Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

trikagkelo AvatartrikagkeloΜηνύματα: 52 Κριτικές: 14

Ιστορίες: 0

Πουτανανρα Αξιολόγηση: 8.33 — 30/08/2023 - 00:05
Πουτανανρα Αξιολόγηση: 8.33 — 30/08/2023 - 00:05

H Ναόμη ειναι ενα προστυχο απο εμφανιση κοριτσι, φτιαγμενο απο πανω μεχρι κατω για να ειναι πουτανα αλλα δεν της λειπει το χαμογελο και η απαλοτητα εκει που πρεπει. Οι φωτογραφιες ειναι πολυ σωστες μεχρι και στην λεπτομερεια. Δεν θα την ελεγα φτωχη στο σοσιαλ αλλα σιγουρα ειναι στα αγγλικα. Δεν χαθηκε λεπτο μαζι της, τα εδωσε ολα απο την αρχη μεχρι το τελος. Πρωτα φιλια στο στομα, μετα χαδια και τελικα ενα στοματικο απο τα κορυφαια στο ειδος της. Εγλειψε ολη την περιοχη και εκανε ενα απο τα καλυτερα dt που μου εχει κανει στουντιοκοριτσο. Με ρωτησε τι σταση θελω και ζητησα πισωκολλητο γιατι εχει εναν κωλο εργο τεχνης. Στηθηκε καλα και αντεξε το μανιασμενο μου σφυροκοπημα που ηταν λογικο μετα απο τις καυλες που μου προκαλεσε. Αρχισε να αναστεναζει γρηγορα και γενικα εφερε την κατασταση ετσι ωστε να φτασουμε στο σημειο στο οποιο φτασαμε. Ολα εγιναν πολυ γρηγορα οχι γιατι ηταν βιαστικη αλλα επειδη περασα καλα και δεν καταλαβα πως περασε ο χρονος.

Ειναι μια πουτανα με τα ολα της, αξιζει περισσοτερο απο ολες τις αλλες αν φυσικα γουσταρετε τετοιες γυναικες με εμφανιση πουτανας απο πανω μεχρι κατω.


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Καθαριότητα Χώρου Καλή
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Πολύ ευγενική
Στήθος Σιλικονάτο
Υπηρεσίες Στοματικό χωρίς προφύλαξη
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
brillantious AvatarbrillantiousΜηνύματα: 90 Κριτικές: 18

Ιστορίες: 0

Αξιζε η αναμονη Αξιολόγηση: 7.33 — 31/05/2022 - 22:59
Αξιζε η αναμονη Αξιολόγηση: 7.33 — 31/05/2022 - 22:59

Σουπερ γυναικα απο εμφανιση. Επισκεφτηκα το μαγαζι μετα απο ποτα με φιλους. Μπηκα μεσα και ειδα τις κοπελες με την Ναομι να μου αρεσει περισσοτερο και με διαφορα. Περιμενα λιγακι να τελειωσει με τον προηγουμενο πελατη αλλα αξιζε η αναμονη. Το σωμα και το προσωπο αυτο που βλεπετε, εντυπωσιακο απλα. Κινηθηκε γρηγορα χωρις να χασει χρονο και μου τον πηρε στο στομα ξεκινωντας μια πιπα βαθια και με καλο σαλιωμα. Μου τον εκανε πετρα και ανεβηκε πανω μου να με καβαλησει. Δεν ξερω τι λιπαντικο ειχε βαλει αλλα η αισθηση ηταν τελεια. Την εβαλα απο κατω ιεραποστολικο οπου και οταν συναντιοταν οι ματιες μας καυλωνα ακομα περισσοτερο. Τελικα στηθηκε στα τεσσερα και εκει με την κωλαρα μπροστα μου δεν ηθελα να τελειωσει ποτε το γαμησι. Συνεχισε να συμμετεχει με βογγητα και εχυσα πανω στην κωλαρα. Με σκουπισε αφου σκουπισε και τον εαυτο της και εφυγε με ενα καληνυχτα. Τελειο κοριτσι…

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Καθαριότητα Χώρου Καλή
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Ουδέτερη δεν ενόχλησε
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks