Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Αλεξία  (Magic Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    Στρατος AvatarΣτρατοςΜηνύματα: 976 Κριτικές: 31

    Ιστορίες: 0

    Όπλο Αξιολόγηση: 8.67 — 04/10/2023 - 16:02
    Όπλο Αξιολόγηση: 8.67 — 04/10/2023 - 16:02

    Είχα διαβάσει πολύ καλές κριτικές για το κορίτσι και αλήθεια είναι ότι οι φωτός με είχαν ψήσει!

    Δυσκολέυτικα λίγο να κλείσω ραντεβού γιατί δεν την έβρισκα διαθέσιμη τις ώρες που ήθελα! τελικά τα καταφέραμε! ήρθε σπίτι μου και αντικρίζω ένα κορίτσι πανέμορφο! ξανθο με πράσινα μάτια που σε μαγνητίζουν! χάζεψα για λίγο πέρασε μέσα! λίγο σόσιαλ και στην συνέχεια στο μπάνιο! Έχει ένα σώμα ποιημα! γυμνασμένο πολύ και φλάτ κοιλίτσα! ξεκίνησαμε αρ΄γα και αισθησιακά και μετα πήγαμε σε μια πίπα επαγγελματικότατη! εξαιρετική! κρατήθηκα να μην τελειώσω! γαμηθήκαμε λίγο και έχυσα στο προφυλακτικο! Στον δεύτερο γύρο παίχτικαν 3-4 στάσεις όπου η κοπέλα ξέρει να γαμίετε και έχυσα όταν την είχα στα 4! είναι ένα πολύ δυνατό εσκορτ!

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 160
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Με προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Guerillaz AvatarGuerillazΜηνύματα: 19 Κριτικές: 4

    Ιστορίες: 0

    Ομορφο κοριτσι και προθυμο Αξιολόγηση: 8.00 — 26/07/2023 - 19:34
    Ομορφο κοριτσι και προθυμο Αξιολόγηση: 8.00 — 26/07/2023 - 19:34

    Η κοπελα ειναι πολυ ομορφη, τα ματια της ιδιαιτερα με το μπλε χρωμα μεινανε ανεξιτηλα στην μνημη μου. 

    Γλυκια και στην παρουσια και στην συμπεριφορα, καθαρη απο τατουαζ και σε συνολο μοιαζει με μια κοπελα που προοριζεται μονο και μονο για gfe. 

    Καθολου αστοχη η εμφανιση, αυτη ειναι η δυναμη της αλλα στις υπηρεσιες κανει καποια κολπα που ξεπερνανε αυτο το σταδιο. 

    Λειο και απαλο το δερμα, καθαρο να το γλειφεις απο οπου θελεις, προσεκτικη με την καθαριοτητα. 

    Ξεκινησαμε λιγο διστακτικα με τα φιλια αλλα λυθηκε στην συνεχεια και η φαση εξελιχθηκε πολυ φυσικα.

    Τσιμπουκι κανει αριστο και δεχεται γλυψιμο στο μουνι με ευχαριστηση. 

    Στο σεξ ηταν απο καθε πλευρα καλη.

    Το μουνι ενταξει απο αισθηση, το σωμα της γυμνασμενο και ομορφο να το κοιτας ενω το γαμας. 

    Η συμμετοχη πολυ καλη, δεν προλαβαινεις να της πεις τι να κανει και το εχει κανει ηδη. 

    Εμπειρια εχει αρκετη και δεν σε αφηνει αχυστο, τελειωσα δυο φορες χωρις να πιεστω καθολου. 

    Το ντυσιμο της ηταν ωραιο, ακριβο και το γραφειο εξυπηρετικο. 

    Περασα καλα, ευχομαι το ιδιο και σε εσας!


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 160
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (2)
    The Ark Avatar The Ark 27-07-2023 10:11:18
    Τελικά πράσινα ή μπλέ είναι τα μάτια της ?
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    piqeros Avatar piqeros 03-08-2023 05:22:47
    Ρόγα κάγκελο η  Δεσποινίς...
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    markisiosLOG AvatarmarkisiosLOGΜηνύματα: 267 Κριτικές: 57

    Ιστορίες: 0

    Το πιο ομορφο πακετο… Αξιολόγηση: 8.33 — 06/07/2023 - 23:53
    Το πιο ομορφο πακετο… Αξιολόγηση: 8.33 — 06/07/2023 - 23:53

    Εχει βαλει πολυ ωραιες φωτογραφιες και ηταν αυτες που μου τραβηξαν την προσοχη πριν ακομα δω τις κριτικες. 

    Απο κοντα ειναι ακριβως ετσι μεχρι την λεπτομερεια, ενα ομορφο θηλυκο στην πιο ωριμη και σωστη ηλικια για να εκμεταλλευτει την χαρη που της εδωσε η φυση. 

    Ηταν ντυμενη κομψα και με κομψο χαμογελο εκανε την εμφανιση της στην πορτα μου. Η συννενοηση σωστη με το γραφειο και τηρηθηκε το ωραριο με ακριβεια λεπτου.

    Απο την πρωτη στιγμη προσεξα οτι ηταν τελεια περιποιημενη, παντου και μυριζε πολυ ωραια και το αρωμα της. 

    Απο υψος ειναι σε νορμαλ για τα γουστα μου επιπεδα αλλα το αυξανει με την βοηθεια των παπουτσιων που φοραει. 

    Ηταν καλη η επικοινωνια μας αλλα ακομα καλυτερη ηταν η αμεσοτητα της και το οτι μπηκε κατευθειαν στο ψητο με φιλια και εντελως gfe διαθεση. 

    Η πιπα της απο τις καλυτερες με οτι μπορειτε να φανταστειτε, σαν ενα μικρο σχεδιο για να σε φερει σε χυσιμο. Με τροπο την διεκοψα παρολο τις υπεροχες υπηρεσιες και ανεστρεψα τους ρολους μας. Το μουνακι οπως το περιμενα, καθαρο και ομορφο καλυμενο και αυτο με μια ωραια μυρωδια. Η γλωσσα μου τρυπωσε παντου και εφερε μικρους σπασμους και υγρα. 

    Με ολη την καυλα μαζεμενη της εκανα ενα γαμησι ζορικο στα τεσσερα στον πρωτο γυρο το οποιο ηταν απο καθε αποψη ικανοποιητικο. 

    Το να γαμας ενα σφιχτο σωμα με πολυ ωραιο κωλο στα τεσσερα ειναι ενα προνομιο για το οποιο αξιζει να πληρωνεις ειδικα αφου παιρνεις οτι καλυτερο χωρις καμια δεσμευση. Ετσι σκεφτομαι προσωπικα και συνεχιζω την καριερα μου στον χωρο, οσο φυσικα το βασταει το πορτοφολι μου.

    Τετοιες σκεψεις μου ερχονται οταν οι εμπειριες μου ειναι πολυ καλες, στο διαλειμμα,  αλλα αυτην την φορα  με διεκοψε για να κανουμε αυτο για το οποιο εχουμε σμιξει μαζι. 

    Παλι ωραια φιλια, διαθεση και τροπος να ενεργει πολυ φυσικα, απολυτο σκοπος της και παλι να αφησει τον πελατη εντελως ικανοποιημενο. 

    Στο σεξ ανελαβε ενα καβαλημα στην αρχη που το χαρηκα και με την πουτσα μου και με τα ματια μου αλλα και παιζοντας με τις ρογες της, κομματι αυτο στο οποιο ημουν λιγο πιο σκληρος απο οσο πρεπει αλλα οι αντοχες της στον πονο ειναι καλες. 

    Απο πανω μου την γυρισα απο κατω και της εκανα ενα καλο, δυνατο γαμησι σε ιεραποστολικο, μετα σηκωσα ποδια ψηλα και καρφωνα αλυπητα στο μουνι της. 

    Με κοιταζε στα ματια και οι χειλαρες της ειχαν διασταλει απο την καυλα, τελικα εκανα το χυσιμο πανω στα βυζια της και την αφησα να χαλαρωσει μερικα λεπτα απο την ενταση που ειχε δημιουργηθει απο οσα εγιναν. 

    Συμπερασματικα, το κοριτσι εχει οτι θα μπορουσες να ζητησεις απο ενα εσκορτ, να μην φλυαρω περισσοτερο, την πληρωνεις και λες λιγα ειναι...

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 160
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    nondas_xel Avatarnondas_xelΜηνύματα: 7 Κριτικές: 2

    Ιστορίες: 0

    Την συνηστώ Αξιολόγηση: 8.17 — 21/03/2023 - 16:40
    Την συνηστώ Αξιολόγηση: 8.17 — 21/03/2023 - 16:40

    Διάβασα σε άλλο φόρουμ ότι κάνει καλό gfe και είχε καλό βαθμό σε εμφάνιση. Χωρίς να έχω άλλη πηγή πληροφόρισης αποφάσησα να κάνω την δοκιμή μαζί της. Ο χώρος που είχα πληρώσει ήταν ωραίος, καθαρός και εγώ είχα κάνει την προετοιμασία μου. Ήρθε στην ώρα που είχαμε συμφωνήσει και όντως όμορφη γυναίκα με ιδιαίτερα όμορφο το κορμί της και ακολουθεί περίπου τα ίδια στάνταρ το πρόσωπο της. 

    Το ντύσημο όπως και η περηποίηση της ήταν προσεγμένα με σκοπό να δώσει καλή εντύποση. Τα πρώτα λεπτά επικοινωνίας με έκαναν να νιώσο άνετα και μετά από μερικά χάδια φιληθήκαμε στο στόμα με γλώσσα. Ακολούθησε μια ακάπωτη πίπα και ένα γλειφωμούνι τα οποία ευχαρηστηθήκαμε και οι δυο. Το γαμήσι ήταν και αυτό ευχάρηστο με πολλά στησίματα και πλήρη συμμέτοχη από την πλευρά της. Η διάρκεια του πρώτου γύρου ήταν μεγάλη και δεν είχαμε δεύτερο αλλά ότι χρόνος έμεινε αξιοποιήθηκε σε φιλιά και σόσιαλ. Έμεινα πολύ ευχαρηστημένος και την συνηστώ και σε εσάς.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 160
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks