Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κατερίνα  (Dream Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

panos1122 Avatarpanos1122Μηνύματα: 136 Κριτικές: 29

Ιστορίες: 0

Τυχερη συγκυρια Αξιολόγηση: 8.00 — 26/04/2022 - 00:42
Τυχερη συγκυρια Αξιολόγηση: 8.00 — 26/04/2022 - 00:42

Ειχε πεσει αρκετες φορες το ματι μου στην Κατερινα και τελικα οι συγκυριες το φερανε που ηταν σχεδον μοναδικη επιλογη και την εκλεισα. 

Ειναι ωραια γυναικα για οσους γουσταρουν τις γυναικες με κιλα. Εχει ομορφο προσωπο και απο κατω οι βυζαρες ελκουν οπως το αιμα τα κουνουπια. 

Εγλειψα πιπιλισα και φιλησα στο στομα απεριοριστα μαζι της. Το τσιμπουκι της μετα ηταν κορυφαιο και απο αισθηση αλλα και επειδη δεν αφησε ουτε χιλιοστο χωρις να περασει την γλωσσα της και στην γυρω περιοχη.

Μαλλον εχει αναγκη να σε ευχαριστησει, δεν μπορω να εξηγησω διαφορετικα την περιποιηση που μου εκανε. Απο την αρχη μεχρι το τελος προσαρμοστηκε στα δικα μου γουστα και τα εδωσε ολα για να περασω καλα. 

Οι αντοχες της ειναι μεγαλες και τα κιλα δεν την περιοριζουν στις στασεις, κανει οτι γουσταρεις.

Η ωρα μαζι της περασε χωρις να το καταλαβω αλλα εχυσα δυο φορες. Στο τελος η κουβεντουλα μας ειχε πολλες δωσεις χιουμορ. Περασα πραγματικα καλα, θα παιχτει και μελλοντικο ραντεβου μαζι της.


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 120
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
mpatagias AvatarmpatagiasΜηνύματα: 137 Κριτικές: 33

Ιστορίες: 0

Γαμησι χωρις ορια Αξιολόγηση: 8.33 — 12/04/2022 - 20:16
Γαμησι χωρις ορια Αξιολόγηση: 8.33 — 12/04/2022 - 20:16

Η πεινα στο κατω μου κεφαλι ηταν μεγαλη και κατεπειγουσα η αναγκη να βρεθει γυναικα δυνατη και με αντοχες να γαμησω. Η Κατερινα εμοιαζε να ηταν αυτο που ηθελα και γρηγορα εκλεισα το ραντεβου με δυο τρια μηνυματα. 

Ειναι γυναικα που κανει μπαμ οτι γαμιεται αγρια και ο σωματοτυπος της δινει την εγγυηση οτι θα αντεξει οτι και να της κανεις. Ο χαρακτηρας της και η συμπεριφορα της καθαρα ξεκωλου, πουτανα με εμπειρια και περιφανευεται για την μαεστρια της στο γαμησι.

Εχει εξτρα κιλα πανω της αλλα δεν ειναι χοντρη και της πανε. Εχει κερδισει βυζαρες και κωλαρα απο το λιπος πανω της που ξεπερνουν το συνηθισμενο μεγεθος.

Το προσωπο ειναι απλα μετριο και δεν θα πω περισσοτερα γι αυτο απλα οσοι θελουν μοντελο να μην πανε γιατι θα ξενερωσουν.

Για το προγραμμα της δεν μπορω να βρω κατι το οποιο δεν κανει... Στοματικο με βαθος, γλυψιμο στα αρχιδια και δαχτυλιασμα οσο θελεις στο μουνι αλλα κωλο δεν δοκιμασα. Αντοχες στο σπανκινγ και στο σκληρο γαμησι. Κατεχει την τεχνικη να σφιγγει το μουνι και να κανει φιδοειδης κινησεις με την λεκανη. Οι λαγνες ματιες και το φτυσιμο στο καυλι οπως πιπωνει θα σας ξετρελανουν.

Αμα δεν εχετε προβλημα με τα λιγα προβληματα που εχει εμφανισιακα αλλα γουσταρετε ενα τρελο γαμησι χωρις ορια να τα δωσετε τα λεφτα ειναι καταλληλη.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 120
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Ηλικία πελάτη 30-39
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
katafygios AvatarkatafygiosΜηνύματα: 492 Κριτικές: 48

Ιστορίες: 0

Η τριτη προσπαθεια ηταν η τυχερη Αξιολόγηση: 8.60 — 30/03/2022 - 12:03
Η τριτη προσπαθεια ηταν η τυχερη Αξιολόγηση: 8.60 — 30/03/2022 - 12:03
Η τριτη προσπαθεια ηταν η τυχερη και την βρηκα διαθεσιμη τελικα. Παρουσιαστηκε στην ωρα της, μιλφαρα ντυμενη προστυχα και με βλεμμα με ιδιο στυλ. Το προσωπο της γλυκο και το σωμα γεματο οπως βλεπετε στις φωτογραφιες. Οι καμπυλες φοβερες και το αρωμα της με καυλωσε περισσοτερο απο ολα. Το μπανιο ηταν στα μαστ πριν αρχισουμε το οτιδηποτε και οταν γυρισε με την πετσετα μου παρουσιασε το ολογυμνο κορμι της με τροπο επιδεικτικο. Οι βυζαρες της φανταστικες και σε συνολο οτι πρεπει για οσους γουσταρουν γυναικες με κιλα. Επιδόθηκα σε γλυψιμο στα βυζια ατελειωτο με στοχο τις ρώγες της που σκληρυναν και παρολο την ταλαιπωρία δεν διαμαρτυρηθηκε ουτε δευτερολεπτο. Η πιπα της ηταν το κατι αλλο με πολυ εμφαση στο καυλι αλλα και στις μπαλες ιδια μεταχειριση. Το λιγο γλειφομουνι που της εκανα την καυλωσε τοσο που αρχισε να ανατριχιαζει. Εχει καλο υγρο μουνι και το καναμε δυο φορες σε ολους τους ρυθμους. Ειναι καλη και στο gfe αλλα και στο pse. Τα ανοιγματα της και τα στησιματα επαγγελματικα και γενικα εμεινα πολυ ευχαριστημενος μαζι της. Στο τελος το σοσιαλ ηταν ακομα καλυτερο, ειναι πολυ καλη και για παρεα.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
theodorus AvatartheodorusΜηνύματα: 107 Κριτικές: 22

Ιστορίες: 0

Εβαλα στο ματι δυο νεες που Αξιολόγηση: 9.20 — 13/03/2022 - 18:41
Εβαλα στο ματι δυο νεες που Αξιολόγηση: 9.20 — 13/03/2022 - 18:41
Εβαλα στο ματι δυο νεες που εχει φερει και την Κατερινα που ειναι σταθερη αξια. Οι νεες δεν ειχαν κριτικη οποτε κατεληξα στην Κατερινα την οποία βρήκα διαθεσιμη το βραδυ και το ραντεβού κλείστηκε χωρις δευτερη σκεψη. Το υψος της καλο και τα κιλα της ομοιομορφα κατανεμημενα με εμφαση στην κωλαρα και στα βυζια. Ωραιο σχημα σωματος και προσωπο καλο με χαμογελο σεξυ. Αμεσως επιασε δουλεια και δεν σταματησε παρα μονο οταν περασε η ωρα και και εφυγε. Απο τις καλυτερες υπηρεσιες που κανει το στοματικο της με ελαχιστο εως καθολου χερι και με γλωσσα γρηγορη μου περναει και απο τα αρχιδια. Ο πρωτος γυρο εγινε αποκλειστικα με πιπα διαρκειας και χυσιμο στις βυζαρες στο τελος. Η φιλικη διαθεση στο διάλειμμα με εκανε να νιωσω πολυ ωραια και ακομα πιο ωραια τα σεξυ κοιταγματα στα ματια. Μου τον σηκωσε παλι με την γλωσσα της και αρχισαμε τον δευτερο γυρο με αρκετο χρονο μπροστα μας ακομα. Εχει καλο μουνι και δεν βαζει καθολου τζελ, πηγαμε μονο με φυσικη λιπανση. Εχει αντοχες και κανει πολυ σωστη δουλεια στην προσποιηση. Ολα συντονισμενα και ωραια απο κινηση και απο φωνη. Δοκιμασα σε gfe και σε pse. Το ιεραποστολικο το κανει με πολλα φιλια και στο πισωκολλητο τα βογγητα της ηταν απο τα καλυτερα που εχω ακουσει. Διαπιστωσα μια δοση σεξομανιας η οποια την βοηθαει πολυ στην δουλεια και ειναι αυτο που την κανει να διαφερει απο τις υπολοιπες πουτανες. Το ντριμ καλα κανει και την κρατάει και καλο θα ηταν να μην την χασει γιατι κανει την δουλεια της οπως λιγες κοπελες στο χωρο. Αυτες ηταν οι εντυπωσεις μου, ευχομαι να περασετε το ιδιο καλα με εμενα.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
gekosfuck AvatargekosfuckΜηνύματα: 101 Κριτικές: 22

Ιστορίες: 0

Ειναι μια Ελληνιδα μιλφ γυρο στα Αξιολόγηση: 8.40 — 05/03/2022 - 21:20
Ειναι μια Ελληνιδα μιλφ γυρο στα Αξιολόγηση: 8.40 — 05/03/2022 - 21:20
Ειναι μια Ελληνιδα μιλφ γυρο στα 32 με 33 την οποια ειχα καιρο που την εβλεπα στο ντριμ αλλα τωρα ηρθε η σειρα της να την δοκιμασω. Εμφανισιακα δεν θα σας ξεγελάσουν οι φωτογραφιες. Ειναι γεματη στο σωμα και εχει αναλογα προσοντα στα βυζια και στον κωλο. Ειναι περιπτωση που κανει για ορισμενα γουστα, συγκεκριμενα για οσους γουσταρουν νταρντανογυναικες αλλα και αποκλειστικα για βυζολαγνους. Στο προσωπο παιρνει ενα οχταρι και στην συμπεριφορα ενα εννιαρι. Δεν ειναι ψιλη αλλα ουτε κοντη και φροντιζει να ειναι πολυ καθαρη και περιποιημενη. Το ντυσιμο της ηταν ξεκολε αλλα οχι φτηνιαρικο, προσεγμενο και ταιριασμενο με το βαψιμο της. Ειναι φιλικη οσο πρεπει αλλα δινει περισσοτερο εμφαση στην θερμοτητα για να σε καυλωσει εγκεφαλικα. Ξερει καλα την τεχνη της υποκριτικης και δειχνει πολυ καλη διαθεση. Στα προκαταρκτικα δινει γλωσσοφιλα και στην πιπα κανει τα παντα για να χυσεις γι αυτο προσοχη αν θελετε να εχει διαρκεια. Στο γαμησι ξεκιναει αργα και ζεσταίνεται σταδιακα με αποτελεσμα πολυ ικανοποιητικο. Ειναι πολυ προθυμη να κανει οτι της πεις και ακολουθει τις στασεις που της υποδεικνύεις. Το μουνι της εχει καλη ζεστη αισθηση και ειναι ευελικτη οποτε στηνεται καλα. Οσο και αν εδωσα πονο δεν μου ειπε στιγμη οχι και μη ουτε ακομα και στο δαχτυλο στο μουνι και ουτε στο σπανκιγκ στον κωλο. Η συμμετοχη της ηταν αξεπεραστη, θα μεινετε ευχαριστημενοι σε αυτο το κομματι αρκει τελικα να γουσταρετε γυναικα σε αυτα τα κυβικα.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
kalogamias AvatarkalogamiasΜηνύματα: 143 Κριτικές: 30

Ιστορίες: 0

Ικανοποιηθηκα μολις την ειδα, εχει ωραιο Αξιολόγηση: 8.00 — 19/02/2022 - 13:36
Ικανοποιηθηκα μολις την ειδα, εχει ωραιο Αξιολόγηση: 8.00 — 19/02/2022 - 13:36
Ικανοποιηθηκα μολις την ειδα, εχει ωραιο σωμα για τα γουστα μου με τα ιδανικα κιλα για μια νταρντανογυναικα. Κουναει ωραια τον κωλο της και στην κουβεντουλα για να σπασει ο παγος πεταει συνεχεια ερωτικα υπονοουμενα που ηταν καυλωτικα. Φιλια παιχτηκαν αρκετα και με γλωσσα, εχει πολυ εμπειρια και μοιαζει να μην θελει να ξεκολλησει απο πανω σου. Στο στοματικο εδωσε πολυ πονο, ατελειωτο τσιμπουκι με πολυ βαθος και καλο γλυψιμο στο καυλι. Αφου ειδα τι μπορει να κανει εδωσα πονο σε mouthfuck και τα ειδα ολα. Στο δαχτυλιασμα δεν ειπε οχι και εβαλα μεχρι δυο μεσα της. Γλειφομουνι δεν της εκανα αλλα το μουνι της εχει ωραια μεγαλα χειλη και το φροντιζει οπως πρεπει. Καναμε σεξ με ενταση και δυνατα βογγητα στην συνεχεια. Στηνεται πολυ καλα σε ολες τις στασεις και ολα δειχνουν οτι το γουσταρει το δυνατο γαμησι. Εχυσα πανω στον κωλο της την πρωτη φορα και επεσα στο κρεβατι να ξεκουραστω. Πλυθηκε και επεστρεψε με ορεξη και μετα το ντους που εκανα αρχισαμε το σεξ ανανεωμενοι. Καναμε πολλες στασεις με εκεινη απο πανω, στα πλαγια και με εμενα απο πανω. Το μουνι της ηταν υγρο και οι ρωγες της συνεχως καυλωμενες. Απο τις εκφρασεις στο προσωπο μπορω να πω με σιγουρια οτι το ζουσε και γουσταρε το γαμησι. Για οσους γουσταρουν τετοια μιλφ ειναι ιδανικη περιπτωση, σιγουρα θα παιχτει μελλοντικο ραντεβου μαζι της.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Rigo AvatarRigoΜηνύματα: 48 Κριτικές: 13

Ιστορίες: 0

Τα λεφτά τα τιμάει με το Αξιολόγηση: 8.80 — 13/02/2022 - 13:33
Τα λεφτά τα τιμάει με το Αξιολόγηση: 8.80 — 13/02/2022 - 13:33
Τα λεφτά τα τιμάει με το παραπάνω. Υγρή και βαθιά πιπα χωρίς σκουφακι και μετά την γύρισα για 69 όπου το ευχαριστηθηκε και εχυσε. Είμαι λάτρης να γλειφω μουνι... Στα του σεξ τρεις στάσεις ιεραποστολικο, ανάποδο cowgirl και στα 4 όπου η κωλαρα είναι το ατού της
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
piperakis AvatarpiperakisΜηνύματα: 252 Κριτικές: 32

Ιστορίες: 0

Η Κατερινα με τα κιλα της Αξιολόγηση: 7.80 — 11/02/2022 - 18:32
Η Κατερινα με τα κιλα της Αξιολόγηση: 7.80 — 11/02/2022 - 18:32
Η Κατερινα με τα κιλα της και τα μεγαλα στηθη ειναι εντυπωσιακη. Πανω κατω οτι βλεπετε στις φωτογραφιες, γεματουλα με κανονικο υψος και φυσικο βυζι τεσσαρι. Ειχε κανει καλη επιλογη στα ρουχα και μπραβο για το γουστα της. Το προσωπο της μου αρεσε πολυ ιδιαιτερα η προστυχια που εβγαζε. Φιλαει χωρις δευτερη σκεψη και με παθος ενω το δαχτυλο στο μουνι το δεχτηκε με ευχαριστηση. Ηταν καθαρη και μυριζε ωραια ενω το μαλλι της ηταν πολυ καλα φτιαγμενο. Απο επικοινωνια ειναι επισεις καλη και οσο περισσοτερο την γνωριζεις τοσο καλυτερη γινεται. Το τσιμπουκι της πρεπει να ειναι το προτυπο για τις αλλες, το κανει υγρο με κοιταγμα στα ματια και με βαθος, πραγματικη καυλα… Εγλειψα τα βυζια της πολυ μεχρι που δεν αντεχε αλλο και μετα εβαλα καποτα για την εστησα στα τεσσερα. Ο κωλος την θαυμασιος και καθαρος αλλα δεν πηρα πρωκτικο αυτην την φορα. Ξερει να γαμιεται και να δειχνει την ευχαριστηση της. Στο ενδιαμεσο καναμε και 69 το οποιο γουσταρε πολυ. Το δυνατο γαμησι την δευτερη φορα την εκανε να χυσει ξανα και ξανα. Ειναι μια γυναικα που γεννηθηκε για αυτην την δουλεια, αξιζει τα λεφτα που δινεις.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
spyros89 Avatarspyros89Μηνύματα: 120 Κριτικές: 26

Ιστορίες: 0

Ειναι απο τα μιλφ που θελω Αξιολόγηση: 9.20 — 28/01/2022 - 22:31
Ειναι απο τα μιλφ που θελω Αξιολόγηση: 9.20 — 28/01/2022 - 22:31
Ειναι απο τα μιλφ που θελω να γαμαω συνεχεια. Κανει την εμφανιση της πολυ περιποιημενη και με καλη διαθεση φανερη στο χαμογελο της. Η συζητηση στην αρχη πολυ ωραια για οπενινγκ και μου εδωσε να καταλαβω οτι θα περασω καλα. Εμφανισιακα ειναι οπως στις φωτογραφιες με γεματο σωμα και στηθος μεγαλο, απο προσωπο ειναι επισεις καλη. Για τα γουστα μου ειναι οτι πρεπει με λιγα λογια και για την κατηγορια της φυσικα. Ειχαμε δυο ημιχρονα μαζι, το πρωτο καπος συντομο γιατι η πιπα της με εφερε κοντα στο να χυσω και στο σεξ δεν αντεξα τελικα. Αν και εχει καποια κιλα κανει ωραια ανοιγματα και την ξετρελαινει το γλυφομουνι. Η πιπα της οπως προειπα σε κανει να χυνεις γρηγορα, με λιγο χερι και καλη αισθηση. Πανω στο σεξ δεχεται φιλια στο ιεραποστολικο ενω στα τεσσερα ειναι μια πραγματικη σκυλα να την σκιζεις. Αν σκεφτεστε την καθαριοτητα μαζι της δεν θα εχετε κανενα προβλημα, ειναι περιποιημενη απο πανω μεχρι κατω και μυριζει ωραια. Απαιτησε ευγενικα και απο εμενα να πλυθω πριν αρχισουμε και τους δυο γυρους και ολα κυλησανε πολυ ωραια. Η τιμη της ειναι πολυ λογικη για τις υπηρεσιες που προσφερει.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
AnteToPoulo AvatarAnteToPouloΜηνύματα: 340 Κριτικές: 57

Ιστορίες: 0

Ηρθε στον χωρο μου με χαμογελο Αξιολόγηση: 7.20 — 20/01/2022 - 10:30
Ηρθε στον χωρο μου με χαμογελο Αξιολόγηση: 7.20 — 20/01/2022 - 10:30
Ηρθε στον χωρο μου με χαμογελο και καλο ντυσιμο. Εμφανισιακα οτι βλεπετε στις φωτογραφιες με αρκετα παραπανισια κιλα. Καλο βυζι και ωραιες ρωγες ειδικα οταν τις γλυφεις που γινονται σκληρες. Ειναι κοινωνικη αλλα γρηγορα περασαμε στο προγραμμα ξεκινοντας με πιπα βεντουζωτη. Εγω της εβαλα δαχτυλα και δεν παραπονεθηκε οσο και αν ηταν αγριο το παιχνιδι μου. Εβγαζε βογγητα και γενικα το σεξ ειχε ωραια ενταση με συνδυασμο φιλιων και σφιξιμο με τα ποδια της. Προσπαθησε πραγματικα να με ευχαριστησει με επιτυχια και μου εμεινε ενα καλο αισθημα απο ολο το ραντεβου. Το γραφειο ειναι βελτιωμένο και στην επικοινωνια και στην ακρίβεια με τις υπηρεσιες. Το παραπανω βαρος πανω της ηταν ωραιο και ειχε τα πιασιματα που ηθελα. Περασα γαματα.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
papasnasos AvatarpapasnasosΜηνύματα: 196 Κριτικές: 50

Ιστορίες: 0

Το σκεφτομουν την παρασκευη και αποφασισα Αξιολόγηση: 8.40 — 09/01/2022 - 22:43
Το σκεφτομουν την παρασκευη και αποφασισα Αξιολόγηση: 8.40 — 09/01/2022 - 22:43
Το σκεφτομουν την παρασκευη και αποφασισα Σαββατο βραδυ να την παρω. Εξυπηρετικο το γραφειο οσο δεν παει και οι λεπτομερειες που ζητησα δόθηκαν σωστες. Η Κατερινα ειναι πανω απο τριαντα και εχει καποια κιλα παραπανω τα οποια μου αρεσανε ομως γιατι της κανουν ωραιο κωλο και βυζια. Το βυζι τεσσαρι κανονικο και με ωραια ρωγα που ανταποκρινεται στο γλείψιμο. Απο προσωπο ειναι καλη αλλα οχι μοντελο. Στο σεξ δειχνει την εργατικοτητα της και στο στοματικο και στο γαμησι. Απο πιπα ειναι εμπειρη και χρησιμοποιεί λιγο χερι ενω κανει μεγαλη σταση στα αρχιδια. Δεχτηκε με χαρα γλειφομουνι και ηταν καθαρη για τετοιες περιπτωσεις. Τα φιλια και στα προκαταρκτικα και στο σεξ τα δινει χωρις καν να σκεφτει. Ειναι αναμεσα σε gfe και pse και κατά την εμπειρία μου ειναι πολυ καλη, αξιζει τα λεφτα..
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Batsilas AvatarBatsilasΜηνύματα: 236 Κριτικές: 24

Ιστορίες: 0

Στο προσωπο εχει μια γλυκια και Αξιολόγηση: 7.60 — 29/12/2021 - 20:43
Στο προσωπο εχει μια γλυκια και Αξιολόγηση: 7.60 — 29/12/2021 - 20:43
Στο προσωπο εχει μια γλυκια και ταυτοχρονα προστυχη ομορφια, δεν ξερω πως να το περιγράψω καλυτερα, ειναι ελκυστικη το λιγοτερο. Το κορμι ειναι οπως το βλεπετε με πλουσιες καμπυλες αρκετα γεματο και νταρντανικο μωρο, απλα καυλα για τα δικα μου γουστα. Ειναι σπουδαγμενη καλα στο επαγγελμα και της φαινεται απο την πρωτη στιγμη. Εμοιαζε πολυ κεφατη και δεν φαινοταν θεατρο, το ιδιο μπορω να πω και για το σεξ, δειχνει να γουσταρε πολυ αλλα δεν μπορω να πω οτι υποκρινεται. Στο σεξ ολα εγιναν τελεια. Ξεκινοντας με τσιμποκι που οπος ειπα ειναι πρωταθλητρια, μεγαλη εμεπειρια. Η κατασταση ηταν πορνο και συνεχιστηκε και στο γαμησι που αν και μεγαλο κοριτσι εχει πολυ καλα ανοιγματα και ελαστικο σωμα. Το αποτελεσμα πολυ καλα στησιματα ακομα και σε δυσκολες στασεις. Με λιγα λογια pse απο εμπειρη πουτανα. Τα χυσια δεν τα σιχαίνεται και της τα εριξα στα βυζια και στο προσωπο και τις δυο φορες. Την εχουν και σε συμφερουσα τιμη στην μια ωρα. Δεν θα μπορουσα να ειχα παρει καλυτερη.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
poutsomaxos AvatarpoutsomaxosΜηνύματα: 100 Κριτικές: 20

Ιστορίες: 0

Λιγα πραγματα για την Κατερινα... Το γραφειο Αξιολόγηση: 8.20 — 21/12/2021 - 22:42
Λιγα πραγματα για την Κατερινα... Το γραφειο Αξιολόγηση: 8.20 — 21/12/2021 - 22:42
Λιγα πραγματα για την Κατερινα... Το γραφειο πολυ καλο, σε 2 λεπτα κλεισαμε το ραντεβου. Η κοπελα ηταν φουλ του γουστου μου και την ειχα δει στις φωτογραφιες πριν παω ειναι ολοιδια. Μολις ανοιξε η πορτα του δωματιου αρχισε το παιχνιδι. Κυριολεκτικα με αρπαξε και αρχισε να με φιλαει και αρχισε ταυτοχρονα το σοσιαλ με μικρε στοχευμενες ερωτησεις. Φουλ φασωμα για το πρωτο δεκαλεπτο με πληρη συμμετοχη απο την πλευρα της. Εκανα ντους γρηγορ και αρχισαμε με τα πιο βαρια... Στον αγωνα ειναι gfe και pse, οι 2 γυροι παιχτηκαν σε φουλ ενταση. Πιπα παρα πολυ καλα με αρκετα ντιπ πολυ λιγο χρηση χεριου και περιποιηση παντου. Καναμε πολλες στασεις, αλλα αυτο που καταλαβα ειναι οτι της αρεσει να ειναι απο πανω, σε καβαλαει και το απολαμβανει, κλεινει τα ματια της και αφηνεται, μου εδωσε την εντυπωση οτι της αρεσει να γαμιεται. Κατα την γνωμη μου ειναι μια πολυ καλη επιλογη, περνας καλα και ουτε πλησιαζει αλλες που κλαις τα λεφτα σου.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
EpikourosGios AvatarEpikourosGiosΜηνύματα: 145 Κριτικές: 31

Ιστορίες: 0

Εστειλα μηνυμα γραφειο και ελαβα απαντηση Αξιολόγηση: 7.80 — 14/12/2021 - 19:25
Εστειλα μηνυμα γραφειο και ελαβα απαντηση Αξιολόγηση: 7.80 — 14/12/2021 - 19:25
Εστειλα μηνυμα γραφειο και ελαβα απαντηση σχεδον αμεσως. Κανονισα με την Κατερινα που μου τραβηξε το ενδιαφερον απο τα μεγαλα πιασιματα που ειδα στις φωτογραφιες. Η πρωτη εντυπωση ηταν καλη, βαμμενη στο προσωπο χωρις υπερβολες και με καλο χαμογελο ενω απο σωμα αυτο που ειδα και στις φωτογραφιες. Μου εδωσε ενα πεταχτο φιλακι και καθησε να βγαλει τα ρουχα. Οσο εβλεπα να ξεγυμνωνει τα ρουχα της ο πουτσος μου αρχισε να φουσκωνει και πηγα κοντα της. Ξαφνικα μου κατεβασε τη φορα και αρχισε να παιζει με την ψωλη και εκει που δεν το περιμενα τον πηρε στο στομα και αρχισε ενα τσιμπουκι βαθυ με σαλιο και κοιταγμα στα ματια. Πολυ καυλα η θεα αλλα μου ζητησε να παει να πλυθει και διακοψαμε για λιγο. Μετα ολα κυλισαν ωραια, μου πηρε πιπα ξανα και αυτην την φορα πηρε και τα αρχιδια. Στηθηκε στα τεσσερα και αρχισε να τον τρωει αρκετα δυνατα. Πεσανε πολλα χαστουκια στον κωλο και τα βογγητα της ηταν που καυλωτικα. Χυμοι απο το μουνι της βγηκαν μπολικοι και αρχε τα βρομολογα, εκει δεν αντεξα και εχυσα. Πηγα για μπανιο και μετα δευτερο γυρο. Εδωσα παλι πονο αλλα η κοπελα δεν καταλαβαινει ειναι για πολυ γαμησι και το απολαμβανει. Εχυσα στο προσωπο της στο τελος και η εικονα της μου εμεινε στο μυαλο. Ειναι μια προστυχη πουτανα πολλον κυβικων με λιγα λογια. Δεν την λυπασαι και το ευχαριστιεται.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
alepotrupa AvataralepotrupaΜηνύματα: 151 Κριτικές: 41

Ιστορίες: 0

Δεύτερη φορά Αυτην την φορα χρειαζομουν κατι Αξιολόγηση: 8.20 — 06/12/2021 - 13:52
Δεύτερη φορά Αυτην την φορα χρειαζομουν κατι Αξιολόγηση: 8.20 — 06/12/2021 - 13:52
Δεύτερη φορά Αυτην την φορα χρειαζομουν κατι πιο κοντα στην πατριδα οποτε επελεξα την Κατερινα που ειναι ελληνιδα και πραγματικα δεν χρειαζομουν τιποτα περισσοτερο. Δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο απο προσωπο αλλα στο σωμα ηταν αυτο που μου αρεσε. Εχει φοβερα πιασιματα και δινει ωραια φιλια οποτε καταληξαμε σε φασωμα διαρκειας κατα το οποιο μου εγινε καγκελο και δεν μου εκανε καν στοματικο την πρωτη φορα αλλα και εχυσα γρηγορα. Ο δευτερος γυρος μετα το πλυσιμο αρχισε με τσιμπουκι που μου εδειξε τι ξερει και δεν ειναι συνηθισμενη, κανει deepthroat και γλυψιμο φοβερο στα παπαρια. Σεξ αρχισαμε στα τεσσερα και εδωσα πολυ περισσοτερο πονο ανεβαζοντας στροφες αλλα και με πολλαπλα χαστουκια στον κωλο της. Η γυναικα οσο πιο πολυ την χτυπαγα τοσο περισσοτερο ζητουσε και ενιωσα το μουνι της να γινεται πολυ υγρο. Τοτε την γυρισα σε ιεραποστολικο με τα ποδια ψηλα. Δυσκολη σταση για τα κυβικα της αλλα δεν χαμπαριαζει και γαμιεται οπως το ζητησεις. Οι εκφρασεις της ηταν καυλα και τα προστυχολογα που μου ελεγε με καλυωναν ολο και περισσοτερο. Εχυσα πανω στην κοιλια της οταν ηρθε η ωρα και ηταν σαν να της εδωσα δορακι η αντιδραση της, σαν να χαρηκε. Δεν βιαστηκε να σηκωθει απο το κρεβατι αλλα και να φυγει το ιδιο… Το ίδιο καλά με την πρώτη
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
takis_rel Avatartakis_relΜηνύματα: 123 Κριτικές: 25

Ιστορίες: 0

Παλια στο επαγγελμα με τον αερα Αξιολόγηση: 7.00 — 28/11/2021 - 19:23
Παλια στο επαγγελμα με τον αερα Αξιολόγηση: 7.00 — 28/11/2021 - 19:23
Παλια στο επαγγελμα με τον αερα της πουτανας που ξερει τι κανει και σωμα με αναλογιες πολυ καυλωτικες. Ειναι ευκολο να της παρεις φιλι και ανταποδίδει θερμα. Εχει καλο στηθος αλλα πολυ καλυτερο κωλο, μεγαλο για τους λατρεις της κατηγοριας. Εχει ξελογιαστικη συμπεριφορα και για οσους γουσταρουν γνησιες, γεννημενες πουτανες ειναι ιδανικη. Μου προσεφερε στοματικο με πολυ πολυ σαλιο, λουσιμο κανονικα σε ολο το καυλι και στα αρχιδια μαζι. Μου τον καυλωσε πολυ καλα πρινα αρχίσουμε το σεξ. Η καλυτερη σταση μαζι της στα τεσσερα. Την κανει ωραια και γουσταρει να την γαμας δυνατα. Πολυ μου αρεσε το οτι μου ζηταγε να την γαμαω ολο και πιο δυνατα. Απο αισθηση ειναι καλη και υγρο μεσα το μουνι της. Της ζητησα δυσκολες στασεις και τις εκανε αλλα ειδα οτι ζωριζοταν και την γυρισα παλι στα τεσσερα. Το ιδιο ωραιος ηταν και ο δευτερο γυρος, μου δοθηκε κανονικα και τον εφαγε βαρβατα. Συμπερασμα οτι θελει και δευτερη επισκεψη, με μια δεν μου εφτασε εξαλλου ειναι και φθηνοτερη απο τον μεσο ορο.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Alex_Born AvatarAlex_BornΜηνύματα: 194 Κριτικές: 28

Ιστορίες: 0

Με την επαναλληψη μαθαινεις καλύτερα Ειναι ισως Αξιολόγηση: 7.60 — 18/11/2021 - 17:10
Με την επαναλληψη μαθαινεις καλύτερα Ειναι ισως Αξιολόγηση: 7.60 — 18/11/2021 - 17:10
Με την επαναλληψη μαθαινεις καλύτερα Ειναι ισως η καλυτερη που εχει το γραφειο. Ενα κοριτσι που γεννηθηκε για αυτην την δουλεια. Μεγαλη κωλαρα, μετρια βυζια και μεσο αναστημα. Συνδιασμος που με τρελαινει και ηταν αναποφευκτο μια μερα να την δοκιμασω. Αυτη η μερα ηρθε προχτες και αποδειχτηκε τυχερη. Ηρθε στην ωρα της με ωραιο στυλ ντυσιματος και με πολυ καλη διαθεση. Το πιο σημαντικο απο ολα ηταν οτι ειναι πολυ ανοιχτος χαρακτηρας και σε κανει να νιωσεις ανετα απο το πρωτο λεπτο. Της φερθηκα ωραια προσφεροντας της και ποτο το οποιο ηπιε σχεδον μονορουφη. Ηρθε γρηγορα στα κεφια της και τα πρωτα φιλια που παιχτηκαν ηταν και τα πιο ωραια. Επεσα με τα μουτρα στα βυζια της και μου τα προσφερε χωρις να ενοχληθει απο τα γενια μου που ηταν οντος λιγο μακρια. Φιληθηκαμε ξανα και μετα αρχισε το στοματικο. Εγω της επαιζα το μουνι ενω εκεινη μου τον επερνε ολον μεσα στο στομα της. Το ευχαριστηθηκα πολυ το αισθημα που μου εδινε και αρχισαμε το σεξ αμεσως μετα το περασμα της καποτας. Καναμε αργο στην αρχη και μετα αρχισαμε το αγριο στα τεσσερα. Της αρεσει να την πιεζουν και ανοιγεται ξεκινωντας και τα βρομολογα. Εχυσα μεσα σε δεκα λεπτα. Επομενος γυρος παιχτηκε μετα απο διαλειμμα και ηταν ακομα πιο δυνατος. Την γαμησα κυριως στα τεσσερα με θεα τον κωλο της. Ηταν πολυ συνεργασημη και συμμετειχε σε ολη την διαρκεια. Το τελος ηρθε με χυσιμο στα βυζια της που με το ζορι προλαβα να την γυρισω. Ηταν πραγματικα τελειο ραντεβου.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
iakovidis AvatariakovidisΜηνύματα: 122 Κριτικές: 26

Ιστορίες: 0

Με καυλωσανε οι κριτικες που διαβασα Αξιολόγηση: 7.80 — 10/11/2021 - 23:24
Με καυλωσανε οι κριτικες που διαβασα Αξιολόγηση: 7.80 — 10/11/2021 - 23:24
Με καυλωσανε οι κριτικες που διαβασα για την κοπελα. Μιλησα με το κεντρο και κανονησα ραντεβου το απογευμα της ιδιας ημερας. Η συναντηση εγινε σε ξενοδοχειο στο κεντρο της Αθηνας. Η προσελευση εγινε ταυτοχρονα και τα πρωτα λεπτα εγινε η γνωριμια και μετα περασμα στο ντους μαζι. Καναμε ωραιο παιχνιδακι με το νερο και το μασαζ αλλα και με την σαπουναδα. Επεσε κατω και αρχισε το τσιμπουκι και μετα εγω με την σειρα μου της εκανα γλειφομουνι. Αφου ημασταν καθαροι αρχισαμε ξανα 69 στο κρεβατι. Η πιπα της ηταν ακομα πιο βαθια με λαρυγγι και οπος της εγλυφα το μουνι της εβαλα και δαχτυλο στο μουνι και στον κωλο . Τα δεχτηκε και τα δυο χωρις προβλημα και αρχισε πιο εντονο τσιμπουκι το οποιο κατεληξε με χυσιμο στο προσωπο της. Πλυθηκα ξανα και μετα απο συντομη πιπα αρχισε το σεξ με την κοπελα στα τεσσερα. Κανει τελειο στησιμο και το μουνι της ηταν ζεστο, στενο και υγρο. Μετα απο λιγο αρχισε να αναστεναζει και οσο περναγαν τα λεπτα την γαμουσα ολο και πιο δυνατα με αποκορυφωμα ενα πραγματικο σκισημο μετα απο παροτρυνση της. Δεν έλειψαν και τα βρομολογα και τα χαστουκια στον κωλο της που ειναι μεγαλος και ωραιος πραγματικα. Το δευτερο σπερμα το εριξα στα κωλομερια σαν κρεμα για το κοκκιννο δερμα της. Εμεινε ενα δεκαλεπτο μαζι μου ακομα και την ειδα να βγαινει απο το δωματιο με βλεμμα ικανοποιησης. Τα λεφτα που εδωσα δεν με πονεσαν καθολου με τις υπηρεσιες που μου προσεφερε.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
emponias AvataremponiasΜηνύματα: 198 Κριτικές: 48

Ιστορίες: 0

Με την Κατερινα εκανα ενα απο Αξιολόγηση: 9.40 — 04/11/2021 - 20:53
Με την Κατερινα εκανα ενα απο Αξιολόγηση: 9.40 — 04/11/2021 - 20:53
Με την Κατερινα εκανα ενα απο τα πιο δυνατα γαμησια που εχω κανει φετος. Ειναι γυναικα με πολυ μεγαλα και ομορφα πισσηματα τα οποια λατρευω στις γυναικες. Για αυτους που γουσταρουν ωραιους κωλους δεν νομιζω να υπαρχει καλυτερος απο τον δικο της. Αρχισαμε με ωραιο gfe στο οποιο παιχτηκανε πολλα φιλια με γλωσσα και εντονο παθιαρικο παιχνιδι με γλυψιμο σε ολο το σωμα και απο τους δυο. Καυλωσε πραγματικα και εκεινη οπος εγω και αρχησαμε ενα γαμησι σε ιεραποστολικο με κοιταγμα στα ματια και φιλια συνεχομενα. Ηταν τοσο τελεια η στιγμη που δεν ηθελα να τελειωσει οποτε το συνεχισαμε μεχρι να χυσω. Στο δευτερο γυρο η φαση εγεινε πιο κινκι κι φυσικα την γαμησα στα τεσσερα για να εχω θεα την κωλαρα της. Την πηρα οσο δυνατα ηθελα και τα βογκητα της ηταν συνεχομενα και δυνατα χωρις να δειχνουν την παραμικρη προσποιηση. Της εριχνα και φαπες στα κωλομερια τις οποιες δεχτηκε και απελαυσε οπος και μου ειπε και η ηδια. Ειχε διαρκεια το γαμησι και μπορω να πω οτι λεει και ωραια προστυχολογα. Το μουνι της κοκκινησε στην εισοδο και ακουγοταν δυνατα το χτυπημα πανο του σαν χαστουκι απο τα υγρα που ειχαν βγει. Οταν αρχισαν να της τρεμουν τα ποδια δεν μπορεσα να κρατηθω πλεον και εχυσα μεσα της. Καθησαμε και οι δυο στο κρεβατι ενα πενταλεπτο πριν κανυμε το οτιδηποτε. Περασα γαματα.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
napoleontas AvatarnapoleontasΜηνύματα: 103 Κριτικές: 24

Ιστορίες: 0

Πραγματικο ξεκολο με κωλαρα που ειναι Αξιολόγηση: 9.00 — 26/10/2021 - 13:07
Πραγματικο ξεκολο με κωλαρα που ειναι Αξιολόγηση: 9.00 — 26/10/2021 - 13:07
Πραγματικο ξεκολο με κωλαρα που ειναι αυθενικα ελληνικη με ογκο και ομορφο σχημα. Τα βυζια δεν πανε πισω αλλα και το προσωπο ειναι αρκετα καλο. Ξεκαθαρα προστυχη σε ολα και αυθεντικα μανιακη με τον πουτσο. Τσιμπουκωνει σαν να μην υπαρχει αυριο και λατρευει τα αρχιδια. Της χαρισα ενα γλυφωμουνι οπος το αξιζε καυλωσε τοσο που με αναγκασε να την γαμησω σαν επειγουσα ανγκη της. Την εστησα στα τεσσερα και μου ελουσε τον πουτσο με τα υγρα της. Βογκουσε οσο δεν παει και μου ελεγε τα προστυχολογα που με κανανε να της δωσω το μουνι στο χερι. Δεν χαθηκε καθολου χρονος και μετα απο την πιπα της αρχισαμε δευτερο γυρο. Ηταν εξισου καυλωμενη με τον πρωτο και την εσκισα ξανα. Τελικα ισχυει το παπουτσι απο τον τοπο σου και ας ειναι μπαλομενο.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
minastsak AvatarminastsakΜηνύματα: 113 Κριτικές: 26

Ιστορίες: 0

H Κατερινα ειναι για αυτους που Αξιολόγηση: 7.40 — 21/10/2021 - 16:14
H Κατερινα ειναι για αυτους που Αξιολόγηση: 7.40 — 21/10/2021 - 16:14
H Κατερινα ειναι για αυτους που γουσταρουν η γυναικα να εχει πιασηματα. Ξερει πολυ καλο τσιμπουκι και δεν εχει προβλημα να γλυψει και τα αρχιδια. Αν της κανεις γλειφωμουνι καυλωνει αγρια και θελει τρελη πουτσα. Το στισημο της ειναι τελειο και παραδοξος ειναι ελαστικη και γουσταρει τα δυσκολα. Απο αισθηση το μουνι της ειναι καλο και ας εχει πολλα χιλιομετρα. Το ενδιαφερον της δεν επεσε καθολου μεχρι το τελευταιο λεπτο. Τα λεφτα που της δινεις ειναι αυτα που της αξιζουν
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
arkoudos28 Avatararkoudos28Μηνύματα: 134 Κριτικές: 29

Ιστορίες: 0

Μιλησαμε σχεδον ενα δεκαλεπτο στην αρχη Αξιολόγηση: 7.80 — 15/10/2021 - 13:19
Μιλησαμε σχεδον ενα δεκαλεπτο στην αρχη Αξιολόγηση: 7.80 — 15/10/2021 - 13:19
Μιλησαμε σχεδον ενα δεκαλεπτο στην αρχη γιατι μου αρεσε η παραια της αλλα και ο τροπος που πηγε απο την κουβεντα στο σεξ. Ολος ο υπολοιπος χρονος ξοδευτηκε στο σεξ. Ξερει να σε ζεσταινει και να σε καυλωνει με ερθισμους σε ολα τα ευαισθητα σημεια με μεγλυτερο της πρσων ομως το τσιμπουκι της. Βαθυ, υγρο και αργο ετσι ωστε να μην το ξεχασεις ευκολα. Τα παπαρια τα ελουσε καλα με την γλωσσα της και εγινα ταυρος μιλαμε. Μου στηθηκε στα τεσσερα με την κωλαρα της να ειναι στον αερα. Της εβαλα το δαχτυλο για λιγο για το οποιο δεν διαμαρτυρηθηκε και αμεσως μετα αρχισαμε το γαμησι. Εμεινε σταθερη και την γαμησα αλυπητα με συνεπεια να βγαλει μπολικο υγρο το μουνι της. Απο αντιδρασεις πολυ μου αρεσαν τα βογκητα της αλλα και τα λογια που μου ελεγε. Ο δευτερος γυρος ηταν μια απο τα ιδια και η Κατερινα εμεινε ενεργη μεχρι την τελευταια στιγμη. Εφυγα πολυ ευχαριστημενος
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
milokleftis AvatarmilokleftisΜηνύματα: 168 Κριτικές: 42

Ιστορίες: 0

Η Κατερινα κανει πολυ καλο τσιμπουκι, Αξιολόγηση: 7.20 — 05/10/2021 - 22:35
Η Κατερινα κανει πολυ καλο τσιμπουκι, Αξιολόγηση: 7.20 — 05/10/2021 - 22:35
Η Κατερινα κανει πολυ καλο τσιμπουκι, χωρις χερι βαθυ με αρκετο σαλιο και χωρις να ακουμπαει τα δοντια. Ειναι πολυ καλη στο σοσιαλ και σε κανει να ξεχασεις οτι εχεις στο μυαλο σου και να ασχοληθεις με εκεινη. Στα υπολοιπα προκαταρκτικα συμπεριλαμβανει εκτος του γλειψιματος στο σωμα και το μασαζ που το κανει αρκετα καλλα. Εχει μεγαλο και ωραιο πισινο που οταν στηνεται στα τεσσερα ειναι πολυ ποιο ωραιος. Την γαμησα και τις δυο φορες σε σταση doggy. Η συμμετοχη της ηταν καλη και δεν σταματησε μεχρι το τελος. Την ειδα στις φωτογραφιες που κανει και ντουο με μια αλλη κοπελα. Στο επομενο ραντεβου σκεφτομαι να τις κλεισω και τις δυο. Παντος αυτη μονη της ηταν περισσοτερο απο καλη
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Alex_Born AvatarAlex_BornΜηνύματα: 194 Κριτικές: 28

Ιστορίες: 0

Η κοπελα ειναι κλασικη ελληνιδα με Αξιολόγηση: 7.60 — 01/10/2021 - 09:14
Η κοπελα ειναι κλασικη ελληνιδα με Αξιολόγηση: 7.60 — 01/10/2021 - 09:14
Η κοπελα ειναι κλασικη ελληνιδα με μεγαλο κωλο και ωραιο βυζι. Ειναι πουτανα με εμπειρια και γουσταρει την δουλεια της. Τα χαδια και τα φιλια στο σωμα τα δινει απλοχερα και κανει τσιμπουκι με ωρεξη και με γλειψιματα και στα αρχιδια. Το γαμησι το αντεχει οπως και να της το κανεις και η κωλαρα της στα τεσσερα ειναι πολυ ωραια. Ειναι μια ζεστη γυναικα που σε κανει να νιωσεις ωραια μαζι της. Το σεξ το νιωθει και βογκαει ωραια και μονο οσο πρεπει. Σε ωσους αρεσουν οι ελληνιδες με τις κωλαρες συνησταται
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
eto-vrekis Avatareto-vrekisΜηνύματα: 185 Κριτικές: 40

Ιστορίες: 0

Με το Dream η επικοινωνια ηταν Αξιολόγηση: 6.80 — 25/09/2021 - 18:27
Με το Dream η επικοινωνια ηταν Αξιολόγηση: 6.80 — 25/09/2021 - 18:27
Με το Dream η επικοινωνια ηταν αμεση και οι υπηρεσιες που μου αναφερανε ηταν αυτες που πηρα απο την κοπελα. Η Κατερινα ειναι γυναικα με πιασηματα, για τους λατρεις του ειδους ειναι ιδανικη. Εχει τις βυζαρες και την κωλαρα και καθολου χαλαρωση. Αρχικα μου εκανε επειδηξη αυνανισμου με ενα μικρο δονιτη που ειχε φερει μαζί της. Της εκανα γλειφωμουνι οταν ειδα οτι μου μουνι της πεταξε υγρα και εκεινη αρχισε το τσιμπουκι σε σταση 69. Ξερει να τον παιρνει και δεν σε αφηνει να χυσεις γρηγορα. Ο κωλος και το μουνι της καθαρα και ξυρισμενα. Αν και πιστευα οτι θα δυσκολευοταν η κοπέλα ειναι πολυ ευλιγηστη και την πηρα σε ιεραποστολικο με τα ποδια της στους ομους μου. Την γαμησα δυνατα και βαθια μεχρι να χυσω. Αφου πληθηκα επεστρεψα στο κρεβατι και αρχισε το τσιμουκι παλι. Αλλη μια φορα μου τον σηκωσε και αρχισαμε το γαμησι στα τεσσερα αυτην την φορα. Εχει καλο μουνι και συμμετεχει στο σεξ. Πολυ μου αρΕσαν τα βρομόλογα που μου ελεγε και το ποσο πολυ της αρεσε ο τροπος που την γαμουσα. Αργησα να χυσω αλλα δεν κοιταξε ουτε στιγμη την ωρα μεχρι να τελειωσω.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
mparmperis27 Avatarmparmperis27Μηνύματα: 121 Κριτικές: 35

Ιστορίες: 0

Μου άρεσε πολύ η κουβέντα μαζί Αξιολόγηση: 7.80 — 17/09/2021 - 13:03
Μου άρεσε πολύ η κουβέντα μαζί Αξιολόγηση: 7.80 — 17/09/2021 - 13:03
Μου άρεσε πολύ η κουβέντα μαζί της. Είναι ανοικτός χαρακτήρας και μιλάς μαζί της για ότι γουστάρεις. Απο εμφάνιση στο σώμα γουστάρω τρελά μαζί της αλλά και απο πρόσωπο είναι αρκετά καλή. Το βαθύ λαρυγγοτό τσιμπουκι με γλειψιμο και στα αρχίδια είναι όλα τα λεφτά. Μια από τις πιο πρόστυχες πίπες που μου έχουν πάρει ποτέ και το κερασάκι στην τούρτα ήταν το κάρφωμα στα μάτια.... Ευχαριστήθηκα με το στοματικό και αρχίσαμε το σεξ με πρωτη στάση πισωκολλητό. Καλό στησιμο και τέλεια συμμετοχή. Η κωλάρα της είναι για πολά χαστούκια και δέχτηκε μερικά χωρίς να διαμαρτυρηθεί. Αλλο ενα συν τα ζουμιά που κατέβασε το μουνί της. Με εκανε ευτυχισμένο την ημέρα που την συναντησα ... πραγματικα....
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
aggelos_gas Avataraggelos_gasΜηνύματα: 115 Κριτικές: 26

Ιστορίες: 0

Η Κατερίνα έχει την κωλάρα των Αξιολόγηση: 7.80 — 10/09/2021 - 14:53
Η Κατερίνα έχει την κωλάρα των Αξιολόγηση: 7.80 — 10/09/2021 - 14:53
Η Κατερίνα έχει την κωλάρα των ονείρων μου. Είναι χαμογελαστό κορίτσι επικοινωνιακό με καλή φατσα και σώμα με μεγάλες καπύλες όπως μου αρέσει. Η πρώτη εντύπωση ήταν πραγματικα καλή μαζί της και συνέχισε αυτό το βαιμπ σε όλη τη διάρκεια που ήμασταν μαζί. Πρώτο συν της το τσιμπούκι που το κανει χωρίς χέρια και χωρίς να ακουμπαει δόντια. Η πούτσα μου έγινε πέτρα και στηθηκε στα τέσσερα για να την γαμήσω χωρίς να βαλει τζελ. Το μουνί της το αισθάνεσαι και ο κωλος της στα τεσσερα είναι παράδεισος. Δεν βιάστηκα να την παρω δυνατά και μόνο όταν είδα ότι κατεβασε υγρά άρχισα πιο δυνατά. Αντέχει το δυνατό γαμήσι και βογκαει πολύ ωραία. Έχυσα την πρώτη φορα μεσα της και ξαπλώσα να ξεκουραστώ. Ηρθε απο πανω μου και μου έκανε μασαζάκι. Αφου πλύθηκα αρχίσαμε 69 και μετά σεξ με εκείνη απο πάνω μου. Μου άρεσε ιδιαίτερα στο reverse cowgirl που έβλεπα καθι τον κώλο της. Είναι ένας μούναρος πολλών κυβικών που έτσι και ανάψει σε ξεσκίζει μέχρι να χύσεις.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
brillantious AvatarbrillantiousΜηνύματα: 90 Κριτικές: 18

Ιστορίες: 0

Είχα καιρό που την είχα βάλει Αξιολόγηση: 7.80 — 28/07/2021 - 22:00
Είχα καιρό που την είχα βάλει Αξιολόγηση: 7.80 — 28/07/2021 - 22:00
Είχα καιρό που την είχα βάλει στο μάτι κοιτάζοντας τις φωτογραφίες της στο σαιτ του Dream. Μου έκαναν εντύπωση πολύ τα μπούτια της και ο κώλος της. Η συνάντηση έγινε στο σπίτι μου το απόγευμα της τρίτης. Έχει καλό πρόσωπο αλλά με ξεκάθαρα έκφυλη έκφραση. Φιλιά δίνει όσο θέλεις και με γλώσσα αν γουστάρεις. Έβγαλε τα ρούχα της και πήγαμε στο κρεβάτι. Έκανα πραγματικότητα την φαντασίωση μου μαζί της γλείφοντας την από το λαιμό στα βυζιά και κατέληξα ανάμεσα από τα πόδια της. Αν και δεν είναι λεπτη τα ανοίγει διάπλατα και δέχεται γλείψιμο και δάχτυλο χωρίς όρους. Δεν μπορούσα να σταματήσω να της γλείφω το μουνί και το ευχαριστιόταν και η Κατερίνα δείχνοντας μου το με κινήσεις και μη διστάζοντας να μου πιάσει το κεφάλι τελικά και να με οδηγήσει εκεί που ήθελε την γλώσσα μου. Η πίπα που μου έκανε στη συνέχεια ήταν του δέκα. Σχεδόν χωρίς χέρια, με γλείψιμο ασταμάτητο και βαθύ λαρυγγι με διάρκεια. Με ετοίμασε και μετά αρχίσαμε το σεξ Πρώτη σταση πισωκολλητό και μείναμε έτσι μέχρι να τελειώσω. Της έβαλα και δάχτυλο στον κώλο και γούσταρε περισσότερο. Μετά από αυτό δεν άργησα να τελειώσω και πετάχτηκα γρηγορα να πλυθώ για τον επόμενο γύρο Μετά απο σύντομο ρούφηγμα της, αρχίσαμε ξανά πήδημα. Η ελαστικότητα της με άφησε άφωνο γιατί κάνει και τις πιο δύσκολες στάσεις με ευκολία. Ήταν ένα γαμήσι καλό με όλη την συμμετοχή της. Όταν τελείωσα έμεινα πάνω της για λίγο μέχρι να χαλαρώσω. Πολύ καλή βίζιτα. Ίδη θέλω και δεύτερη...
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
TheSexHunter AvatarTheSexHunterΜηνύματα: 98 Κριτικές: 28

Ιστορίες: 0

Ελληνίδα με υπέροχο κωλομέρι, γουστάρει τον Αξιολόγηση: 7.80 — 05/07/2021 - 20:33
Ελληνίδα με υπέροχο κωλομέρι, γουστάρει τον Αξιολόγηση: 7.80 — 05/07/2021 - 20:33
Ελληνίδα με υπέροχο κωλομέρι, γουστάρει τον πελάτη να τον γνωρίζει καλά πριν αρχίσει το σεξ. Δίνει άνετα φιλιά αν είσαι καθαρός και κάνει χρήση και γλώσσας. Γουστάρει πολύ τα γλειψίματα στο σώμα και πιπιλάει καλά τις ρώγες πριν φτάσει στο καυλί. Εκεί δίνει τη μέγιστη σημασία με ρούφηγμα και σάλιωμα εναλλάξ και πάρσιμο όλης της βέργας μέσα στο λαρύγγι. Χάνεις το μυαλό σου με την πίπα της και θέλει πρσοχή γιατί μπορεί να χύσεις πρόωρα. Ήθελα όπως την γαμάω να βλέπω τον κώλο της και γιαυτό η πρωτη μας στάση ήτα πισωκολλητό. Βαζει το κεφάλι της κάτω στο κρεβάτι και λυγίζει την μέση της με τον κώλο της να στέκεται στον αέρα και το μουνί της να σε καλοδέχεται. Της έκαν ένα μικρό γλειψιματάκι και στις δύο τρύπες πριν μπω μέσα της και το ευχαριστήθηκε. Δεν έβαλε τζελ στο μουνί και η αίσθηση ήταν καλή. Μου έφτιαξε την διάθεση με προστυχόλογα και λέγοντας μου ωραια λόγια για τον τροπο που γαμάω και τον πούτσο μου. Τα βογκητά της ήταν αληθοφανή και έχυσα σχετικά νωρίς. Αφού πήγα και πλύθηκα στην τουαλέτα, μου έκανε ελαφρύ μασαζ στο κρεβάτι και μετά στοματικό. Την πήρα σε δυο τρεις άλλες στάσεις και κατάθεσα ξανά το σπέρμα μου. Πολύ έμπειρη στο σεξ αλλά ξέρει και να σε φτιάχνει εγκεφαλικά και εμένα αυτό με κάνει να έχω δυνατούς οργασμούς. Αλλά το κυριότερο συν ότι μπορείς να συνεννοηθεις μαζί της.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
cuntstory AvatarcuntstoryΜηνύματα: 159 Κριτικές: 32

Ιστορίες: 0

Από τις καλύτερες πουτάνες η Κατερίνα, Αξιολόγηση: 7.80 — 25/06/2021 - 19:50
Από τις καλύτερες πουτάνες η Κατερίνα, Αξιολόγηση: 7.80 — 25/06/2021 - 19:50
Από τις καλύτερες πουτάνες η Κατερίνα, τα χρόνια δεν έχουν κυλήσει τσάμπα, η εμπειρία έχει μεγαλώσει και το σεξ μαζί της είναι να το θυμάσαι καιρό. Είναι κοινωνική αλλά σε πάει γρήγορα στο θέματα περί του σεξ και σαν μαέστρος του τσιμπουκιού σε απογειώνει με την πίπα της. Το σώμα της είναι χυμώδες, ακριβώς όπως μου αρέσει και οι καμπύλες της άκρως αισθησιακές. Είναι πολύ καθαρή και χαίρομαι πολύ γιατί αυτή τη γυναίκα μου αρέσει να την γλείφω παντού και όταν λέω παντού το εννοώ. Ανταποκρίνεται καλά στα προκαταρκτικά και ανταποδίδει με παρόμοια περιποίηση. Γλείφει και τα αρχίδια αν σε δει καθαρό δεν έχεις ενοχλήσεις από τα δόντια. Την γαμάς σε ότι στάση γουστάρεις και το μουνί της με λίγο λιπαντικό γίνεται τέλειο. Βγάζει ωραίες φωνές ευχαρίστησης και όταν χύνει της τρέμουν τα πόδια. Την πρώτη κατάθεση την έκανα στα βυζιά ενώ την δεύτερη την έκανα στα κωλομέρια. Απο τις καλύτερες γυναίκες που έχει το Dream η Κατερίνα... Δεν ήταν η πρώτη φορά που την επισκέφτηκα και πλέον είμαι τακτικός της πελάτης.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
grillis AvatargrillisΜηνύματα: 137 Κριτικές: 30

Ιστορίες: 0

H Κατερίνα είναι δυνατό μιλφ, ξέρει Αξιολόγηση: 7.80 — 14/06/2021 - 11:37
H Κατερίνα είναι δυνατό μιλφ, ξέρει Αξιολόγηση: 7.80 — 14/06/2021 - 11:37
H Κατερίνα είναι δυνατό μιλφ, ξέρει τι προσφέρει και εκπέμπει αυτοπεποίθηση. Έχει ωραίο στήθος και κώλο αστέρι που τα κρατάει καθαρά γιατί ξέρει ότι ότι είναι δύσκολο να τους αντισταθείς και θέλεις να τα γευτείς οπωσδήποτε. Στη πίπα φαίνεται η τρομερή εμπειρία που έχει και στον κάνει πύραυλο χωρίς να σε αφήσει να χύσεις ξέροντας πότε φτάνεις στο κρίσιμο σημείο λες και είναι μέσα στο μυαλό σου. Στο σεξ γουστάρει να την γαμάς δυνατά και αν δει ότι κουράζεσαι ανεβαίνει αυτή από πάνω σου και ξεσκίζεται για εσένα. Καταλαβαίνει τι γουστάρεις από μόνη της χωρίς να της πεις τίποτα και αυτό για εμένα είναι υπερδύναμη και λόγος να μην την αλλάξεις ποτέ. Δεν ξέρω ίσως να ταιριάζουμε σαν άνθρωποί αλλά μου έκανε αυτά ακριβώς που ήθελα. Ξέρει και καλό μασαζάκι και το διαπίστωσα στο ενδιάμεσο. Την δεύτερη φορά το κάναμε στα όρθια μπροστά στον καθρέφτη. Κατάλαβα ότι γουστάρει πολύ να την γαμάνε και να κοιτάζεται στον καθρέφτη και δεν της χάλασα την εμπειρία και την πήρα μονοκόμματα έτσι μέχρι να χύσω μέσα στην καπότα. Κατά την διάρκεια κοίταζα την κωλάρα της και της έδωσα και μερικά χαστούκια στα κωλομέρια. Αναστέναζε ωραία και το πρόσωπό της είχε πάρει μια πρόστυχη έκφραση ευχαρίστησης που θα την θυμάμαι καιρό. Αν έχεις τέτοια χημεία με γυναίκα είναι δύσκολο να την ξεχάσεις
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
lazarakos21 Avatarlazarakos21Μηνύματα: 325 Κριτικές: 61

Ιστορίες: 0

Είχα καιρό που έβλεπα τις φωτογραφίες Αξιολόγηση: 7.60 — 05/06/2021 - 22:27
Είχα καιρό που έβλεπα τις φωτογραφίες Αξιολόγηση: 7.60 — 05/06/2021 - 22:27
Είχα καιρό που έβλεπα τις φωτογραφίες της στο dream και τελικά ήρθε η σειρά της να περάσει από το κρεβάτι μου. Ότι βλέπεις στις φωτογραφίες είναι και στην πραγματικότητα, αυτή ήταν η πρώτη παρατήρηση που έκανα όταν την είδα Είναι ομιλητική και γουσταρα την συζήτηση μαζί της αλλά σκεφτόμουν και τον χρόνο οπότε προχώρησα στο σεξ. Μετά απο τα φιλιά άρχισε το στοματικό. Μου σηκώθηκε χωρίς δυσκολία γιατί ξέρει να τον ρουφάει καλά και το κάνει και χωρίς χέρια. Έβαλα γρήγορα την καπότα και της τον κάρφωσα στο μουνί απο πίσω κάπως απότομα μπορώ να πω. Ξέρει να σφίγγει καλά το μουνί της και έχει ωραία αίσθηση με λίγο τζελ που είχε βάλει απο πριν Αλλάξαμε πολλές στάσεις και πήρε και αυτή το παιχνίδι στα χέρια της ανεβαίνοντας απο πάνω μου μέχρι να χύσω Είναι απο τις πιο έμπειρες πουτάνες που έχω συναντήσει χωρίς να είναι μεγάλη σε ηλικία απλά το έχει φυσικό της να ξέρει να κάνει πολύ καλό σεξ. Ανάμεσα στις δύο φορές που το κάναμε, κάναμε γρηγορο ντους και οι δύο και μετά αρχίσαμε ξανά τα παιχνίδια Και πάλι το σεξ ήταν γαμάτο μαζόι της. Θα μπορούσε να δασκαλέψει πολλές που νομίζουν οτι ξέρουν αλλά δεν ξέρουν τίποτα
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
lefterakis-ma Avatarlefterakis-maΜηνύματα: 76 Κριτικές: 17

Ιστορίες: 0

Η Κατερίνα έχει ένα σώμα όνειρο. Δεν Αξιολόγηση: 7.60 — 26/05/2021 - 11:53
Η Κατερίνα έχει ένα σώμα όνειρο. Δεν Αξιολόγηση: 7.60 — 26/05/2021 - 11:53
Η Κατερίνα έχει ένα σώμα όνειρο. Δεν είναι αδύνατη αλλά είναι τέλειο το κορμί της με κωλάρα και βυζάρες πού έχουν τις πιό καυλωμένες και γαμάτες ρώγες. Δεν έχει ούτε ίχνος κυτταρίτιδας πάνω της και ειναι γυμνασμένη και μπορέι να κανει και τις πιο δύσκολες στάσεις για πλάκα και για πολύ ώρα. Την βύζαξα για ώρα και όταν δεν άντεχε άλλο άρχισα να την γλειφω παντού και φτάνοντας στο μουνί της της έκανα γλειφομούνι απίστευτο. Όταν καύλωσε αρκετά πέρασα και απο την κωλοτρυπίδα της και έγλειψα την καθαρή κωλάρα της. Μετά σειρά πείρα εκείνη με γλειψιμο παντού και πίπα λαρυγγωτή, έγλειψε και αρχίδια και μετά μου έβαλε ένα δάχτυλο στον κωλο και μου έπαιρνε πίπα ταυτόχρονα, ξέρει να τον κάνει πολύ καλά αυτόν τον συνδυασμό. Τελικά έχυσα πολύ δυνατά στο στόμα της και για ένα πεντάλεπτο ήμουν αλλού.... Όταν επανήλθα δεν είχαμε πολύ χρόνο και αμέσως έβαλα καπότα και την πήρα πισωκολλητό και αν και δεν είχαμε πολύ κατάφερα να χύσω. Με τα έξτρα που ζήτησα μου πήγε κάτι παραπάνω αλλά πήρα την καλύτερη δυνατή εξυπηρέτηση πραγματικά.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
daskos78 Avatardaskos78Μηνύματα: 202 Κριτικές: 43

Ιστορίες: 0

Κατερίνα η καύλα! Η πανέμορφη κωλάρα της Αξιολόγηση: 7.40 — 18/05/2021 - 23:06
Κατερίνα η καύλα! Η πανέμορφη κωλάρα της Αξιολόγηση: 7.40 — 18/05/2021 - 23:06
Κατερίνα η καύλα! Η πανέμορφη κωλάρα της είναι καθαρή και άτριχη με τον μούναρο να σε περιμένει να τον ευχαριστηθείς. Στο σόσιαλ είναι ωραία, της κόβει το μυαλό και δίνει καυλωτικές απαντήσεις. Κάνει πίπα και σου τον εξαφανίζει μέσα στο λαρύγγι χωρίς να ακουμπάει τα δόντια καθόλου. Εχει ευαίσθητα βυζιά που ερεθίζονται αμέσως και σκληραίνουν οι ρώγες της. Απο την άλλη αντέχει το πιπίλισμα και μετά θέλει πούτσα και στο ζητάει στα ελληνικά χεχε.. αυτό είναι το καλύτερο κομμάτι στην περίπτωση της... Πριν την γαμήσω όμως της έγλειψα το μουνί και την γύρο περιοχή και αναστέναζε η κοπέλα... Όταν της τον βάζεις στο μουνί βγάζει έναν ήχο ευχαρίστησης απο το στόμα που είναι πολύ καύλα. Συνεχίζει και συνοδεύει με βογκητά κατά όλη τη διάρκεια του σεξ αλλά είναι ωραία βογκητά όχι ψεύτικα που κάνουν άλλες. Το μουνί της έχει καλή αίσθηση και υγραίνει πολύ κατα τη διάρκεια του σεξ. Αυτό το βρίσκω πολύ ωραίο γιατί μου δείχνει ότι περνάει και εκείνη καλά. Το πρώτο σπέρμα το έρειξα στον κώλο της και μετά μπήκαμε για ντους.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
alepotrupa AvataralepotrupaΜηνύματα: 151 Κριτικές: 41

Ιστορίες: 0

Η Κατερίνα έχει όμορφο πρόσωπο και Αξιολόγηση: 8.20 — 08/05/2021 - 21:07
Η Κατερίνα έχει όμορφο πρόσωπο και Αξιολόγηση: 8.20 — 08/05/2021 - 21:07
Η Κατερίνα έχει όμορφο πρόσωπο και πολύ πιο όμορφο σώμα. Σε κάνει να νιώσεις άνετα μαζί της από την αρχή και σε ξετρελαίνει με τα κόλπα της. Δίνει φιλιά με διάρκεια και χωρίς να το σκεφτεί, σαν να έχεις σχέση μαζί της... Στα προκαταρκτικά δίνει έμφαση στις ερωτογενείς ζώνες με πολύ γλείψιμο. Κυρίως στο στοματικό της αξίζουν συγχαρητήρια γιατί λίγες ξέρουν να κάνουν σαν αυτή το βαθύ λαρύγγι και πίπα χωρίς χέρια. Αν και δεν είναι πρωτάρα έχει καλή αίσθηση το μουνί της και μπήκα μέσα της άνετα. Μπορείς να την γαμάς όσο δυνατά θέλεις και το αποζητά να την σκίσεις. Με το χέρι σου πιάνει και τα μπαλάκια ενώ την γαμάς. Μου άρεσε που ήταν πολύ καθαρή και αποτριχωμένη στο σώμα. Το να έχεις τέτοια γυναίκα στα χέρια σου έστω και για μία ώρα σε κάνει να νιώσεις διαφορετικά για τον εαυτό σου. Της υποσχέθηκα μελλοντική συνάντηση αλλά αν γίνει θα γίνει σε δικό μου χώρο.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks