Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Νίκα  (Massage Nirvana)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Link: Προβολή
  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 28

    Κριτικές Χρηστών

    sotos-nl Avatarsotos-nlΜηνύματα: 582 Κριτικές: 60

    Ιστορίες: 0

    Φοβερη μασερ και πολυ ωραιο κοριτσι Αξιολόγηση: 6.20 — 24/01/2022 - 16:31
    Φοβερη μασερ και πολυ ωραιο κοριτσι Αξιολόγηση: 6.20 — 24/01/2022 - 16:31
    Φοβερη μασερ και πολυ ωραιο κοριτσι με εντονο βλεμμα που δυσκολα ξεχνας. Με εκανε να χαλαρώσω οσο λιγες το εχουν καταφερει και μετα αρχισαμε το σεξ. Στο τσιμπουκι δεν ειναι και τοσο καλη, χρησιμοποιεί συνεχεια χερι και δεν γλυφει αρχιδια παρολαυτα καυλωσα γρηγορα και αρχισαμε με εκεινη απο πανω. Κινειται καλα αλλα το μουνι της ειναι λιγο φαρδυ για τον δικο μου πουτσο. Στα τεσσερα πολυ καλυτερη η αισθηση και η θεα απιστευτη. Εκανε καλη προσποιηση και αντεξε σφυροκοπημα. Λογω της ομορφιας της θα ηθελα να ξαναπαω αλλα απο θεμα σεξ εχω δει και καλυτερες.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Torsk AvatarTorskΜηνύματα: 453 Κριτικές: 11

    Ιστορίες: 0

    Μια που περναγα και ειχα καποια Αξιολόγηση: 7.60 — 23/01/2020 - 21:52
    Μια που περναγα και ειχα καποια Αξιολόγηση: 7.60 — 23/01/2020 - 21:52
    Μια που περναγα και ειχα καποια ωρα να σκοτωσω ειπα να μπω.... Ιδια σειρα με το musses και ιδιο cozy feeling αλλα 10ρικο ποιο ακριβο. 30 λεπτο το προγραμμα που πηρα! Ευγενεστατη υποδοχη (μια πιτσιρικα οχι ομορφη αλλα ευγενικη) μου εξηγησε οτι υπηρχε μονο μια κοπελα διαθεσιμη. Την ειδα... οχι. Ειδα και την Veronika που εμπαινε σε προγραμμα (καλη αλλα εγω πηγα για την Νικα) και αλλη μια που εμπαινε και αυτη για 2ωρο προγραμμα (ψυχαναλυση θα κανουνε?) Η Νικα θα τελειωνε σε 20 λεπτα, προτεινα να βγω εξω να περιμενω αλλα με κρατησανε εκει απο φοβο μην τους φυγω (τασακι, καφεδακι και την ρεσεψιονιστα για μπλα μπλα) Το 20λεπτο μου αναμονης εγινε τελικα 40λεπτο και εν τω μεταξυ υπηρχε πολυ δουλεια (4 συναγωνιστες μπηκανε και 2 τηλεφωνα). Στο 40 λεπτο και ενω ο χρονος πλεον με πιεζε, ο καφες τελιωσε και ελεγα να φυγω τσουπ η Νικα. Ψηλη, λεπτη, γλυκεια Ουκρανεζα, το αστερι του μαγαζιου και πολυ μα πολυ κουρασμενη. Πολυ δουλεια και σιγουρα το 8ωρο της ειναι γεματο με 16 πελατες. Παμε στο δωματιο, ευγενεστατη, στρωνει την πετσετα, ανοιγει τις παντοφλες κτλ αλλα εμφανεστατα κουρασμενη, Θα ηθελε απλα να παει σπιτι της μετα απο μια δυσκολη μερα στην δουλεια. Η συνενοηση στα Αγγλικα, 30χρονη αλλα φαινεται μικροτερη και οπως την ηθελα, καλυτερη απο αυτες που βρισκω και μονος μου (αλλιως δεν εχει νοημα). Δεν θα σε κουρασω της ειπα σε βλεπω.... και εκει ηταν η πρωτη φορα που ειδα το κοριτσι να χαμογελαει... Τι θες να κανουμε.... Θα δεις! Σωμα λαμπαδα με ελαχιστη κοιλιτσα και ενα τατουαζ κειμενου, δεκτικη σε ολα ακομα και αν δεν της αρεσει (οπως το μασαζ που της εκανα για λιγο στην αρχη) Σου αρεσει το μασαζ? Οχι ειπε με ναζι.... Της αρεσει ομως ο αντρας να την κυριαρχει και να την "αναγκαζει" και εκει εμφανεστατα υγραινοτανε πολυ και αρχησε τους αναστεναγμους... Στο 10λεπτο αγριο ιεραποστολικο (Ολα στο πιατο, ωραια σταση) με συχρονισμο τριψιματος της κλειτοριδας το μωρο εχυσε οποτε κανα διλεπτο μετα τελειωσα και εγω. Κιολας? Εχουμε αλλα 10 λεπτα.... Δεν πειραζει. Με ακολουθει στο ντουζ και με πλενει... και αρχιζει να τριβεται επανω μου.... Ειμαι ενταξει! Δεν θελεις λιγο ακομα? Εχουμε χρονο.... Το μωρο καυλωσε και του αρεσε η φαση αλλα ο παππους ειχε να συναντησει το μονιμο αμορε μετα μια που τις ειχα ταξει εξοδο οποτε.... Δεν ειχε αλλο! Γενικα ψυχρη κοπελα, επαγγελμαιας που δεν φιλαει, δεν αφηνει δαχτυλα και δεν θελει να της ακουμπας την δουλεμενη της σουφρα αλλα.... Οταν καυλωσει και φιλαει και γουσταρει δαχτυλα και δεν λεει οχι. Να βρεις το κουμπι της.... παρε προτοβουλια! Χημικα δεν ταιριαξαμε αλλα ταιριαξαμε στην τεχνικη μας και στα σεξοθελω μας.... Αυτα!
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money