Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Lena  (Sweet Escape)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Κριτικές: 4
  • Προβολές: 231

    Κριτικές Χρηστών

    DrSilberman AvatarDrSilbermanΜηνύματα: 42 Κριτικές: 8

    Ιστορίες: 0

    Μασερ και πουτανα Αξιολόγηση: 7.67 — 09/12/2023 - 01:22
    Μασερ και πουτανα Αξιολόγηση: 7.67 — 09/12/2023 - 01:22

    Η επισκεψη στο μαγαζι εγινε χωρις να εχω καποια στο νου. Ειχα ξαναπαει και σαν χωρος ειναι καλος αλλα απεχει πολυ απο μαγαζαρες που εχω δει. Η υπηρεσια αλλα και οι γυναικες ολες χαμογελαστες και δινουν γενικα την εντυπωση οτι ειναι σοβαρες στην δουλεια. Επελεξα την Λενα που μου εδωσε λιγο καλυτερη εντυποση απο τις αλλες και περασα πολυ καλα μαζι της. 

    Αρχικα στο σοσιαλ μου απεδειξε οτι ειναι φιλικη αλλα και οτι εχει την προσοχη στο σεξ και εκεινη. Σαν εμφανηση για 40αρα ειναι πολυ καλη, δεν λεω εχει καποιες φυσικες χαλαρωσεις αλλα το πλουσιο βυζι και οι υπηρεσιες της τα εσβησαν ολα απο το μυαλο μου. Ειναι εμπειρη στο μασαζ και το κανει καλο, οχι για να λεμε. Οταν τελειωσε σε ολο το σωμα ξεκινησε τσιμπουκι, καλο αλλα με καποτα. Εγλειψε και τα αρχιδια και ανεβηκε πανω μου και μου εκανε ενα καβαλημα που το ευχαριστιθηκα. Σε επομενη φαση την εβαλα να στηθει στα τεσσερα και την γαμησα αρκετα δυνατα. Ειχε αρχισει απο πριν τα βογγητα και τα δυναμωσε περισσοτερο. Εκανα το κεφι μου απροβληματιστος αφου η τυπισσα αντεχει το γαμησι χωρις κανενα προβλημα. Το χυσιμο το εκανα πανω στην κωλαρα της και πηρα αδεια για 5 λεπτα διαλειμμα που το ειχα αναγκη. Συνολικα ηταν μια καλη εμπειρια με αποτελεσμα να την θεωρο καλη και για επαναληψη.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 60
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Τήρηση Υπηρεσιών
    Συμπεριφορά Ευγενέστατη
    Ποιότητα Μασάζ Άψογο
    Καθαριότητα Χώρου Άψογη
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    eskalipo AvatareskalipoΜηνύματα: 103 Κριτικές: 12

    Ιστορίες: 0

    Λενάρα η μιλφάρα! Αξιολόγηση: 8.67 — 19/10/2023 - 00:20
    Λενάρα η μιλφάρα! Αξιολόγηση: 8.67 — 19/10/2023 - 00:20

    Η Λένα είναι μια Ουκρανή η οποία έχει πολλά χρόνια στην Ελλάδα και έχει μάθει και την γλώσσα μας. Ειναι μιλφ σε ηλικία αλλά σε πολύ καλή κατάσταση και εμφανισιακά την βρήκα όμορφη και στο σώμα και στο μουνί. 

    Είχε όρεξη για φιλιά στο στόμα και γενική η διάθεση της για σεξ ήταν ψιλά. Αρχίσαμε με το μασάζ της που ήταν πολύ καλού επιπέδου και κατάφερε να με χαλαρώσει απόλυτα. 

    Το τσιμπούκι στην συνέχεια ήταν ακάποτο και δέχτηκε να της κάνω και εγώ γλειφομουνι σε στάση 69. Ξέρει να χειρίζεται όμορφα το κορμί της και δίνεται ολοκληρωτικά. Απολαμβάνει την περιποίηση και όπως είπα και πιο πριν παρόλο που είναι μεγάλη σε ηλικία δεν έχει κάτι άσχημο πάνω της. 

    Κάναμε ένα υπέροχο γαμήσι με μέγιστη συμμετοχή ενώ το μουνί της είχε καλή αίσθηση. 

    Ο χώρος ήταν καθαρός, η υπηρεσία ευγενική και από όλα όσα είδα μιλάμε για επαγγελματίες με όλη την έννοια της λέξης. 

    Είναι ένας χώρος που θα επισκεφτώ μελλοντικά αφού πείστηκα ότι κάνουν σωστά την δουλειά τους. 


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 60
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Τήρηση Υπηρεσιών
    Συμπεριφορά Ευγενέστατη
    Ποιότητα Μασάζ Άψογο
    Πρωκτικό Όχι
    Καθαριότητα Χώρου Άψογη
    Πρωκτικό Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Underworldsexmachine7 AvatarUnderworldsexmachine7Μηνύματα: 1898 Κριτικές: 107

    Ιστορίες: 0

    Μια Περσεφόνη, μια ιέρεια, μια στρογική και τρυφερή Αφροδίτη Αξιολόγηση: 10.00 — 04/01/2023 - 10:13
    Μια Περσεφόνη, μια ιέρεια, μια στρογική και τρυφερή Αφροδίτη Αξιολόγηση: 10.00 — 04/01/2023 - 10:13
    Ο τίτλος τα λέει πραγματικά όλα. Αν ο κόσμος είχε τέτοια πλάσματα θα ήταν πενταπλάσια καλύτερος. Αν η ομορφιά ήταν χρυσός και κυρίως στην ψυχή θα βγαίνανε άπειροι θησαυροί. Κλείστηκε το ραντεβού., ήθελα για μια ώρα αλλά κλείστηκε για μισή τελικά, αλλά την επόμενη θα είναι 1 και παραπάνω. Κλείνεται το ραντεβού και η Λενάρα έρχεται, ξεπροβάλλοντας σαν οπτασία, σαν γοργόνα που θέλει να βγει στον αφρό της θάλασσας για να με πλησιάσει. Γδύνεται αφού είχα κάνει το μπάνιο μου και καθόμουν με το μπουρνούζι σαν τον στέιθαμ, και αφού με θυμόταν και μου έλεγε γλυκόλογα, ξεκινάει το πάρτυ το ωραίο. Ξεκινήσαμε τα πρώτα χαμουρέματα, πέσανε έντονα φιλιά και αγκαλιές και της έκανα την ανατροπή και την έκπληξη και την βάζω να ξαπλώσει κάνοντάς της έντονο μασάζ σε όλο της το σώμα όπου ξεπιάστηκε τελείως και της φίλαγα σιγά σιγά ένα προς ένα το κορμί της χωρίς να διαμαρτυρηθεί καθόλου. ΄Μετά έδωσα έμφαση στο μουνάκι της που ήταν πανέμορφο και ήταν ένα από τα χάιλάιτ της αναμέτρησης, καθώς της το γλειφα έντονα και έβγαζε έντονες κραυγές. Δεν μου έχει τύχει ξανά αυτό το πράγμα και το ευχαριστιόταν όλο και περισσότερο που ήθελε να περάσουμε στο επόμενο κομμάτι. Το κυρίως γεύμα και γλυκό μαζί αφορούσε μια στάση bod to body όπου της τον έχωνα αργά και κούναγε την κολάρα της με αποτέλεσμα να ολοκληρώσω πρόωρα. Μείναμε για αρκετή ώρα αγκαλιασμένοι και πέσανε κι άλλα γλωσσόφιλα, όμως καθήσαμε παραπάνω παρ ότι έιχε κι άλλο ραντεβού ως ανταπόδοση της ευχαρίστησής της προς το πρόσωπό μου. Εγώ έχω να δηλώσω πως είμαι πραγματικά ευγνώμων για την συνάντησή μας και ευχαριστώ πραγματικά τον θεό που ήρθε στον δρόμο μου αυτή η κοπέλα. Πραγματικά θα έλεγα πως αδικείται να κάνει αυτή την εργασία πλην του μασάζ φυσικά. Επίσης παρατήρησα ότι είναι μορφωμένη και καλλιεργημένη όπως και η κόρη της και ότι θα μπορούσε να ήταν άνετα η μητριά σου, η μια γυναίκα με την οποία θα ήθελες να ήσασταν μαζί για πάντα και να περνάτε όλη την μέρα μαζί. Να κοιτάτε τα αστέρια, να μαγειρεύετε μαζί. να διαβάζετε, να κάνετε τα πάντα τελοσπάντων. Και παρά την δύσκολη κατάσταση που αντιμετωπίζει η πατρίδα της έδειξε φοβερή διάθεση. Να τα βλέπουνε αυτά κάποιες δικές μας ελεηνίδες η κάποιες άλλες ανεξαρτήτως εθνικότητας που το παίζουν και ντίβες χωρίς να είναι. Ντροπή και αίσχος. Λενάρα είμαι χίλια τα εκατό ευγνώμων. Ακόμα δεν έχω κατέβει στον επίγειο κόσμο είμαι ακόμα στο ουράνιο. Και ούτε πρόκειται, Μακριά από τοξικές δεσμεύσεις, επίσημες τελετές, κριτικές,κουτσομπολιά και γενικά όλες τις μικρότητες μιας σάπιας κοινωνίας, ενός σάπιου κόσμου και ενός κόσμου που ο λογικός είναι τρελός και ο λογικός τρελός. Σε έναν κόσμο όπου βασιλεύουν οι εραστές, οι σύντροφοι, οι συνοδοιπόροι, οι οπτασίες, οι κύριοι, οι γοργόνες και ότιδήποτε άλλο αντιπροσωπεύει την ομορφιά, την ψυχή και το ωραίο ως οντότητα και συμπεριφορά. Λενάρα εις το επανιδείν. Και που ξέρεις στο μέλλον να συμβεί και κάτι άλλο. Και ο νοών νοείτο. Η χρονιά μπήκε όπως αναμενόταν και αυτή πολύ καλά. Θα παρακαλέσω όποιον τον χαλάει η κριτική ας μην μπει στον κόπο να σχολιάσει υβριστικά, υποτιμητικά, η ειρωνικά. Δεν το έχω κάνει σε κανέναν σας παρακαλώ μην το κάνετε. ΄Άλλωστε αντικειμενική πραγματικότητα δεν υπάρχει παρά μόνο υποκειμενική. Και ούτως η άλλως ελευθερία λόγου έχουμε.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 50
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Με προφυλακτικό
    Τήρηση Υπηρεσιών
    Συμπεριφορά Ευγενέστατη
    Ποιότητα Μασάζ Άψογο
    Πρωκτικό Ναι
    Καθαριότητα Χώρου Άψογη
    Πρωκτικό Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    Ναι, λίγο κουλός, αλλά και απολαυστικός όλος τούτος ο ενθουσιασμός σου εδώ. Είναι σίγουρα ενδιαφέρον να διαβάζει κανείς μια τέτοια δεκάρα κριτική, έτσι για έμπνευση κι εναλλαγή.
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Underworldsexmachine7 AvatarUnderworldsexmachine7Μηνύματα: 1898 Κριτικές: 107

    Ιστορίες: 0

    Κόκκινα μαλλιά,κορμί λαμπάδα απο Ουκρανία γυμνασμένο Αξιολόγηση: 10.00 — 24/03/2022 - 21:19
    Κόκκινα μαλλιά,κορμί λαμπάδα απο Ουκρανία γυμνασμένο Αξιολόγηση: 10.00 — 24/03/2022 - 21:19
    Κόκκινα μαλλιά,κορμί λαμπάδα απο Ουκρανία γυμνασμένο σε σημείο να αρχίζει να φαίνεται η γράμμωση στους μύες. Αυτή είναι η Λένα από Ουκρανία. Ένας κορίτσαρος. Μια γυναίκα φωτιά. Τα μιλφάκαι όπως πρέπει να είναι. Χαμογελαστή, πρόσχαρη, όμορφη, και μια γυναίκα που αποκλείεται να μην περάσεις όμορφα. Genik;a Κάνει δυνατό μασάζ πράγμα το οποίο αποδείχτηκε μετά την περιοποίηση μου στο κορμί της αρχικά, κάνοντάς το αργά και αισθησιακά φιλώντας την παντού πράγμα που της άρεσε αρκετά και το χάρηκε ιδιαίτερα. Όοσν αφορά το σέξ μετά την περιοποίηση μάλαξης γαμηθήκαμε για τουλάχιστον 20 λεπτά με έντονες αγκαλιές και γλωσσόφιλα μια από πάνω της μια ιεραοποστιλικά μια body to body Και μια στα τέσσερα και εκεί τελείωσα. Παίχτηκαν δύο γύροι και μετά με σκούπισε κάναμε μπάνιο μαζί και αποχαιρετιστήκαμε με έντονα φιλιά και πάλι και με μπόλικη ικανοποίηση Θα την επισκεφτώ ξανά σύντομα και την προτείνω σε όλους ανεπιφύλαχτα.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks