Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 35

    Κριτικές Χρηστών

    AlfaArsenico AvatarAlfaArsenicoΜηνύματα: 2267 Κριτικές: 88

    Ιστορίες: 0

    Επικινδυνα Ερωτευσιμη Αξιολόγηση: 8.67 — 18/07/2022 - 14:33
    Επικινδυνα Ερωτευσιμη Αξιολόγηση: 8.67 — 18/07/2022 - 14:33

    Συναντηση με την Jade την περασμενη εβδομαδα για μια ωρα και χωρις εκπτωση γραφειου. Βραζιλιανα και οχι Πορτογαλεζα


    Μολις ανοιξα την πορτα μου επεσαν τα σαγονια. Μουναρος η μικρη, και με φοβερο σωμα, μιλαμε μοντελο, γυμνασμενο με κοιλιακους να εμφανιζονται καθε φορα που εχυνε. Δεν εχει ιχνος παχους πανω της. Βυζια 2.5αρια, καλοφτιαγμενα σιλικονη, μαλακα στην αφη, με ευαισθητες πεταχτες ρωγες. Σκουρο εξωτικο δερμα και περιποιημενα ακρα.


    Αναβει γρηγορα στην περιποιηση, δυνατους οργασμους οπου σταματουσε να αναπνεει, και σεξ σε οτι σταση θελεις. Αυτη προτιμα καβαλαρισα, ιεραποστολικο, ορθια και στα 4. Νιντ ι σει μορ; 


    Και το κερασι στην τουρτα. Εχει τουφα πανω απο το μουνι της που κατενθουσιαστικα να το περιποιουμαι. Στον αγωνα τωρα, πολυ έμπειρη, στοματικο ποιημα, DT δεν προσπαθησε, και σεξ αγριο και κινκι. Θα ελαγα PSE, τσοντα γιατι αλληλοβριζομαστε οσο την πηδουσα, πουτα μαδρε που λεμε. Ανεβηκε απο πανω και άρχισε να χορευει σαμπα με το πουλι μου μεσα της. ????


    Δυνατες αντοχες, και στα 4 ο κωλος της απεριγραπτος, priceless. Χυνεις πριν καν μπεις μεσα της. ???? Απο τους καλυτερους κωλους που εχω δει, και που δεν προσφερεται. Φαινοταν πραγματικα παρθενος. Τι κριμα! ????


    Πηδηχτηκε παρα πολυ δυνατα και ιδρωσε και αυτη και εγω στο τελος κατενθουσιαστηκαμε και οι δυο.


    Και μια προσοχη γιατι το μωρο δεν μιλαει γρι Αγγλικα. Ολη η συννενόηση στα Ισπανικα που τα καταλαβαινει μια χαρα, και τα μιλαει λιγο.


    Οι φωτο αντιπροσωπευτικες εκτος απο μια που ειναι μαλλον κλεμμενη. Αυτη που κάθεται στο τραπεζι με το κρασι στο χερι. Ηλικια γυρω στα ±26.


    Οταν εδινα τα κλειδια πισω, ο τυπος μου λεει ............ champion league, και μου κλεινει το ματι.


    Εξαφανηστηκε απο το γραφειο χωρις περοειδοποιηση, και χαθηκε. Ειναι απο τις λιγες που θα εκανα επαναληψη. Και κατι ακομα, δεν εχει καμια σχεση με την Jade του GDE.


    ΥΓ Ελπιζω το γραφειο να εμαθε να σεβεται ολους τους πελατες χωρις διακρισεις. Η φασαρια δεν ηταν για 20-40 € αλλα για μια εντιμη αντιμετωπιση οταν κανει λαθος, και οχι μονο στους καλούς πελατες. Το θεμα εχει λειξει και να δουμε πιο θα ειναι το επομενο μωρο που θα πεσει στα χερια του αλφα. ????

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (6)
    geroksouras Avatar geroksouras 18-07-2022 17:15:03
    αρα εσυ την εδιωξες και ηθελες να χρεωσεις εμενα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 18-07-2022 17:30:57
    Για να καταλαβεις ποσο καλη ειναι, το γραφειο με ειδοποιησε οτι καποιος φλουφλης που την πηδηξε τις πρωτες μερες, την εκλεισε για 2 εβδομαδες και την πηγε Μυκονο! Εσυ ολα τα χρεωνεσαι, τι λεμε τωρα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    geroksouras Avatar geroksouras 19-07-2022 09:05:40
    αυτοι οι αγαπουλες χαλανε εμας τους μισαωρους
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    srek7 Avatar srek7 19-07-2022 10:38:43
    Δηλαδή μιλάς Ισπανικά?
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Paparovicz Avatar Paparovicz 19-07-2022 10:57:35
    Πρεπει να ηταν απιστευτο μουνι φαινεται αλοστε και απο τις φωτος αμα ξαναερθει θα την παρω θελω να την δω απο κοντα αγαπες δεν θα τις υποσχεθώ
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 19-07-2022 11:52:47
    Δεν θα χασεις νομιζω. Θα σε ξεκανει ομως!
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks