Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ειρήνη  (Magic Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

gmarou AvatargmarouΜηνύματα: 109 Κριτικές: 22

Ιστορίες: 0

Αρκετα καλη Αξιολόγηση: 7.50 — 01/06/2022 - 23:23
Αρκετα καλη Αξιολόγηση: 7.50 — 01/06/2022 - 23:23

Outcall με την Ειρηνη χθες το απογευμα...

Εφτασε στην ωρα της διψασμενη και της προσεφερα χυμο αναμεικτο για να παρει και ενεργεια. 

Διαφερει λιγο απο τις φωτογραφιες, το αναμενομενο… και το προσωπο της ειναι καλο.

Στην συζητηση που καναμε ειδα μια ωριμοτητα που μαζι με καποια χαρακτηριστικα την τοποθετω πιο κοντα στα 30 χωρις να τα εχει φτασει ομως.

Πριν μπει στην τουαλετα να προετοιμαστει, της εδειξα που θα με βρει. 

Ξεκινησαμε με επιφανειακα φιλια αλλα μετα αρχισαμε με γλωσσα, της χρειαστηκε λιγο να λυθει...

Την εβαλα απο κατω και της εφερα τον πουτσ μου στο στομα. Αμεσα ανταποκριθηκε με γλυψιμο και τσιμπουκι στην συνεχεια. Η τεχνικη της με χερι και περισσοτερο γλυψιμο στο καυλι, ξερει αλλα δεν ειναι απο τις πολυ καλες. Ευτυχως δεν ειπε οχι στο γλειφομουνι και ειχε κανει καλη δουλεια στην καθαριοτητα.

Την καυλωσα οσο πιο πολυ μπορουσα για να αυξησω τις επιδοσεις της αλλα ηταν και ευχαριστηση μου.

Εβαλε τζελ και εγω καποτα και εισχωρησα μεσα της σε σταση πισωκολλητο που οπως βλεπετε στις φωτογραφιες ειναι καυλα.

Στην αρχη μου ζητησε να πηγαινω σιγα και το σεβαστηκα. Εχει αισθηση το μουνι της και μολις λιπανθηκε αρχισα κανονικα το γαμησι. Το βογγητα στην συνεχεια ακουστηκαν καλα, η συμμετοχη κυριως οταν καυλωσε ηταν καλη και εχυσα μεσα της στον πρωτο γυρο.

Ο δευτερος γυρος αφου πλυθηκα στο μπανιο ξεκινησε με πιπα στα ορθια μπροστα στον καθρεφτη. Της αρεσε να κοιταει τον εαυτο της.

Καυλωσα πολυ και την γαμησα δυνατα οσο και να μην ηθελε εχυσε τελικα η τουλαχιστον αυτην την εντυπωση μου εδωσε.

Χρειαστηκε βασικα να της κανω καποια προθερμανση για να παρει μπρος αλλα μετα εστρωσε και μου αρεσε ο τυπος της.

Συνολικα καλη αν δεν σας πειραζει να προσπαθησετε.


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 150
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
mparmperis27 Avatarmparmperis27Μηνύματα: 121 Κριτικές: 35

Ιστορίες: 0

Κατι δεν μας ταιριαξε Αξιολόγηση: 6.83 — 18/04/2022 - 22:52
Κατι δεν μας ταιριαξε Αξιολόγηση: 6.83 — 18/04/2022 - 22:52

Η κριτικη είναι αρκετά πιο παλια πριν παρει μεταγραφη στο Your Lust

Πολυ ωραιο κοριτσι και ευγενικο αλλα κατι δεν μας ταιριαξε και πηγε χαλια το ραντεβου μας. 

Ηταν καθαρη και περιποιημενη με ωραιο ντυσιμο και στην αρχη καυλωσα πραγματικα. 

Στο σοσιαλ μετα αρχισε να μου την δινει με την πολυλογια της και αναγκαστηκα να το παιξω κουφος για μερικα λεπτα για να παρει το μηνυμα και να σταματησει να μιλαει.

Στο τσιμπουκι εδωσε τον καλο της εαυτο και μου σηκωθηκε γρηγορα. Με στησιματα δεν βολευτηκα αμεσως και μας πηρε λιγο να στρωθουμε. Το τζελ το εβαλε με λιγο υπερβολη αλλα ευτυχως την εχω αρκετα μεγαλη ωστε να την αισθανομαι. Αντεξε το σφυροκοπημα και τα βογγητα της ηταν αρκετα αληθοφανη.

Καναμε εναν γυρο και στον δευτερο δεν εχυσα.

Δεν ξερω τι εφταιξε και χαλασε η φαση αλλα εμενα μονο μια φορα μου εφτασε.


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 150
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks