Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Andel/Andelina  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    hijodedios AvatarhijodediosΜηνύματα: 1423 Κριτικές: 32

    Ιστορίες: 0

    Πρόσχαρη Αξιολόγηση: 8.17 — 17/02/2023 - 17:27
    Πρόσχαρη Αξιολόγηση: 8.17 — 17/02/2023 - 17:27

    Την έχω συναντήσει 3 φορές και έχουμε μια οικειότητα, είμαι γενικά του φιλιού και σε αυτό παίρνει άριστα από μένα.. Έχω μάθει όλο το μπακγκράουντ της - Ουκρανίδα και Ρωσίδα ταυτόχρονα είναι λίγο μιξ η οικογένειά της, μένει Κίεβο έχει 3 αδέρφια και θέλει να σταματήσει τη δουλειά. Είναι μικρή αλλά όχι άπειρη εντελώς, μου αρέσουν οι πρωτοβουλίες της. Πολύ καλά αγγλικά, το πρόσωπο είναι ελαφρώς φωτοσοπ και τραβηγμένο από καλές γωνίες, ωραίο στήθος, περιφέρεια και μπουτάκια ψιλογεμάτα αλλά όχι ενοχλητικά. Γενικά κορίτσι της διπλανής πόρτας, πανέξυπνη, καλό παιδί αλλά και λίγο κλέφτρα από χρόνο (μάλλον φταίει η οικειότητα για αυτό). 

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    ΤΟ ΒΙΟΛΟΝΤΣΕΛΟ Αξιολόγηση: 7.00 — 03/09/2022 - 22:59
    ΤΟ ΒΙΟΛΟΝΤΣΕΛΟ Αξιολόγηση: 7.00 — 03/09/2022 - 22:59

    Λοιπόν φίλοι μου συναγωνιστές μπαίνοντας και επίσημα στο καλοκαίρι με τον μηνά Ιούνιο οι καύλες αρχίζουν να χτυπάνε κόκκινο αναζητώντας απολαυστικές αποδράσεις, έτσι κλείνοντας την andel σαν τρίτη επιλογή από την evelin και kristi που δεν ήταν διαθέσιμες αλλά που θα μου πάνε ειναι προς υποψήφιες για σεξ τουρ. Κλείστηκε το ραντεβουδάκι μας στο αγαπημένο μου ξενοδοχείο αρχίζοντας να παρφουμαρίζομαι για να την υποδεχτώ, με το που χτυπάει η πόρτα αντικρίζω ένα όμορφο φοιτότο ουκρανικό Πιππινάκι άντε το πολύ 22 χρόνων με ένα μαύρο σορτσάκι γύρω στο 1,70 πάνω σε ανοιχτό παπούτσι με τακούνι κατευθείαν γλωσσά φύλο και πέρασμα στο μπάνιο για φρεσκάρισμα, με το που βγαίνει αντικρίζω ένα κατάλευκο καμπυλωτό σωματάκι από την μέση και κάτω και ένα σωληνωτό σώμα από την μέση και πάνω με ωραίες ρόγες Β φυσικές έτοιμες για πιπίλισμα γενικά το σώμα έμενα δεν με χάλασε ειναι αυτό που βλέπεις στα κοριτσάκια που μόλις έχουν τελειώσει το σχολείο και απουσιάζει η γυμναστική από επάνω τους άκρα άκρως περιποιημένα. Στα του αγώνα είχαμε δυο επιτυχίες γλύψιμο στο αιδοιο της οπού υγραίνεται κατευθείαν λόγω ηλικίας πίπα βαθιά αρκετά καλή σε γενικές γραμμές το πήγαινε καλά παράπονο δεν έχω, από το ξεχείλισμα τις καύλας περνάω στο Μητσάρα τον σκούφο αρχίζοντας την κλασική στάση από επάνω για να βλέπω να ηδονίζεται και εκεί φεύγουν τα πρώτα φλόκια, μπάνιο και από τους δυο μας και σύντομη κουβεντούλα πριν τον δεύτερο γύρο από τι μου είπε παίζει βιολί πίσω στην χωρά τις αν κατάλαβα καλά από τα έτσι και έτσι αγγλικά τις έχω δει και χειρότερες άλλα χρηματικά δεν λέει μία και είπε να δοκιμάσει το κορίτσι κάτι άλλο πιο extreme, έτσι εξηγείται θέλει να να μάθει εδώ στην χωρά μας με τους μετρ του είδους αν το πουλί ήταν βιολί ???? , έτσι ριχτήκαμε στον δεύτερο γύρο όπου κινήθηκε σε πολύ GFE εμπειρία και έχασα την ευκαιρία να τις δείξω τι θα σήμαινε αν ο Μητσαρας ήταν βιολί θα έφευγε με το μουνί στο χέρι άλλα σεβάστηκα την ηλικία της και είπα να είμαι κύριος. Λοιπόν έχουμε και λέμε οποίου του αρέσει να γυρίσει σε old school φάση ειναι η κατάλληλη βεβαία θέλει καθοδήγηση άλλα το κοριτσάκι ειναι ξεψαρωμένο και ανταποκρίνεται το μόνο που με πείραξε ήταν στον δεύτερο γύρο ευγενικά μου ζήτησε να μην την γλείψω ξανά στο αιδοιο της ποιος ξέρει μπορεί να έφαγε φλασιά άλλα δεν πτοήθηκα έκανα όμως όλα τα υπόλοιπα και έτσι δεν με πείραξε καθόλου αφου διπλά μου γαμούσα μια φοιτιτριούλα με εξειδίκευση στο βιολοντσέλο αυτά φίλοι μου από έμενα ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας καλό σας βράδυ.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money