Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Angelina-2  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

redb AvatarredbΜηνύματα: 540 Κριτικές: 119

Ιστορίες: 0

Δασκάλα ως προς την συμπεριφορά που θα έπρεπε ΟΛΕΣ οι κορασίδες να έχουν στο άθλημα... Αξιολόγηση: 9.17 — 22/04/2022 - 16:22
Δασκάλα ως προς την συμπεριφορά που θα έπρεπε ΟΛΕΣ οι κορασίδες να έχουν στο άθλημα... Αξιολόγηση: 9.17 — 22/04/2022 - 16:22

20/02/2022

Η κοπέλα είναι ο ορισμός σχετικά με τη συμπεριφορά του έσκορτ και αυτό το κατάλαβα τη δεύτερη φορά και ιδού η κριτική. ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΛΑΒΟΥΝ να κάνει μαθήματα στις άχαρες κοπέλες που ούτε οι γυναίκες μας για 30 χρόνια δεν τα κάνουν αυτά που έχω δει τελευταία. Πίπα το μείον της στα του σεξ αλλά υπακούει και κάνει ότι ζητήσεις, στησίματα από τα καλύτερα αν και τη πρώτη φορά σε doggy είπε ότι πονάει και σταμάτησα... μετά από λίγο με ρώτησε αν θέλω να ξαναδοκιμάσω... ΠΟΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΑ ΤΟ ΛΕΕΙ ΑΥΤΟ? ΠΟΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ? Καμία ως τώρα που έχω δει. SUBMISSIVE τέρμα και είναι η κοπέλα για όλες τις καταστάσεις.. από GFE με τέρμα αγάπη προδερμ όπου την πήγα στην αρχή, για GFE με αγριάδες μέχρι PSE στη μέση της συνάντησης και σε PSE καθαρά χαρντκορίλα στο τέλος και τα δέχτηκε όλα. Όλα τα λεφτά το πήδημα στα όρθια, αυτή στις γόβες και κολλημένη στο τοίχο.. κρίμα το δωμάτιο δεν είχε παντού καθρέφτες όπως τα περισσότερα. ΤΕΛΕΙΟ βλέμμα με ατελείωτη καύλα όταν την έπαιρνα και να με κοιτάει στο καθρέφτη. Αυτό το 1 λεπτό που πήγε 3 φορές στο μπάνιο για να φρεσκαριστεί τα λέει όλα, μύριζε ωραία, καθαρή, πλυμένη κάθε φορά. Δεν περίμενα να φτάναμε σε τέτοιες καταστάσεις. ΔΟΤΙΚΗ ΣΕ ΟΛΑ, Geisha ή σκλάβα του σεξ να ικανοποιήσει σε όσα ήθελα και τα έπαιρνα στο μέγιστο. Δυστυχώς με αυτά τα έξτρα 3-5 κιλά, θα ενοχλήσει τους μοντελάκηδες και ελπίζω να κάνει τίποτα γυμναστική για να μαζέψει και να μην λαχανιάζει Χαχαχα!:2funny... καθώς να βρεθεί κανένας πιπάκιας να της μάθει καμία αξιομνημόνευτη πίπα να κάνει. ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ ότι δεν κακοφαίνονται καθόλου, σαν σύνολο είναι υπέροχο... αλλά έχω δει το πρίν και βλέπω το τώρα... προτιμώ το πριν με τον κώλο του τώρα. ΜΑΚΑΡΙ να έπαιρνε κάποια πρωτοβουλία έτσι για αλλαγή αλλά την πήγα τραίνο DOMINANT με αγάπη Ασάλιωτα και προδέρμ Χαχαχα! ... ΦΥΣΙΚΑ και ανταποκρίθηκε ΕΠΑΞΙΑ. ΦΥΣΙΚΑ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ.... μέχρι να παγώσει η κόλαση... για μένα στανταράκι. Που θα βρεις κορασίδα να μην γκρινιάζει με το υπερμεγέθη γαριδάκι σου, που το ξενοδοχείο είναι 30 λεπτά μακριά, που η σελήνη φαίνεται εκείνο το βράδυ... που η Πελαγία έφυγε από το SURVIVOR.. 2 φορές μαζί της και δεν είπε μα και μου... γκρίνια καμία.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1.5 ώρα
Κόστος (€) 230
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks