Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Λάουρα  (Sensuality Spa)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Κριτικές: 3
  • Προβολές: 35

    Κριτικές Χρηστών

    napoleontas AvatarnapoleontasΜηνύματα: 103 Κριτικές: 24

    Ιστορίες: 0

    Μετρια Αξιολόγηση: 6.50 — 22/04/2022 - 22:56
    Μετρια Αξιολόγηση: 6.50 — 22/04/2022 - 22:56

    Οι φωτογραφιες δεν δειχνουν λεπτομερειες, εχει καποια χιλιομετρα στην δουλεια και στην ζωη οποτε ατελειες να περιμενετε.

    Ο συνδιασμος μασαζ γαμησι ειναι καλος αλλα αν δεις οτι το μασαζ δεν αξιζει καλυτερα να το διακοψεις γιατι μπορει να σου χαλασει και το σεξ. Ετσι εγινε... τιποτα το ιδιαιτερο οποτε περασαμε στο σεξ. Καλο το τσιμπουκι της με χερι και συντομο περασμα και στα αρχιδια. Μετα με την γλωσσα περασε βυζια πριν αποφασισει να με καβαλησει. Κουνιεται με ωραιο τροπο και εχει την δυναμη και την θεληση να καβαλαει την πουτσα αλλα την μεγαλυτερη ικανοποιηση την πηρα σε αναποδο cowgirl. Φυσικο επομενο να την παρω και στα τεσσερα που σε καποια φαση μου ζητησε να χαλαρωσω με την ενταση, δεν ειναι για πολυ υψηλες στροφες. Το μουνι της καλο αλλα οχι απο τα πιο στενα. Παρολαυτα εχυσα χωρις καθυστερηση και λιγο πολυ τα χαρηκα τα λεφτα που εδωσα. Ξανα δυσκολα αλλα αν δεν εβρισκα καλυτερη ναι...

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 60
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    glastras AvatarglastrasΜηνύματα: 104 Κριτικές: 23

    Ιστορίες: 0

    Σεξυ και ναζιαρα στο σαλονι αλλα Αξιολόγηση: 4.80 — 01/04/2022 - 22:02
    Σεξυ και ναζιαρα στο σαλονι αλλα Αξιολόγηση: 4.80 — 01/04/2022 - 22:02
    Σεξυ και ναζιαρα στο σαλονι αλλα απαθης και βαρετη στο σεξ μεσα στο δωματιο. Το δωματιο καλο και καθαρο αλλα δεν περιμενα να φαω την ξενερα που εφαγα απο το κοριτσι. Με το που μπηκε ειδα την εκφραση στο προσωπο της που ειχε αλλαξει. Ηταν υπερβολικα σοβαρη και απεφευγε να με κοιταει στα ματια. Τα φιλια στο σωμα μου τα σταματησε με την δικαιολογια οτι την τσιμπανε τα γενια μου. Με το που ειδε μερικη στηση εβαλε την καποτα και αρχισε μια πιπα μετρια αλλα επειδη ειχα πολλες μερες να γαμησω μου σηκωθηκε. Παρολαυτα ηταν ενα γρηγορο στοματικο που ελεγε απλα σηκω και τελειωνε. Ξαπλωσα και ανεβηκε πανω και με καβαλησε με λιγο περισσοτερο ανεβασμενη την ορεξη της. Κουνιοταν καλα αλλα κουραστηκε γρηγορα και μου ειπε ελα εσυ γιατι δεν μπορω αλλο. Ακουσα μερικους αναστεναγμους και εχυσα χωρις να τον βγαλω εξω. Σε συνολο μια εμπειρια που δεν αξιζε τα λεφτα τα οποια εδωσα.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    milokleftis AvatarmilokleftisΜηνύματα: 168 Κριτικές: 42

    Ιστορίες: 0

    Εμφανισιακα θα μεινετε πολυ ευχαριστημενοι οπως Αξιολόγηση: 4.80 — 23/03/2022 - 13:51
    Εμφανισιακα θα μεινετε πολυ ευχαριστημενοι οπως Αξιολόγηση: 4.80 — 23/03/2022 - 13:51
    Εμφανισιακα θα μεινετε πολυ ευχαριστημενοι οπως εμεινα και εγω. Πολυ καλο σωμα και προσωπο ελκυστικο και αρκετα προκλητικο. Αρχισαμε με σεξ δινοντας τον καλυτερο της εαυτο στο στοματικο με οτι χρειαζεται για να καυλωσω γρηγορα και μετα με καβαλησε σε εντονο ρυθμο μεχρι να χυσω. Οταν ηρθε η ωρα του μασαζ βαριοταν τοσο πολυ που την σταματησα και εφυγα γιατι μου χαλαγε και την εμπειρια με το σεξ. Φυσικα το μασαζ ηταν ο λογος που ηθελα μασαζτζιδικο και με ξενερωσε πολυ αυτο που εγινε.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks