Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Tiffany  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    bigmountain89 Avatarbigmountain89Μηνύματα: 934 Κριτικές: 99

    Ιστορίες: 0

    Μεσημεριανό με τη Τίφανυ Αξιολόγηση: 7.50 — 23/01/2023 - 19:49
    Μεσημεριανό με τη Τίφανυ Αξιολόγηση: 7.50 — 23/01/2023 - 19:49

    Επέστρεψε το κορίτσι, οπότε καταθέτω την δικιά μου εμπειρία από το προηγούμενο τουρ της, κάπου τέλη Νοέμβρη.

    Αφού πρώτα ρώτησα για άλλες επιλογές οι οποίες δεν ήταν διαθέσιμες, προτίμησα την Τίφανυ. Την είχα λοκάρει καιρό τώρα, λόγω των καλών κριτικών. Συννενόηση με το γραφείο άριστη, με διαβεβαίωσαν ότι θα περάσω καλά. Όπερ κι εγένετο. Την έκλεισα για μισάωρο. Είχα σχέδιο να πάρω πρώτα αυτήν και μετά να μεταβώ στο διπλανό ξενοδοχείο για άλλη κοπέλα, όμως τελικά το άφησα.

    Ραντεβού λοιπόν σε γνωστό ξενοδοχείο στη Συγγρού, ανεβαίνω δωμάτιο και με υποδέχεται ένα κοριτσάκι όπως στις φωτογραφίες. Σημείωση, όπως στις φωτό της σελίδας του γραφείου, όχι εδώ. Στη σελίδα έχει πιο ανθρώπινες φωτό, ακριβέστατες. Κι αυτό ήταν ο βασικότερος λόγος που την επέλεξα. Πρόσωπο όπως στις φωτό, νεανικό με διακριτική ομορφιά, λευκό δέρμα, αρκετά τατουάζ που μου άρεσαν και όμορφα μάτια που σε μαγνητίζουν. Ύψος και βάρος όπως αναγράφονται. Με τη ρόμπα της, με ένα ολόσωμο μαύρο εσώρουχο. Πολύ πρόσχαρη και με χαμόγελο, έπαιζε με τα μαλλιά της και φάνηκε χαρούμενη. Πήγα να της πω κάτι, δεν κατάλαβε και για μια στιγμή μείναμε στην αμηχανία, αλλά γρήγορα αγκαλίτσες και χαμόγελα πριν μπω για ντουζ.

    Η πετσέτα ήταν μικρή, οπότε βγήκα γυμνός και το βλέμμα της καρφώνεται στον πούτσο μου, με αθώο χαμόγελο. Ξαπλώνω, ήρθε δίπλα μου, δεν σταματούσε να παίζει με τα μαλλιά όλο νάζι. Προσπάθεια για φιλιά, φάνηκε να θέλει να περάσει κατευθείαν στη πίπα. Ας περάσει, ο χρόνος είναι χρήμα. Είχα την αίσθηση πώς τέτοιο κορίτσι θα θέλει πρώτα αγκαλίτσες και χάδια, διαψεύστηκα όμως. Οπότε άρχισε να πιπώνει και ήταν απρόσμενα καλή. Έπαιξε με τη γλώσσα της, έγλυψε αρχίδια, πριν αρχίσει να τον ρουφάει αισθησιακά. Και δεν της φαινόταν. Την άφησα να το πάει όπως θέλει, δεν είχα παράπονο, απολάμβανα να την κοιτάω μπουκωμένη και το βλέμμα της με κάρφωνε.

    Της ζήτησα να γδυθεί και αποκαλύφθηκε ένα νεανικό σώμα, κάπως γεματούλα με λίγη χαλαρότητα στην κοιλιά, αλλά το νεανικό της ηλικίας την σώνει. Απαλό δέρμα, ωραίο βυζάκι, ωραίο πεταχτό κλαράκι.

    Συνέχισε να πιπώνει ενώ ταυτόχρονα βγάζει προφυλακτικό ώστε να μου το φορέσει όταν της το ζητήσω. Ανέβηκε πάνω μου για ένα αισθησιακό σεξ με αργό ρυθμό, φάνηκε να γουστάρει. Μείναμε έτσι αρκετά λεπτά πριν τη γυρίσω για ιεραποστολικό, όπου έβλεπα τον πούτσο μου να έχει γεμίσει υγρά. Πήγα να τρίψω την κλειτορίδα της, δε με άφησε. Ο ρυθμός ανέβηκε, την έβλεπα να αναστενάζει. Την γυρνάω στα 4 και βλέπω μια κωλοτρυπίδα μούρλια, αρκετά δουλεμένη, αλλά δάχτυλο δεν έβαλα. Εκτός υπηρεσίας ίσως και να τον δίνει. Όπως ήμασταν, ξαπλώνω πίσω και την τραβάω για reserve cow, ανεβοκατέβαινε με καλό ρυθμό ενώ της ζούλαγα το κωλαράκι.

    Την ξαναγυρνάω ιεραποστολικά για την κατάθεση όσο πιο βαθιά γίνεται. Αναστενάζει δυνατά, μάλλον ψεύτικα, αλλά με καλό eye contact. Κατά το τράβηγμα, την έβλεπα να αναστενάζει πιο δυνατά, οπότε είπα να τραβηχτώ αργά κι εδώ έβγαλε μια πραγματική έκφραση οργασμού. Εντυπωσιάστηκα.

    Χαμόγελα, γελάκια, πριν μπω για ντουζ. Βγαίνοντας, μου δείχνει το αρκουδάκι της και την πειράζω, αλλά δεν κατάλαβε, οπότε μείναμε με τα γελάκια και το χαζό της παιχνίδι με τα μαλλιά, που όλως παραδόξως με έφτιαχνε. Την ευχαρίστησα, γελάκια, φιλάκι στα πεταχτά και την έκανα.

    Το κορίτσι ήταν πολύ πρόσχαρο, με διάθεση να σε ικανοποιήσει, θα έλεγα πώς είναι amateur, αλλά με αρκετά τίμιο στοματικό, πώς να μην είναι; Χαμογελαστή όλη την ώρα, με αφοσίωση στον αγώνα, δεκτική σε αλλαγές στάσεων, είναι για αργούς αισθησιακούς ρυθμούς. Ένα νεανικό κορίτσι με μια αθωότητα, σε μια ηλικία που ξυπνάνε αναμνήσεις, έχει τα φόντα να μεγαλουργήσει. Πιστεύω ότι άμα δουλέψει το σώμα της, θα γίνει μια πολύ καλή επιλογή.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 90
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    Η ΦΑΝΕΛΑ ΜΕ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ 10 Αξιολόγηση: 9.00 — 25/08/2022 - 22:22
    Η ΦΑΝΕΛΑ ΜΕ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ 10 Αξιολόγηση: 9.00 — 25/08/2022 - 22:22

    Λοιπόν φιλοι μου συναγωνιστές ο μητσαρας δεν άντεξε άλλο και μετα από μια χθεσινή συνάντηση με το απόλυτο MILF Sonia ήθελε ενα Πιππινακι για επιδόρπιο ετσι και έκλεισα την Tiffany με λίγες αμφιβολίες στις φωτό κλείνω το ραντεβουδακι στο αγαπημένο μου ξενοδοχείο και αρχίζω να ετοιμάζομαι για το επιδόρπιο μου. Χτυπάει η πόρτα και ανοίγω και τη βλέπω ενα όμορφο ξανθό άγγελο με πράσινα ματάκια με ένα αερινο φορέματα κι και απο μέσα με ένα διχτυωτό ολόσωμο σουτιέν αρχίζουμε κάτι παθιασμένα φιλιά με βαθιά γλώσσα απο αγγλικά γρι και αρχίζω να την γδύνω για να δω τι κρύβεται σώμα αλφάδι και όμορφο με κάποια Ταττοο αλά δεν με πείραξε καθόλου βυζι Β φυσικό με καυλομενες πιππινικες ρωγιτσες μπαίνει στο μπάνιο για φρεσκάρισμα και με το που βγαινει αρχίζει ο αγώνας αυτή με την φανέλα το 10´ και εγώ full επίθεση ΑσάλιωταΑσάλιωταΑσάλιωταΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςστο κατακόκκινο αιδοιο της όπου δεν ξεκολλούσα ούτε στιγμή παίχτηκαν δυο γύροι και γκολ στο στόματα κι της δεν έφυγε ούτε σταγόνα στο σεχ ήταν σε όλα πολύ πρόθυμη σε κάποια φάση απο την απόλυτη καυλα νόμιζα ότι θα φύγω μαζί της τόσο πολυ είχαμε δέσει οι δυο μας αφού το τηλ χτύπησε και εμείς συνεχίζαμε ακάθεκτη από την ηδονή που νιώσαμε μαζί στον δεύτερο ημίχρονο. Λοιπόν το κορίτσι δεν πεζεται και απορώ που κανένας δεν την έχει δοκιμάσει ακομα δώστε της την ευκαιρία και θα σας στο ανταποδώσει προσοχή είναι μονο για GFE καταστάσεις νομίζεις οτι βρίσκεσαι με γκομεναρα τουρίστρια που μόλις ήρθε για να γευτεί τα καλη της χώρας μας δικαιωματικά φοράει την φανέλα με το 10´ συστήνεται σίγουρα αυτα φίλοι μου ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 27-08-2022 00:40:53
    Πολυ μουτζουρα βρε παιχτη!
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks