Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

Sex_Nomad AvatarSex_NomadΜηνύματα: 67 Κριτικές: 11

Ιστορίες: 0

Ομορφη τζενη Αξιολόγηση: 7.33 — 29/06/2023 - 21:47
Ομορφη τζενη Αξιολόγηση: 7.33 — 29/06/2023 - 21:47

Την δοκιμασα και ας μην ηταν η καλυτερη παρουσιαση που ειχα δει στο σαλονι. Ειναι η ομορφια της που θα δελεασει πολλους γιατι εχει το σεξυ σωμα και ενα προσωπο που σιγουρα θελεις να το εχεις στο κρεβατι. Τα πιο σημαντικα βεβαια πανω της, ο κωλος και τα βυζια ειναι υπεροχα. Εγλυψα βυζια αλλα στο απλο των 50 ευρω δεν δινει προσβαση πιο κατω οπως επισεις και στα φιλια. Το ενδιαφερον της στο δωματιο υπαρκτο παντος και η πιπα παρολο το σκουφι ηταν τιμια και μου τον εκανε σκληρο αμεσως. Απολυτα ελεγχομενη σαν χαρακτηρας μου εκανε οτι ζητησα απο στησιματα. Το doggy της πολυ καλο και η αισθηση σαν να ειχε καιρο να γαμηθει, μαλλον αυτη ειναι η φυσιολογια της, προικισμενη την λες παντος.

Απο την υπηρεσια εισεπραξα χαμογελο και τον σεβασμο που πρεπει. Σαν μαγαζι αξιζει να το επισκεφτω ξανα αλλα και την Τζενη σε ενα πιο ακριβο προγραμμα θα την ξαν επερνα.


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Καθαριότητα Χώρου Καλή
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Πολύ ευγενική
Στήθος Σιλικονάτο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
kavlantizos AvatarkavlantizosΜηνύματα: 12 Κριτικές: 4

Ιστορίες: 0

Εγκρινο Αξιολόγηση: 7.50 — 17/04/2023 - 22:09
Εγκρινο Αξιολόγηση: 7.50 — 17/04/2023 - 22:09

Το γενικο πακετο της ειναι καλο εδικα αμα δωσεις τα 50 ευρω για βασικο προγραμμα.

Ειναι ομως η εμφανιση της που σε κερδιζει και οχι οι υπηρεσιες της αφου με τα ιδια λεφτα βρισκεις πολυ πιο καλες.

Σαν σωμα ειναι απο αυτες τις πολυ καλες που δεν ξεχνας ενω σαν συμμετοχη στο σεξ ανοικει στην κατιγορια των μετριων που λες απο μεσα σου αλλο λιγο σε παρακαλο αλλα δεν σε ακουει...

Τιποτα αλλο δεν εχω να πω... 

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Καθαριότητα Χώρου Καλή
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Ουδέτερη δεν ενόχλησε
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
DrJohn AvatarDrJohnΜηνύματα: 82 Κριτικές: 18

Ιστορίες: 0

Καλη για στουντιοκοριτσο Αξιολόγηση: 7.67 — 14/11/2022 - 00:34
Καλη για στουντιοκοριτσο Αξιολόγηση: 7.67 — 14/11/2022 - 00:34

Πηγα πανω στην αλλαγη της βαρδιας και χρειαστηκε να περιμενω λιγο για να βγαλει τα ρουχα και να προετοιμαστει. Η κοπελα που εφυγε καλη αλλα και η Τζενη πολυ καλη. Η υπηρεσια μου εξηγουσε τι προγραμμα κανει αλλα εμενα οι τροποι της μου εδωσαν το καταλληλο μηνυμα για να αποφασισω τι θα κανω οπως και η εμφανιση της. Εχει καλο υψος και ελκυστικες αναλογιες. Δηλωνει 28 αλλα και εγω καπου εκει την εκοψα. Με αλλα λογια αυτα που ειδα ηταν αρκετα για να προχωρησω στο δωματιο. 

Μεσα περιμενα σε λογικα πλαισια χρονου και οταν μπηκε εδειχνε προσχαρη και ομιλητικη. Ξεκινησε με δικη της πρωτοβουλια να με φιλαει στο λαιμο και κατεβηκε σιγα σιγα πιο χαμηλα μην εχοντας προλαβει να της κανω πολλα. Το στοματικο της πολυ καλο, εχει εμπειρια και τον παιρνει ολον μεχρι το λαρυγγι. Χρειαστηκε να την σταματησω εγω απο το τσιμπουκι, δεν κουραζοταν και κινδυνευα να χυσω προωρα. Βρηκα την ευκαιρια και εγλειψα τις βυζαρες της πριν περασει η ωρα και το μετανιωσω που δεν το εχω κανει. 

Πανετοιμος εβαλα την καποτα και καθισε πανω μου οπου παλι εκανε πολυ ωραιο παιχνιδι με γρηγορο ρυθμο και τα βυζα παλι να κλεβουν την παρασταση. Πονο βεβαια μπορουσα να δωσω μονο απο πισω οποτε την εβαλα στα τεσσερα και χαστουκιζωντας την κωλαρα της συνεχισα να τη γαμαω μεχρι το τελος. 

Εχει ολο το πακετο και ειναι πολυ καλη για στουντιοκοριτσο. 

Στο θεμα καθαριοτητας οπως και ο χωρος ηταν αψογη.

Αυτα...


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 60
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Καθαριότητα Χώρου Άψογη
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Ουδέτερη δεν ενόχλησε
Στήθος Καλό σιλικονάτο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks