Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 4
  • Προβολές: 7

    Κριτικές Χρηστών

    tzarbos AvatartzarbosΜηνύματα: 159 Κριτικές: 41

    Ιστορίες: 0

    Δεν ειχα γαμησει πολλες μερες και Αξιολόγηση: 8.00 — 03/10/2021 - 13:26
    Δεν ειχα γαμησει πολλες μερες και Αξιολόγηση: 8.00 — 03/10/2021 - 13:26
    Δεν ειχα γαμησει πολλες μερες και η πιο γρηγορη λυση και η καλυτερη ηταν να καλεσω call girl και ετσι εκανα. Πηρα το γραφειο και αποφασησα να παρω την Lada. Ηρθε στον χωρο μου στην ωρα της και ντυμενη οπως το ζητησα και εξωτερικα και εσωτερικα. Απο την πρωτη στιγμη που την ειδα ενιωσα ωραια αφου ειναι η κοπελα στις φωτογραφιες με ελαχιστες διαφορες. Ξερει τα βασικα στα αγγλικα αλλα ειναι ευστροφη και καταλαβαινει τι της λες. Στο προσωπο εχει μια απαλη προστυχια ομως στον χαρακτηρα ειναι σοβαρη αλλα ταυτοχρονα εχει και χιουμορ. Εβγαλε τα ρουχα της και το σωμα της ειναι καλο με ωραια βυζια. Αρχισαμε τα φιλια που τα δινει χωρις κανενα δισταγμο και με γλωσσα. Αρχισε να κατεβαινει και στον πουτσο μου οταν εφτασε αρχισε το βαθυ τσιμπουκι με παθος. Μου εκανε πολυ καλη περιποιηση αλλα χωρις να γλειψει τα αρχδια. Η πουτσα μου εγεινε πετρα και εβαλα την καποτα για να την γαμησω στα τεσσερα. Το στησιμο ξερει να το κανει και το μουνι της με το λιπαντικο ειχε πολυ ωραια αισθηση. Καναμε σεξ σε διαφορες στασεις στη συνεχεια και συμμετεχει ωραια σαν να κανει κανωνικα ερωτα. Ο πρωτος γυρος ηταν gfe αλλα στον δευτερο αλλαξε η διαθεση της και ηταν περισσοτερο pse και συντονηστικα μαζι της. Πολυ καλο το γαμησι μαζι της και γενικα μου εφτιαξε την διαθεση αυτο το κοριτσι. Ελπιζω να βοηθησα καποιους που το σκεφτονται να αποφασισουν αν θα την παρουν
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ AvatarΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣΜηνύματα: 208 Κριτικές: 70

    Ιστορίες: 0

    Μεγάλο Σάββατο απόγευμα λοιπόν και μετά Αξιολόγηση: 8.20 — 06/06/2021 - 19:16
    Μεγάλο Σάββατο απόγευμα λοιπόν και μετά Αξιολόγηση: 8.20 — 06/06/2021 - 19:16
    Μεγάλο Σάββατο απόγευμα λοιπόν και μετά από λίγο καιρό αποχής, κλείστηκε η Lada...Ήρθε στα λευκά ντυμένη,καλή πρώτη εικόνα,προσεγγιζει τις φωτογραφίες δεν έχει μεγάλη διαφορά.Η πιο αντιπροσωπευτική θαρρώ πως είναι αυτή με το μωβ που είναι και μπροστά για προφίλ... Χαμογελαστή,ευδιάθετη λίγη κουβέντα και μετά ξεκίνησε τη δουλειά...Φιλιά πολλά στην αρχή και μετά στοματικό στο οποίο τον εξαφανίζει...Hoover η Lada στο θέμα πίπα έχει ταλέντο.Νομιζω ότι αν την αφήσεις νιώθει ότι βρίσκεται με κάτι κοινό στο στόμα της όπως η οδοντόβουρτσα...!Με τη διαφορά ότι αντί για δύο τρεις φορές την ημέρα βούρτσισμα εδω μπορεί να το κάνει ολημερίς...Κάπου εκεί ήρθε και η πρώτη καταθεση...Συνέχεια με ασταμάτητο σεξ σε στάσεις όπως ιεραποστολικό, cow girl, στα τέσσερα. Δεν λέει όχι κάπου,πραγματικά σεξομηχανη για αντοχές...Το δεύτερο τελείωμα έγινε με ένα κοκτέιλ στοματικού και handjob... Χρόνια πολλά σε όλους!
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    boulis2021 Avatarboulis2021Μηνύματα: 126 Κριτικές: 29

    Ιστορίες: 0

    Είναι πολύ κοντά στις φωτογραφίες με Αξιολόγηση: 7.40 — 16/05/2021 - 20:59
    Είναι πολύ κοντά στις φωτογραφίες με Αξιολόγηση: 7.40 — 16/05/2021 - 20:59
    Είναι πολύ κοντά στις φωτογραφίες με ηλικία πάνω από 30. Μπήκε μέσα με χαμόγελο στο στόμα και αν και συζητάγαμε δεν έβαλε στην άκρη την δουλειά και έβγαλε τα ρούχα της σιγά σιγά. Της ζήτησα φιλιά και μου έδωσε όχι πολλά όμως, μάλλον δεν της αρέσουνε.... Στο πνευστό είναι άριστη με χέρι και χωρίς αλλά με πολλές αντοχές και με τέλεια αίσθηση. Δάχτυλο δέχεται μόνο στο μουνί και αφού τη ρωτήσεις πρώτα αλλιώς σε σταματάει. Θέλει επίσης προσοχή γιατί με την πίπα που κάνει είναι εύκολο να χύσεις οπότε να είστε έτοιμοι να την σταματήσετε. Την πήρα πισωκολλητό και η θέα από πίσω είναι τέλεια. Το μουνί της με την κατάλληλη λίπανση είναι από τα καλύτερα. Φυσικά το έχει καθαρό και περιποιημένο και σε κάνει να ζητήσεις γλειφομούνι. Της έκανα ένα σύντομο πριν αρχίσουμε τον δεύτερο γύρο και μετά ξανά της το γάμησα μέχρι που έχυσα στην καπότα. Όπως ήρθε στην αρχή έτσι και έφυγε με το χαμόγελο στο στόμα. Είναι ωραία να είσαι κοντά της, έχει θετική ενέργεια
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    big-vlasis Avatarbig-vlasisΜηνύματα: 151 Κριτικές: 39

    Ιστορίες: 0

    Απογευματινό ραντεβού στο ξενοδοχείο με την Αξιολόγηση: 7.60 — 01/05/2021 - 21:39
    Απογευματινό ραντεβού στο ξενοδοχείο με την Αξιολόγηση: 7.60 — 01/05/2021 - 21:39
    Απογευματινό ραντεβού στο ξενοδοχείο με την Lada. Φίνο μωρό με σώμα λεπτό και με όμορφες καμπύλες. Πρόσωπο θηλυκό με ματάρες και λεπτά όμορφα χείλη.Χαρούμενο κορίτσι με ευχέρεια λόγου και διάθεση για τρελίτσες. Το μουνί της καθαρό και ξυρισμένο καλά για να το σπατουλάρει η γλώσσα ατελείωτα. Το κολαράκι της κανονικό σχήμα αλλά σφιχτό με την όμορφη κωλοτρυπιδίτσα της ξυρισμένη και μοσχομυριστή να δέχεται πινελιές από την γλώσσα μου και εκείνη να πιπιλάει το δάχτυλο της αναζητώντας κάτι να καλύψει το κενό μέσα της. Της έδωσα το εργαλείο μου να ρουφήξει και το δούλεψε άριστα με προσπάθεια για λαρυγγογαμίση. Υπέρ καυλωμένος ο πούτσος μου αναζητούσε δράση και έτσι πέρασε στο μουνί της. Μόλις άνοιξε η μουνόπορτα της άφησε ένα βογγητό σαν να καλοδέχτηκε αυτό που περίμενε με ανυπομονεσία. Δυνατό γαμήσι μαζί της με πολλούς χυμούς, ιδρώτα και ηχητικά εφέ ηδονής εκ μέρους της. Το σώμα της προσαρμόζεται σε ότι στάση γουστάρεις με ευκολία και σου δίνει την δυνατότατα να το γαμάς ακατάπαυστα και χωρίς δυσκολία. Άδειασα το σπέρμα μου στην καπότα την πρώτη φορά ενώ την δεύτερη στα βυζιά. Άλλο ένα δυνατό κορίτσι που έχει πολύ μέλλον στο εσκορτινγκ, μπράβο και στο γραφείο για την επιλογή!
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks