Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Mara-2  (Athens VIP Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    giorgos790 Avatargiorgos790Μηνύματα: 159 Κριτικές: 36

    Ιστορίες: 0

    VFM στο σεξ Αξιολόγηση: 7.33 — 24/10/2022 - 01:11
    VFM στο σεξ Αξιολόγηση: 7.33 — 24/10/2022 - 01:11

    Ηταν τελικη μου επιλογη μετα απο καλο ψαξιμο σε τρια συνολικα γραφεια.

    Η πρωτη εντυπωση ηταν θετικη. Το δερμα της καλο για 30 ετων, λιγο διαφορετικη απο τις φωτογραφιες, το αναμενομενο, αλλα οχι κατωτερη.

    Εχει ωραιο βλεμμα, θυλικο και θετικο, επισεις φροντιζει το σωμα της και ειναι καθαρη. Φορουσε μονο εσωρουχα οταν με υποδεχτηκε, μαυρο το χρωμα τους, οχι φτηνιαρικα, σεξυ...

    Εχει καλο υψος και ωραια βυζια που στην αφη ηταν πολυ καλα. Δεν αμφιβαλλω για την ηλικια της αλλα ειναι απο τις τριανταρες που κρατιουνται καλα. 

    Με το χαμογελο και την καλη της διαθεση καλυψε αρκετο απο το μειονεκτημα της μηδενικης γνωσης των αγγλικων, οφειλω να παραδεχτω ομως οτι μια καλυτερη επικοινωνια θα ηταν επιθυμητη.

    Εχει αρκετα χιλιομετρα στο πουτανιλικι και γιαυτο σε ολα θα δειτε επαγγελματισμο αλλα δεν ειναι τυπου κασετα η περιποιηση της, τα ζει ολα. 

    Το δευτερο κακο οτι δεν δινει φιλια με γλωσσα αλλα το αντιθετως την πιπα την κανει ακαποτη και πολυ καλη. Στα προκαταρκτικα δεχτηκε δαχτυλο στο μουνι και καυλωσε σε συνδυασμο με το γλυψιμο στην κλειτοριδα. 

    Τις ρωγες της τις λατρεψα και ειναι ωραιες σε σχημα, καυλωνουν και η κατοχος γουσταρει να βυζαινει.

    Ολα πηγαν καλα και η διαθεση οταν αρχισαμε το σεξ ηταν πολυ καλη και των δυο μας. 

    Δεν εβαλε τζελ στο μουνι της και ειναι καλη η αισθηση μεσα της. Αρχικα της πηρε λιγο να κατεβασει υγρα αλλα στην συνεχεια ολα κυλισαν ωραια. 

    Επισης να ξερετε οτι η κοπελα θελει ο πελατης να ειναι καθαρος οπως ειναι και η ιδια, πραγμα που εγω προσωπικα το σεβομαι…

    Τοσο στον πρωτο γυρο οσο και στον δευτερο τα εδωσε ολα μεχρι την τελευταια στιγμη και εμεινα πολυ ευχαριστημενος μαζι της. 

    Αν κατι χαλαει το ραντεβου μαζι της δεν ειναι τα φιλια που δεν δινει με γλωσσα αλλα το οτι δεν ξερει αγγλικα και δεν μπορεις να συζητησεις μαζι της. Παντως εγω θα την επερνα ξανα, ειναι vfm στο σεξ...


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    kalogamias AvatarkalogamiasΜηνύματα: 143 Κριτικές: 30

    Ιστορίες: 0

    Σκισιμο κωλοτρυπιδας Αξιολόγηση: 7.33 — 10/10/2022 - 00:51
    Σκισιμο κωλοτρυπιδας Αξιολόγηση: 7.33 — 10/10/2022 - 00:51

    Τελευταια στιγμη αλλαξα γνωμη για το ραντεβου που θα εκλεινα, ολα στηριχθηκαν στο αναλ που προσφερει η Μαρα, κατι στον κωλο της μου τραβηξε την προσοχη και η επιβεβαιωση του οτι τον δινει απο την τηλεφωνητρια του βιπ ηταν το μονο που χρειαζομουν. Στο δικο μου χωρο λογω του οτι δεν ειχα βαλει να καθαρισουν δεν γινοταν οποτε βολευτηκα στον δικο της στο ξενοδοχειο στην Συγγρου. 

    Με υποδεχτηκε με  μια ρομπα κατω απο την οποια φορουσε ενα ωραιο σετ μαυρα εσωρουχα. Το βαιμπ καλο, δεν ηταν στην τρελη χαρα αλλα ειχε ενα χαμογελο σιγουριας που μου δημιουργησε την αισθηση οτι θα περασω καλα. 

    Σχετικα με τις φωτογραφιες ειναι πολυ κοντα σε αυτες αλλα και λιγο ξενυχτισμενη σιγουρα. Απο ηλικια σιγουρα εχει πατησει τα 30 ισως και τα 32...

    Αγγλικα δεν ξερει οποτε οτι ειπαμε το ειπαμε μεσω google translate. Αφου ομως ειπαμε τα περιπλοκα, οτι αφορουσε το σεξ το καταλαβαινε χωρις προβλημα. 

    Στο σεξ ειναι εμπειρη αλλα η εμπειρια της την κανει καπου καπου να ειναι μηχανικη ειδικα στο τσιμπουκι. Εμεινα ομως ευχαριστημενος ειδικα οταν αρχισε να γλυφει και τα αρχιδια μου. Ολα οσα κανεις μαζι της εχουν μια δοση προστυχιας, προς το pse... Φιλια μην ζητατε γιατι δινει επιφανειακα και δεν αξιζει ο κοπος. 

    Η συνεχεια ηταν πιο ενδιαφερουσα, ειδα οτι αρχισε να απολαμβανει το ραντεβου μας περισσοτερο. 

    Πηρε την πρωτοβουλια να με καβαλησει και ολα εμοιαζαν πιο ζωντανα, η ενεργεια της καλη και τα βογγητα δεν μπορουσα να τα διαχωρησω απο προσποιητα η μη. 

    Στα τεσσερα ηρθε και το τελος του πρωτου γυρου οχι με αναλ αλλα και μονο η σκεψη οτι θα γαμουσα αυτην την κωλαρα με εκανε να χυσω. 

    Δευτερος γυρος, στηθηκε στα τεσσερα αφου εβαλε το λιπαντικο στην βαλβιδα της και δεχτηκε τον πουτσο μου ολοκληρο μεσα της με ενα σπρωξιμο.

    Στο αναλ η χημεια μας ταιριαξε ακομα περισσοτερο, απο αισθηση ηταν καλη και οι αντοχες της κορυφαιες. Οσο πιο δυνατα την γαμουσα τοσο περισσοτερο καρφωνοταν πανω μου. Ειχα πολυ καιρο να γαμησω κωλο ετσι και εβγαλα το απωθημενο μου πανω της.

    Εχυσα μεσα στην καποτα με τον πουτσο μου μεσα της, ο κωλος της πολυ φιλοξενος και οι αντιδρασεις της ηταν πολυ καυλωτικες. 

    Στους οπαδους του αναλ ειναι κριμα να ξεφυγει τετοιος κωλος και με τετοια δοτικοτητα μαλιστα.

    Αυτα ειχα να σας πω και ελπιζω να διαβαστει απο οσους πρεπει η κριτικη μου.


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 190
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    Υπηρεσίες Πρωκτικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    takis_rel Avatartakis_relΜηνύματα: 123 Κριτικές: 25

    Ιστορίες: 0

    Δεν το βαζει κατω Αξιολόγηση: 7.50 — 27/09/2022 - 00:15
    Δεν το βαζει κατω Αξιολόγηση: 7.50 — 27/09/2022 - 00:15

    Μου φερανε την Μαρα με συνεπεια στην ωρα και ντυμενη ομορφα και απλα. Απο την αρχη ειχε καλη διαθεση και ηταν ευγενικη. Τα ματια της ειναι εκφραστικα και βοηθανε την κατασταση γιατι απο αγγλικα ειναι εντελως ασχετη. Ειναι καπου στα 30, Κολομβιανη απο καταγωγη και εμφανως εμπειρη στο επαγγελμα. Λογο του οτι δεν ξερει αγγλικα δεν ειπαμε πολλα αλλα χαμηλων τονον κοπελα δεν ειναι και αυτο το κανει εμφανες. Με το που ξεκινησαμε αρχισε πρωτοβουλιες, φιλια με γλωσσα και πιπα μαεστρικη. Κοιταζοντας την να μου τον εξαφανιζει κυριολεκτικα μεσα στο λαρυγγι της, εκτοξευτηκαν οι καυλες μου στα υψη. Το σωμα της ειναι πολυ κοντα στις φωτογραφιες, κωλαρα, βυζαρες και καλο δερμα για την ηλικια της. 

    Στο γαμησι μια κατασταση αναμεσα σε gfe και pse, και τα δυο τα κατεχει πολυ καλα και δεν το βαζει κατω μεχρι να σε κανει να χυσεις. Νιωθεις σαν να εισαι ο γκομενος μιας γυναικας που φλεγεται απο παθος. Θελει την ενταση, τα χαστουκια της στον κωλο και ταυτοχρονως να την φιλας και στο στομα. Εκτιμαει πολυ το γλειφομουνι και προσεχει πολυ την καθαριοτητα της, οι τρυπες της ειναι περιποιημενες και καθαρες, για γλειψιμο πειρασμος και δινει κωλο με κατι παραπανω. 

    Στις ψηλες στροφες ακουγονται ωραια βογγητα τα οποια μαλλον νιωθει γιατι δεν μπορουσα να ξεχωρησω η να καταλαβω αν ηταν προπποιητα. 

    Εκσπερματωσα στα βυζια της και στον κωλο της στον δευτερο γυρο. Τα σκουπισε αφου με αφησε πρωτα να τα θαυμασω. 

    Συνοψιζοντας ειναι μια εμπειρη γυναικα με καλη εμφανιση και πολυ ορεξη για να σε κανε να περασεις καλα. Το στοματικο της ειναι η δυναμη της, παιρνει 10 σε αυτον τον τομεα.

    Λιγο πολυ μπορει να ανταποκριθει σε ολα τα γουστα και σε ολες τις ορεξεις. 

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    b-lover Avatarb-loverΜηνύματα: 92 Κριτικές: 19

    Ιστορίες: 0

    Oρεξατη και καυλωμενη Αξιολόγηση: 7.00 — 19/09/2022 - 00:04
    Oρεξατη και καυλωμενη Αξιολόγηση: 7.00 — 19/09/2022 - 00:04

    Ενα φιλαρακι που την πηρε μου ειπε καλα λογια, η περιγραφη του με καυλωσε οποτε την επομενη το βραδυ καλεσα και βρηκα διαθεσιμοτητα μετα απο τρεις ωρες. 

    Η εικονα της ειναι πολυ κοντα σε αυτο που βλεπετε στις φωτογραφιες αλλα με λιγοτερη λαμψη οπως ειναι λογικο και η κοπελα δεν βαφεται πολυ. 

    Συμπαθητικη στο προσωπο και σωμα με καμπυλες. Φτιαγμενα βυζια, μπορει και κωλος, ολα αρμονικα αφου δεν ειναι αδυνατη και της πανε οι ενισχυσεις. 

    Στην επικοινωνια, βασικα μονο τα αγγλικα αλλα ορεξατη και ψιλο καυλωμενη απο την πρωτη στιγμη. 

    Δινει φιλια με γλωσσα και κανει βαθυ ακαποτο, το ευχαριστιεται το γλυφομουνι και οταν καυλωνει πολυ γλυφει και τα @@.

    Το μουνι της εχει καλη αισθηση και ηταν υγρο μετα απο το δαχτυλισμα που της εκανα.

    Στο γαμησι αντεχει οπως σου ερχεται, αυτην την εντυπωση δινει και απο την αρχη βασικα γιατι ειναι λιγο νταρντανα. 

    Κανα δυο φορες που κουραστηκα με καβαλησε δυνατα και αυτες ηταν και οι δυο φορες που εχυσα. 

    Υπερθεαμα τα βυζια της να χοροπηδανε αλλα και το προσωπο της να αλλαζει και να παιρνει υφος ικανοποιησης.

    Καλη συμμετοχη πραγματικα, οπου πρεπει gfe και οπου πρεπει pse. 

    Η κωλοτρυπιδα δουλεμενη και με 50 την δινει αλλα τα οικονομικα δεν μου επετρεπαν περαιτερω εξοδα. 

    Ηθελα να χυσω στα βυζια της αλλα δε προλαβα και τις δυο φορες λογο του δυνατου cowgirl που μου εκανε. 

    Αυτα εχω να πω και νομιζω ειναι αρκετα για να καταλαβετε τι παιζει με την κοπελα.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money