Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 27

    Κριτικές Χρηστών

    kotsis-pao Avatarkotsis-paoΜηνύματα: 135 Κριτικές: 28

    Ιστορίες: 0

    Ενα ωραιο τεταρτακι Αξιολόγηση: 7.00 — 16/05/2022 - 00:20
    Ενα ωραιο τεταρτακι Αξιολόγηση: 7.00 — 16/05/2022 - 00:20

    Απο προηγουμενη επισκεψη ειχα βαλει στο μυαλο μου την κοπελα. Αποφασισα να ξαναπαω λογο του οτι στο μαγαζι που πηγαινω συνηθως ελειπε η κοπελα.

    Εχουνε φιλοξενη υποδοχη και η Σαρα ηταν κεφατη στο σαλονι. 

    Περιμενα υπομονετικα στο δωματιο αφου με ειχε προειδοποιησει η υπηρεσια οτι θα εχει μικρη καθυστερηση.

    Μπηκε μεσα και σχεδον αμεσως αρχισε τα αισθησιακα φιλια στο σωμα με πολυ καλο γλυψιμο στις ρωγες και αμεσως μετα στο καυλι. Σαλιωνει καλα στην πιπα και γλυφει και τα αρχιδια. Πολυ απλα... μου την εκανε πετρα. Δεν ηξερα τι ηθελα να πρωτο κανω αλλα προτιμησα να γλειψω και εγω τα βυζια της πριν αρχισουμε το οτιδηποτε. Οι ρωγες τις ανταποκρινοται και αναστεναζει αν επιμεινεις.  

    Στηθηκε στα τεσσερα στην αρχη. Εχει λιγο φαρδυ μουνι και το λιπαντικο μας τα χαλασε λιγο, καλυτερα να μην ειχε βαλει καθολου. 

    Αλλαξαμε σταση σε ιεραποστολικο με τα ποδια ψηλα και εκει αρχισα να αισθανομαι περισσοτερο την τριβη.

    Ξεκινησε και να βογγαει και μετα απο λιγο κατεθεσα μεσα της.

    Συνολικα ηταν ενα ωραιο τεταρτακι και τα λεφτα που εδωσα λογικα για τις υπηρεσιες της.


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
    Κόστος (€) 20
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Συμπεριφορά Υπηρεσίας Πολύ ευγενική
    Στήθος Φυσικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    sapiokoilias AvatarsapiokoiliasΜηνύματα: 88 Κριτικές: 21

    Ιστορίες: 0

    Πληρωσα και μπηκα στο δωματιο γιατι Αξιολόγηση: 5.00 — 25/03/2022 - 22:12
    Πληρωσα και μπηκα στο δωματιο γιατι Αξιολόγηση: 5.00 — 25/03/2022 - 22:12
    Πληρωσα και μπηκα στο δωματιο γιατι δεν μπορουσα να γυρναω αλλο ειχα κουραστει. Με το που μπηκε δεν ειπα πολα επιασε δουλεια με στοματικο το οποιο μολις μου μισο καυλωσε εκανε κινηση να βαλει την καποτα. Περιμενε της λεω δεν ειμαι ετοιμος και ευτυχως δεν εφερε αντιρρηση και συνεχισε αλλο λιγο που ηταν αρκετο για να μου ετοιμαστει οπως πρεπει. Στηθηκε ωραια doggy και μπηκα στο μουνι της το οποιο λογο του τζελ ειχε την ελαχιστη αισθηση που θα μπορουσε να εχει. Της την ειπα και σκουπιστηκε λιγο και δοκιμασαμε ξανα. Η διαφορα αισθητη αλλα η αισθηση οχι και τοσο καλη παλι. Δεν εδωσα σημασια, ο χρονος περναγε και απλα την πηρα δυνατα για να χυσω γιατι οπως πηγαινε το πραγμα θα έφευγα αχυστος. Τα βογγητα της αρκετα καλα αλλα δεν πειστικα λογο του χαλαρου μουνιου της. Τελικα γυρισε και μου το επαιξε καλα με τσιμπουκι και εχυσα στην παραταση του χρονου οπως διαπιστωσα οταν τελειωσα. Μια εμπειρια που δεν θα την επαναλαμβανα αν επρεπε να πληρωσω, μονο αν με κερναγανε η ηταν δωρεαν
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks