Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Mila-4/Ludmila  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    FIDEL Sk AvatarFIDEL SkΜηνύματα: 88 Κριτικές: 12

    Ιστορίες: 0

    Mila μου για έρωτα! Αξιολόγηση: 8.83 — 15/04/2024 - 12:41
    Mila μου για έρωτα! Αξιολόγηση: 8.83 — 15/04/2024 - 12:41

    Συνάντηση με την Μιλα στο ξενοδοχείο της για να δω απο κοντά αυτες τις βυζάρες!!!! Είναι τσουπωτή και φαινεται στις φωτο.Μου άρεσε το στυλάκι της. Οι μεγάλες βυζάρες της οι μπουτάρες της και οι χειλαρες της. Ειναι γυναικάρα χαμογελαστή και τρυφερή! Με φιλούσε συνέχεια παντου! Να πω οτι το στοματικό που της έκανα το γουσταρε πολυ και την καβλωσε για να ανταποδώσει στο πολλαπλλασιο, πίπα απολαυστικότατη!Ρουφηξα λαίμαργα τα μεγάλα βυζια της μιλάμε για μπαλόνια!!!Τέτοιο φυσικό στήθος δεν θυμαμαι να ξαναείδα. Πεντακάθαρη και φρέσκια με έκανε να καταλάβω πως έχει όρεξη. Το κορίτσι έδειξε να θέλει τις μεγάλες στροφές στο σεξ και γω έδωσα όσο γκάζι μπορούσα! Το δεύτερο ημιχρονο μετά το φρεσκάρισμα μας βρηκε στο κρεβάτι της να με φιλάει και να με χαιδεύει εκει έγιναν τουρμπο και την πηρα μεχρι την ληξη στα 4 με τις βυζάρες να κουνιούνται!Η Μιλα ναι ειναι γεματουλα αλλα οι βυζάρες η τρυφερότητά της καθώς και η ορεξή της θα αποζημιώσουν στο μέγιστο! Ένα σιγουρο χαρτι για είναι στανταράκι!

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    erikos AvatarerikosΜηνύματα: 391 Κριτικές: 59

    Ιστορίες: 0

    Τη πατήσαμε Αξιολόγηση: 4.17 — 20/03/2024 - 13:25
    Τη πατήσαμε Αξιολόγηση: 4.17 — 20/03/2024 - 13:25

    Παλαιά συνάντησηΜή τρελλαθούμε κιόλας....Επειδή από το συγκεκριμένο γραφείο έχω πάρει αρκετά κορίτσια και περνώ καλά (παλαιότερα) αποφάσια και τη Ludmila . χοντρούλα, πολλά σπυρια στο πρόσωπο, και συνέχεια γελώντας σαν κάτι βλαχάρες χοντρές.Επειδή ήταν αργά δεν την έδιωξα.Μέτρια πίπα,γρήγορο πισωκολλητό ...και μπρός σπίτι γρήγορα.Δεν εξάντλησα το χρόνο αφήνοντας τη να φύγει νωρίτερα

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Apacher AvatarApacherΜηνύματα: 116 Κριτικές: 16

    Ιστορίες: 0

    Χυμωδεις και εμπειρη πορνη Αξιολόγηση: 8.17 — 23/10/2023 - 20:16
    Χυμωδεις και εμπειρη πορνη Αξιολόγηση: 8.17 — 23/10/2023 - 20:16

    Χυμώδεις γυναίκα, περίπου όπως φαίνεται στις φωτογραφίες, εάν πας με αυτό στο νου δεν ακυρώνεις το ραντεβού. 

    Πολύ επικοινωνιακή και με ανεβαστική διάθεση, κατά την γνώμη μου είναι ένα ακόμα συν στο ραντεβού μαζί της. 

    Μετά το καλωσόρισμα αρχίσαμε τα γλωσσόφιλα και τα χάδια στο σώμα. Εκρηκτική και ταυτόχρονα gfe, δεν ξεχνούσε στιγμή ότι πρέπει να δώσει ότι καλύτερο για τον πελάτη. Η καθαριότητα της ήταν άψογη οπότε μπορούσα με την ησυχία μου να ευχαριστηθώ τα ευτραφή της βυζιά αλλά και να γλείφω την μουνάρα της. Της άρεσαν τα προκαταρκτικά μου και αυτός ήταν και ο λόγος που μου ανταπέδωσε με το παραπάνω. Η γκόμενα έχει καλή τεχνική στο τσιμπούκι και γλύφει και τα αρχίδια χωρίς να φέρει καμία αντίρρηση. 

    Γαμήσι έγινε δύο φορές καθώς η γκόμενα για τα γούστα μου ήταν όμορφη αλλά και δοτική σε ότι έκανε. Τα στησίματα ήταν καλά, αποτέλεσμα εμπειρίας στο πουτανιλίκι όπως και η συμμετοχή της στο σεξ καθαυτό. Τα βογγητά της ήταν αληθοφανή και επιπλέον στην συμμετοχή είχε και κινήσεις της λεκάνης. 

    Στο ενδιάμεσο μου έκανε και λίγο μασάζ το οποίο μου αιμάτωσε την περιοχή ανάμεσα στα πόδια. 

    Συνολικά δεν μιλάμε για μοντέλο και είναι κατώτερη των φωτογραφιών αλλά άμα σας αρέσουν οι χυμώδεις γυναίκες που ξέρουν να γαμιούνται θα την εκτιμήσετε.


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Elganador AvatarElganadorΜηνύματα: 564 Κριτικές: 147

    Ιστορίες: 0

    Γυναικαρααααααααα Αξιολόγηση: 9.00 — 07/05/2023 - 21:34
    Γυναικαρααααααααα Αξιολόγηση: 9.00 — 07/05/2023 - 21:34

    είχα 20 μέρες να πάω με εσκορτ και από χτες το βράδυ το πάω σερί  

    χτες το βράδυ πήρα katrin glamour 

    όπου τρελάθηκα με την πιτσιρικά 

    μετα στο καπάκι μόλις τελιοσα πήρα Dia από glamour και πάλη μετά βγενο με ένα φιλαράκι μου μου λέει παμε για κανένα ποτό του λέω δεν έχω ορεξει για ποτό θέλω όλο το βράδυ να περνο τα studio και να χαζεβω τα Μόρα πάω γκάζι και περνώ αλί και εκι  μια Αλβανίδα μουναρα την λέγανε stela όλο το βράδυ τριγιρνουσα σε όλα τα στουντιο και στα μπουρδελα φιλις και Μεταξουργείο μαζεύτηκα σπίτι 6 το πρωί ξιπναω κατά της 13:30 και η πουτσα πέτρα και παλυ μινιμα στο γραφείο και λέω ludmila 

    και κλίστηκε το ραντεβού στο χορο της κοπέλας για 2 ωρες 

    Θα σιναντισετε το κορίτσι τον 

    φοτογραφιον 

    με ιποδεχτικε με ορεα σεχι μαβρα εσορουχα  

    μοσχομιριζε το δοματιο της  από το αρομα που είχε βάλει 

    η πουτσα πέτρα την πλισιαζω και δεν χορτενα να την μιριζω 

    πεχτικαν 4 γιρι έντονου σεχ όπου την ξεμουνιασα με μανία και δεν είπε όχι σε τίποτα ζούσε το σεχ μαζι μου και εχισε μια φορά και ανατρίχιασε ολοκλιρι όπου απο της φονες  της ξεσικοσε όλο το σταθμό λαρισις μιλάμε τετια καβλα σε γκομενα δεν έχω δει σε όλοι μου την πορεία στο αγορεο εροτα 

    περασα φανταστικά και θα την τιμισο παλυ αύριο 

    Ludmila σεφχαριστω πολύ μου έφτιαξες την μερα μου και ανιπομονο να σε δω και παλυ 

    να ειστα καλά και να γαματε καλητερα 

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 2 ώρες
    Κόστος (€) 280
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο στήθος
    Πίπα Με προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Αρκετά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (2)
    gpd Avatar gpd 08-05-2023 16:49:40
    θα ξαιχάσουμαι ωρθωγραφοία μαι σαίννα ραι μπαγάσσα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Elganador Avatar Elganador 08-05-2023 17:59:44
    Εγo ντεν ξερι ελενικα κιριος gpd 
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    aggelos_gas Avataraggelos_gasΜηνύματα: 115 Κριτικές: 26

    Ιστορίες: 0

    Εκλεισα το ραντεβου εχοντας στο μυαλο Αξιολόγηση: 4.20 — 15/03/2022 - 20:33
    Εκλεισα το ραντεβου εχοντας στο μυαλο Αξιολόγηση: 4.20 — 15/03/2022 - 20:33
    Εκλεισα το ραντεβου εχοντας στο μυαλο μου οτι θα περασω ωραια αλλα δεν εγινε ετσι. Με το που ανοιξα την πορτα βλεπω την κοπελα απο τις φωτογραφιες αλλα ντυμενη λες και πηγαινε για τζοκινγκ το πρωι, Στο βλεμμα της διακρινα μια ταση αποφυγης και γενικα μια οχι και τοσο ευχαριστη εκφραση στο προσωπο. Την δεχτηκα παρολαυτα και προσπαθησα στο σοσιαλ να την κανω να νιωσει ωραια και μεχρι σε ενα σημειο το καταφερα. Αρχισαμε φιλια τα οποιο κανει χωρις γλωσσα και μετα 69 το οποιο δεχτηκε καλο γλειφομουνι αλλα και ανταπεδωσε με τσιμπουκι ευχαριστο. Στο σεξ περασα αρκετα καλα στον πρωτο γυρο αλλα στον δευτερο επεσε πολυ η επιδοση της και τελικα δεν εχυσα. Κατω του μετριου το ραντεβου μαζι της, δεν αξιζε το χρημα που της εδωσα.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    ΜΠΑΜΠΟΥΤΣΙΚΑ..........ΜΠΑΜΠΟΥΤΣΙΚΑ --Είχα τόσες καύλες που μετά από Αξιολόγηση: 7.20 — 12/03/2022 - 09:18
    ΜΠΑΜΠΟΥΤΣΙΚΑ..........ΜΠΑΜΠΟΥΤΣΙΚΑ --Είχα τόσες καύλες που μετά από Αξιολόγηση: 7.20 — 12/03/2022 - 09:18
    ΜΠΑΜΠΟΥΤΣΙΚΑ..........ΜΠΑΜΠΟΥΤΣΙΚΑ --Είχα τόσες καύλες που μετά από την δουλειά έπρεπε να χαλαρώσω κάπου να αδειάσω γιατι ο μητσάρας δεν θα κοιμόταν ήσυχος, λέω εχω αργήσει για ραντεβουδάκι θα έχουν καπαρωθεί όλες οι καλές από νωρίς αλλά ας ρίξω μια μάτια βλέποντας να φιγουράρει η Κάτια και η Λουντμίλα, μήνυμα στους αγγέλους για Κάτια ατύχησες από αύριο το πρώτο διαθέσιμο μετά λέω Λουντμιλα μόλις ξεκινάει λέω έφυγε κλείστηκε το ραντεβουδάκι μας στο αγαπημένο μου πόρνο ξενοδοχείο. --Φτάνω και ανεβαίνοντας τα σκαλιά για το δωμάτιο για να Παρφουμαριστώ μου έχουν πάρει τα αυτιά τα ουρλιαχτά σε κάθε όροφο, λέω μωρέ μπράβο ο ''φίλλιππος'' του δίνει και καταλαβαίνει τυφώνας να ήταν και εμείς εδώ να γαμάμε τουράκια και παράνομα ζευγαράκια, ξαπλώνω στο πόρνο κρεβάτι και αρχίζουν να με ζώνουν τα φίδια λέω ωχ διάλεξα Τουράκι με σκυλίσια φάτσα και μπαμπάτσα αλλά τα όρια του ανεκτού δεν τα καταλάβαινα από τις φώτος αλλά για αυτό με είχαν καθησυχάσει οι άγγελοι, Φτάνει και καθώς χτυπαει η πόρτα αντικρίζω ένα μελαχρινό με καρέ μαλλάκι και φάτσα καρμπόν των φωτός με λιγότερη λάμψη ντυμένη με μαύρο ταγιέρ πάνω σε γόβες τις λέω πέρασε κούκλα μου και μπαίνοντας στα ενδότερα του δωματίου μου σκάει παθιασμένο φιλί αναφωνώντας με μπαμπούτσικα δεν δίνω σημασία εγώ ειχα καρφωθεί στις θειικές βυζάρες που εξείχαν από το μισά ανοιχτό ταγιεράκι της αρχίζοντας να την γδύνω για να χυμήξω σαν αναψοκοκκινισμένος μπαμπουίνος μόλις έφυγαν τα ρούχα φανερώθηκε ένα σώμα εντάξει μοντέλο δεν το λες αυτό αλλά συγκαταλέγεται στα μπαμπάτσικα με χειρολαβές χειρός και βυζί τούμπανο 4+ ωραίο σε υφή και θέση με άκρα περιποιημένα. --Ριχνόμαστε στο κρεβάτι λέγοντας πάλι μπαμπούτσικα.....μπαμπούτσικα...... λέω μάλλον θα φτιάχνεται έτσι ίσως ειναι το φετίχ της αρπαζόμαστε στα γλειψίματα και στα φιλιά ενω εγώ εχω κατεβεί κάτω για να την πλημμυρίσω με ηδονή βάζοντας τα δαχτυλάκια μου στο στενό ζωγραφισμένο μουνάκι τις με ένα μπιχλιμπίδι από πάνω σαν σκουλαρίκι τα υγρά δεν άργησαν αναφωνώντας και πάλι μπαμπούτσικα.....μπαμπούτσικα για να τις το κλείσω το στοματάκι μόνο ένας τρόπος υπήρχε κατακόρυφο με τον μητσαρα έφυγε για μέσα σαν χέλι και αυτή να μην τον αφήνει το mouthfuck είχε αρχίσει να παίρνει σάρκα και οστά, μετά γονάτισε με τα στιβαρά τις μπούτια στο πάτωμα κάνοντας τον μητσαρα να πετάει σε πελάγη ευτυχίας, σκουφί κάθομαι καρεκλά το στο κρεβάτι και την αφήνω να πάρει την θέση που τις άρμοζε χοροπηδούσε πάνω μου λέω τώρα θα φύγω από κάτω για το άλλο δωμάτιο να συναντήσω τους από κάτω μου χαχαχαχαχα την πιάνω στο χοροπηδητό και την στήνω στο καθρέφτη με πίσω κολλητό σφυροκοπώντας με φωνές από την μεριά μου ανελέητα με τις πληθωρικές βυζάρες τις να κάνουν κούνια μπέλα μπροστά στον καθρέφτη αναφωνώντας πάλι μπαμπούτσικα...... δεν άντεξα με το θέαμα αυτό και με τελείωσε μόλις είχαμε γίνει μέλος των έγχορδων μουσικών πανδαισιών του ξενοδοχείου χαχαχαχαχα. --Ντους και από τους δυο μας λέγοντας πάλι μπαμπούτσικα.......μπαμπούτσικα.......λέω αυτή ή με κοροϊδεύει ή σημαίνει κάτι πολύ ωραίο γυρνώντας από το μπάνιο μου λέει θα χρειαστείς σίγουρα μασαζάκι από τα έμπειρα χεράκια μου τις λέω δεν γαμιέται ώρα που ειναι το παίρνω πραγματικά με έκανε αλοιφή αφού σε μια φάση έλεγα να μην ξανασηκωθώ και να τελειώσω το υπόλοιποι τις ώρας έτσι αλλά τα χεράκι της αποζητούσε τον μητσαρα απεγνωσμένα με γυρίζει ανάσκελα και ξανά πλάκωσε τον μητσαρα σε deeper mouth fuck αυτήν την φορά ενώ εγώ την ειχα αρπάξει από το καρέ μαλλάκι δίνοντας τον ρυθμό ανύψωσης, μετά για λίγο την γλυφομουνιασα αρχίζοντας να ηδονίζεται με πλημμύρες, αφού είχε γίνει καγκελάριος σκουφί και τέλειωσα μέσα τις αγκαλιασμένοι με τα πόδια τις ψιλά αφού βέβαια είχε χύσει και αυτή από τι μου είπε λέγοντας και πάλι μπαμπούτσικα.......μπαμπούτσικα........ τις λέω για να έχουμε καλό ερώτημα τι σημαίνει βάζει γελάκια λέγοντας μου ότι είμαι γλυκός Handsome άντρας γεμάτος ενέργεια μοναδική πάλι καλά λέω τις ειπα ευχαριστώ για το κομπλιμέντο τις άφησα το αντίτιμο και την αποχαιρέτησα μια για πάντα αν μπορούσε να με πάρει μαζί τις θα το έκανε είμαι σίγουρος για αυτό μπαμπούτσικα........μπαμπούτσικα........μπαμπούτσικα...... Χαχαχαχαχαχαχα. --Λοιπόν μάγκες αυτό το Τουράκι ειναι καρμπόν των φωτογραφιών χωρίς καμια απόκλιση αν βρεθεί στο διάβα τις άντρας εμφανίσιμος τον εξαφανίζει στο λεπτό εγώ πέρασα μια ώρα μαζί τις απολαμβάνοντας αυτό που ξέρει να κάνει καλά όπου μερικά μοντελοκομοδίνα δεν το έχουν καθόλου και ειναι πετάμενα λεφτά αυτά από εμένα ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογη σας.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks