Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 3
  • Προβολές: 41

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

Bubba AvatarBubbaΜηνύματα: 52 Κριτικές: 8

Ιστορίες: 0

Πάρτε και δεν θα μετανιώσετε Αξιολόγηση: 7.67 — 09/08/2023 - 23:10
Πάρτε και δεν θα μετανιώσετε Αξιολόγηση: 7.67 — 09/08/2023 - 23:10

Παρόλο που είναι ένα καλό μιλφ και όταν μπήκα και όταν βγήκα δεν είδα κάποιον σε αναμωνή. 

Αυτό με έβαλε σε σκέψεις αλλά λόγο του ότι μου άρεσε σαν γυναίκα δεν μπορούσα να φύγο χωρίς να πάρω κάτι. 

Στο δωμάτιο ήρθε όπως το περίμενα αρκετά γρήγορα και άρχισε κατευθείαν την δουλειά. 

Από τις υπηρεσίες της έμεινα ευχαριστημένος με τα πρωκαταρκτικά παρόλο που το πήγαινε λίγο μηχανηκά, ειδικά με το στοματικό έκανε καλή δουλειά παρόλο που μου έβαλε και την καπότα. 

Όσο για την εμφάνιση της, για όσους γουστάρουν τα μιλφ δεν υπάρχει περίπτωση να μην αρέσει. 

Στο σεξ έκανε καλά στησίματα και το μουνί της ήταν καλό από αίσθηση. 

Την γάμησα όπως γούσταρα ακόμα και πιο δυνατά από το συνηθησμένο και δεν έφερε καμία αντίρρηση. 

Παρόλο το γενικό καλό σύνολο έχει ένα βαθμό τυπικότητας που δεν σου επιτρέπει να την ευχαριστηθείς στο έπακρο αλλά όχι ότι δεν πέρασα καλά, πραγματικά θα μπορούσα να ξαναπάω μαζί της σε λίγο καιρό, για ένα 50άρι ήταν τίμια επιλογή. 

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Καθαριότητα Χώρου Καλή
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Atreides AvatarAtreidesΜηνύματα: 68 Κριτικές: 12

Ιστορίες: 0

Καλο μιλφ Αξιολόγηση: 7.67 — 17/05/2023 - 19:30
Καλο μιλφ Αξιολόγηση: 7.67 — 17/05/2023 - 19:30

Η Σουζάνα είναι ένα εντυπωσιακό μίλφ με τόνους εμπειρίας στον χώρο που κάνουν μπάμ από την αρχή που την βλέπεις. 

Διατηρείτε καλά για την ηλικία της και σου δίνει την εντύπωση της γυναίκας που αξίζει οπότε είναι εύκολο να σου φύγε το 50ευρο από την τσέπη.

Το ζέσταμα της ήταν καλό και έδειξε προθυμία από την αρχή του ραντεβού με αποτέλεσμα να μου προκαλέσει πολύ δυνατές καύλες παρόλο που ο χρόνος ήταν σύντομος. 

Πίπα κάνει μόνο με καπότα στα 50 ευρώ αλλά αξίζει και έγλειψε και τα μπαλάκια με υπομονή. 

Στο σεξ ήταν καλή στο καβάλημα αλλά κι στο πισωκολλητό τον έτρωγε ωραία αλλά με λίγο κατώτερη προσποίηση λόγο υπερβολικής χρήσης της φωνής. 

Ο χώρος και η υπηρεσία ήταν πολύ καλά και σε σύνολο μου άφησε καλές εντυπώσεις οπότε μπορεί να ξαναπεράσω σε περίπτωση που θέλω και πάλι μίλφ.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Καθαριότητα Χώρου Καλή
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Ουδέτερη δεν ενόχλησε
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
poutanolagnos AvatarpoutanolagnosΜηνύματα: 30 Κριτικές: 8

Ιστορίες: 0

Μιλφοβυζάρες Αξιολόγηση: 7.50 — 27/03/2023 - 22:06
Μιλφοβυζάρες Αξιολόγηση: 7.50 — 27/03/2023 - 22:06

Μου έκανε θετική εντύπωση το ότι ήταν σχεδόν ίδια με τις φωτογραφίες. Δεν θέλεις πολύ για να αποφασίσεις αν θα μπεις μαζί της ειδικά αν είσαι μιλφάκιας. Το σαλονάρισμα της ήταν ωραίο και τα μάτια μου μόλις έπεσαν στις βυζάρες της έδωσαν την διαταγή στο χέρι μου να πάει στο πορτοφόλι. Η υπηρεσία εξυπηρετική και ευγενική ενώ σαν χώρος από καθαριότητα τουλάχιστον περνάει τα τεστ. Στο δωμάτιο έδωσε τις απλές υπηρεσίες σύμφωνα με αυτά που είχα πληρώσει. Είναι ειδική στο τσιμπούκι και η γενική της εμπειρία στο άθλημα φαίνεται σε ότι κάνει. Δέχτηκε παιχνιδάκια με την γλώσσα πάνω στα βυζιά της και με κάποιο τρόπο ερεθισμένη στήθηκε στα τέσσερα μετά από προτροπή μου. Το τζελ διευκόλυνε την είσοδο μέσα της και ακόμα και στα βαθιά έχει ωραία αίσθηση το μουνί της. Η ένταση του σεξ μέτρια προς σκληρή μπορώ να πω και σαν καλό μιλφάκι δεν έφερε καμία αντίσταση. Το χύσιμο ήρθε εντός της καπότας και η λήξη ήρθε στο τέλος των 15 λεπτών.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Καθαριότητα Χώρου Καλή
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Πολύ ευγενική
Στήθος Φυσικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks