. Ειναι απο αυτες τις μιλφ που πρεπει να πηγαινεις καμια φορα για να χαλαρωνεις.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    lazarakos21 Avatarlazarakos21Μηνύματα: 325 Κριτικές: 61

    Ιστορίες: 0

    Ηταν βραδυνο το ραντεβου μας και Αξιολόγηση: 7.00 — 12/10/2021 - 22:23
    Ηταν βραδυνο το ραντεβου μας και Αξιολόγηση: 7.00 — 12/10/2021 - 22:23
    Ηταν βραδυνο το ραντεβου μας και την υποδεχτηκα στο σπιτι μου. Ηρθε με 20 λεπτα κθυστερηση και ευτυχως ηταν το μονο πραγμα που πηγε στραβα. Ντυνεται ωραια και μου εδωσε καλη εντυπωση απο την πρωτη στιγμη. Το δερμα της για την ηλικια της ειναι καλο και στο σωμα και στο προσωπο. Ειναι κοινωνικη αλλα δεν την αφησα να μιλησει πολυ γιατι ειχα ωρεξη να γαμησω. Κανει πολυ καλο τσιμπουκι και γλιψιμο στα παπαρια χωρις αναστολες. Οσο δουλευε το καυλι μου με το χερι μου εγω δουλευα το μουνι της. Οι βυζαρες της ειναι αλλο ενα σημειο που αξιζει να δωσει προσοχη. Την γαμησα σε πολλες στασεις και τις δυο φορες και περασαμε ωραια γιατι ξερει να κινειται ωραια στο σεξ. Συνοδεια σε ολη τη φαση ειχαμε τα ηχητικα της που ειναι οτι πρπεπει και χωρις υπερβολες. Ειναι ενα μιλφ που πρεπει να γαμησεις γιατι ξερει κολπακια που οι πιτσιρικες δεν υπαρχει περιπτωση να σου κανουν και δινει τον καλυτερο της εαυτο στην δουλεια της.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    labradick AvatarlabradickΜηνύματα: 105 Κριτικές: 21

    Ιστορίες: 0

    Ηταν αυτο ακριβως που γουσταρα. Οι Αξιολόγηση: 7.20 — 03/10/2021 - 20:53
    Ηταν αυτο ακριβως που γουσταρα. Οι Αξιολόγηση: 7.20 — 03/10/2021 - 20:53
    Ηταν αυτο ακριβως που γουσταρα. Οι φωτογραφιες ειναι αληθηνες και η γυναικα γουσταρει το σεξ με τον πελατη. Απο εμφανηση ειναι αυτο που περιμενεις απο ενα μιλφ στα σαραντα. Ψιλοχαρλαρωμα απο δω και απο κει αλλα γενικα κρατιεται. Στις υπηρεσιες κανει οτι της ζητησεις με καλη τεχνικη στο στοματικο και με πολυ συμμετοχη στο γαμησι. Οι δυο γυροι που καναμε διηρκησαν μια ωρα οσο δηλαδη ειχαμε προσυμφωνησει και με τα λεφτα που εδωσα πηρα αυτο που πρεπει και με το παραπανω. Στον δευτερο γυρο την πηρα δυνατα πισοκολλητο και αρχισε να βογκαει δυνατα και να βγαζει χυμους το μουνι της. Στο τελος το σπερμα το ερειξα στο προσωπο της... Μην ξεχασω να πω και για το μασαζ που προσφερει... ειναι πολυ καλο. Γενικα το dreamgιrls εχει και αλλα μιλφακια τα οποια σκεφτομαι να τα παρω ολα ενα ενα.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    EpikourosGios AvatarEpikourosGiosΜηνύματα: 145 Κριτικές: 31

    Ιστορίες: 0

    40 αρα μιλφ η Πεννυ και Αξιολόγηση: 7.60 — 26/09/2021 - 18:00
    40 αρα μιλφ η Πεννυ και Αξιολόγηση: 7.60 — 26/09/2021 - 18:00
    40 αρα μιλφ η Πεννυ και ενα ξεκωλο που ειναι οτι πρεπει για οσους γουσταρουν γυναικες αυτης της ηλικιας. Στην αρχη φαινοταν καπως ηρεμη αλλα οπος λενε τα σιγανα τα ποταμακια να φοβασαι. Ειναι πολυ καλη στο τσιμοπουκι, καταβροχθηζει μιλαμε τον πουτσο με ευκολια και ρουφαει το καυλι και τα μπολικα σαλια της σαν τρελη. Στα αρχιδια δινεις επισει προσοχη και τα γυαλιζει καλλα. Ειναι γενικα καθαρη και εχει ωραιο σωμα απο το οποιο περισσοτερο μου αρεσε το στηθος της και φυσικα ο κωλος της. Ειναι ξυριμενη και ευχαριστιεται το γελιφωμουνι αλλα και το ισπανικο στα βυζια. Στο σεξ ειναι πολυ ενεργη και συμμετεχει με καλλα στησιματα και με αναστεναγμους που ακουγονται σαν να ευχαριστιεται πραγματικα. Δεν κοιταει την ωρα καθολου και οταν φευγει ειναι το ιδιο ευγενικη οπως ειναι στην αρχη. Ειναι απο τις καλυτερες επιλογες που εχω κανει τελευταια.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    lefterakis-ma Avatarlefterakis-maΜηνύματα: 76 Κριτικές: 17

    Ιστορίες: 0

    Επιτρεπει τα παντα, κανεις δηλαδη οτι Αξιολόγηση: 7.40 — 22/09/2021 - 13:55
    Επιτρεπει τα παντα, κανεις δηλαδη οτι Αξιολόγηση: 7.40 — 22/09/2021 - 13:55
    Επιτρεπει τα παντα, κανεις δηλαδη οτι θελεις μαζι της. Σαν μιλφ κρατιεται καλα και εχει γενικα και προσωπο και σωμα ωραιο. Μου αρεσε το σοσιαλ κομματι μαζι της και το παντρεψε με προκαταρκτικα ωραια. Στησιμο κανει οτι πρεπει για να την παρεις οποως γουσταρεις, Εχει κανονικο μουνι και δεν εβαλε τζελ. Οσο την γαμουσα της εβαλα και δαχτυλο ταυτοχρωνα και δεν ενοχληθηκε. Στο ενδιαμεσο περάσαμε παλι τη συζητηση και ειπα να μην το ξανακανουμε καποια στιγμη αλλα με την πιπα της μου τον σηκωσε και αρχισμε ξανα. Μαζι της περσα μια ωραια ωρα...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    bariopoutsa AvatarbariopoutsaΜηνύματα: 83 Κριτικές: 17

    Ιστορίες: 0

    Απο τα καλύτερα γαμήσια που έχω Αξιολόγηση: 7.80 — 12/09/2021 - 11:43
    Απο τα καλύτερα γαμήσια που έχω Αξιολόγηση: 7.80 — 12/09/2021 - 11:43
    Απο τα καλύτερα γαμήσια που έχω κάνει με γυναίκα είναι με μίλφ και όσο και ωραία και να είναι τα κοριτσάκια καθε λίγο παίρνω και ένα μιλφ. Το dream σαν γφραφείο έχω διαβάσει κριτικές και έχει καλά μιλφάκια. Μετά από μελέτη και συζήτηση με την τηλεφωνήτρια κατέληξα στην Πεννυ. Η αφηξη της έγινε ακριβώς στην ώρα. Είναι καλή απο πρόσωπο και έχει ωραία έκφραση όταν μιλάει. Οι πονηρές ματιές της ήταν το κάτι άλλο και μετά από λίγο αρχίσαμε το φάσωμα. Είναι καθαρη και μυρίζει ωραία ενω επιτρέπει δαχτυλιασμα με μετρο και γλειφωμούνι. Το τσιμπούκι της είναι απο τα καλύτερα που μου έχουν κάνει. Προτίμησα να αρχίσουμε με πισωκολλητό και το στήσιμο της καλό όπως και το μουνί της που αν και δεν εβαλε τζέλ γλιστράει ωραία και έχει καλή αίσθηση. Συμμετέχει με βογκητα συνέχεια αλλά χωρίς υπερβολές πράγμα που το σέβομαι στις πουτάνες, μου αρέσει το μέτρο σε όλα. Τα χύσια τα έριξα στην πλάτη της και πήγε αμέσως να πλυθεί και μετά και εγώ με την σειρά μου. Μου έκανε μασαζ το οποίο κατέληξε σε τσιμπούκι και σύντομα είχα πάλι πούτσα σκληρή σαν πέτρα. Την γάμησα σε πιο gfe στυλ αυτή την φορά και ήταν το ίδιο καλή. Για τα λεφτά που δίνεις έχεις μια ωραία εμπειρία με μιλφ μαζί της. Το σημαντικό είναι ότι σέβεται τα χρήματα και γι' αυτό περνάς ωραία μαζι της
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    TheSexHunter AvatarTheSexHunterΜηνύματα: 98 Κριτικές: 28

    Ιστορίες: 0

    Είχα όρεξη να γαμήσω μιλφ και Αξιολόγηση: 7.80 — 03/09/2021 - 23:52
    Είχα όρεξη να γαμήσω μιλφ και Αξιολόγηση: 7.80 — 03/09/2021 - 23:52
    Είχα όρεξη να γαμήσω μιλφ και το βυζί της και ο κώλος μου φάνηκαν ιδανικα για αυτό που ψάχνω Ζήτησα να έρθει στο σπίτι και έφτασε στην ώρα ντυμένη απλά αλλά στο πρόσωπο βλέπεις μια γυναικα με πολύ θετική αύρα Στην αρχή πήγε να ετοιμαστεί στην τουαλέτα και εγω την περίμενα να πιουμε ενα ποτήρι χυμο για να τα πούμε λιγάκι. Πολυ ωραία η συζήτηση που κανει και εύκολα σπάσαμε τον πάγο και αρχίσαμε μερικα φιλιά. Απο μόνη της προχώρησε σε γλείψιμο στο λαιμό και έφτασε μετά πιο χαμηλά καταλήγοντας στον πουτσο όπου άρχισε έναν ωραίο πεοθηλασμό. Δεν θα πω πολλά για την πίπα της απλά επαγγελματική. Στο σεξ ανέβηκε εκείνη πρωτα πάνω μου και μετα την πήρα στα τεσσερα. Και στις δύο στασεις ηταν καλή αλλα προτιμισα περισσότερο στα τέσσερα γιατί μου αρέσει να εχω τον ελένχο. Πριν τον δευτερο γύρο εγλειψα καλά τα βυζιά της, πολύ καθαρή και οι ρώγες της καυλώσανε γρηγορα. Την πήρα αλλη μια φορα δυνατά και έριξα τα χύσια πάνω στην πλάτη της. Καλο μιλφ θα το προτείνω και σε φίλους
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    daskos78 Avatardaskos78Μηνύματα: 202 Κριτικές: 43

    Ιστορίες: 0

    Εμπειρότατη στο σεξ αλλά και το Αξιολόγηση: 7.80 — 24/07/2021 - 21:37
    Εμπειρότατη στο σεξ αλλά και το Αξιολόγηση: 7.80 — 24/07/2021 - 21:37
    Εμπειρότατη στο σεξ αλλά και το κορμί της με έντονες, όμορφες καμπύλες. Τα δύο πιο σημαντικά, βυζιά και κώλος τα έχει τέλεια. Αν και δεν είναι μικρή, στο σώμα εμφανισιακά δεν στερείτε κάτι. Είναι μαστόρισσα στο στοματικό και κάνει κόλπο με το μουνί της για να το σφίγγει και έχει ασυναγώνιστη αίσθηση. Αναστενάζει συνέχεια και σου ανεβάζει την αυτοπεποίθηση με τα λόγια που λέει. Όταν καυλώνει τον θέλει δυνατά και το λέει συνέχεια. Με ακολούθησε στο ντους και μου έκανε ένα γλειψαρχίδι που λίγο έλειψε να γίνει γλυφοκώλι. Την πήρα ξανά επιτόπου και μετά στα όρθια στο δωμάτιο Μια ώρα η διάρκεια αλλά μου φάνηκαν πολύ λιγότερο. Με λίγα χρήμα παίρνεις καλή εξυπηρέτηση. Εγώ αν και από πρόσωπο δεν είναι η καλύτερη της βάζω δέκα σε όλα.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    tsanis_enea Avatartsanis_eneaΜηνύματα: 134 Κριτικές: 35

    Ιστορίες: 0

    Η μόνη διαθέσιμη ήταν η Πέννυ. Αξιολόγηση: 7.80 — 12/07/2021 - 20:38
    Η μόνη διαθέσιμη ήταν η Πέννυ. Αξιολόγηση: 7.80 — 12/07/2021 - 20:38
    Η μόνη διαθέσιμη ήταν η Πέννυ. Ήταν η πρώτη φορά μαζί της αλλά το πρακτορείο μου είπε τα καλύτερα λόγια. Μετά απο σύντομη ματιά στις φωτογραφιες αποφάσισα να δώσω τα λεφτά. Εμφανίστηκε με δέκα λεπτά καθυστέρηση και ντυμένη λίγο περίεργα. Την υποδέχτηκα με αναψυκτικό και αρχισα τη κουβέντα μαζί της για γενικά θέματα. Αρχισε να μου αρέσει και έκανα κίνηση να την χουφτώσω και ανταπέδωσε μα άνοιγμα των ποδιών της και πονηρό χαμόγελο. Της έβαλα το δάχτυλο στο μουνι και εκανα κινηση για φιλί. Ανταπέδωσε και το πρώτο γλωσσοφιλο έγινε γεγονός. Εξελίχτηκε σε άγριο φάσωμα και με πολυ φυσικό τρόπο βρεθήκαμε στο κρεβάτι και πηδιόμασταν. Αν και χρόνια στην δουλεια το μουνί της έχει καλή αίσθηση και το κουνάει καλά για να νιώσεις οτι συμμετέχει. Την πηρα δυνατά μέχρι να χύσω και μετά καθόμασταν μερικά λεπτα μεχρι να μου σηκωθεί για να ξαναρχίσουμε. Χρειάστηκε να με τσιμοπουκώσει και το κάνει με πολυ μαεστρία. Την πήρα στα τέσσερα για άλλο ένα δεκάλεπτο και της έριξα τα χύσια στην πλατη και στον κώλο. Η εμπειρία μαζί της ήταν πολύ καλή και αν ψάχνεις καλό μιλφάκι αυτό υπόσχεται και κάνει πολλά.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    kostaras_than Avatarkostaras_thanΜηνύματα: 109 Κριτικές: 22

    Ιστορίες: 0

    Διάβασα τις κριτικές και πειστικά για Αξιολόγηση: 7.80 — 24/06/2021 - 00:16
    Διάβασα τις κριτικές και πειστικά για Αξιολόγηση: 7.80 — 24/06/2021 - 00:16
    Διάβασα τις κριτικές και πειστικά για το κορίτσι. Συνεπεις στο ραντεβου και ντυμένη απλά αλλά ταιριαστά, μου άφησε την καλύτερη εντυπωση απο την πρώτη στιγμή Προσεγμένη και στην έκφραση και στην συμπεριφιορά και με απόλυτη αφοσίωση στην δουλειά της. Χωρίς να χάσει χρονο άρχισε χαιδέματα και γλειψίματα που κατέληξαν σε μια πίπα απο τις καλύτερες που μου έχουν πάρει. Την έγλειψα και εγώ σε πολλά σημεία αλλα στο μουνί ελάχιστα απλά και μόνο γιατί δεν συνηθίζω να κανω γλειφομούνι σε πουτάνες κυρίως. Την άρπαξα και την έβαλα να στηθεί στα τέσσερα και της έκανα μια καλή δακτυλοσκόπηση στο μουνί και κατάφερα να της το υγράνω καλά. Έβαλα την καπότα τσακ μπάμ και αρχισα σιγά σιγά το μέσα έξω αλλά είδα ότι δεν χαμπαριάζει πολλά και μου έδωσε το υπονοούμενο ότι θέλει δυνατό. Έκανα αυτό που μου είπε το ένστικτο μου και μου βγήκε σε καλό. Το δυνατό γαμήσι της έκανε καλό και έγινε εκδηλωτική με φωνές και με κούνημα της λεκάνης πολύ ωραίο. Κράτησα αρκετά και δεν μας έμεινε χρόνος για δεύτερο και ότι μας έμεινε το περάσαμε με μασαζ και κουβέντα. Η συνάντηση ήταν της μίας ώρας
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    AnteToPoulo AvatarAnteToPouloΜηνύματα: 340 Κριτικές: 57

    Ιστορίες: 0

    Πολύ τούμπανο το μίλφ αυτό. Έχει Αξιολόγηση: 7.80 — 13/06/2021 - 12:21
    Πολύ τούμπανο το μίλφ αυτό. Έχει Αξιολόγηση: 7.80 — 13/06/2021 - 12:21
    Πολύ τούμπανο το μίλφ αυτό. Έχει πολύ ωραίο δέρμα κατά πολλά χρόνια νεότερο απο την ηλικία της. Οι φωτογραφίες την αδικούν και απο κοντά είναι πολύ καλύτερη. Γδύθηκε γρήγορα και αρχίσαμε τα αισθησιακά γλωσσόφιλα. Ήπιαμε και ένα ποτήρι κρασί ο καθένας και μας ανέβηκε η διάθεση γρήγορα. Της έγλειψα καλά το μουνί και αυτή μου κράταγε το κεφάλι για να μην φύγω. Μετά ηταν η σειρά της να με ευχαριστήσει και πού έκανε πίπα ανεπανάληπτη με βαθύ λαρύγγι και πολύ σάλιο. Έριξε μερικές γλειψιές και στη γύρο περιοχή και μετά μου ζήτησε να την γαμήσω. Κάνει ωραία στησίματα και της αρέσει να την γαμάνε και στα όρθια απο πίσω. Γουστάρει να την φιλάς όταν είναι σε ιεραποστολική στάση. Είναι εξίσου καλή στο GFE όσο και στο σκληρό σεξ. Το μουνί της έχει ωραία αίσθηση και η θέα της κωλάρας της απίστευτη. Το κάναμε δύο φορές αλλά δεν πήρα κώλο, πράγμα που το μετάνιωσα και στο επόμενο θα το πάρω σίγουρα. Την πρώτη φορά άδειασα το σπέρμα μου στα βυζιά της ενώ την δεύτερη στην πλάτη της. Περασα καλά μαζί της, είναι πολύ έμπειρη και γουστάρει πολύ την δουλειά της.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    eto-vrekis Avatareto-vrekisΜηνύματα: 185 Κριτικές: 40

    Ιστορίες: 0

    Έχει πολύ εμπειρία στο σεξ και Αξιολόγηση: 7.60 — 27/05/2021 - 20:16
    Έχει πολύ εμπειρία στο σεξ και Αξιολόγηση: 7.60 — 27/05/2021 - 20:16
    Έχει πολύ εμπειρία στο σεξ και γουστάρει να την γαμάνε συνέχεια. Χειρίζεται την πούτσα τέλεια και με το στόμα της στον φέρνει σε στύση στο πι και φι. Πριν έρθει είχε καθαριστεί και το κορμί της μύριζε ωραία. Της έκανα ένα γλέιψιμο καλό σε όλο το σώμα και στο μουνί. Το ευχαριστήθηκε και μου έκανε το ίδιο και εμένα. Έβαλα καπότα και αρχίσαμε το γαμίσι. Βογκάει συνέχεια και ωραία χωρίς να υποκρίνεται και στήνεται πολύ καλά σε ότι στάση και της ζητήσεις. Ενδιάμεσα απο τις δύο φορές που το κάναμε μιλήσαμε λίγο για διάφορα πράγματα και είναι ενδιαφέρον χαρακτήρας. Αν και κουρασμένος κατάφερε να μου τον φέρει σε στύση ξανά και αρχίσαμε τον δεύτερο γύρο. Με εκείνη απο πάνω μου μετά απο 10 λεπτά έχυσα ξανά. Ηταν ένα ωραίο ραντεβου το οποίο θα επαναλάμβανα χωρίς να το σκευτώ.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    milokleftis AvatarmilokleftisΜηνύματα: 168 Κριτικές: 42

    Ιστορίες: 0

    Μετά από την αρχική κουβέντα της Αξιολόγηση: 8.40 — 13/05/2021 - 20:18
    Μετά από την αρχική κουβέντα της Αξιολόγηση: 8.40 — 13/05/2021 - 20:18
    Μετά από την αρχική κουβέντα της γνωριμίας δεν έχασε καθόλου χρόνο και μπήκε στο μπάνιο για να προετοιμαστεί. Με βρήκε γυμνό στο κρεβάτι και ήρθε κάθισε δίπλα μου. Αρχίσαμε τα φιλιά και τα χουφτώματα και κατέβηκα ανάμεσα στα πόδια της όπου συνάντησα το μουνί της. Το έχει καθαρό και χωρίς ίχνος τρίχας. Άρχισα να γλείφω γύρο γύρο και κατέληξα στην κλειτορίδα. Σιγά εκεί μου είπε γιατί είμαι ευαίσθητη και μετά έβαλα την γλώσσα μου όσο πιο βαθιά μπορούσα στην μουνότρυπά της. Ευχαριστήθηκα από το γλειφομούνι και ήταν η σειρά της να μου κάνει πίπα. Η πίπα της είναι πιπάρα την κάνει με τόσο όρεξη που ούτε η γκόμενα μου δεν μου έχει κάνει ποτέ. Όταν δεν ήθελα άλλο την σταμάτησα και για ακόμα μια φορά έγλειψα για λίγο τα βυζιά της που είναι για εμένα πανέμορφα και δεν μπορούσα να τα βγάλω από το μυαλό μου. Ύστερα αρχίσαμε το γαμήσι. Το μουνί της ήταν ήδη υγρό και ζεστό και η αίσθηση μέσα ήταν τέλεια από την αρχή. Φαίνεται το γλειφομούνι της είχε κάνει την κατάλληλη προθέρμανση. Ήταν εντάξει και στις χαμηλές αλλά και στις υψηλές στροφές και όσο και αν την πίεσα δεν μου έκανε παράπονο και ίσα ίσα ζήταγε κι άλλο. Δεν λείψανε τα βογγητά και σε κάποια στιγμή έριξε ένα χαστούκι στη κωλάρα της και μου είπε έτσι θέλω μωρό μου. Αμέσως άρχισα και λίγο λίγο και ρυθμικά της έκανα σπάνκινγκ και τα κωλομάγουλα της γίνανε κόκκινα. Τα βογγητά της φτάσανε στο μέγιστο και από ότι κατάλαβα άρχισε να χύνει και τότε δεν κρατήθηκα και εγώ και έβγαλα την καπότα και έχυσα πάνω στην κωλάρα της. Το ραντεβού μας ήταν σύντομο αλλά πολύ πετυχημένο και στο μέλλον θα την προτιμήσω ξανά γιατί είναι ένα όμορφο μιλφάκι με πολύ όρεξη για σεξ. Απλά νιώθω σίγουρος ότι και πάλι θα περάσω καλά μαζί της
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    tzanakos AvatartzanakosΜηνύματα: 117 Κριτικές: 28

    Ιστορίες: 0

    Δεν είναι η πρώτη φορά που Αξιολόγηση: 8.20 — 06/05/2021 - 18:01
    Δεν είναι η πρώτη φορά που Αξιολόγηση: 8.20 — 06/05/2021 - 18:01
    Δεν είναι η πρώτη φορά που την επιλέγω αλλά αυτή τη φορά είπα να της γράψω μια κριτική. Αν θέλεις λοιπόν γυναίκα που ξέρει να κάνει τα πάντα και με όλα πάνω της όμορφα τότε η Πένυ είναι η αυτή που χρειάζεσαι. Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι το οποίο θα της κάνεις και θα σου παραπονεθεί και ξέρει να κάνει αυτά που σπάνια κάνουν γυναίκες σε αυτή τη δουλεία αλλά και γενικά. Για την ηλικία της το σώμα της είναι τέλειο και το δέρμα της τουλάχιστον δέκα χρόνια νεότερο. Παίρνει πρωτοβουλίες αν σε δει ότι σκέφτεσαι και αν ανέβει πάνω σου δεν σταματάει το γαμήσι μέχρι να χύσεις. Μετά το πρώτο χύσιμο έκανα ντους και μετά με περιποιήθηκε με μασάζ για μερικά λεπτά. Μετά από την χαλάρωση ήταν η ώρα για το δεύτερο γύρο και αυτή τη φορά εγώ είχα το πάνω χέρι. Επέλεξα Doggy και της έκανα γαμήσι με ξύλο στην κολάρα και με ρυθμό ξεσκίσματος. Με συνόδευσε με κραυγές και με τέλειο στήσιμο καθ΄ όλη τη διάρκεια μέχρι που της έριξα τα χύσια στην πλάτη. Έφυγε χαμογελαστή και αναψοκοκκινισμένη δίνοντας μου και ένα τελικό φιλί στην πόρτα. Κάθε τόσο θα την επισκέπτομαι γιατί είναι κορυφαία στο σεξ
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks