Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Γαβριέλα  (Studio Red Light Athens)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

rologas AvatarrologasΜηνύματα: 82 Κριτικές: 18

Ιστορίες: 0

Kαλη εμπειρια Αξιολόγηση: 8.00 — 04/12/2022 - 02:44
Kαλη εμπειρια Αξιολόγηση: 8.00 — 04/12/2022 - 02:44

Η βραδυνη εξερευνηση με εφερε μπροστα στο μαγαζι και μπηκα να δω το σαλοναρισμα. Οταν ειδα την Γαβριελα εγω και ο πουτσος μου αποφασισαμε να ληξουμε το ψαξιμο και εδωσα το αντιτιμο στην υπηρεσια η οποια ηταν απο την αρχη μεχρι το τελος ευγενικη και ετοιμη να με εξυπηρετησει. 

Το δωματιο ηταν καθαρο και περιποιημενο ενω εγω ειχα παει καθαρος και δεν χρειαζοταν να κανω κατι περισσοτερο. 

Μπηκε με ορεξη για σοσιαλ αλλα και για σεξ και με τροπο της εδειξα οτι με ενδιαφερει το δευτερο.

Ξεκινησε εκεινη το ποιημα με γλειψιματα στο κορμι αλλα εγω την σταματησα και της περιποιηθηκα τα βυζια που ειναι πολυ ομορφα και σιλικονουχα και μετα την αφησα να συνεχισει. Το τσιμπουκακι της ηταν πολυ καλο, χωρις κατι εξτρα αλλα τα οσα μου προσεφερε ηταν το οτι ηθελα. Ηταν καθαρη και το ωραιο κωλαρακι με εκανε να πλησιασω το προσωπο μου στα χαμηλα της και στην συνεχεια εγλειψα και λιγο το μουνακι.

Την γαμησα αποκλειστικα στα τεσσερα και δεν ενοχληθηκε απο τον ρυθμο μου που ηταν αρκετα δυνατος. Εχει καλο και μικρο μουνι οπως και το σωμα της...

Εχυσα μεσα στην καποτα και σε συνολο ηταν μια καλη εμπειρια που θα αξιζε να επαναλαβω γιατι πιστευω οτι μπορει και να μου δωσει περισσοτερα αν γινω τακτικος της πελλατης. 

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 60
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Καθαριότητα Χώρου Καλή
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Ουδέτερη δεν ενόχλησε
Στήθος Φυσικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money