Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 36

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

awesome_guy Avatarawesome_guyΜηνύματα: 57 Κριτικές: 6

Ιστορίες: 0

Ομορφη αλλα μονο για τα ματια Αξιολόγηση: 6.67 — 29/07/2023 - 20:50
Ομορφη αλλα μονο για τα ματια Αξιολόγηση: 6.67 — 29/07/2023 - 20:50

Μπηκα στο καταστημα χτυπημενος απο τον ηλιο... Η δροσια και το ενα μπουκαλι νερο που ηπια με φερανε γρηγορα στα καλα μου αλλα με το που ειδα την Αλεξα παλι κατι επαθα. Γυναικα που αν την δεις στον δρομο κανεις σταση και ξεχνας για που πηγαινες. 

Μαζεψα το σαγονι μου και δεν μπηκα σε σκεψεις για την συμπεριφορα της, στο δωματιο κατευθειαν αφου πληρωσα για το βασικο στα 50. 

Ανυπομονουσα να ξανδω το καλωρακι της και η αληθεια ειναι οτι δεν αργησε αλλα πολυ τυπικη σε ολα η γκομενα. Δεν δινει φιλια και δεν δινει πατημα για να ανοιξεις κουβεντα. Ξενερα με λιγα λογια, με μια αποσταση ξεκινησε για να μου τον σηκωσει που ηταν βασικα και ευκολη υποθεση αλλα αφου εβαλε την καποτα η πιπα της ηταν μια ξενερωτη μετρια που δεν ηθελα να συνεχισει. Στηθηκε με δικη μου εντολη στα τεσσερα και ομορφα και τον εφαγε ολοκληρο χωρις να κανει παραπονο. Το μονο της καλο αυτο, στα υπολοιπα πολυ τυπικη και παλι, συμμετοχη σχεδον μηδεν. 

Για τις καυλες που ειχα με εξυπηρετησε αλλα αν ηταν μονο γι'αυτο θα τραβαγα μια χαρα μαλακια στο σπιτι και θα κραταγα τα 50 ευρω.

Αμα κανει στροφη 180 μοιρων θα ειχε πολυ δουλεια, γιατι απο εμφανιση ειναι ενα υπεροχο μουνακι.


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
Καθαριότητα Χώρου Καλή
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Ουδέτερη δεν ενόχλησε
Υπηρεσίες Στοματικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks