Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 44

    Κριτικές Χρηστών

    Στρατος AvatarΣτρατοςΜηνύματα: 976 Κριτικές: 31

    Ιστορίες: 0

    Λατινο-μωράκι Αξιολόγηση: 7.83 — 29/04/2022 - 15:51
    Λατινο-μωράκι Αξιολόγηση: 7.83 — 29/04/2022 - 15:51

    Καταρχάς να ευχαριστήσω το φορουμ αλλά και το γραφείο για τον διαγωνισμό! εξαργείρωση του δώρου μου με την Sofia! Η συννεονήση με το γραφείο ήταν άψογη! το ροστρερ του γραφείου στην παρούσα φάση έιναι μικρο οπότε δεν είχα και πολλές επιλογές! ήμουν αναμέσα σε sofia και isabella! το μυαλό μου έλεγε sofia καθώς έιμαι του ξανθου και του αδύνατου και το ένστικτο μου έλεγε isabella! τελικά ακολούθησα το μυαλό μου! όσον αφορά την κοπέλα τώρα!  Sofia είναι αυτό που βλέπεις στις φωτογραφίες! βγάλε λίγο την λάμψη μόνο! η κοπέλα είναι αρκετα όμορφη και γλυκιά! έχει βαλέι χείλια που εμενα με χαλάει λίγο, έχει πάρα πολύ ωραία βυζία και πολύ ωραιο κωλο με πιασιματάκια! Εγώ την έκανα γύρω στα 26-27 και όχι 23 που λέει στο site! είναι αδυνάτη και τσαχπινα! τό μόνο αρνητικό όσον αφορά την εμφάνιση είναι ότι δεν είναι τόσο γυμνασμένη όσο την περιμένα και έχει μια χάλαρωση στην κοιλία απο γέννα. 

    όσον αφορά το κομμάτι του σεξ η sofia ειναι αρκετα πρόθυμη να κάνει τα πάντα! η πίπα της αρκετα καλή αλλά όχι και κάτι το ιδιαίτερο! στον πρώτο γύρω την έβαλε σε ιεραποστολικό για και μετα ρτην γύρισα στα 4 οπου ήρθε και το τέλος. δυστυχώς είχε βάλει αρκετο τζελ και το μουνι της δεν είχε και την καλυτερη αίσθηση! στο διαλειμμα χρησιμοποιήσαμε google translate καθώς τα αγγλικά της είναι πολύ φτωχα και δυσκολέυται αρκετα! μετα απο ένα τεταρτάκι ήμουν έτοιμος για δεύτερο γύρω! ξεκίνησα να της κάνω λίγο μασαζ στν πλάτη και αυτή είχε βαλέι το χέρι της πίσω και μου χαιδευε τον πούτσο και τα αρχίδια! με το που σηκώθηκε πέρασα προφυλάκτικο και τηςε τον εδώσα στον στομα! το προφυλακτικό στο στοματικό είναι δική μου επιλογή και το χρησιμοποιώ πάντα με call girls! στην συνέχεια την έστησα κατευθείαν στα 4 να βλέπω την κωλάρα της και αρχίσα να την γαμάω! η κοπέλα στον δευτερο γύρω αρχίσε να το ζει και να βγάζει ωραία αληθινα βογγυτα κάβλας! το τέλος ήρθε μέσα στο λάστυχο στο ζεστο της το μουνάκι! μετα μπήκε για ένα ντουζάκι ντύθηκε τα είπαμε λίγο και έφυγε! πέρασα πολύ ωραία μάζι!


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Με προφυλακτικό
    Φιλί Όχι
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks