Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 5
  • Προβολές: 71

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

nofapper AvatarnofapperΜηνύματα: 47 Κριτικές: 9

Ιστορίες: 0

Αναμφιβολα ομορφη Αξιολόγηση: 7.33 — 11/12/2023 - 23:34
Αναμφιβολα ομορφη Αξιολόγηση: 7.33 — 11/12/2023 - 23:34

Περασμα πριν απο μερικες μερες απο το μαγαζι και τα ματια μου κολλησανε μολις ειδα την Λειλα. Μια πραγματικα ομορφη κοπελα σε συνολο με το προσωπο να ειναι ακομα πιο ιδιαιτερο. Απεκλεισα το ενδεχομενο να κοιταξω σε αλλο μαγαζι  και κατεβαλα το αντιτιμο για το βασικο προγραμμα.

Το δωματιο και ο χωρος γενικα ικανοποιητικα απο καθαριοτητα και δεν υπηρξε καμια καθυστερηση στην ελευση της Λειλας στο δωματιο. Τα ειπαμε συντομα αλλα διαπιστωσα οτι δεν ειναι και τοσο κεφατη. Παρολαυτα εκανε ολα οσα πρεπει για να λεγεται το προγραμμα της σωστο. 

Εχει μετρια τεχνικη στην πιπα, καλο μουνι απο αισθηση αλλα και μετριες αντοχες. Για καλη μας τυχη ζηταει ευγενικα να προσεχεις. 

Απο στησιματα το πισωκολλητο με την υπεροχη θεα με κερδισε και δεν ζητησα καποια αλλη σταση. Παρολαυτα ηταν προθυμη και υπακουη και δε νομιζω οτι σε αλλες στασεις θα ειναι λιγοτερη καλη. 

Συνολικα λογο και μονο της ομορφιας της θα μπορουσα να ξαναπαω μαζι της γιατι κατα τα αλλα δεν εχει κατι που να θυμασαι.


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Καθαριότητα Χώρου Καλή
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Ουδέτερη δεν ενόχλησε
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Atreides AvatarAtreidesΜηνύματα: 68 Κριτικές: 12

Ιστορίες: 0

Κοροϊδία Αξιολόγηση: 5.50 — 13/10/2023 - 23:59
Κοροϊδία Αξιολόγηση: 5.50 — 13/10/2023 - 23:59

Ρίσκαρα το 50άρικο γιατί με την ομορφιά της δεν υπολογίζεις τα χρήματα. Χωρίς να πολυλογώ, το κορίτσι ποντάρει μόνο σε αυτό, δηλαδή στην ομορφιά της. Οι υπηρεσίες τυπικές έως και κάκιστες με τσιμπούκι της πλάκας και μια κρυάδα που θα ταίριαζε σε ενοχλητικό ζητιάνο. Το καλό ότι δέχτηκε κάποια γλειψίματα στο στήθος και στήθηκε καλά στο πισωκολλητό. Το μουνί καλό από αίσθηση και οι ανοχές κατάλληλες για την δουλειά της. Συμπέρασμα ότι δεν θα έδινα ξανά το 50άρι, ήταν κοροϊδία.


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
Καθαριότητα Χώρου Καλή
Στήθος Φυσικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Speed_King AvatarSpeed_KingΜηνύματα: 88 Κριτικές: 14

Ιστορίες: 0

Κουκλάρα Αξιολόγηση: 8.17 — 31/08/2023 - 00:30
Κουκλάρα Αξιολόγηση: 8.17 — 31/08/2023 - 00:30

Πέτυχα τυχαία στην βάρδια την Λέυλα...

Πραγματικά πανέμορφο κορίτσι με σώμα όνειρο και μια γενική διάθεση καλή.

Η υπηρεσία και αυτή ευγενική και με περιποιήθηκε σε ότι χρειάστικα ενώ το μαγαζί το ξέρετε δεν θα το περιγράψο...

Μπήκε σχεδόν βιαστικά στο δομάτιο αλλά έριξε λίγο το τέμπο και ξεκίνησε μια καθώς πρέπει πορεία για να φτάσουμε το σεξ. 

Κάναμε το σόσιαλ με τα Ελληνικά της που είναι αρκετά και με άφησε να παίξω με τα βυζιά και γενικά με το σώμα.

Το τσιμπούκι της ήταν αρκετά καλό αλλά δεν ήθελα πολύ για να μου καυλόσει με την συγκεκρημένη, η ομορφιά της και μόνο μου ήταν αρκετή. 

Στήθηκε ωραία σε ιεραποστολικό που το ονειρευόμουν από την πρώτη στιγμή μαζί της και το κάναμε με ωραία συμμετοχή.

Επομένη στάση στα τέσσερα και ένα γαμήσι που περιείχε όλα τα βασικά... βογγητά, κίνηση και υγρά από το μουνί της. 

Σε σύνολο αυτό το οποίο έχω να πω είναι ότι είναι τόσο όμορφο κορίτσι που ότι και να κάνει στο σεξ δεν μπορεί να υπερνικήσει την εμφάνιση της. 

Θα τα έδινα ξανά για την ίδια χωρίς δεύτερη σκέψη.


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Καθαριότητα Χώρου Καλή
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Πολύ ευγενική
Στήθος Φυσικό
Υπηρεσίες Στοματικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
diaKoreas AvatardiaKoreasΜηνύματα: 64 Κριτικές: 12

Ιστορίες: 0

Ουτε κρυο ουτε ζεστη Αξιολόγηση: 7.33 — 27/02/2023 - 22:30
Ουτε κρυο ουτε ζεστη Αξιολόγηση: 7.33 — 27/02/2023 - 22:30

Η Λευλα είναι πολύ ομορφη αλλα στο απλο προγραμμα που πηρα εγω εδωσε τα λιγοτερα που μπορούσε. Η συμμετοχη της μου αφησε ένα αισθημα ουτε κρυο ουτε ζεστη. Η αληθεια όμως είναι ότι συμβιβάστηκα απο την αρχη αφου δεν εκανε και την καλύτερη εμφάνιση στο σαλονι αλλα ένα 50ευρω δεν υπολογιζεται για τετοια ομορφια. 

Μου εκανε ενα μετριο στοματικο και εδωσε περιορισμενη προσβαση στο κορμι της το οποιο λίγο πολύ μονο στα βυζια έγλειψα και πουθενα αλλου. 

Στο σεξ εχει αντοχες αλλα η συμμετοχη της είναι ουδετερη και η προσπαθεια για προσποιηση ελαχιστη με αποτελεσμα να πρεπει να βαλεις την φαντασια σου αν λειτουργήσει. 

Στο πισωκολλητο βλεπεις το πανεμορφο κορμι της και οι καυλες φτανουν τερμα, είναι ουσιαστικά αδυνατον να φυγεις αχυστος αν την φτασεις σε αυτό το σημειο. 

Συνολικα για μια φορα σιγουρα αξιζει, εχω επισεις την απορια να την πληρωσεις περισσοτερο αν αλλαξει κατι την συμπεριφορα της αλλα δεν θα ρισκαρω προσωπικα, δεν εχω λεφτα να πεταξω για την ωρα.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Καθαριότητα Χώρου Καλή
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Ουδέτερη δεν ενόχλησε
Στήθος Φυσικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
minetos AvatarminetosΜηνύματα: 125 Κριτικές: 28

Ιστορίες: 0

Για υψηλες απαιτησεις Αξιολόγηση: 8.50 — 20/11/2022 - 00:45
Για υψηλες απαιτησεις Αξιολόγηση: 8.50 — 20/11/2022 - 00:45

Ηταν μια επισκεψη που ειχα καιρο στο μυαλο μου και δεν την εκανα λογο του οτι πηρα μερικα εσκορτ στην σειρα. Το μαγαζι ηταν καθαρο οπως παντα και η υπηρεσια ευγενικη.

Αποφασισα να παρω την Leyla οχι απλα γιατι μου αρεσε περισσοτερο αλλα επειδη στην παρουσια της βλεπεις ενα μοντελο και οτιδηποτε κατωτερο της δεν ειναι επιλογη.

Περασα στο δωματιο οπου μου εδωσαν τον απαραιτητο χρονο για να προετοιμαστω και την περιμενα ξαπλωμενος στο κρεβατι. 

Πιο αναλυτικα για την εμφανιση της Λευλας εχω να πω οτι εχει το καλυτερο υψος για γυναικα (χωρις τακουνι), ισια μακρια ποδια που θα ξετρελανουν τους λατρεις του ειδους και ενα κωλαρακι πεταχτο, στρογγυλο και με αλλα λογια πανεμορφο. Τα καλα σχηματα συνεχιζονται και πιο πανω στο σωμα με λεπτη μεση, ελλειψη λιπους και πολυ ομορφο σχημα βυζιων. Τελευταιο το προσωπο... και πανεμορφο! Ειναι ενα κοριτσι που ευκολα μπορει να το ερωτευτεις με αλλα λογια... 

Ειχε καλη διαθεση την οποια εδειχνε και ηταν φιλικη, με πλησιασε και σχεδον μου εδωσε το βυζι της στο στομα. Εκμεταλλευτηκα την ευκαιρια και εγλειψα και τις δυο ρωγες μια μια και ρουφηχτα χωρις να δειξει ενοχληση. Στο υπολοιπο σωμα φιλια και γλειψιματα παιχτηκαν παντου, η καθαριοτητα της επιτρεπει τετοια παιχνιδια. Εκεινη σε προκαταρκτικα μιμηθηκε τις κινησεις μου αλλα στον πουτσο μου εκανε ωραια πιπα την οποια ευχαριστηθηκα οπως λιγες φορες και ας ηταν με καποτα. 

Τη γαμησα αποκλειστικα στα τεσσερα γιατι λατρεψα τον κωλο της και ηθελα να εχω τη θεα του οσο περισσοτερο γινωταν.

Εχει σφιχτο μουνι, οτι περιμενεις για την ηλικια της και οι αναστεναγμοι της ειναι απαλοι και πολυ καυλωτικοι. Συμμετεχει πολυ ωραια και δινει την απολυτη εντυπωση οτι το ζει. 

Οταν τελειωσα ενιωσα μια θλιψη λογο τυο οτι επρεπε να την αποχωριστω αλλα ειχα αποφασισει απο εκεινη την στιγμη οτι θα την ξαναπαρω και ηδη ετοιμαζω δευτερη φορα. 

Αμα εχετε υψηλες απαιτησεις οσον αφορα την ομορφια αλλα και θελετε ενα ωραιο gfe σας υποδεικνυω την τελεια περιπτωση.

Καλα γαμησια και να μας γραφετε...

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Καθαριότητα Χώρου Άψογη
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Πολύ ευγενική
Στήθος Φυσικό
Υπηρεσίες 69
Στοματικό χωρίς προφύλαξη
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money