Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Adriana Diamond  (Dream Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

theodorus AvatartheodorusΜηνύματα: 107 Κριτικές: 22

Ιστορίες: 0

Dωστε τα λεφτα, τα αξιζει Αξιολόγηση: 9.17 — 15/04/2022 - 00:16
Dωστε τα λεφτα, τα αξιζει Αξιολόγηση: 9.17 — 15/04/2022 - 00:16

Χαιρετω τους παντες στο φορουμ.

Γραφω για την Αντριανα που μου αφησε καλες εντυπωσεις οποτε ενα γραμματακι το αξιζει 

Το οτι ηταν μαυρη ηταν το κερασακι πανω στην τουρτα μεσα σε ολα τα καλα που εχει. Ειναι εξωστρεφης γυναικα με ωραιο χαμογελο που δειχνει την εσωτερικη της καλη διαθεση και η υπολοιπη εμφανιση οτι βλεπετε στις φωτογραφιες με σφιχτου τυπου κορμι και περιποιηση παντου καλη. Η επικοινωνια της ειναι αριστη με τα αγγλικα της και απο ευδιαθετη γυναικα μετατραπηκε σε λυσσαρα στο κρεβατι. 

Στο τσιμπουκι περιλαμβανει και γλυψιμο στα αρχιδια και περιποιειται ταυτοχρονα και τις ρωγες με την γλωσσα της. Με καβαλησε περηφανη για την καυλα που μου προκαλεσε ασταματητα μεχρι να χυσω.

Μετα το μπανακι επιδοθηκε και σε ενα σεσιον μασαζ που πολυ γρηγορα με καυλωσε και επειτα την πηρα ιεραποστολικο μεχρι που αρχισε να βογγαει. Επομενη σταση στα τεσσερα για να ευχαριστιεμαι και την κωλαρα της. 

Αντεξε τις υψηλες στροφες και εχυνε πραγματικα με ανατριχιλες στο κορμι της.

Αυτα τα λιγα και καλα για την Αντριανα, δωστε τα λεφτα, τα αξιζει.


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 120
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Στήθος Φυσικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
kalogamias AvatarkalogamiasΜηνύματα: 143 Κριτικές: 30

Ιστορίες: 0

Η Αντριανα ειναι εξαιρετικη σε ολα Αξιολόγηση: 9.40 — 04/04/2022 - 20:33
Η Αντριανα ειναι εξαιρετικη σε ολα Αξιολόγηση: 9.40 — 04/04/2022 - 20:33
Η Αντριανα ειναι εξαιρετικη σε ολα σαν εσκορτ. Την μια ωρα που ειναι μαζι σου την αφιερωνει στο να σε κανει να περασεις αψογα. Κυριο χαρακτηριστικο στην συμπεριφορα της η ευγενεια και η εκμεταλλευση του χρονου στο απολυτο. Εχει πολυ ωραιο σωμα, σφιχτο και με καθαρο δερμα. Ισως να ειναι λιγο μεγαλυτερη λογο του οτι ξερει πολλα γυρω απο την δουλεια της, οχι συνηθισμενο για την ηλικια που δηλωνει αλλα απο την αλλη μπορει να το εχει απο φυσικο της ταλεντο. Το τσιμπουκι της απο τα καλυτερα τυπου gfe με κοιταγμα στα ματια. Επιτρεπει δαχτυλα στο μουνι και ειναι καθαρη σε ολες τις τρυπες της. Μου αρεσε επισεις ο τροπος που στηνεται και τα βογγητα της. Χαρη στην επιμονη της στο στοματικο καναμε και δευτερο γυρο και ας ηταν το τριτο γαμησι της ημερας. Ενα απο τα κοριτσια που πρεπει να κρατησει το ντριμ...
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
LoveGangster AvatarLoveGangsterΜηνύματα: 63 Κριτικές: 13

Ιστορίες: 0

Ηθελα την Joy αλλα δεν ηταν Αξιολόγηση: 8.00 — 23/03/2022 - 14:59
Ηθελα την Joy αλλα δεν ηταν Αξιολόγηση: 8.00 — 23/03/2022 - 14:59
Ηθελα την Joy αλλα δεν ηταν διαθεσιμη τις ωρες που ειχα διαθεσιμες οποτε σαν δευτερη επιλογη η Αντριανα μου φανηκε πολυ καλη. Χαρηκα που εφτασε στην ωρα της αλλα και το ντυσιμο της ηταν καλο, δεν το περιμενα τοσο καλο, ξεπερασε τις προσδοκιες μου. Προσέφερα ποτο και ηπιαμε μερικες γουλιες πριν κολλησει πανω μου και αρχισει τα φιλια. Η κινηση της ηταν απροσμενη αλλα την καλοδεχτηκα και εδωσα τον καλυτερο μου εαυτο οπως εκεινη. Βαθια φιλια με παθος, καμια διαφορα απο γκομενα που σε γουσταρει. Απο σχηματα ξεκινωντας απο τα χειλη που ειναι σαρκωδη και μετα τα βυζια και ο κωλος αλλα και τα ποδια ολα πολυ ομορφα αρμονικα, νεανικα.... Την προετοιμαζα με τα δαχτυλα στο μουνι οσο εκεινη εδινε πονο στον πουτσο μου με το στοματικο της. Πολυ καλη τεχνικη και καραμελωμα στα αρχιδια πριν βαλω την καποτα και αρχισει απο πανω να κουνιεται. Την αφησα να ξεδιπλώσει το ταλεντο της μεχρι να χυσω και ετσι εφυγε ο πρωτος γυρος με την Αντριανα να εχει ιδρωσει και εγω να απολαμβάνω τον αγωνα της. Ο δευτερος εγινε με εμενα απο πανω μεχρι το τελος. Ειχε καυλωσει και το μουνι της ηταν υγρο και εκανε και περιεργους θορυβους οπως την πηδηγα. Ευχαριστήθηκα απο την μουσικη των βογγητων της αλλα και απο την κινηση με την λεκανη. Αν δεν ειχα χυσει λιγο πιο πριν δεν θα ειχα διαρκεσει περισσοτερο απο δεκα λεπτα. Συνολικα περασα τελεια, δεν θελεις περισσοτερο απο ενα κοριτσι της δουλειας.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
rizoss AvatarrizossΜηνύματα: 107 Κριτικές: 22

Ιστορίες: 0

Ηταν η σειρα της Ανδριανας και Αξιολόγηση: 9.40 — 15/03/2022 - 20:44
Ηταν η σειρα της Ανδριανας και Αξιολόγηση: 9.40 — 15/03/2022 - 20:44
Ηταν η σειρα της Ανδριανας και αποφασισα να γραψω κριτικη. Απο τις φωτογραφιες μου αρεσε και ειχα καιρο που την σκεφτομουν. Πηγα στο ξενοδοχειο οπου με περιμενε και πρωτο ευχαριστο η εμφανιση της, οντως πολυ ωραια γυναικα με σκουρο σοκολατι και καθαρο δερμα, προσωπο γοητευτικο και σωμα πολυ καλο. Δεν χασαμε χρονο καθολου και αρχισαμε το φασωμα. Ειναι δεκτικη σε γλειψιμο και χουφτωμα παντου ακομα και στο δαχτυλο στο μουνι. Ηταν καθαρη και δεν εκανα πισω πουθενα, έγλειψα μουνι και βυζια ασταματητα. Σε γενικες γραμμες ολο το ραντεβου κυλησε σε μετριους ρυθμους και gfe που ειχα καιρο να κανω τοσο καλο. Το στομα της ειναι καλο εργαλειο και στα φιλι και στο στοματικο τα κανει ολο οπως πρεπει. Ακομα και στο σεξ δεν ανεβασαμε πολυ τις στροφες αλλα ηταν ωραιο, γλυκο με στενη επαφη και κοιταγματα στα ματια. Η συμμετοχη ηταν ωραια απο μερους της και τελικα γιαυτο και ηταν χαλαλι τα λεφτα που της εδωσα. Στο ενδιαμεσο πλυθηκαμε και οι δυο και μου εκανε συντομο μασαζακι. Ηταν ενα ραντεβου το οποιο θελω πολυ να επαναλαβω για ολα τα καλα που προανεφερα. Με αυτην την κουβεντα την αποχαιρετησα στο τελος και την εκανα να αισθανθεί και ωραια.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
AnteToPoulo AvatarAnteToPouloΜηνύματα: 340 Κριτικές: 57

Ιστορίες: 0

Ειναι εντυπωσιακη απο εμφανιση οπως φαινεται Αξιολόγηση: 7.60 — 05/03/2022 - 22:02
Ειναι εντυπωσιακη απο εμφανιση οπως φαινεται Αξιολόγηση: 7.60 — 05/03/2022 - 22:02
Ειναι εντυπωσιακη απο εμφανιση οπως φαινεται στις φωτογραφιες στο σαιτ. Φροντιζει το ντυσιμο ωστε να σε τραβηξει ακομα περισσοτερο δινοντας την αισθηση πολυτελειας οταν την πρωτοβλεπεις. Εχει ωραια μακρια ποδι και προσωπο καυλα. Τα χειλη της κλασσικα και φυσικα γεματα. Θελεις να τα δεις να σε τσιμπουκωνουν αλλα και να τα φιλας. Η ηλικια περιπου αυτη αλλα με θετικο προσημο θα ελεγα, πραγμα που δεν αντικατοπτρίζεται ουτε στο δερμα ουτε και στο σωμα γενικα. Ειναι σφιχτη και περιποιημενη παντου. Ειναι γλυκια και σεξυ στην επικοινωνια δινοντας σου το ερέθισμα να ξεκινησεις φασωμα με φυσικο τροπο και η συμμετοχή της σε αυτο αριστη. Οταν την ειδα ολόγυμνη επαθα πλακα, εχει αψεγαδιαστο σωμα. Μου εκανε στοματικο καλο με μπολικο σαλιο και γλείψιμο και της γυρο περιοχης. Εδωσα και εγω πονο στο μουνι της που ηταν καθαρο και μοσχομυριστο και καυλωσαμε και οι δυο. Δεχεται σεξ σε οτι ρυθμο γουσταρεις και συμμετεχει με τον ιδιο τροπο. Μεσα το μουνι της στενο και υγρο ενω απο στασεις δεν κολωνει πουθενα, κανει οτι της πεις. Ειναι πολυ καλη στο να σε διαβασει και να καταλαβει τι σου αρεσει. Ηταν τελεια η εμπειρια μαζι της και η τιμη για αυτα που δινει πολυ σωστη. Ευχομαι να βοηθησα με την κριτικη μου και ευχομαι καλα γαμησια και σε εσας.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
starboy AvatarstarboyΜηνύματα: 126 Κριτικές: 26

Ιστορίες: 0

Ανοίγω την πόρτα και βλέπω το Αξιολόγηση: 8.60 — 24/02/2022 - 22:10
Ανοίγω την πόρτα και βλέπω το Αξιολόγηση: 8.60 — 24/02/2022 - 22:10
Ανοίγω την πόρτα και βλέπω το κοριτσι απο τις φωτογραφίες με χαμόγελο να με κοιταει κατευθείαν στα ματια. Εκανε την κινηση να με πιάσει απο τον πούτσο που ειχε αρχισει να φουσκώνει ηδη με το που μπηκε μεσα και με εδωσε ενα φιλί πεταχτό στο στόμα. Ξαφνιαστηκα θετικα από την είσοδο της και την έπιασα και της έδωσα ένα φιλί με γλώσσα το οποίο δέχτηκε ευκολα. Το κορμι της είναι σφιχτο και με ωραίο δέρμα. Τα βυζια και ο κωλος πολυ ωραια και μυριζει ωραια το σωμα της. Μιλαει Αγγλικα και φοραει σεξυ και ακριβα εσωρουχα. Φαινεται οτι εχει αποκτησει εμπειρια για να σε κάνει να περάσεις καλά από το φέρσιμο της και την ευκολία της με τον πελάτη. Το προσωπο της ειναι επίσης όμορφο για όσους απορούν, μοντελάκι σε όλα... Στο σεξ οσα και να πω μάλλον δεν αρκουν για να την περιγραψω. Η συμμετοχη της ειναι στα υψη, δεν μπορείς να την ξεχωρίσεις απο καυλωμένη γκόμενα. Φιλαει στο σωμα γλύφει παντού συμπεριλαμβανόμενων και των αρχιδιών και στην πιπα κανει κόλπα με την γλώσσα και τον εξαφανιζει μεσα της. Αν σε δει να καθεσαι να απολαμβάνεις τα κανει ολα μονη της χωρις να κουνήσεις ουτε δαχτυλο ενω αν σε δει οτι την προσταζεις υποτάσσεται και κανει οτι της ζητήσεις. Τα ανοιγματα της πολυ καλα και το μουνι της καλό τόσο να το γλύφεις οσο και να το γαμας, ειναι το ιδιο σφιχτη και απο μεσα. Στην διάρκεια του σεξ έπαιζε με το μουνί της και το υγρό από μέσα της έφτιαξε τελειο λιπαντικό. Που αρεσε που εκτος από τα βογγητά μου ζήταγε και να την γαμήσω δυνατά που και που. Το χυσι στα βυζια το κοιταζε με βλέμμα λάγνο και η επαφή με τα μάτια στο τσιμπούκι παρα πολυ καυλωτικη. Οσα και να πω είναι λίγα, απο μαυρες κοπέλες αυτήν θα την ξαναπροτιμησω σιγουρα.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
ydroxoos7 Avatarydroxoos7Μηνύματα: 702 Κριτικές: 51

Ιστορίες: 0

Η μερα ηταν δυσκολη και κουραστικη Αξιολόγηση: 9.20 — 16/02/2022 - 17:22
Η μερα ηταν δυσκολη και κουραστικη Αξιολόγηση: 9.20 — 16/02/2022 - 17:22
Η μερα ηταν δυσκολη και κουραστικη στην δουλεια και το ευτυχες γεγονος ηταν οτι βρηκα την Αντριανα κατευθειαν διαθεσιμη. Τα μαλλια της ηταν ομορφα χτενισμενα και το ντυσιμο της πολυ προσεκτικο. Το πρωτο πραγμα που εκανε ηταν να πλυθει και μετα ακολουθησα και εγω. Ειναι καλη στα προκαταρκτικα με ωραια τεχνικη στα φιλια στο στομα αλλα και στο σωμα ξερει πως και που να σε ερεθισει. Η πιπα της μαεστρικη και το κωλομερι της στο 69 θαυμασιο θεαμα... Η προσπαθεια της στο cowgirl μετρησε πολυ για μενα, το εχει οσο λιγες. Απο κατω η συμμετοχη το ιδιο καλη και οι εκφρασεις στο προσωπο καυλα.. Με χαιδευε και αναστεναζε τοσο ωραια που δυσκολα μπορουσα να ξεκολλησω απο πανω της. Στα τεσσερα εδωσα πονο και δεν ενοχληθηκε καθολου εναντιθετως γουσταρε ακομα περισσοτερο. Στο τελος ανεβηκε παλι απο πανω και δεν σταματησε μεχρι να χυσω. Ο δευτερος γυρος ηταν μια απο τα ιδια. Παρεμεινε καλη η συμμετοχη της μεχρι το τελος. Αυτο που ειχα αναγκη το πηρα απο την πλευρα της, εφυγα ικανοποιημενος.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
cuntstory AvatarcuntstoryΜηνύματα: 159 Κριτικές: 32

Ιστορίες: 0

Συναντηση πριν απο μερικες μερες με Αξιολόγηση: 8.40 — 09/02/2022 - 16:33
Συναντηση πριν απο μερικες μερες με Αξιολόγηση: 8.40 — 09/02/2022 - 16:33
Συναντηση πριν απο μερικες μερες με το γραφειο να ειναι αψογο στην επικοινωνια και η κοπελα να φτανει στην ωρα της. Casual ντυσιμο και με σωμα καλλιγραμμο και με ωραιες καμπυλες και απο ηλικια αυτο που δηλωνει. Καποια μικροπροβληματα στο δερμα δεν φαινονται στις φωτογραφιες αλλα τιποτα που να της χαλάει την εμφανιση, στα υπολοιπα οτι βλεπετε. Μετα το μπανακι μιλησαμε λιγο και αρχισε την πιπα την οποια κατεχει οπος λιγες ανταγωνηστριες της. Μου εγλειψε και τα δυο μπαλακια και με αφησε να την δαχτυλιασω οσο ηθελα στο μουνι της. Σεξ αρχισαμε με στησιμο στα τεσσερα οπως το ειχα στο μυαλο μου και το στησιμο οπως πρεπει. Απο αισθηση μεσα της πολυ ενταξει και τα βογγητα της αληθοφανη. Η κωλοτρυποδα κλειστη και απο οσο θυμαμαι δεν κανει αναλ αλλα μπορω να πω οτι εχει εναν πολυ ποθητο κωλο. Ευχαριστιεται το δυνατο γαμησι και γιαυτο εδωσα πονο οπως λιγες φορες. Την πρωτη φορα κρατησε γυρο στο εικοσι πεντε λεπτα και ηταν πολυ εντονο το σεξ. Ο δευτερος γυρος αρχισε ξανα με πιπα και δεν ζητησα τιποτα περισσοτερο μεχρι να χυσω. Δεχτηκε το σπερμα στα βυζια χωρις εξτρα πληρωμη Λογικη η τιμη της για το επιπεδο υπηρεσιων που προσφερει. Στο κλαμπ των κοριτσιων απο την Αφρικη πλησιαζει την κορυφη. Εγω το μονο που εχω να πω ειναι περασα καλα και ευχομαι το ιδιο και σε εσας.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
lazarakos21 Avatarlazarakos21Μηνύματα: 325 Κριτικές: 61

Ιστορίες: 0

Εκλεισα το ραντεβου με μηνυμα και Αξιολόγηση: 7.20 — 29/01/2022 - 16:13
Εκλεισα το ραντεβου με μηνυμα και Αξιολόγηση: 7.20 — 29/01/2022 - 16:13
Εκλεισα το ραντεβου με μηνυμα και η αφιξη της στην ωρα παρα τις δυσκολες καιρικες συνθηκες Το ντυσιμο της κομψο και ταιριασμενο με το σκουρο δερμα της. Εχει καυλωτικο βλεμμα και καθαρο προσωπο με ομορφα χειλη. Κοινωνικη απο την πρωτη στιγμη, δεχτηκε το κερασμα μου και εδωσε τα πρωτα φιλια ευκολα Την καυλωσανε τα φιλια στο λαιμο και οι ρωγες της σκληρυναν. Το δαχτυλιασμα δεν την ενοχλει και γουσταρει να την καυλωνεις με την γλωσσα. Την πιπα την κανει πολυ ωραια με περιποιηση και στα αρχιδια αλλα και με κοιταγμα στα ματια. Με καβαλησε ασταματητα για πανω απο δεκα λεπτα μεχρι να χυσω την πρωτη φορα. Στον δευτερο γυρο ειχαμε μασαζ στην αρχη και τσιμπουκι ακομα καλυτερο. Την γαμησα σε ιεραποστολικο και μετα στα τεσσερα. Γουσταρε πολυ το σφυροκοπημα που της εκανα και εχυσε με βογγητα και τρεμουλο. Πολυ καλη η αισθηση μεσα της. Αξιζε και με το παραπανο το αντιτιμο.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
rosos88 Avatarrosos88Μηνύματα: 148 Κριτικές: 35

Ιστορίες: 0

Την πηρε το ματι μου απο Αξιολόγηση: 7.40 — 14/01/2022 - 18:30
Την πηρε το ματι μου απο Αξιολόγηση: 7.40 — 14/01/2022 - 18:30
Την πηρε το ματι μου απο την προηγουμενη μερα και δεν μπορουσα να την βγαλω απο το μυαλο. Ανοιξα παλι το σαιτ την ειδα ξανα και καυλωσα. Πηρα τηλεφωνο και για καλη μου τυχη ηταν ελευθερη και μετα απο 4 ωρες ηταν στην εξωπορτα του διαμερισματος μου. Ανοιγω και βλεπω ενα κομψα ντυμενο μαυρο κοριτσι που ηταν ακομα καλυτερο και απο τις φωτογραφιες. Ηταν κοινωνικη και ειχε βαλει ενα αρωμα που της πήγαινε αφανταστα, ενω απο ντυσιμο ηταν επισεις κομψη. Αρχισαμε κουβεντα αλλα δεν ηθελε να χασει χρονο και μετα απο μερικα γλειψιματα επιασε τον πουτσο μου και τον εξαφανισε μεσα στο στομα της. Καναμε 69 οπου έγλειψα καλα την μουναρα της και οπος ηταν καυλωμενη εβαλα καποτα και αρχισα να την γαμαω δυνατα στα τεσσερα. Το απολαμβανε και βογγαγε συνεχεια, προσθεσα και λιγο σπανκινγκ και εχυσα μεσα της και δυνατα. Ο δευτερος γυρος αρχισε παλι με πιπα μετα απο το καθαρισμα στην τουαλετα και αυτην την φορα εγινε και με mouthfuck... Το γαμησι αρχικα με εκεινη απο πανω και μετα ξανα εγω ο μαστερ. Απο στασεις οτι ηθελα και η ολη φαση σε τιποτα δε θυμιζε πληρωμενο ερωτα παρα μονο ξεσκισμα με γκομενα που γουσταρε. Πραγματικα καλο ραντεβου μαζι της, μακαρι να ειναι ετσι και στο επομενο που σχεδιαζω μαζι της
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
tzarbos AvatartzarbosΜηνύματα: 159 Κριτικές: 41

Ιστορίες: 0

Ηρθε στην ωρα της η Αντριανα Αξιολόγηση: 9.00 — 05/01/2022 - 22:27
Ηρθε στην ωρα της η Αντριανα Αξιολόγηση: 9.00 — 05/01/2022 - 22:27
Ηρθε στην ωρα της η Αντριανα ντυμενη κομψα και με ψηλο τακουνι που την εκανε γυναικαρα. Σαστισα οταν την ειδα και την υποδεχτηκα με ευγενεια. Ομορφο προσωπο και θεικο σωμα, εδωσε φιλακι στην αρχη σαν να γνωριζόμασταν και ενιωσε αμεσως ανετα... Εβγαλε οτι ρουχα ειχε και αρχισαμε το μπλα μπλα. Ειναι ωραια η φαση μαζι της και οσο την παρατηρείς ανακαλυπτεις ολο και καλυτερα πραγματα πανω της απο χειλη , βυζια, ποδια... ολα καυλα... Επεσαν και τα πρωτα φιλια και αρχισε κανονικο φασωμα με διαθεση gfe απο εκεινη και το ιδιο απο εμενα. Μετα απο συντομο ντους αρχισαμε το κανονικο παιχνιδι. Με καυλωσε με γλειψιματα λαιμο, βυζια και κοιλια ενω στον πουτσο εκανε πραγματικα καλη περιποιηση με περασμα και απο τα μπαλακια. Εκανα και εγω στα βυζια της αυτο που ειχα στην φαντασια μου και μετα περασα και για λιγο απο το μουνι που το εχει και ομορφο και μυριζει ωραια. Ειδα οτι της αρεσε το γλειφωμουνι και εβαλα καποτα. Αρχισαμε με ιεραποστολικο αλλα γρηγορα αλλαξαμε σε 69 για να βλεπω την κορμαρα της οπος την γαμαω. Οι ρυθμοι ηταν ιπιοι αλλα το αισθανομασταν καλα αυτο που καναμε και οι δυο. Αλλαξαμε στάσεις κυριως στον δευτερο γυρο και ηταν αψογη σε ολες. Το μουνι απο μεσα καλο και τα βογγητα της ευχαριστα. Περασα πολυ καλα την μια ωρα που ημασταν μαζι, δεν το περιμενα να ηταν τοσο καλη, αισθανομαι τυχερος που την ανακαλυψα
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
papasnasos AvatarpapasnasosΜηνύματα: 196 Κριτικές: 50

Ιστορίες: 0

Σωστη στην ωρα, μπηκε μεσα ντυμενη Αξιολόγηση: 7.00 — 26/12/2021 - 17:46
Σωστη στην ωρα, μπηκε μεσα ντυμενη Αξιολόγηση: 7.00 — 26/12/2021 - 17:46
Σωστη στην ωρα, μπηκε μεσα ντυμενη ομορφα και αρωματισμενη. Φανερα καλη η διαθεση της και με εκανε να νιωσω ωραια σχεδον ακαριαια. Κοινωνικο κοριτσι και παρολο που ηταν προσεγμενη ζητησε και εξτρα μαπανακι το οποιο εκανε χωρις να χασει χρονο. Ειχα την αισθηση οτι την ξερω χρονια μαζι της, ταλαντουχα στην προσεγγιση, πεσανε γρηγορα οι μασκες και αρχισανε οι ερωτες. Φιλια, χαδια, γλυψιμο παντου ολα με αληθινο παθος, δεν εβγαζε τιποτα ψευτικο. Το τσιμπουκι της πολυ περισσοτερο απο καλο και τα μπαλακια δεν μεινανε με παραπονο, τα γυαλισε καλα και σφίξανε. Ανεβηκε πανω μου στον πρωτο γυρο και εδωσε πονο ενω εδινα και εγω, ενα καλο ξεσκισμα στο οποιο δεν ειχα το παραμικρο παραπονο η ενδοιασμο παρα μονο το συνόδεψε με βογγητα ευχαριστησης. Δευτερος γυρος αποκλειστικα στα τεσσερα... οπου επαιξε τελεια τον ρολο της και με το χερι επαιζε την κλειτοριδα της σε ολη την διαρκεια. Μιλαμε για την τελεια οψη απο πισω της, κωλαρα και σωμα ολα τελεια. Το μουνι καλο απο αισθηση και σαν αποδειξη οτι γουσταρε εισέπραξα τα υγρα της. Εχυσα δυνατα και τις δυο φορες και την τελευταια τα εριξα ολα πανω της. Απο τα ραντεβου που με κανανε να ξαλαφρωσω ψυχολογικα τοσο που ουτε χαπι δεν θα το εκανε.. Ευχαριστω το ντριμ για το υπεροχο κοριτσι.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
takis_rel Avatartakis_relΜηνύματα: 123 Κριτικές: 25

Ιστορίες: 0

Αφρικανη κορμαρα με προσωπο καλο και Αξιολόγηση: 8.20 — 18/12/2021 - 22:16
Αφρικανη κορμαρα με προσωπο καλο και Αξιολόγηση: 8.20 — 18/12/2021 - 22:16
Αφρικανη κορμαρα με προσωπο καλο και βλεμμα σοβαρο και σεξυ. Σπανια επιλεγω μαυρες αλλα αυτη αξιζε σε συνολο. Ειναι εμπειρη και δεν λεει ευκολα οχι στα οσα της ζητησεις. Εχει ομορφο στηθος και κωλο ακομα πιο ομορφο. Δεν την φιλησα στο στομα αλλα στα βυζια εκανα σπεσιαλ αφιερωμα και στο μουνι συντομη σταση για να την διεγειρω λιγακι. Οι ρωγες της ανταποκριθηκαν στο γλειψιμο και σκληρυναν ενω στο γλειφομουνι οι εκφρασεις καυλας ηταν ωραιες ειναι το λιγοτερο που μπορω να πω. Εμοιαζε σαν να χαρηκε που ηρθε η σειρα της να κανει στοματικο και η συνεχεια ηταν πολυ καλη. Αντεχει το καυλι στον λαιμο της και γλυφει με φροντιδα για να μην ακουμπησει δοντια. Οι αρχιδομπαλες λαμβαναν περιποιηση καθε λιγο και το σπερμα ηρθε κοντα οποτε την σταματησα. Λυγισε το κορμι της στα τεσσερα και μπηκα στο μουνι της. Ειναι καλη η αισθηση αλλα η αντιδραση ακομα καλυτερη. Εβγαλε εναν ελαφρυ αναστεναγμο και εβαλε το κεφαλι της στο μαξιλαρι. Πολυ πιο ομορφη στημενη και το παθος της για γαμησι ασταματητο. Συνεχισα για δεκα λεπτα μεχρι να χυσω και τα αυτια μου ακουγανε συνεχεια ενα ωραιο βογγητο. Ξαναρχισαμε μετα απο πλυσιμο το ιδιο ορεξατη και εδωσα λιγο περισσοτερη δυναμη στο γαμησι. Αντεχει και ισως περισσοτερο, ειχαμε και καλο τελος με χυσιμο στο προσωπο το οποιο αν δεν δεχοταν θα στεναχωριόμουν πολυ αλλα δεν μου χαλασε το χατιρι το μωρο. Οσοι δεν ξερουν απο μαυρες η συγκεκριμένη ειναι καλη για να μαθουν
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
mounoxalastis00 Avatarmounoxalastis00Μηνύματα: 86 Κριτικές: 17

Ιστορίες: 0

Στανταράκι Διαβασα ολες τις κριτικες της κοπελας Αξιολόγηση: 7.80 — 09/12/2021 - 22:16
Στανταράκι Διαβασα ολες τις κριτικες της κοπελας Αξιολόγηση: 7.80 — 09/12/2021 - 22:16
Στανταράκι Διαβασα ολες τις κριτικες της κοπελας μετα την πρωτη δικια μου και πηρα την αποφαση να δοκιμασω αλλη μια φορα. Το γραφειο ευγενικο και συνενοησημο αλλα το κοριτσι δυσευρετο με πολυ πελατεια οπος ηταν και φυσικο απο την εμφανιση και τις υπηρεσιες της. Με βρηκε στο δωματιο του ξενοδοχειου ευκολα και προωρη αφιξη πεντε λεπτων. Ειναι χαμογελαστη αλλα με ωραιο και αρκετο σοβαρο βλεμμα. Με εντυπωσισε αλλη μια φορα το σεξυ και γοητευτικο της ντυσιμο που εδειχνε πολυ ωραιο το σωμα της που παιδες.. ειναι ονειρο... Εχει εμπειρια στο παιχνιδι του εσκορτινγκ και εχει το μυαλο να χρησιμοποιησει την γνωση της στην δουλεια. Εδινε εξυπνες απαντησεις με δωσεις ερωτισμου στα μερικα λεπτα που συζηταγαμε και με καυλωσε εγκεφαλικα. Εδωσα και εγω τον καλυτερο μου εαυτο και οταν την πλησιασα και μυρισα το αρωμα της οι καυλες φτασανε στο φουλ και δεν κρατηθηκα και εκανα κινηση για φιλι στο στομα το οποιο ανταπεδωσε και μου το εκανε πραγματικα ωραια. Ειχαμε και συνεχεια με βυζια σωμα και τελος 69 πολυ καλο. Παιρνει ολον τον πουταο μεσα της ευκολα και εχει το μουνακι το τελειο το ξυρισμενο που δεν χορταινεις να το γλυφεις. Στο σεξ διαπιστωνεις οτι ειναι γεννημενη για αυτο το επαγγελμα. Πραγματικα ολα κυλισαν τοσο φυσικα και ωραια που εφυγε εντελως απο το μυαλο μου η σκεψη οτι ειναι μια πουτανα και την γαμησα σαν πραγματικη μου γκομενα. Η ιδια εκανε ακριβως οτι πρεπει για να περασω καλα. Στον δευτερο γυρο αρχισμε με εκεινη απο πανω και αναποδα σε reverse cowgrl και ηταν πολυ ωραιο το θεαμα. Τελικα ομως αρχισαμε σε πισωκολλητο και εδωσα πονο μεχρι να χυσω. Τα βυζια της ειναι μετριου μεγεθους αλλα καλης πυκνοτητας και το μουνι της εχει καλη αισθηση. Εγω το ευχαριστηθηκα οσο λιγα ραντεβου το ραντεβου μαζι της. Να περναμε καλα και μακαρι τετοια καλα να μας ερχονται παντα.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
men-toras Avatarmen-torasΜηνύματα: 98 Κριτικές: 21

Ιστορίες: 0

Δεν ξερω ποσες μαυρες πουτανες κανουν Αξιολόγηση: 7.40 — 01/12/2021 - 12:09
Δεν ξερω ποσες μαυρες πουτανες κανουν Αξιολόγηση: 7.40 — 01/12/2021 - 12:09
Δεν ξερω ποσες μαυρες πουτανες κανουν εσκορτινγκ στην Αθηνα αλλα αυτη πρεπει να ειναι απο τις καλυτερες αν οχι η καλυτερη σε εμφανιση. Εχει ωραιο προσωπο και σωμα. Την πηρα με πολυ ορεξη και μου βγηκε καλη. Απο το κοινωνικο κομματι ειναι συνεργασιμη και με εκανε να χαλαρωσω και να απολαυσω το ραντεβου. Καναμε ωραια αρχη με πιπα καλη και αργη η οποια εγινε και με βαθος. Η κοπελα γλυφει και φιλαει το καυλι λες και εισαι ο ερωτας της. Τοσο ωραια ειχα καιρο να νιωσω... πολυ καλη... Παιχτηκε γαμησι στα τεσσερα στην αρχη και μετα αλλαγη στασεων και περισσοτερο επαφη με το προσωπο της. Το γαμησι ηταν με πολυ συμμετοχη απο μερια της και οταν εχυσα, εχυσα δυνατα. Το διάλειμμα εγινε συντομο και γρηγορα επιασε δουλεια. Το καυλι μου εγινε γρηγορα σκληρο και αρχισαμε ξανα το σεξ. Περισσοτερα βογγητα και περισσοτερο ζουμι απο το μουνι της εκαναν το σεξ πιο ενδιαφερον αυτη την φορα. Κρατησε μεχρι το τελος της ωρας και εφυγε με λιγη καθυστερηση χωρις να ζητησει κατι παραπανω
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Underworldsexmachine7 AvatarUnderworldsexmachine7Μηνύματα: 1818 Κριτικές: 107

Ιστορίες: 0

Κέρδισα δώρο από την σελίδα μέσω Αξιολόγηση: 8.60 — 25/11/2021 - 17:32
Κέρδισα δώρο από την σελίδα μέσω Αξιολόγηση: 8.60 — 25/11/2021 - 17:32
Κέρδισα δώρο από την σελίδα μέσω του πρακτορείου dream girls και τι καλύτερο να το εξαργυρώσω με μια από τις καλύτερες γυναίκες και από τις πιο όμορφες μαύρες αυτήν την στιγμή στην Ελλάδα την Αντριάνα. Κορμί άγαλμα, λαμπάδα, όμορφο και άγριο πρόσωπο συνάμα, μια πραγματικά όμορφη ebony escort που σπανίζουν στις μέρες μας. Ήρθε στον χώρο μου με καλή διάθεση, κι αφού έκανε ένα μπάνιο μετά βίας ζεστό μιας και ήταν λίγο κρύο, ξεκινήσαμε τα προκαταρκτικά. Φιλιά με γλώσσα, χάδια, αγκαλιές και την ξάπλωσα στον καναπέ μου τον μεγάλο. Άρχισα να της φιλάω όλο της το σώμα και για αρκετή ώρα το πανέμορφο μουνί της αφού το έχω αλείψει με λίγη σοκολάτα σιρόπι, όπως και στο γλυφοκώλι. Της άρεσε πολύ και της έκανα από πίσω και ένα ωραίο μασαζάκι με λίγη σαντιγύ. Μετά με φίλησε κι αυτή λίγο στο στήθος και μου έκανε μια άνετη χαλαρή και ωραία πίπα μέχρι να καυλώσω.. Μετά το κάναμε σε τρεις στάσεις μια όρθια και να την έχω σηκώσει, μια να είναι πίσω μου καθιστός από τον κώλο και μια στα τέσσερα που είναι και η καλύτερη. Έχυσα άλλη μια φορά ιεραποστολικά αυτή την φορά και μετά χαλαρώσαμε με λίγη κουβεντούλα και αγκαλίτσες. Πραγματικά εκτός από τις μεγάλες γυναίκες σοβετικής σχολής Old school, οι ωραίες μαύρες όπως η αντριάνα είναι το φετίχ μου, το κάτι άλλο. Το κερασάκι στην τούρτα, ήταν το κέρασμα που της έκανα με λίγο σοκολάτα, λίγα φρούτα και λίγο τούρτα που μου είχαν φέρει από γενέθλια έτσι για να τιμήσω την ίδια, την φυλή της και το σώμα της. Εξυπηρετικότατο επίσης και το γραφείο, χωρίς καθυστερήσεις, χρονοτριβές και κανένα παράπονο εκ μέρους μου. Πάντα τέτοια να έχουμε αδέρφια.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
iakovidis AvatariakovidisΜηνύματα: 122 Κριτικές: 26

Ιστορίες: 0

Στο τελος θα φαω κολλημα με Αξιολόγηση: 7.20 — 21/11/2021 - 14:42
Στο τελος θα φαω κολλημα με Αξιολόγηση: 7.20 — 21/11/2021 - 14:42
Στο τελος θα φαω κολλημα με καμια μαυρη και θα κανω κανονικη σχεση που δεν ειναι στον χαρακτηρα μου αλλα με αυτα που βλεπω εχουν αλλαξει τα δεδομενα στο μυαλο μου. Ανδριανα... ωραιο ονομα και ωραιο κοριτσι. Ομορφα χειλη, ομορφα ματια και καθαρο προσωπο. Το χαμογελο της απαλο αλλα ομορφο και ο χαρακτηρας της ηρεμος και σεξυ μαζι. Το σωμα της ωραιο και το δερμα της καθαρο και αποτριχωμενο. Ειναι κοινωνικη καλη στο να ακουει τι της λες. Ξεκινησε με δικη της πρωτοβουλια να με φιλαει παντου και να με χαιδευει. Ανατριχιασα με τα χαδια της και κοιταζε τις αντιδρασεις μου για να δει τι θα κανει. Με καυλωσε πολυ και αρχισε το τσιμπουκι το οποιο το κανει αργα και με σχολαστικο γλυψιμο στο καυλι. Το εβλεπα σαν γλειφιτζούρι στο στομα της και μου ενεπνεε πολυ εμπιστοσυνη η ολη φαση, θα μπορουσα να της τον αφηνα μεσα στο στομα ολη μερα. Τα αρχιδια μου τα εγλειψε επισεις καλα, η γλωσσα της ειναι πολυ γρηγορη και το σαλιο οσο πρεπει. Περιττα τα λογια, ειχα καυλωσει απιστευτα και στο γαμησι που ακολουθησε δεν κρατησα πολυ. Απο αισθηση εχει καλο μουνι αλλα ο κωλος της ηταν πολυ ωραιος στα τεσσερα. Μου ζητησε να πλυθω για τον δευτερο γυρο και οταν επεστρεψα αρχισε παλι με το στομα της τα μαγικα της. Εγω της εβαλα δαχτυλο στο μουνι και εβλεπα την καυλα στα ματια της. Αρχισαμε ενα γαμησι σε ιεραποστολικο με πολυ παθος και απο τους δυο μας. Ειναι αδυνατον να καταλαβεις αν προσποιειται... Οι αναστεναγμοι της και οι κινησεις της φαινονται πολυ αληθηνοι. Αλλαξαμε σταση στα τεσσερα και εδωσα πονο. Το μουνι της εβγαλε πολυ υγρο και και τα βογγητα φτασανε στο μεγιστο. Οταν ηρθε το δευτερο σπερμα την γυρισα να καθησει και εβγαλα την καποτα και το εριξα ολο στα βυζια της. Εμεινε στο μυαλο μου αποτυπωμενη αυτη η εικονα, ηταν αυτο που ηθελα απο την αρχη. Οπως ειπα ειναι εκπληξη το ποσο καλη ειναι.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
kotsis-pao Avatarkotsis-paoΜηνύματα: 135 Κριτικές: 28

Ιστορίες: 0

Πολυ σεξυ το προσωπο της κοπελας. Αξιολόγηση: 7.60 — 10/11/2021 - 22:43
Πολυ σεξυ το προσωπο της κοπελας. Αξιολόγηση: 7.60 — 10/11/2021 - 22:43
Πολυ σεξυ το προσωπο της κοπελας. Εχει μια αυτοπεποιθηση που της βγαινει σε ολη την διαρκεια του ραντεβου. Απο σωμα δεν την ανταγωνιζεται καμια. Ειναι σφιχτο και με πολυ ωραια σχηματα ενω το δερμα της ειναι τελειο. Ευτυχως φιλαει και μαλιστα ωραια, θα εμενα με το παραπονο αν δεν το εκανε. Της εγλυψα τα βυζια καλα και μετα της εκανα και γλυφομουνι. Εχει ωραιο ξυρισμενο μουνι και μυριζει τελεια. Σιγουρα εμεινε ευχαριστημενη γιατι εδωσα τον καλυτερο μου εαυτο και μετα μου εκανε ενα τσιμπουκι επειπεδου με λιγο βαθυ λαρυγγι και πολυ καλο γλυψιμο στο καυλι. Ενιωσα πολυ ωραια που την εβλεπα να μου τον πιπωνει ασταματητα. Την γαμησα σε φαση gfe και στους δυο γυρους. Εχει τελεια αισθηση το μουνι της και φιλαει στην διαρκεια του σεξ. Το καναμε κυριως σε ιεραποστολικο και με τα ποδια της στους ωμους μου. Η συμμετοχη της ηταν τελεια. Περασα γαματα.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
brillantious AvatarbrillantiousΜηνύματα: 90 Κριτικές: 18

Ιστορίες: 0

Ειναι απο τις μαυρες που εχουν Αξιολόγηση: 7.80 — 31/10/2021 - 14:12
Ειναι απο τις μαυρες που εχουν Αξιολόγηση: 7.80 — 31/10/2021 - 14:12
Ειναι απο τις μαυρες που εχουν πραγματικα ομορφο προσωπο ενω στο σωμα ειναι αυτο που δειχνουν οι φωτογραφιες. Μολις ηρθε ζητησε να κανει μπανιο και επεστρεψε χωρις να καθυστερησει. Ειναι αρκετα κοινωνικη αλλα δεν χανει χρονο σε ασκοπες κουβεντες και ξεκιναει την δουλεια. Εκανε εκεινη την πρωτη κινηση και μου αρεσε πολυ η πρωτοβουλια της. Μετα αρχισαμε τα φιλια και ανταλλαξαμε λιγα με γλωσσα ενω στο σωμα μου εκανε ωραιο γλυψιμο χωρις να παραλειψει καμια ερωτογεννη ζωνη. Ξερει να κανει καλο στοματικο, βαθυ και οταν της ζητησα να μου γλυψει και τα αρχιδια το εκανε χωρις δευτερη κουβεντα. Εχει ωραιο μουνι και δεν μπορουσα να αντισταθω στον πειρασμο να το γλειψω. Αρχισα το σπατουλαρισμα και οταν ειδα οτι καυλωσε εβαλα την καποτα και την πηρα στα τεσσερα. Τελικα και μεσα εχει ωραια αισθηση και το ζει το γαμησι. Της ελεγα προστυχολογα και εκεινη κουνουσε την λεκανη της ωραια. Αρχισε να βογκαει και ηρθε αποτομα το πρωτο χυσιμο. Μετα απο πενταλεπτο διαλειμμα αρχισαμε παλι το γαμησι. Συμμετειχε μεχρι το τελος και δεχτηκε να την χυσω στα βυζια. Μου εκανε παρεα ενα δεκαλεπτο πριν φυγει και ανακαλυψα οτι ειναι και ωραιο τυπακι. Ευχαριστως θα την ξαναυποδεχτω γιατι ειναι κοπελα που αξιζει.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
milokleftis AvatarmilokleftisΜηνύματα: 168 Κριτικές: 42

Ιστορίες: 0

Εμφανιση εχει οπος την βλεπεις στις Αξιολόγηση: 7.40 — 24/10/2021 - 22:51
Εμφανιση εχει οπος την βλεπεις στις Αξιολόγηση: 7.40 — 24/10/2021 - 22:51
Εμφανιση εχει οπος την βλεπεις στις φωτογραφιες. Ειναι μια ωραια μαυρη γυναικα και στο σωμα και αλλα και στο προσωπο. Ειναι ηρεμος χαρακτηρας και σιγουρη σε αυτο που κανει με αποτελεσμα απο την αρχη να νιωσεις οτι εισαι σε καλλα χερια. Σε ξεγυμνωνει με φιλια στο σωμα και στο λαιμο και σου δινει το οκ για φιλια στο στομα. Ειναι πολυ καθαρη και η ανασα της μυριζει ωραια με αποτελεσμα αν αρχισεις να την φιλας δεν ξεκολας ευκολα. Φιλαει απαλα και ωραια σαν να τα εχετε. Ηταν ατριχη και βρηκα την ευκαιρια να της κανω ενα γελιφωμουνι που ηθελα πολυ καιρο να κανω σε γυναικα. Η κοπελα το ευχαριστηθηκε και μου το ανταπεδωσε με μια πιπα που ηταν του 9 με 10 κατα την γνωμη μου. Πολυ αισθησιακη με καλο γλειψιμμο στο καυλι και με τα με βαθος ενω στα αρχιδια μου εκανε μερικα λεπτα αποκλειστικη περιποιηση με την γλωσσα. Ηταν ετοιμη να τον φαει και στηθηκε στα τεσσερα. Το προφυλακτικο που ειχα βαλει ηταν καλο και η αισθηση μεσα της πολυ ωραια. Αρχισε να κινειται και εκεινη στον ρυθμο που την γαμουσα και μετα να αναστεναζει. Της ειπα μερικα βρομολογα και την πηρα δυνατα. Στον δευτερο γυρο καναμε περισσοτερες στασεις και περασα ακομακαλυτερα. Τα χυσια την πρωτη φορα τα ερειξα μεσα της και την δευτερη στα βυζια της. Το ραντεβου εληξε με ενα κομα γλωσσοφιλο πριν φυγει.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
minastsak AvatarminastsakΜηνύματα: 113 Κριτικές: 26

Ιστορίες: 0

Ειναι ομορφη και στο προσωπο και Αξιολόγηση: 7.80 — 11/10/2021 - 19:27
Ειναι ομορφη και στο προσωπο και Αξιολόγηση: 7.80 — 11/10/2021 - 19:27
Ειναι ομορφη και στο προσωπο και ενω το κρυβει στις φωτογραφεις και παλι ψιλοφαινεται... Αξιζει παντος για οσους απαιτουν ωραιο προσωπο. Απο σωμα ειναι σουπερ με ωραιο κωλαρακι και βυζια μετριου μεγεθους αλλα αρμονικα και σφιχτα. Εχει το συν να γνωριζει τα ελληνικα και ξερει να ανεβαζει την διαθεση. Απο φιλια πηρα λιγα αλλα καλα και μετα προχωρησε σε χαδια στο σωμα και χαλαρο μασαζακι. Με την σειρα μου την εγλειψα σε ολο το σωμα αργα και ωραια αφου το κοριτσι εχει ωραιο δερμα και κανει ωραιους μορφασμους οταν καυλωνει. Το μουνι ηταν ξυρισμενο και το εγλειψα για λιγο μονο και μετα την εβαλα να μου παρει πιπα. Ειναι καλη στο στοματικο αλλα δεν κανει βαθυ λαρυγγι και στα παπαρια χωρις να της ζητησω δεν εκανε κατι. Τα στησιματα της ειναι πολυ ωραια και ειδικα στα τεσσρα ειναι μια θεα απο εμφανιση. Την πηρα σε ολον τον πρωτο γυρο ετσι μεχρι και το κωλαρακι της το ζουλαγα και το χαστουκιζα μαλακα σε ολη την διαρκεια. Για να αρχισει τον δευτερο γυρο απαιτησε να πλυθω και μετα μου τον σηκωσε με μια καλη πιπα. Η συνεχεια εγεινε με ιεραποστολικο και συνεχιστηκε ετσι μεχρι το τελος. Ηταν πολυ πιο θερμη στον δευτερο γυρο και στο gfe δινει ρεστα μιλαμε.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
DrJohn AvatarDrJohnΜηνύματα: 82 Κριτικές: 18

Ιστορίες: 0

Η Αντιρανα εχει μια δωση αγριοτητας Αξιολόγηση: 7.60 — 02/10/2021 - 21:49
Η Αντιρανα εχει μια δωση αγριοτητας Αξιολόγηση: 7.60 — 02/10/2021 - 21:49
Η Αντιρανα εχει μια δωση αγριοτητας στο προσωπο που σε συνδιασμο με την σξεουαλικοτητα της ειναι τελεια. Φιλαει στην αρχη επιφανειακα αλλα μετα δινει και γλώσσα και στη συνεχεια σε γλυφει παντου. Το σωμα της ειναι πραγματικα τελειο και γυμνασμενο. Απο καθαριοτητα σκιζει και ξυριζει ολα τα σημεια του σωματος που πρεπει. Ειναι κοριτσι με ωρεξη για δουλεια και δεν σε αφηνει να βαρεθεις ουτε στιγμη. Το στοματικο το εκανε πολυ καλα και μου εγελιψε και τα αρχιδια. Εχει ωραιο μουνι εξωτερικα και στο γλειφωμουνι ηταν δεκτικη και καυλωσε πραγματκα. Καναμε σεξ σε ιεραποστολικη σταση στην αρχη οπου συμμετειχε σαν να ειναι γκομενα μου με σφυξιμο με τα ποδια της και κινηση της λεκανης. Μετα καναμε πισσοκολλητο με θεα την πισω οωη της και τον ομορφο κωλο της. Τα πρωτα χυσια τα εριξα στη πλατη της. Μετα απο το ντους αρχισε το μασαζ και μετα την πιπα ξανα. Μου τον σηκωσε πολυ γρηγορα και αμεσως αρχισαμε το γαμησι με εκεινη απο πανω. Ξερει να γαμιεται ωραια απο πανω με ωραιες μουνιες και πολυ ωραια εκφραση ηδωνης στο προσωπο. Την αφησα να συνεχισει μεχρι που κοντεβα να χυσω και μετα σηκωθηκα για να την χυσω στα βυζια. Τα δεχτηκε σαν το καλυτερο δωρο που πηρε απο εμενα. Περασα πολυ ωραι αμαζι της, ειναι ικανη πουτανα
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
mparmperis27 Avatarmparmperis27Μηνύματα: 121 Κριτικές: 35

Ιστορίες: 0

Δευτερη η τριτη φορα που παιρνω Αξιολόγηση: 7.40 — 26/09/2021 - 17:32
Δευτερη η τριτη φορα που παιρνω Αξιολόγηση: 7.40 — 26/09/2021 - 17:32
Δευτερη η τριτη φορα που παιρνω μαυρη στην ζωη μου και η αληθεια ειναι οτι απο τοτε που τις δωκιμασα ολο και περισσοτερο τις σκεφτομαι. Η Αντριανα ειναι ενα κοριτσι που το σωμα της ειναι πολυ ωραίο και ιδιαιτερα ο κωλος της ειναι γαματος. Στο προσωπο ειναι κλασικη μαυρη αλλα βαφεται ωραια και μπορω να πω οτι μου αρεσε αρκετα. Ειναι απο την αρχη προθυμη και συμμετεχει στο σοσιαλ σαν να θελει να χτησει πελλατια. Ακουει και δινει καλες απαντησεις. Το δερμα της ειναι καθαρό και σε αφηνει να την πιασεις παντου. Δεχεται δαχτυλο και γλειψιματα σε ολο το σωμα ενω απο την μερια της τον πουτσο τον φροτιζει με ιδιαιτερη προσοχη. Τον παιρνει σχεδον όλον μεσα στο στομα της και δεν κουραζεται απο το μεσα εξω. Τα ποδια της ειναι γυμανσμενα και το cowgirl το κανει πανευκολα. Για εμενα ειναι ιδανικη για αυτην την σταση και την αφησ ανσυνεχισει μεχρι να χυσω την πρωτη φορα. Με εστειλε να πλυθω και μετα πηγε και η ηδια και αρχισε ερωτικο μασαζ πανω το σωμα μου. Ειναι καλη και ο συνδιασμος με την πιπα εξαιρετικος. Αρχισαμε παλι σεξ με εμενα απο πανω αυτην την φορα και με τα ποδια της στους ομους μου. Ο πουτσος μου εφτανε μεχρι τον πατω του μουνιου της και την πηρα δυνατα εισπρατωντας τα βοκητα της. Συνεχισα με πισοκολλητο και ετσι ηρθε το τελος. Πριν χυσω εβγαλα την καποτα και ερειξα το σπερμα στα κωλομαγουλα της. Σε οποιον αρεσουν οι μαυρες πρεπει οποσδηποτε να παρει την Αντριανα.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
katharoulis AvatarkatharoulisΜηνύματα: 229 Κριτικές: 19

Ιστορίες: 0

Πολύ όμορφο κορίτσι όντος η Αντριανα. Εχει Αξιολόγηση: 7.40 — 19/09/2021 - 21:02
Πολύ όμορφο κορίτσι όντος η Αντριανα. Εχει Αξιολόγηση: 7.40 — 19/09/2021 - 21:02
Πολύ όμορφο κορίτσι όντος η Αντριανα. Εχει σεξυ βλεμμα και πολυ ωραιους τροπους. Με εκανε να νιωσω περιεργα καθως μαυρη αλλα πολυ δυνατο κομματι... Φιλαει ωραία και με γλώσσα και περιποιειτε το σωμα με μασαζ και με γλειψιματα. Η αρχή ηταν καλή και το τσιμπουκι που ακολουθησε καλυτερο. Το βυζι της πολύ ωραίο και του εδωσα το γλειψιμο που αξιζε. Στο σεξ προτιμησα πιο gfe κατασταση και πηρε το ρολο πολυ καλα. Οι εκφρασεις της, οι κινησεις της και όλα οσα γινοταν ηταν πολυ φυσικα ακομα και μετα απο το σεξ. Ειναι καθαρη και εκανε ντους αναμεσα στις δυο φορες. Παρα πολυ μου άρεσε το 69 που καναμε γιατι εχει ωραιο μουνι. Παιχτηκανε πολλες περισσοτερς στασεις και γενικα μια πιο αγρια διαθεση στον δευτερο γυρο που ανεβασε το σεξ σε ενα διαφορετικο επιπεδο. Τελικα ειχε μπορω να πω εναν μικρο οργασμο και παρεδωσα και εγω το σπερμα μου. Αξιζει τα λεφτα.. αυτο μπορω να πω...
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
mounoxalastis00 Avatarmounoxalastis00Μηνύματα: 86 Κριτικές: 17

Ιστορίες: 0

Μαύρο κορίτσι και άσπρη μέρα είδα Αξιολόγηση: 7.80 — 10/09/2021 - 22:38
Μαύρο κορίτσι και άσπρη μέρα είδα Αξιολόγηση: 7.80 — 10/09/2021 - 22:38
Μαύρο κορίτσι και άσπρη μέρα είδα με την συγκεκριμένη. Είναι τόσο στρωμένη που δεν μπορείς να την ξεχάσεις με τίποτα. Χαμόγελο όμορφο και διάθεση πολύ ανεβασμένη. Με άκουγε σε ότι της έλεγα με μέγιστη προσοχή και υπάκουσε σε όλα μου τα βίτσια. Εχει ωραίο σώμα καθαρό και με καλή επιδερμίδα. Τσιμπούκι μου έκανε ακάποτο με ελάχιστο χέρι και χωρίς καμια ενόχληση απο δόντια. Της έγλειψα τα βυζιά και το μουνί και μετά αρχίσαμε το σεξ στα τέσσερα. Πολυ ωραίος ο κωλος της και άτριχος περιποιημένος. Δεν πήρα πρωκτικό αλλά αξίζει οπότε την επόμενη φορά θα παιχτεί... Προσποιείτε ωραία ότι της αρέσει το σεξ και το μουνι της έχει καλή αίσθηση. Της έριξα μερικά χαστούκια στον κώλο και αν και την πίεσα λίγο δεν έκανε παράπονα. Και τις δυο φορές που το κάναμε την έχυσα στα βυζιά Φυσικά θα την προτείνω και σε φίλους που γουστάρουν τις μαυρες
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Underworldsexmachine7 AvatarUnderworldsexmachine7Μηνύματα: 1818 Κριτικές: 107

Ιστορίες: 0

Η μαύρη σάρκα είναι το κάτι Αξιολόγηση: 8.60 — 27/07/2021 - 08:32
Η μαύρη σάρκα είναι το κάτι Αξιολόγηση: 8.60 — 27/07/2021 - 08:32
Η μαύρη σάρκα είναι το κάτι άλλο σε μια γυναίκα ωραία και ειδικά ebony. Η Αντριάνα είναι μια από αυτές. Πολύ όμορφο πρόσωπο και σώμα εννοείται και πέρασα υπέροχα μαζί της. Με υποδέχτηκε με ένα φιλι και μετά κάναμε μαζί μπάνιο. Σκουπιστήκαμε φιληθήκαμε και στην συνέχεια την σήκωσα ψηλά και την φίλαγα και της άρεσε πολύ. Μετά της έκανα ένα υπέροχο μασάζ και την έγλειφα σε όλο της το κορμί και αισθάνθηκα λες και βρέθηκα στον παράδεισο. Μετά της έκανα ένα υπέροχο γλυφομούνι και μετά μου έκανε μια υπέροχη πίπα όπου την έστησα για πολύ ω΄ρα στα τέσσερα και την σφυροκόπαγα. Απίστευτο συναίσθημα το να γλύφεις μαύρη και να την σφυροκοπάς στα τέσσερα. Ένα όνειρο για οποιονδήποτε άνδρα. Την συνιστώ ανεπιφύλαχτα
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
eto-vrekis Avatareto-vrekisΜηνύματα: 185 Κριτικές: 40

Ιστορίες: 0

Μαύρο σοκολατί κορμί αλλα χωρίς σπυριά Αξιολόγηση: 7.80 — 26/07/2021 - 20:27
Μαύρο σοκολατί κορμί αλλα χωρίς σπυριά Αξιολόγηση: 7.80 — 26/07/2021 - 20:27
Μαύρο σοκολατί κορμί αλλα χωρίς σπυριά και άτριχο μέχρι την λεπτομέρεια. Ευωδιαστή και χαμογελαστή έτοιμη για τρέλες με απόδειξη το χαμόγελο στα χείλη. Όλα γίνανε στην στην ώρα τους, άψογο το γραφείο και η κοπέλα μαζί. Φιλάκια δίνει και με γλώσσα αλλά δεν ήθελα πολλά παρά μόνο τσιμπούκι με πάθος και αυτό ακριβώς μου έδωσε. Της κατέβασα το κεφάλι πιο κάτω και άρχισε τα αρχίδια χωρις δεύτερη σκέψη. Η γλώσσα της μακριά και το σπατουλάρισμα τέλειο. Στήθηκε τέλεια και το μουνί της είναι όμορφο αλλά και ο κώλος της άψογος. Απο αίσθηση οκ και οι φάπες στα κωλομάγουλα όχι μόνο δεν την πείραξαν αλλά την έβρισκε περισσότερο. Όταν το κατάλαβα άρχισα με δύναμη να την γαμάω και σύντομα έχυσα. Αφού πλύθηκα άρχισε στοματικό ξανά και μετά γαμήσι. Με την μεγαλύτερη διάρκεια αυτή την φορά κατάφερα και την έκανα να φτάσει σε αληθινό οργασμό. Ήταν ωραία εμπειρία και μια επανάληψη θα γίνει σίγουρα.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
sotos-nl Avatarsotos-nlΜηνύματα: 582 Κριτικές: 60

Ιστορίες: 0

Το γραφείο ευγενικό και έλυσε όλες Αξιολόγηση: 7.80 — 27/06/2021 - 21:48
Το γραφείο ευγενικό και έλυσε όλες Αξιολόγηση: 7.80 — 27/06/2021 - 21:48
Το γραφείο ευγενικό και έλυσε όλες τις απορίες μου πριν αποφασίσω για την κοπέλα. Μου είπαν οτι οι φωτογραφίες δεν έχουν επεξεργασία και μου βγήκε αληθινό. Ήρθε στην ώρα της και το ντύσιμο της ήταν καυλωτικό, είχε φορέσει ψηλοτάκουνο και έτσι όπως την είδα θα γύρναγε πολλά κεφάλια αν την έβλεπες στο δρόμο. Το πρόσωπο είναι κρίμα που δεν το δείχνει γιατί είναι ωραίο και από σώμα είναι περισσότερο από καλή Η συμπεριφορά της ήταν οκ αλλά θα ήθελα να χαμογελάει λίγο περισσότερο. Πίπα κάνει και ελεύθερη και δουλεύει καλά το καυλί ενώ γλύφει και τα γύρο γύρο. Κάνει βαθύ με λίγο πίεση αλλά δεν είναι το δυνατό της σημείο. Την πήρα στα τέσσερα αρχικά και δεν ήθελα να αλλάξω στάση γιατί ο κώλος της είναι τέλειος και το κορμί της σε αυτή τη στάση είναι όνειρο. Δεν ακούγεται πολύ αλλά αναστενάζει συνέχεια και η φωνή της είναι ωραία. Που και πού κουνάει το σώμα της για να σου δείξει τον ρυθμό που γουστάρει. Το κάναμε δύο φορες, όσο επιτρέπεται δηλαδή στην μία ωρα. Δεν κουράστηκε και όταν έφυγε μου είπε και ευχαριστώ. Καλή συνέχεια
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
emponias AvataremponiasΜηνύματα: 198 Κριτικές: 48

Ιστορίες: 0

Πολύ όμορφο μαύρο μωρό με χιούμορ Αξιολόγηση: 7.00 — 16/06/2021 - 22:36
Πολύ όμορφο μαύρο μωρό με χιούμορ Αξιολόγηση: 7.00 — 16/06/2021 - 22:36
Πολύ όμορφο μαύρο μωρό με χιούμορ και όρεξη για τρέλες. Έχει φυσικά τσιμπουκόχειλα, καθαρό δέρμα και τέλειες καμπύλες. Ήμουν πολύ φιλικός μαζί της και την φίλησα πρώτος. Ανταπέδωσε τα φιλιά και απο μόνη της άρχισε να με γλύφει σε όλο το σώμα απο τα βυζιά μέχρι και τα αρχίδια. Κατέληξε στο καυλί όπου έδωσε μεγάλη σημασία με πολλά παιχνιδάκια με την γλωσσά στην αρχή και μετά βαθύ αργό τσιμπούκι που με άφησε με ανοικτό το στόμα. Στο γαμήσι είναι πολύ ενεργητική αν σταματήσει για λίγο παίρνει την σκυτάλη και δεν σε αφήνει νη ηρεμίσεις μέχρι να χύσεις. Η πιο ωραία στάση μαζί της ήταν στα τέσσερα γιατί είναι την δυνατότητα να βλέπω την κωλοτρυπίδα της που είναι πολύ συμπαθητική και καθαρή. Στο επαναληπτικό κάναμε και λίγο ιεραποστολικό γιατί σε λίγο θα έφευγε οπότε ήθελα να την κοιτάω στα μάτια ενώ την γαμάω και της έδωσα και μερικά φιλιά. Αν θέλεις να γαμήσεις μαύρη τότε νομίζω πως η περίπτωση της είναι από τις καλύτερες, αξίζει!
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
tsanis_enea Avatartsanis_eneaΜηνύματα: 134 Κριτικές: 35

Ιστορίες: 0

H Adriana έχει πολύ ωραίο σώμα Αξιολόγηση: 7.80 — 08/06/2021 - 11:57
H Adriana έχει πολύ ωραίο σώμα Αξιολόγηση: 7.80 — 08/06/2021 - 11:57
H Adriana έχει πολύ ωραίο σώμα και λείο δέρμα. Είναι στα ιδανικά κιλά για το σώμα της και δεν έχει ίχνος κυτταρίτιδας πάνω της. Το πρόσωπο της είναι καλό και έχει χαμογελαστή έκφραση. Εκπέμπει θετική ενέργεια και μαζί της αισθάνεσαι απο την αρχή ότι θα περάσεις καλά. Το στοματικό που κάνει είναι πολύ ωραίο, δεν ακουμπάει δόντια και απο κάποια στιγμή και πέρα το κάνει και χωρίς χέρια. Στήνεται πολύ καλά στα τέσσερα και ο κώλος της είναι ολοστρόγγυλος. Δεν χόρταινα να τον κοιτάω όπως την γαμούσα και μάλλον μαλακία έκανα που δεν πήρα πρωκτικό αλλά θα το προγραμματίσω για μια άλλη φορά. Έχει καλές γνώσεις και στο μασάζ και στο ενδιάμεσο μου έδειξε τι μπορεί να κάνει. Το δεύτερο γαμήσι μαζί της ήταν πιο ωραίο και γούσταρε και εκείνη πολύ. Όταν έφυγα μου ζήτησε να ξαναπάω και μου υποσχέθηκε ότι θα περάσω ακόμα καλύτερα. Μάλλον θα το συνδυάσω και με πρωκτικό για να είναι σούπερ εμπειρία.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
aggelos_gas Avataraggelos_gasΜηνύματα: 115 Κριτικές: 26

Ιστορίες: 0

Τελευταία βλέπω συνέχει μαύρες στο δρόμο Αξιολόγηση: 7.60 — 03/06/2021 - 09:32
Τελευταία βλέπω συνέχει μαύρες στο δρόμο Αξιολόγηση: 7.60 — 03/06/2021 - 09:32
Τελευταία βλέπω συνέχει μαύρες στο δρόμο και έχω παρατηρήσει τις κωλάρες που έχουν. Γιαυτό εχτές έκλεισα ένα ραντεβού μίας ώρας με την Adriana. Αν και δεν θα έκανα πρωκτικό μαζί της ήθελα πολύ να της τον χουφτώσω και να τον κοιτάω όταν θα την έπαιρνα πισωκολλητό. Ήρθε χαμογελαστό το κορίτσι και με την πρώτη με πλησίασε και φιληθήκαμε. Τα δίνει ωραία τα φιλιά με γλώσσα και με διάρκεια και να και δεν τα επεδίωξα τα ευχαριστήθηκα. Μετά απο πολύ χούφτωμα και γλειψίματα άρχισε τον πεοθηλασμό και η πούτσα μου έγινε ακόμα σκληρότερη απο οτι ηδη ήταν. Μετά έβαλα την καπότα και την πήρα απο πίσω πραγματοποιώντας την φαντασίωση μου. Το γούσταρε και αυτή και το μουνί της έβγαλε πολλά υγρά. Της έπιασα τα μαλλιά και την γάμησα κρατώντας την από εκεί μέχρι να χώσω την πρώτη φορά. Όσο χαλάρωνα μου έκανε και μασάζ αρκετά καλό αλλά όχι σαν μασέρ. Μου τον ξαναπήρε στο στόμα και την γάμησα άλλη μια φορά και πιο δυνατά. Αυτή τη φορά σίγουρα έχυσε και εκείνη. Τελειώσαμε ακριβώς μετά απο μία ωρα και μέχρι το τέλος το ραντεβού ήταν ωραίο. Μπράβο στο κορίτσι!
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
daskos78 Avatardaskos78Μηνύματα: 202 Κριτικές: 43

Ιστορίες: 0

Αληθινό διαμαντάκι η μαυρούλα Αντριαννα. Την Αξιολόγηση: 7.00 — 21/05/2021 - 09:54
Αληθινό διαμαντάκι η μαυρούλα Αντριαννα. Την Αξιολόγηση: 7.00 — 21/05/2021 - 09:54
Αληθινό διαμαντάκι η μαυρούλα Αντριαννα. Την ανακάλυψα ψάχνοντας στο σάιτ της dream και ρώτησα στο τηλεφωνο. Ηρθε στο χώρο μου μετά απο δύο ώρες. Της έφτιαξα εσπρεσάκι και αρχίσαμε τα φιλιά αμέσως. Το σώμα της ωραίο με φυσικά βυζιά και τέλειο κωλαράκι. Έχει ιδανικό ύψος για γυναίκα και τέλειο δέρμα. Μετά τα φιλία και αφου έβγαλε τα ρούχα πήγαμε στο κρεβάτι και κάνμε στάση 69. Ευχαριστήθηκα την πίπα της όσο και το γλειφομούνι που της εκανα. Είναι καθαρή και μυρίζει όλο το σώμα της άρωμα. Συνεχισαμε με σέξ σε πολλές στάσεις και με πολύ συμμετοχή και πρωτοβουλίες εκ μέρους της. Έχυσα ενω το κάναμε σε στάση πισωκολλητό και μετά πήγαμε για ντους μαζί. Η δεύτερη φορά ξεκίνησε στο ντους αλλά μετά πήγα και τη πήρα πάνω στο τραπέζι της κουζίνας μέχρι να χύσω. Η κοπέλα για τα λεφτά που παίρνει είναι ότι πιο τίμιο έχω βρει μέχρι τώρα σε γραφείο και αρκεί να δείς τις φωτογραφίες για να καταλάβεις τι παίρνεις.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Dalton AvatarDaltonΜηνύματα: 57 Κριτικές: 5

Ιστορίες: 0

Ηθελα λιγη μαυρη σαρκα να δοκιμασω γενικα Αξιολόγηση: 6.60 — 19/04/2021 - 11:35
Ηθελα λιγη μαυρη σαρκα να δοκιμασω γενικα Αξιολόγηση: 6.60 — 19/04/2021 - 11:35
Ηθελα λιγη μαυρη σαρκα να δοκιμασω γενικα δεν ειμαι φανατικος των εγχρωμων γυναικων αλλα αυτη την φορα ηθελα να δω Και φυσικα απογοητευτηκα κυριως απο το γραφειο πρωτα απο ολα εφαγα στησιμο δευτερο αλλα ζητησα αλλα εκανε καταρχας η κοπελα δεν την λες ασκημη αλλα ειναι καπως εβγαζε μια περιεργη μυρωδια το σωμα της οχι αποθυτικη αλλα ηταν καπως δευτερον δεν ειχα αισθηση στο μουνι της ηταν σαν να το εβαζα σε πηγαδι καθαρη αερογαμια το μονο που ηταν συμπαθητικο ηταν η πιπα της
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money