Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Κριτικές: 8
  • Προβολές: 283

    Κριτικές Χρηστών

    Pavlaras AvatarPavlarasΜηνύματα: 1187 Κριτικές: 33

    Ιστορίες: 0

    Καυλιαρα Αξιολόγηση: 8.50 — 13/12/2023 - 08:47
    Καυλιαρα Αξιολόγηση: 8.50 — 13/12/2023 - 08:47

    Για την εμφάνιση θα συμφωνήσω με τους υπόλοιπους συναγωνιστές.

    Επέλεξα να περάσω 2 ώρες με την Τζινα  (Την καυλιάρα) και δεν το μετάνιωσα.Πρόκειται για μια πολύ ωραία και γλυκιά κοπέλα,που φαίνεται να απολαμβάνει τη δουλειά που επέλεξε να κάνει. εσκασε μύτη με μια μίνι φουστα,κι ένα τοπ,και ένα πλατύ χαμόγελο! αφου τα είπαμε για 10 περίπου λεπτά,κάναμε ένα ντους μαζί.. και εκεί άρχισαν τα προκαταρκτικά. αφού με "έφτιαξε" πήγαμε στο κρεβάτι για τα περαιτέρω. πήγε να μου κάνει owo αλλά τη σταμάτησα και της είπα ότι δέχομαι μόνο με προφυλακτικό.Τα έχασε,και με ρώταγε γιατί. της εξήγησα,ότι δε ρισκάρω,και το κάνω με όλες που έχω περιστασιακές επαφές,είτε επί πληρωμή είτε όχι.Αφού το κατάλαβε,ξεκινήσαμε,και έμεινα έκπληκτος από την αποτελεσματικότητά της.Κάνει όλες τις στάσεις που θέλεις,φιλάει καταπληκτικά (κι εδώ ρισκάρω βέβαια,αλλά...)και γενικά έχει όρεξη.Πέρασα ένα ωραίο 2ωρο,και θα την ξανατιμήσω.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 2 ώρες
    Κόστος (€) 320
    Πόλη Αθήνα
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Με προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (7)
    bigmountain89 Avatar bigmountain89 13-12-2023 14:07:23
    Αφού ζήτησες στοματικό με προφυλακτικό, έπρεπε να σε χρεώσει 300 και όχι 320.Στοματικό χωρίς το χρεώνει +20, το γράφει ξεκάθαρα στις υπηρεσίες της.
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Pavlaras Avatar Pavlaras 13-12-2023 18:32:15
    πουρμπουάρ για της πολλές καποτες που χάλασα.....
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    geroksouras Avatar geroksouras 13-12-2023 19:58:50
    180 δεν ηταν η τιμη με σκουφωμενη πιπα ;
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Pavlaras Avatar Pavlaras 13-12-2023 21:12:17
    180 ευρο χωρίς σκουφάκι... 160 ευρο με σκουφάκι...
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    bigmountain89 Avatar bigmountain89 13-12-2023 22:25:44
    Τι πουρμπουαρ βρε δε φτάνει που της δίνουμε τόσα, συν το ξενοδοχείο;160/1 ώρα ή 300/2 ώρες+20 ακα τσιμπούκι με cim μέσα (πάλι καλά)+80 κωλαράκι (που πρέπει να είσαι γαριδάκι για να το δώσει)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Pavlaras Avatar Pavlaras 14-12-2023 11:11:39
     Φιλε bigmountain Είχα πάει  ένα καλό βράδυ σε ένα στούντιο στο κέντρο...Είχα πάρει μία κοπέλα από Μολδαβία την ναστια  ημουν το τελευταίο ραντεβού τηςΝα μην τα πολυλογώ είχα περάσει πολύ καλά μαζί της και τις άφησα πουρμπουάρ 20 €Δε μου δίνεις κι άλλο ένα 20€ μου λέει για τσιγάρα και το ταξί που θα φύγω σπίτι μου.... Δε χρειάζεται της λέω θα σε πάω εγώ σπίτι σου να σου δώσω κι ένα πούτσο μέχρι το πρωί και να σου δώσω και ένα 20€ έξτρα... ααα μου λέει αυτό δε γίνεταιΆντε της λέω επειδή είσαι καλό κορίτσι θα σου δώσω 50 € δώσε μου το 20€  Πίσω να σου δώσω 50 € Ευχαριστώ αγάπη μου λέει....Παίρνω το 20€  και σηκώνομαι και φεύγω..δεν της άφησε τίποτα...Ακου θράσος η πουτάνα....
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    GODZILLA Avatar GODZILLA 17-12-2023 13:54:25
    Κουλ ????η κριτική σου, φίλε. Μπράβο, που μας θύμησες και τη Τζινάρα, εγώ την είχα ψιλοξεχάσει.
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ AvatarΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣΜηνύματα: 208 Κριτικές: 70

    Ιστορίες: 0

    *Γνωριμία με την Τζινα Αξιολόγηση: 9.00 — 09/11/2023 - 11:42
    *Γνωριμία με την Τζινα Αξιολόγηση: 9.00 — 09/11/2023 - 11:42

    *Καιρό διάβαζα αλλά δεν είχα καταφέρει να την συναντήσω.

    Στο κλείσιμο του ραντεβού αυτή τη φορά πιο εύκολη η φάση αν και προηγήθηκε μήνυμα από την προηγούμενη ημέρα.Δεν ξέρω αλλά ίσως δεν χειρίζεται η ίδια το τηλέφωνο...Έφτασε στην ώρα της και πριν δεκαπέντε λεπτά μου ζήτησε το δωμάτιο.

    Πλέον οι φωτογραφίες ανήκουν στο παρελθόν.(έχει αναφερθεί πρόσφατα στο φόρουμ)Καρέ μαλλί πλέον πιο ανοιχτό.Σωμα πολυ καλό βυζί φυσικό και κωλαρακι άψογο... Επικοινωνιακή από την αρχή χωρίς να ομιλεί άσχετα.Χρηματα δεν ζήτησε στην αρχή τα πήρε στο τέλος διακριτικά...*Μια αλλαγή η κάποια προσθήκη σε νέες φωτογραφίες πρέπει να γίνει.

    Ως προς το σέρβις έχουν αναφερθεί πετυχημένα σχεδόν όλοι.Πολυ ανοιχτή σε όλα.Φιλια με γλώσσα,καθαρή στο 69 στάσεις ότι ζητήσεις και γενικά μια πολύ καλή συνεδρία.

    Τώρα η τιμή είναι κάπως τσουχτερή με το ελεύθερο στοματικό στα 180 αλλά μάλλον έτσι όπως πάει θα παγιωθεί μια τιμολόγηση άνω των 140-150 που είχαμε συνηθίσει και σπανίως θα βλέπουμε ανεξαρτήτες ή call girls σε μικρότερη τιμή.


    Καλά να περνάτε!

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 180
    Πόλη Αθήνα
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
    Φωτογραφίες Πολύ επεξεργασμένες και ανακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    6in9ine Avatar 6in9ine 09-11-2023 13:31:49
    Για σου φιλε Βασίλη χαίρομαι που πέρασες καλά Σε παρακολουθώ και σε άλλο φόρουμ  έχεις 727 κριτικές  Εδώ στο club έχεις μόνο 60 Αν έχεις την ευγενική καλοσύνη ανέβασε και εδώ μερικές θα ήθελα πολύ να της διαβάσωευχαριστω εκ των προτέρων
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Vla_Man AvatarVla_ManΜηνύματα: 72 Κριτικές: 12

    Ιστορίες: 0

    Βυζούβιος Αξιολόγηση: 7.33 — 10/04/2023 - 16:59
    Βυζούβιος Αξιολόγηση: 7.33 — 10/04/2023 - 16:59

    Είδα στο news ότι επέστρεψε και είπα να υπερβάλλω εαυτό οικονομικά να την δω

    Αφού έσπασα το κουμπαρά μου με τα ψιλά μαζεύτηκε το ποσό να δω την Τζίνα. Περιττό να πω το ότι δεν την βρίσκεις εύκολα, βασικά πρέπει να είσαι από πάνω την στιγμή που θα σου απαντήσει να κλείσεις το ραντεβού

    Η κοπέλα σίγουρα προσπαθεί έχει το κορμί, όχι το πρόσωπο να δικαιολογήσει την αύξηση, νομίζω όμως οτι δεν τα καταφέρνει τόσο το σεξ μαζί της το οποίο είναι στην κατηγορία του απλού τυπικού σεξ , αλλά έχει κορμί θάνατο που χύνεις απο μόνος σου μόνο αγγίζοντας την

    Η προηγούμενη τιμή που είχε και ο κατάλογος υπηρεσιων της θα ήταν σίγουρα ποίο αντιπροσωπευτικός

    Εγώ πάντος το εξτρά εικοσάρικο για ελεύθερο στοματικό δεν το έδωσα με έπιασαν οι τσιγκουνιές μου

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 160
    Πόλη Αθήνα
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Με προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    kazakos AvatarkazakosΜηνύματα: 547 Κριτικές: 45

    Ιστορίες: 0

    H Tζίνα έχει θεϊκο κορμι απο τα Αξιολόγηση: 8.40 — 06/10/2021 - 15:51
    H Tζίνα έχει θεϊκο κορμι απο τα Αξιολόγηση: 8.40 — 06/10/2021 - 15:51
    H Tζίνα έχει θεϊκο κορμι απο τα πιο ομορφα κορμια που υπαρχουν στην αγορα ελευθερας βοσκης Εαν οχι το πιο ομορφο Φατσα μετρια αλλα δεν την λες ασχημη με τιποτα Στο σεξ ειναι πυραβλος Δινει ολο της το ειναι τι στιγμη που βρισκετε μαζι σου Αλμυρη στην τιμη τς αλλα τα αξιζει Πιπα βαθια περιποιηση αρχιδιων καργα <αι ευλιγιστη η αισθηση του μουνιου της καλη (οσο αισθηση εχει καποιος με καποτα) και δινει ισως το πιο καλο γλωσσοφιλο
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    panosmounos AvatarpanosmounosΜηνύματα: 532 Κριτικές: 30

    Ιστορίες: 0

    κοντη στο 1.60 με το ζορι αλλά κορμαρα αλαβάστρινο Αξιολόγηση: 7.40 — 04/08/2021 - 12:05
    κοντη στο 1.60 με το ζορι αλλά κορμαρα αλαβάστρινο Αξιολόγηση: 7.40 — 04/08/2021 - 12:05
    κοντη στο 1.60 με το ζορι αλλά κορμαρα αλαβάστρινο κορμί Λιγο δυσκολη στην επικοινωνια μαζι της αλλα οταν κλεισει το ραντεβου και βρεθεις μαζι της τοτε ολα κυλανε ρολοι παροτι το κορμι της ειναι τσοντοειδες η συμπεριφορα της ειναι γκομενας γουτσου γουτσου φαση κι ετσι δεν αντεχει δυνατο γαμησι το παει χαλαρα αλλα ευχαριστιεσαι κορμι και τελειωνεις ανετα στο προσωπο δεν ειναι αναλογα το κορμι της αλλα οκ στα 130 για ανεξαρτητη θα την ελεγα λιγο τσιμπιμενη επιλογη
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    περιπτερας AvatarπεριπτεραςΜηνύματα: 409 Κριτικές: 16

    Ιστορίες: 0

    Μου επρηξε λιγο τα αρχιδια μεχρι Αξιολόγηση: 7.00 — 28/07/2021 - 14:25
    Μου επρηξε λιγο τα αρχιδια μεχρι Αξιολόγηση: 7.00 — 28/07/2021 - 14:25
    Μου επρηξε λιγο τα αρχιδια μεχρι να κλεισουμε το ραντεβου Τελικα εγινε και ηταν καλο Κορμι πραγματικα υπερπαραγωγη, βυζαρες κωλαρα φατσα κατα την γνωμη μου γυφτοφερνει ειναι κοντη ομως οταν βγαζει τα παπουτσια φαινεται Βγηκα απο το ντουζ με καυλιαρικα εσωρουχα, σκετη τρελα Στο σεξ φιλοτιμη αλλα μετρια Εχει δυνατοτητα εξελιξης δεν το εχει ακομα βαζει πολυ δοντι και πολυ χερι στη πιπα αλλα γενικα δεν στηνετε καλα σε κουραζει οποτε ιεραποστολικο και αυτη απο πανω ισως οι καλυτερες στασεις Θα την ξαναδοκιμασω σε κανα χρονο παλι γιατι δεν το εχει ακομα οπως πρεπει
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Katsikogamis AvatarKatsikogamisΜηνύματα: 530 Κριτικές: 20

    Ιστορίες: 0

    το απολυτο κορμι ειναι το Τζινακι συνντηθηκαμε Αξιολόγηση: 7.80 — 02/03/2021 - 18:33
    το απολυτο κορμι ειναι το Τζινακι συνντηθηκαμε Αξιολόγηση: 7.80 — 02/03/2021 - 18:33
    το απολυτο κορμι ειναι το Τζινακι συνντηθηκαμε lacoba λιγο μετα την πρωτοχρονια ειναι γενικα δυσκολη στην επικοινωνοια της διοτι οι ωρες που δουλευει ειναι λιγες και ειναι επιλεκτικη στο προσωπο ειναι αδιαφορη αλλα κορμι τρομερα υπεροχη ολα σε υπερθετικους βαθμους κωλαρα βυζαρα σωματρα κινειτε σε ρυθμους φιλεναδας δεν τις αρεσουν τα βιαστικα και τα βιαια αν εισαι ευγενικος μαζι της την ωρα τις πραξης σε ανταμειβει με το παραπανω εγω εμεινα πολυ ικανοποιημενος Μπραβο Τζινα
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Koproskylo AvatarKoproskyloΜηνύματα: 252 Κριτικές: 9

    Ιστορίες: 0

    Η Τζίνα παρέχει εξαιρετικές υπηρεσίες έχει Αξιολόγηση: 8.00 — 27/02/2021 - 14:26
    Η Τζίνα παρέχει εξαιρετικές υπηρεσίες έχει Αξιολόγηση: 8.00 — 27/02/2021 - 14:26
    Η Τζίνα παρέχει εξαιρετικές υπηρεσίες έχει στήθος 3αρι στητό, υπέροχο σώμα ωραίο γλυκό προσωπάκι, όχι μοντέλο όμως γλυκιά κοπέλα σαν το κοριτσι της διπλανης πορτας που παντα ηθελες να γαμησεις Στο σεξ είναι δεκτική Ωραία πίπα, βαθειά, υγρή σε όλη τη περιοχή καλο γλυψαρχιδι στο σόσιαλ ήταν μια χαρά αυτα εχω να δηλωσω χωρις φοβο και παθος και θα ηθελα να την ξαναδψ Αν ηταν κατι αρνητικο ισως το κοστος που για Ανεξαρτητη ηταν λιγο υψηλο
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money