Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Olga  (AthensGFE)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    eto-vrekis Avatareto-vrekisΜηνύματα: 185 Κριτικές: 40

    Ιστορίες: 0

    Είναι ένα καλό πουτανάκι το οποίο Αξιολόγηση: 6.60 — 20/05/2021 - 14:42
    Είναι ένα καλό πουτανάκι το οποίο Αξιολόγηση: 6.60 — 20/05/2021 - 14:42
    Είναι ένα καλό πουτανάκι το οποίο προσπαθέι να σε κανει να περάσεις καλα. Απο εμφάνιση δεν μπορώ να πω ότι ειναι ιδιαίτερα προσεγμένη αλλά είναι ικανοποιητική. Το ντυσιμό της παραείναι απλό και γιαυτό κατι μπορεί να κάνει... Πίπα προσπαθεί καλά με καλό βαθύ και πολύ σάλιο και ρούφηγμα καλό μέχρι που μου τον ρούφαγε σαν να ήταν καλαμάκι. Στηνεται όμορφα και σε καλει να της γαμησεις δυνατά το μουνί. Το μουνί της είναι λίγο ανοιγμένο αλλά όχι σε σημείο που να μην κάνει, το ευχαριστήθηκα το γαμίσι. Το σώμα της γενικά είναι καλό αλλα όχι τίποτα το ιδιαίτερο. Δέχτηκε δυνατό σφυροκόπημα και δαχτυλάκι στην κωλοτρυπίδα. Αλλό ένα καλό είναι ότι γλυφει και αρχίδια... τουλάχιστον μου έγλειψε εμένα... Θα της έδινα και δεύτερη ευκαιρία γιατί δεν κοροιδεύει τον πελάτη
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    AnteToPoulo AvatarAnteToPouloΜηνύματα: 340 Κριτικές: 57

    Ιστορίες: 0

    Η φωτογραφία είναι λίγο παλιά αλλά Αξιολόγηση: 7.40 — 29/04/2021 - 20:40
    Η φωτογραφία είναι λίγο παλιά αλλά Αξιολόγηση: 7.40 — 29/04/2021 - 20:40
    Η φωτογραφία είναι λίγο παλιά αλλά δεν είναι πολύ διαφορετική. Συμφωνήσαμε για ραντεβού μιας ώρας με δικαίωμα δεύτερης φοράς. Ήρθε στην ώρα της χαμογελαστή και βαμμένη όμορφα. Αρχίσαμε την συζήτηση και σιγά σιγά φιλιά και χουφτώματα. Πέσαμε στο κρεβάτι και ξεκίνησα το πήδημα σε ιεραποστολική στάση και έτσι έχυσα την πρώτη φορά. Μετά από το διάλειμμα της ζήτησα με τρόπο να αρχίσει την πίπα και δέχτηκε χωρίς δεύτερη σκέψη. Η πίπα που μου έκανε ήταν καλή με χέρι και κατάφερε να με καυλώσει κανονικά. Δοκιμάσαμε άλλες δύο τρεις στάσεις αλλά την δεύτερη φορά οι επιδώσεις της ήταν καλυτερες... Σε στάση πισωκολλητό κατάφερα να χύσω την δεύτερη φορά. Είναι όμορφη γυναίκα
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks