Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Vanessa  (Dream Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    mparmperis27 Avatarmparmperis27Μηνύματα: 121 Κριτικές: 35

    Ιστορίες: 0

    Ατυχης δοκιμη Αξιολόγηση: 5.83 — 14/02/2023 - 02:11
    Ατυχης δοκιμη Αξιολόγηση: 5.83 — 14/02/2023 - 02:11

    Ειπα να κανω ενα δοκιμαστικο με την Vanessa χωρις να ψαξω παραπανω πληροφοριες. 

    Με το που την βλεπω παθαινω σοκ. Ειναι σιγουρα μια εικοσαρια εκατοστα πιο κοντη και λιγο χοντρη. Απο προσωπο οκ και συμπεριφορα πολυ καλη ενω ξερει πολυ καλα ελληνικα γιατι μενει ελλαδα πολλα χρονια. 

    Δεν παραιτηθηκα κυριως γιατι μου αρεσε σαν παρεα αλλα δεν μου εκανε και κατι το οποιο να αξιζει στο σεξ. 

    Το σωμα της δεν σωζει την κατασταση, εχει κοιλια και τα βυζια της ειναι σιλικονη οχι και τοσο ομορφα. 

    Φιλι δεν ηθελα και δεν ξερω αν δινει αλλα κανει ακαποτο στοματικο το οποιο ηταν μετριο και οχι το σουπερ που περιμενεις απο τετοιες καταστασεις. Στο σεξ ηταν ενεργη αλλα και παλι δεν μου εκανε τιποτα εντυπωσιακο. Στησιμο μονο στα τεσσερα, αισθηση μουνιου οκ και προσποιηση την οποια μπορουσα να καταλαβω αλλα δεν ηταν τουλαχιστον ξενερωτη. Καναμε εναν γυρο και μετα την εβαλα να μου κανει μασαζ το οποιο δεν ηταν ασχημο. 

    Δεν θα ξαναπαρω εννοειτε και δεν θα πω οτι πεταξα τα λεφτα μου αλλα σιγουρα δεν αξιζει αυτα που πηρε.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 120
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Επεξεργασμένες και παραπλανητικές
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Στήθος Σιλικονάτο
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    Συνάδελφε, γι αυτό τις γράφουμε τις κριτικές για να ενημερώνουμε, είναι δύσκολες εποχές για να πετάμε τα λεφτά μας.
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Διεγραμμένος Χρήστης AvatarΔιεγραμμένος ΧρήστηςΜηνύματα: - Κριτικές: 15

    Ιστορίες: 0

    Γιουβαρλάκι Αξιολόγηση: 6.50 — 25/08/2022 - 21:01
    Γιουβαρλάκι Αξιολόγηση: 6.50 — 25/08/2022 - 21:01

    Μία συνάντηση για γέλια και για κλάματα, συνάντηση αρχές Μαϊου.

    Αρχικά είχα κλείσει με ανεξάρτητη στο Prive, αλλά μου το ακύρωσε ενώ ήδη ήμουν στο ξενοδοχείο, κανονικά έπρεπε να φύγω, αλλά με έτρωγε η τσέπη μου να σκάσω 120 ευρώ.

    Οι επιλογές περιορισμένες και καταλήγω στην μαντάμ Βανέσσα, βλέπω στις φωτογραφίες βυζάρες, ύψος πάνω από 1.80, λέω εδώ είμαστε, πού να ήξερα τι με περίμενε.

    Η κυρία έφτασε περίπου 45 λεπτά από τηλεφώνημα μου στο πρακτορείο, ανοίγω την πόρτα και ήρθε το πρώτο σοκ, μία γεματούλα,αν όχι χοντρούλα τύπισσα γύρω στο 1.65, με πολύ μέτριο πρόσωπο, ντυμένη με αθλητικά παπούτσια, τζιν και φούτερ, νάτο λέω το γιουβαρλάκι

    Πετάει τα ρούχα και αποκαλύπτεται μία πατσοκοιλια, με ένα στήθος φτιαγμένο, όχι του γούστου μου, δυστυχώς δεν υπήρχε κάτι πάνω της που να μου έκανε κλικ.

    Τέλος πάντων, αν είναι να πάει κάτι στραβά θα πάει, οπότε λέω άντε ας τελειώνουμε να φύγουμε.

    Πίπα αρκετά καλή, cow και μετά από λίγο χύσιμο στο προφυλακτικό.Το μόνο καλό της όλης υπόθεσης ήταν το social, αφού η κυρία είναι χρόνια στην Ελλάδα, ξέρει πολύ καλά ελληνικά, είχε και αρκετό χιούμορ, οπότε είπαμε αρκετά πράγματα.

    Μεταξύ άλλων μου είπε ότι τα χρήματα τα χρειάζεται για να κάνει δική της δουλειά, δεν θυμάμαι τι ακριβώς.

    Εννοείται ότι δεν υπήρξε δεύτερος γύρος,ο οποίος κύλησε με κουβέντα περί ανέμων και υδάτων.

    Η κοπέλα δεν κάνει σε καμία περίπτωση για εσκορτ, ίσως μόνο για κανένα Μετάξι, στην ερώτηση μου για την διαφορά ύψους σε αυτό που ανέγραφε το σάιτ και το πραγματικό, μου είπε ότι το 1,80 είναι με τα πορνοτακουνα.

    Ευτυχώς οι επόμενες επιλογές μου ήταν πολύ καλές καί άφησα γρήγορα πίσω αυτή την κακή εμπειρία, αλλά κι αυτά μέσα στο πρόγραμμα είναι.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 120
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Επεξεργασμένες και παραπλανητικές
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Σιλικονάτο
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    hornyasfuck Avatar hornyasfuck 26-08-2022 10:45:26
    α) Χωρίς παρεξήγηση φίλε, ἀλλά θά μ'εἶχες βοηθήσει ἄν εἶχες γράψει κριτική νωρίτερα, ὅπως καί ὁ ἀπό κάτω. Καταλαβαίνω τὴν ἔλλειψη, ἀλλά καί δύο μῆνες μετά. Τέλος πάντων ἡ ζημιά ἔγινε. β) Πρώτη φορά βλέπω νά μετριέται τό ὕψος ἀνθρώπου μὲ τά παπούτσια!
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    labradick AvatarlabradickΜηνύματα: 105 Κριτικές: 21

    Ιστορίες: 0

    Θα ηθελα περισσοτερα Αξιολόγηση: 6.67 — 20/08/2022 - 18:37
    Θα ηθελα περισσοτερα Αξιολόγηση: 6.67 — 20/08/2022 - 18:37

    Με το που την ειδα οι εκπληξεις μπλοκαραν το μυαλο μου. Ειναι πιο κοντη απο οσο δηλωνει, με παραπανω κιλα και με προσωπο που δεν ειναι ελκυστικο.

    Απο την αλλα ηταν πραγματικα μεγαλα τα βυζια της και απο την πρωτη στιγμη ηταν κοινωνικη οποτε δεν εριξα ακυρο.  

    Πραγματικα με το σοσιαλ εμεινα ευχαριστημενος στην συνεχεια και αρχισα να την βλεπω καλυτερη ειδικα οταν συγκεντρωνα τα ματια μου στα βυζια της. 

    Περασε για μπανιο και αρχισε το στοματικο που το κανει καλο πραγματικα και το συνδυαζει με ισπανικο. Επειδη ειδα οτι με τον σωματοτυπο της το σεξ δεν θα ηταν και τοσο ωραιο την αφησα να με τελειωσει με το τσιμπουκι στον πρωτο γυρο και τα δεχτηκε ολα στα βυζια και με ευχαριστηση. 

    Πλυθηκε μετα απο εμενα και αρχισαμε προκαταρκτικα με γλυψιμο στα βυζια στην αρχη. Ειναι ενισχυμενα και οχι τοσο ομορφα αλλα εμενα τα μεγαλα μου αρεσουν και δεν μπορω ευκολα να τους αντισταθω.

    Στην συνεχεια επιασε ξανα δουλεια με την πιπα και σε λιγο ημουν ετοιμος για γαμησι.

    Απο πισω φαινοταν καλυτερη οποτε επελεξα πισωκολλητο και το μουνι της ηταν υπεροχο απο αισθηση.

    Το στησιμο καλο για να με βολευει αλλα τα βογγητα της δεν μου αρεσανε, λιγο ψευτικα...

    Το σπερμοδοχειο μου ηταν γεματο απο μερες αποχης οποτε μετα απο δεκαλεπτο εχυσα ξανα...

    Πιασαμε ξανα την κουβεντα μεχρι να ληξει η ωρα και εφυγε.

    Εχει μειων στην εμφανιση τα οποια δεν μπορεις να μην παρατηρησεις. Σε συνολο προσπαθει και ξερει πιπα και στησιματα αλλα για τα λεφτα που παιρνει θα ηθελα περισσοτερα. 

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 120
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Επεξεργασμένες και παραπλανητικές
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    hornyasfuck Avatar hornyasfuck 22-08-2022 09:18:47
    Σέ μεγάλο βαθμό (τονίζω τό "μεγάλο") γράφεις τά ἴδια μέ μένα, ἀλλά εἶσαι πιό εὐγενικός. Ἡ διαφορά ὄτι μπόρεσες καί γάμησες.
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    hornyasfuck AvatarhornyasfuckΜηνύματα: 183 Κριτικές: 16

    Ιστορίες: 0

    Ἡ χοντρή βλάχα πωλήτρια τῆς λαϊκῆς καί ὁ μαλάκας: ἐγώ! Αξιολόγηση: 3.00 — 11/07/2022 - 10:37
    Ἡ χοντρή βλάχα πωλήτρια τῆς λαϊκῆς καί ὁ μαλάκας: ἐγώ! Αξιολόγηση: 3.00 — 11/07/2022 - 10:37


    Λοιπόν, γιά νά’μαστε εἰλικρινεῖς μὲ τό ποὺ ἄνοιξα τὴν πόρτα τοῦ δωματίου, ἔπρεπε νά τῆς τήν κλείσω τὴν πόρτα στὴ μούρη καί ξέρω τί θά πῆτε: “Γράψε δέκα φορές: ‘εἶμαι μαλάκας!’, ‘εἶμαι μαλάκας’, ‘εἶμαι μαλάκας’, εἶμαι μαλάκας’, ‘εἶμαι μαλάκας’, ‘εἶμαι μαλάκας’, ‘εἶμαι μαλάκας’, ‘εἶμαι μαλάκας’, ‘εἶμαι μαλάκας’, ‘εἶμαι μαλάκας’.” ΟΡΙΣΤΕ!


    Λοιπόν, ἄς τά πάρουμε ἀπ’τὴν ἀρχή. Κλείνω τὴ Vanessa γιά μιά ὥρα στὸν Πρίαμο Παγκρατίου στίς 19:30. 120 γιά τὴν... κοπέλα καί 25 γιά τό δωμάτιο=145. Ἔρχεται καί 25. Ἀνοίγω τὴν πόρτα. Βλέπω μιά χοντρή τουλάχιστον, 10-15 κιλά πάνω ἀπ’τό δηλωμένο! Ἀκόμη καί οἱ φωτογραφίες ποὺ δίνουν τὴν ἐντύπωση ὅτι δέν εἶναι καί κοκαλιάρα τὴν κάνουν 70-80% πιό λεπτή, στό ὅριο (Λέω ἕνα σχετικά ὑψηλό νούμερο!) Ἐδῶ νά δηλώσω ὅτι, μετά, στό social μοῦ’πε ὅτι λόγω ἄγχους ἐδῶ καί ἕνα-ἑνάμισυ χρόνο ἔχει πρόβλημα μὲ τὸν θυρεοειδῆ καί παίρνει φάρμακα: ὅποιος ἔχει τέτοιο πρόβλημα ὑγείας ΔΕΝ μπορεῖ νά ἐλέγξη τό βάρος του καί μάλιστα μπορεῖ καί νά σκαμπανεβάζει ἀπότομα! ΑΛΛΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΗΛΩΝΕΤΑΙ, ΟΧΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ: ΤΟ ΒΑΡΟΣ!! Πρόσωπο κακάσχημο σκυλέ μέ χείλια τεχνητῶς φουσκωμένα, ὅλη ἡ εἰκόνα σάν βλάχας πωλήτριας στή λαϊκή. Ἡλικία 30-35 τουλάχιστον! Σορτσάκι τζήν καί ἕνα μπλουζάκι μπανάλ… Τὴν ἀφήνω νά μπῆ. ΞΑΝΑΠΗΤΕ: ΕΙΣΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ! Γιατί θ’ἀναρωτηθῆτε; Δυστυχῶς, δέν ξέρω γιατί, ἀλλά προσπαθώντας νά ἀπολογηθῶ ὡς μαλάκας θά’λεγα: α) φοβήθηκα νά δημιουργήσω θέμα, β) σκέφθηκα νά προσπαθήσω νά λειτουργήσω ὅπως ὁ γεροξούρας: νά γαμήσω ὅλα τά θηλυκά ἀνεξαρτήτως… μεγέθους, ΜΕΓΑΛΗ ΒΛΑΚΕΙΑ! γ) μπάς καί τό σώση στίς ὑπηρεσίες!

    Μπαίνει μέσα, λίγο μπλά-μπλά καί τῆς δίνω τά λεφτά. Τ’ἀφήνει στὴν ἄκρη. Τὴ ρωτῶ ἄν θέλει μπάνιο. Ἦρθα κατ’εὐθεῖαν ἀπ’τὸ σπίτι καί δέ χρειάζομαι μοῦ λέει. Βγάζει τὰ παπούτσια: Ποιό 1,83;;;;!!! 1,73. Εἶμαι 1,78 καί ἴσα-ἴσα στό μέτωπό μου ἔφτανε! Προσθέστε στά περιττά κιλά καί τὴ σχετική χαλάρωση… Βυζιά πολύ χαλαρά καί πολύ μεγάλα σέ ἀντι-αἰσθητικό βαθμό! Μοῦ’πε ἀργότερα ὅτι εἶναι σιλικόνης: κακή δουλειά… Ἔχω δεῖ καλύτερα! ΘΑ ΚΑΥΛΩΝΑΝ ΜΟΝΟΝ ΟΣΟΙ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΕΙΔΟΥΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ ΝΑΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΟΙ: ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΥΣΠΙΣΤΟΥΣ!

    Προσπάθεια ν’ἀρχίση ἡ δράση. Ἀρχίζει νά μοῦ τὸν παίζει. Ἐγώ δέν ἤθελα νά τή φιλήσω στό στόμα -κάτι ποὺ κατά κανόνα θά τό ἐπιδίωκα- καί προσπάθησα νά τὴ φιλήσω στόν λαιμό, στὴν πλάτη καί στούς ὤμους. Πρῶτο κερασάκι στὴν τούρτα: κολόνια ποὺ δέ μ’ἄρεσε ἐμένα τουλάχιστον. ΞΑΝΑΠΗΤΕ ΤΟ: ΕΙΣΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ! Ὁ μικρός δυσκολευόταν νά δουλέψη: σηκωνόταν, δέ σηκωνόταν. ΝΑΙ: ΕΙΜΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ! Τέλος πάντων ξαπλώνω ἀνάσκελα νά μοῦ κάνη πίπα. Άρκετά καλή, ἀλλά ὄχι καί ἡ καλύτερη καί ὁ μικρός δυσκολευόταν λόγω τῆς ὅλης 1000% ντεκαβλέ κατάστασης. Ἦταν στά τέσσερα δίπλα μου. Πάω νά τῆς χουφτώσω κῶλο καί μουνί. Δεύτερο κερασάκι στὴν τούρτα: Τό μουνί ψιλο-ἀξύριστο σάν μούσι δύο-τριῶν ἡμερῶν! Ἐγώ ἤμουν ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΞΥΡΙΣΜΕΝΟΣ! ΤΕΡΜΑ ΞΥΡΙΣΜΕΝΟΣ! Πάει καί τό γλειφομούνι ΟΡΙΣΤΙΚΑ καθώς ἤδη ἔγερνα πρός τό νά μήν τό κάνω γιά νά μή βλέπω… κοιλιές ἄν καί μ’ἀρέσει τόσο ὅσο καί τοῦ tomcruise! Συνέχιζε τὴν πίπα: καλούτσικη. Βάζει προφυλακτικό καί συνεχίζει τὴν πίπα. Ἐν τῷ μεταξύ, ἐγώ ἀποφασίζω τουλάχιστον νά χύσω μέ τὴν πίπα γιατί ἔβλεπα ὅτι δέν ὑπῆρχε ΟΥΤΕ ΜΙΑ περίπτωση νά χύσω στό μουνί της σέ αὐτήν τὴν ΤΟΣΟ ΝΤΕΚΑΒΛΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!! Ἧταν τόσο ΝΤΕΚΑΒΛΕ ὥστε φαντασιωνόμουν ὅτι τὴν πίπα μοῦ τὴν ἔδινε ἡ… Αἰγύπτια γκόμενα στὸ ταβάνι τὴν ὁποία κοιτοῦσα… συνεχῶς!! Τουλάχιστον τὰ λεφτά στὸν Πρίαμο δέν πῆγαν χαμένα!! Τέλος πάντων, μέ τὴν πίπα ἔχυσα… Καί περάσαμε τό ὑπόλοιπο μισάωρο συζητῶντας περί ἀνέμων καί ὑδάτων ὅπου καί μοῦ’πε γιά τὸν θυρεοειδῆ. Τὴν πίστεψα γιατί 1) εἶπε πράγματα ποὺ μόνον α) γιατρός, ἐπαγγελματίας ὑγείας (ἔχω πλάγια σχέση μὲ τὸν χῶρο), β) ἀσθενής τῆς νόσου, γ) ἡ συγγενής ἀσθενοῦς θά μποροῦσε νά γνωρίζη. Καί 2 γιατί μοῦ’πε καί πολλά πολύ προσωπικά θέματα γιά τή ζωή της ποὺ δέ λέγονται εὔκολς Καλό social ὁμολογουμένως, ἀλλά τί νά τὸ κάνης;;!!

    Στό τέλος ἔφυγε. Καί ἐγώ ἔνιωθα τελείως μαλάκας. 120 γιά πίπα! Ναί, εἶμαι μαλάκας!

    ΥΓ1: Ζηλεύω τὸν κύριο στό 504 ὁ ὁποῖος ὅταν πῆγα λίγο πρίν τίς 19:00 ἔκανε τὴν κοπέλα νά σκούζη σ’ὅλο τὸν ὄροφο δίνοντας καί σκαμπιλάκια ὑποθέτω στὸν πισινό. Ἄν εἶσαι στό φόρουμ: ΕΥΓΕ! ΜΠΡΑΒΟ!

    ΥΓ2: Καλύτερα θά’χα περάσει ἄν εἶχα προσπαθήσει νά ρίξω τὴν ρεσεψιονίστρια τὴν ὅποία δέν εἶχα δεῖ τίς προηγούμενες τρεῖς φορές,, ἀλλά εἶχα δεῖ ὅλες τίς προηγούμενες! Ἄν καί χάνει ΛΙΓΟ στό πρόσωπο καί ἔχει λίγο χαλαρό σῶμα, τουλάχιστον ἔχει ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΟ ΣΩΜΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΓΡΑΜΜΑΡΙΟ ΛΙΠΟΥΣ!

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 120
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Πολύ επεξεργασμένες και ανακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Φιλί Όχι
    Στήθος Σιλικονάτο
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    Υπηρεσίες Τελείωμα στο στόμα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (4)
    Paparovicz Avatar Paparovicz 11-07-2022 13:22:54
    Μα καλα Μαλάκας εισαι Κλαιω
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    TOMCRUISE Avatar TOMCRUISE 11-07-2022 14:04:45
    κριμα φιλαρακιπαντως γιατι να πας στο αγνωστο ενω υπαρχουν αρκετες πιο σειφ επιλογες.
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Xristakos 28 Avatar Xristakos 28 11-07-2022 14:08:58
    Παίζει πολύ φόλα αδερφέ ειδικά σε αυτό το γραφείο 
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    geroksouras Avatar geroksouras 11-07-2022 17:20:50
    ολα τα κατανοω αλλα για 4 καθαριοτητα;
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    EpikourosGios AvatarEpikourosGiosΜηνύματα: 145 Κριτικές: 31

    Ιστορίες: 0

    Ψηλη γυναικα Αξιολόγηση: 8.00 — 23/04/2022 - 00:19
    Ψηλη γυναικα Αξιολόγηση: 8.00 — 23/04/2022 - 00:19

    Την πηρα σε ενα ξενοδοχειο για ραντεβου μιας ωρας. Ειχε ντυθει ωραια και ιδιαιτερα καλη εντυπωση μου εκανε το αρωμα της. 

    Ειναι οπως θα δειτε μια ψηλη γυναικα με σφιχτο κορμι και βυζαρες αστερια. Το μεικ απ στο προσωπο καλο και της αφαιρει μερικα χρονια. Μου εκανε καλη πιπα, εμεινα πολυ ευχαριστημενος ειδικα με το γλυψιμο στα αρχιδια εκανε πολυ καλη δουλεια. Η τρυπα της αρκετα καλη και ο κωλος ομορφος στα τεσσερα. Καναμε ενα ωραιο ισπανικο μολις τελειωσα με το γλυψιμο στα βυζια και μετα κατευθειαν της τον καρφωσα στο μουνι. Η συμμετοχη της καλη και οι αντοχες της επισεις καλες. 

    Στο πρωτο γυρο εχυσα πανω στον κωλο ενω στον δευτερο τα φυλαξα για τα βυζια. Για τα βογγητα της εχω να πω οτι ακουγωταν ωραια και συμβαδιζαν με το γαμησι που της εκανα οποτε δεν εμοιαζαν ψευτικα. Τζελ δεν εβαλε καθολου και ειχε φυσικη λιπανση το μουνι της. Στο τελος εμεινε μερικα λεπτα συν που δεν τα υπολογησε σαν υπερωρια. Εμεινα ευχαριστημενος μαζι της...

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 120
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks