Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Σίντυ  (Oasis Athens)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Link: Προβολή
  • Κριτικές: 3
  • Προβολές: 26

    Κριτικές Χρηστών

    sona8 Avatarsona8Μηνύματα: 27 Κριτικές: 7

    Ιστορίες: 0

    Μασερ με καυλες Αξιολόγηση: 8.50 — 09/09/2023 - 00:26
    Μασερ με καυλες Αξιολόγηση: 8.50 — 09/09/2023 - 00:26

    Ειχα καυλες, ειχα και κουραση οποτε αυτη την φορα επελεξα μασαζ. Σαν ασιατισα σκεφτηκα οτι θα ξερει που να πιασει στο μασαζ και πραγματικα το κανει τελειο το ατιμο. Απο μονο του δηλαδη ηταν αρκετο για να γραφω κριτικη. 

    Απο εμφανιση ειναι μεγαλη γυναικα, οχι σε ηλικια και οχι χοντρη αλλα με μποι πιο μεγαλο απο αυτο που εχουμε συνηθησει. Δεν θα της ελεγα οχι, μου αρεσε σαν συνολο. Οι βυζαρες σε πολυ καλο μεγεθος και ο κωλος ξεχωριστα μεγαλος. 

    Μετα απο το μασαζ που απο λιγο να με παρει ο υπνος, τοσο χαλαρωτικος ηταν, αρχισε τα σεξουαλικα. 

    Επαιξε ωραια με τα ερωτικα κεντρα χρησιμοποιωντας την γλωσσα της με σοφια. Το τσιμπουκι της ηταν λιγο μηχανικο αλλα ηδη μου ειχε γινει πετρα και ηταν ωρα να γαμησω. Προσεφερε το μουνι της να το γαμησω ανετα σε ολες τις στασεις που δοκιμασαμε. Εχει δυναμη και ενεργεια και δεν την κραταει ωρες ωρες οπως πχ στο καβαλημα. Οι αντοχες της ηταν καλες, την γαμησα οπως ηθελα. Για τα λεφτα που εδωσα ηταν υπερ ικανοποιητικη.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 50
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Πίπα Με προφυλακτικό
    Τήρηση Υπηρεσιών
    Ποιότητα Μασάζ Καλό
    Πρωκτικό Όχι
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    mounoxalastis00 Avatarmounoxalastis00Μηνύματα: 86 Κριτικές: 17

    Ιστορίες: 0

    Eμεινα ευχαριστημενος Αξιολόγηση: 7.50 — 19/07/2022 - 21:56
    Eμεινα ευχαριστημενος Αξιολόγηση: 7.50 — 19/07/2022 - 21:56

    H Σιντι εχει πολυ καλο κορμι κατα τα δικα μου γουστα, χωρις λιπος παραπανω αλλα και με βυζαρες. Εκανε μια απλη επιδειξη στο σαλονι αλλα κατι πανω της μου αρεσε και εδωσα τα λεφτα. Εκανα ενα ντουζακι και την περιμενα μερικα λεπτα μεχρι να ετοιμαστει και ερθει. Η κουβεντουλα μας στα πρωτα λεπτα ηταν ωραια και μετα αρχισε κατευθειαν το μασαζ αργο αλλα καλο και σε ολο το σωμα. Παραλληλα αρχισε να με ερεθιζει στα βυζια και μετα στον πουτσο με φιλια. Η πιπα της κατι περισσοτερο απο βασικη, οχι εντυπωσιακη παντος. Εγω ειχα στο μυαλο μου τα βυζια της και αρχισα το γλυψιμο και στα δυο εκει την ακουσα να αναστεναζει ιδιαιτερα με το πιπιλισμα στις ρωγες. Απο στασεις τιποτα περιεργο αλλα στα τεσσερα πολυ καλη θεα και προσαρμογη στο υψος μου για να γαμαω με ανεση. Στο συνολο ηταν μια καλη εμπειρια, και στο σεξ και στο μασαζ εμεινα ευχαριστημενος.


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 60
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Με προφυλακτικό
    Τήρηση Υπηρεσιών
    Ποιότητα Μασάζ Καλό
    Πρωκτικό Όχι
    Καθαριότητα Χώρου Καλή
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    skiourakos AvatarskiourakosΜηνύματα: 98 Κριτικές: 22

    Ιστορίες: 0

    Αν ηθελε ο κωλος της... Αξιολόγηση: 6.33 — 26/05/2022 - 01:21
    Αν ηθελε ο κωλος της... Αξιολόγηση: 6.33 — 26/05/2022 - 01:21

    Πριν απο δυο μερες...

    Δεν ειδα καλα το προγραμμα τους και η κοπελα που ηθελα δεν ηταν εκει οταν πηγα.

    Εχει καυλωφατσα αλλα και βυζια τορπιλες σε σωμα καμπυλωτο με κωλαρα καλη για πισωκολλητο.

    Στο σαλοναρισμα μου εκανε καλη εντυπωση και αποφασισα να αντικαταστησω με την παρουσα.

    Προσφερει καλο μασαζ και τριβει το σωμα της πανω σου για να σε καυλωσει. Ταυτοχρονα εγλειφε σε διαφορα σημεια στο λαιμο στα βυζια και στον πουτσο. Ως αποτελεσμα μου ειχε σηκωθει πριν ακομα αρχισουμε. βεβαια αυτο δεν μου αρκουσε και αρχισα και εγω να της γλειφω σε βυζια και στο μουνι. Ηταν καθαρη οποτε εγλυφα ανετα καταφερα να την καυλωσω. 

    Δεν την αφησα να πιπωσει για πολυ γιατι ηθελα να ευχαριστηθω γαμησι αλλα το λιγο που μου εκανε δεν ηταν κατι το ιδιαιτερο και καλο οπως το μασαζ. 

    Στηθηκε πολυ καλα στα τεσσερα και μπηκα μεσα δυνατα και απροειδοποιητα με αποτελεσμα φωναξει. Η συνεχεια ειχε συμμετοχη μονο απο εμενα εκεινη απλα καθοταν ακινητη και ευτυχως δεν με δυσκολεψε στο γαμησι. Απο βογγητα ελαχιστα και μονο αυτα μεχρι το τελος. 

    Συνολικα στο σεξ μετρια αν εξαιρεσεις το αρχικο παιχνιδι για να σε καυλωσει αλλα και το καλο στησιμο.

    Ειναι ομος μια γυναικα που αν θελει μπορει να κανει πολλα περισσοτερα, αυτο καταλαβα εγω...

    Καλα γαμησια συναγωνιστες και να περνατε καλα...


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 60
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Ποιότητα Μασάζ Άψογο
    Πρωκτικό Όχι
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money