Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Mariah  (Studio De Paris)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 29

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

geo77 Avatargeo77Μηνύματα: 496 Κριτικές: 14

Ιστορίες: 0

Καλή επιλογή Αξιολόγηση: 8.50 — 22/01/2024 - 17:40
Καλή επιλογή Αξιολόγηση: 8.50 — 22/01/2024 - 17:40

Οι επιλογές εκείνη την μέρα ήταν περιορισμένες και έτσι επέλεξα την Μαράια. Πολύ ορεξάτη και δίνει τον απαραίτητο χρόνο στο social τόσο στην αρχή όσο και στο τέλος. Η πίπα της δεν είναι κάτι το τρομερό αλλά το δυνατό της σημείο είναι με διαφορά όταν σε καβαλάει. Πραγματικά το έχει. Πολύ καλή επιλογή για αυτήν την τιμή.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Ηλικία πελάτη 18-29
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Chris_ktm AvatarChris_ktmΜηνύματα: 387 Κριτικές: 20

Ιστορίες: 0

Η συνάντηση έγινε αρχές καλοκαιριού στο Αξιολόγηση: 6.20 — 11/02/2020 - 18:27
Η συνάντηση έγινε αρχές καλοκαιριού στο Αξιολόγηση: 6.20 — 11/02/2020 - 18:27
Η συνάντηση έγινε αρχές καλοκαιριού στο Studio de Paris.Την είχα δει στο site τους και μου είχε κάτσει στο μάτι να τη συναντήσω.Είναι όντως όμορφη κοπέλα, δεν απέχει σχεδόν καθόλου από τις φώτο, γύρω στο 1,6 και απ`ότι μου είπε 28 χρονών.Το δωμάτιο είχε μέσα ντουζιέρα και τουαλέτα και ήταν πραγματικά τεράστιο, το πάρκινγκ ήταν επίσης σε διακριτικό σημείο.Σεντόνια πάντως δεν πρέπει να αλλάζουν σε κάθε πελάτη.Έδωσα 100 € για δύο εκτονώσεις ( δύο απλά προγράμματα). Η Μαράια είναι πολύ περιποιημένη,κάνει καλό στοματικό (με προφυλακτικό),όταν πας να ανεβάσεις ρυθμό βέβαια φαίνεται να μην της αρέσει καθόλου ,προσπαθεί να ψιλοκλέψει σε κάποιες στάσεις και μένει στο δωμάτιο τον προβλεπόμενο χρόνο ακριβώς.Έχει πολύ δουλειά βέβαια το συγκεκριμένο μαγαζί απ`ότι έχω καταλάβει και τσάρκα που έχω περάσει ή με άλλους που έχω πάει παρέα χαμός γίνεται. Συμπερασματικά δεν θα ξαναπήγαινα,μιας και έχεις άπειρες επιλογές σε αυτά τα λεφτά.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks