Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 32

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

minetos AvatarminetosΜηνύματα: 125 Κριτικές: 28

Ιστορίες: 0

Λογικη για 20 ευρω Αξιολόγηση: 7.17 — 25/01/2023 - 02:00
Λογικη για 20 ευρω Αξιολόγηση: 7.17 — 25/01/2023 - 02:00

Ειχα στο μυαλο μου αλλο μαγαζι αλλα περνωντας απο κει ειπα να σταματησω για να δω τι παιζει. Στο σαλονι η υπηρεσια ηταν τυπικη προς ευγενικη και στη διαρκεια της παρουσιασης η Κωνσταντινα μου κινησε το ενδιαφερον λογο εμφανισης. Ειναι μια λεπτη νεαρη γυναικα με μικρο στηθος και αρκετα γλυκο προσωπο. Ο κωλος της επισης ωραιος και το αποφασιστικο μου κριτηριο για να προχωρησω στο δωματιο. Ειναι 20 ευρω στο απλο προγραμμα και το εδωσα χωρις δευτερη σκεψη αφου και να μην ηταν καλη σκεφτηκα οτι ενα εικοσαρικακι δεν ειναι κατι. Το δωματιο μου αρεσε και μου δωσανε τον χρονο να κανω την προετοιμασια μου με την ησυχια μου. Η κοπελα οταν μπηκε ηταν τυπικη ως προς το σοσιαλ και στην συνεχεια με τα προκαταρκτικα ηταν βιαστικη και χωρις να κανει κατι το αξιολογο. Το τσιμπουκι πιο συγκεκριμενα περα του οτι προσεχε να μην ακουμπησει δοντια δεν ειχε τιποτα που να θυμαμαι. Η στυση επετευχθη ομως και στηθηκε στα τεσσερα χωρις να της το ζητησω. Ομορφος και πιο ομορφος ο κωλος απο αυτη την οπτικη γωνια. Το στησιμο καλο και η αισθηση καλη λογο μαλλον του οτι δεν εχει τακτικους πελατες αφου δεν αξιζουν ιδιαιτερα οι υπηρεσιες της. Το μονο θετικο οτι αντεχει το σφυροκοπημα και ανταποδιδει με βογγητα που μεχρι καπου ειναι σεξυ. Δεν μπορω να πω οτι αξιζει σε συνολο αλλα για ενα εικοσαρικο πηρα αυτο που ειναι λογικο.


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 20
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Καθαριότητα Χώρου Καλή
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Ουδέτερη δεν ενόχλησε
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks