Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Γιολάντα  (Magic Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    erikos AvatarerikosΜηνύματα: 391 Κριτικές: 59

    Ιστορίες: 0

    Γιολάντα τέλος Αξιολόγηση: 2.33 — 19/03/2024 - 21:30
    Γιολάντα τέλος Αξιολόγηση: 2.33 — 19/03/2024 - 21:30

    Γιολάντα ....τέλοςΤη Γιολάντα την έχω συναντήσει κάποιες φορές.Ηρθε με μούτρα ....σαν να έκανε αγγαρεία... σα βλαχούλα....και χαλασμένο πρόσωπο. Μόνο που δε τα άκουσα που δε είχα το ποτό που ήθελε.Αργή σε όλα βαριεστημένη άρχισε να με σπάζει αλλά έιπα μην εκνευριστώ. Μπανάκι και βούρκος στον αγώνα στα έπιπλα που γόγγιζε..... αλλά το σώμα με παραπανίσια κιλά και φάτσα που έχει χαλάσει....20 λεπτά πριν κτυπά το τηλέφωνο / SMS . Τελειώσαμε μου λέει .....οκ go ,go, go αλλά είσαι απαράδεκτη και εσύ ....αλλά και τα αφεντικά που επιτρέπουν τέτοιες συμπεριφορές ....κρίμα γιατί έχουν γράψει δρόμο

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    sotos-nl Avatarsotos-nlΜηνύματα: 582 Κριτικές: 60

    Ιστορίες: 0

    Σαν βλαχακι Αξιολόγηση: 7.17 — 29/12/2022 - 01:23
    Σαν βλαχακι Αξιολόγηση: 7.17 — 29/12/2022 - 01:23

    Καλησπερα!

    Την πηρα για μια ωρα στον χωρο μου αλλα πριν εμφανιστει η τελευταια κριτικη.

    Η τυπισσα φημιζεται για τις καλες υπηρεσιες αλλα καποια πραγματα δεν ηταν γνωστα και για αυτον τον λογο γραφω και κριτικη, περισσοτερο δηλαδη για την εμφανιση της που δεν με ικανοποιησε και λογο μαλλον ηλικιας πια δεν μου αρκουν απλα και μονο οι καλες υπηρεσιες. 

    Το καλο με το γραφειο οτι μου την εφερε στην ωρα που ειχαμε συμφωνησει και στην επικοινωνια ηταν ενταξει απεναντι μου. 

    Το προσωπο της λοιπον ηταν απλα μετριο με ωραια ματια δεν μπορω να πω αλλα σαν βλαχακι η κοπελα, μην την της δινουμε αξια που δεν εχει. Απο σωμα ειναι ακομα χειροτερα τα πραγματα, καταρχην απλα μια χοντροκολα, αυτη ειναι η λεξη που της ταιριαζει καλυτερα. Το υπολοιπο σωμα δεν εχει κατι που να σου προκαλει ερωτισμο. 

    Ειναι δεκτικη σε δαχτυλα και γλειψιματα αλλα δεν ειχα ορεξη με το κορμι που ειδα να κανω και πολλα. Εκεινη αντιθετως ειχε πολυ ορεξη να κανει διαφορα στο δικο μου κορμι. Εγλειψε απο πανω μεχρι κατω και εκανε πολυ καλη δουλεια στο στοματικο χωρις ομως να θελω να την κοιταω γενικα, αρκεστηκα στην αισθηση και μου την καυλωσε καλα.

    Η αισθηση του μουνιου της ηταν επισεις καλη και στα στησιματα κανει τα απαραιτητα για να δωσει ευκολη προσβαση. 

    Για να αντισταθμισω τα μειων στο κορμι της εδωσα πονο και αντεξε αλλα τα ηχητικα της οπως εγραψε και ο προηγουμενος χανουν σε συντονισμο και σε ενταση. 

    Ενας γυρος μου ηταν αρκετος με το σεξ, στον υπολοιπο χρονο μου εκανε στοματικο και εχυσα ξανα μετα απο πολυ προσπαθεια.

    Εν κατακλειδι, η γκομενα ενταξει… ειναι καλη στις υπηρεσιες και δεν πετας τα λεφτα σου αλλα θα επρεπε να χρεωνει λιγοτερα κατα την αποψη μου.

    Δεν θα την ξαναπαρω και γενικα θα την συνιστουσα για ενα μισαωρο το πολυ…


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Επεξεργασμένες και παραπλανητικές
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    kazakos AvatarkazakosΜηνύματα: 547 Κριτικές: 45

    Ιστορίες: 0

    Το σέρβις μόνο δεν αρκεί Αξιολόγηση: 6.33 — 22/12/2022 - 15:31
    Το σέρβις μόνο δεν αρκεί Αξιολόγηση: 6.33 — 22/12/2022 - 15:31

    Μάλλον γέρασα και δεν μου αρκεί πλέον το καλό σέρβις μόνο για να είμαι ικανοποιημένος ούτε μόνο η καλή εμφάνιση.
    Να πιάσουμε τα πράγματα από την αρχή. Σώμα μέχρι την μέση οκ. Αλλά ρε παιδιά αυτο που εσείς λέτε κωλάρα εγώ το λέω κωλάθρα. Το τραπέζι της κουζίνας μου πρέπει να είναι λίγο μικρότερο. Πρόσωπο μάτια υπέροχα αλλά μόνο τα μάτια δεν κάνουν ένα πρόσωπο. Το οποίο είναι μέτριο στην καλύτερη.
    Επικοινωνιακή κοπέλα δεν μπορώ να πω και πολύ καλό σέρβις όντως δίνει πόνο. Με αυτά και αυτά δηλαδή προσπαθεί να καλύψει τα μειονεκτήματα του προσώπου και του σώματος της. Αν δεν είχα διαβάσει ότι είναι τόσο καλή στο σέρβις δεν θα καθόμουνα. Οκ η περιέργεια δεν σκότωσε την γάτα στην συνάντηση που είχα.
    Με ενόχλησαν πάρα πολύ οι ενοχλητικοί και προσποιητοί ήχοι που έβγαζε την ώρα της πιπας σε σημείο να εκνευριστω και να θέλω να γελάσω ταυτόχρονα. Φεύγοντας δεν ξέρω σιγοτραγουδούσα το <ήρθε μια βλάχα απ' το χωριό>
    Όσοι θέλουν καλό σέρβις και να κάνουν έκπτωση στην εμφάνιση να πάνε.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (3)
    AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 24-12-2022 03:07:33
    Μπραβο ρε παιχτη, ο πρωτος που τα λεει σταρατα. Απο τις φωτο φαινεται οτι υστερει στο σωμα.
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Kalikatzaros Avatar Kalikatzaros 25-12-2022 19:20:28
    Το πρόσωπο καλό?
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    kazakos Avatar kazakos 25-12-2022 21:44:42
    μετριο στην καλυτερη των περιπτωσεων
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Geor78 AvatarGeor78Μηνύματα: 6 Κριτικές: 15

    Ιστορίες: 0

    Η κωλαρα του αιωνα! Αξιολόγηση: 8.50 — 29/11/2022 - 00:05
    Η κωλαρα του αιωνα! Αξιολόγηση: 8.50 — 29/11/2022 - 00:05

    H Γιολαντα είναι μια ιδιαιτερη περιπτωση για μενα. 

    Ειχαμε πει κατι ψιλογαλλικα στο νημα του μαγου και δεν ειχε ελπιδες να τη δω... 

    Ελα όμως που οσοι γνωριζω μου ελεγαν η κοπελα είναι δυναμη παρε... 

    Πηρα λοιπον, ερχεται η Γιολαντα... 

    Τι ματαρες ομορφες ηταν αυτές? Η πρωτη σκεψη... 

    Καναμε ένα πολύ ομορφο σοσιαλ, πολύ καλη, μυαλο δυνατο και με αποψη. 

    Στα των φωτογραφιων παρα πολύ αληθινες. 

    Στα του κορμιου, φυσικο στηθος δυαρι φυσικο, κωλαρα...ΚΩΛΑΡΑ ανευ συναγωνισμου. 

    Το στοματικο της σεμιναριακου επιπεδου, σε άλλο λεβελ, βαθυ, σαλιώματα, φτυσιματα, βλέμμα ο θανατος. 

    Στο σεξ τι να πω? Κουραγιο να εχεις να γαμας... 

    Συμμετεχει με την ψυχη της, δεν καταλαβαινει χριστο η κοπελα... 

    Ρεζουμε, τα δουλευει η κοπελα τα λεφτα μεχρι σεντ. 

    Αξιζει και είναι πολύ καλη στη δουλεια της και είναι και ψυχουλα. 

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 2 ώρες
    Κόστος (€) 300
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Εκσπερμάτωση Στο στήθος
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    gpd AvatargpdΜηνύματα: 2516 Κριτικές: 171

    Ιστορίες: 0

    αλλαγή πλεύσης Αξιολόγηση: 7.67 — 25/11/2022 - 09:47
    αλλαγή πλεύσης Αξιολόγηση: 7.67 — 25/11/2022 - 09:47

    Με το εν λόγω γραφείο η συνεννόηση ήταν οκ μιας και ήταν η παρθενική μας συνομιλία.
    Στην ώρα η λεγάμενη , ψηλή και πάνω στις τακουνάρες ακόμη πιο ψηλή , μαυροφορεμένη και ετούτη, μου έσκασε ένα φιλί και με σβέρκωσε οπότε και έγινε γλωσσόφιλο.
    Τα μάτια της σε μαγνητίζουν, πρόσωπο οκ κορμί ελληνικότατο με την κλασσική περιφέρεια, φυσική όχι επεξεργασμένη σαν τις νεόφερτες λατίνες, κυτταρίτιδα γιοκ. Βυζάκια στην θέση ους
    Ζήτησε να πιει νεράκι και πέρασε για φρεσκάρισμα , επιστροφή με ολόσωμο μαύρο κορμάκι και εκεί που πάει να μιλήσει την αρχίζω στα φιλιά , το ένα χέρι κατευθύνθηκε να ξεκουμπώσει το κορμάκι εκεί κάτω στο μουνί της και το άλλο στην κωλάρα της με ολίγον δύναμη προσγειώθηκε. Με πέταξε επί κανα-πέος , με έγδυσε μα μανία και τον πήρε στο στόμα της, γλύφει καλά και βαθιά, αλλά και το φτύνει , έπαιξε με τα δίδυμα αλλά και τα ρούφηξε. Έτοιμος ήμουν για εκτόξευση αλλά ήθελα να την περάσω ένα γλύψιμο και να την πηδήξω. Δάκτυλα μέχρι δυο μπρος και ένα πίσω έβαλα, υγρά πολλά. Σταμάτησα και πήγα στο δωμάτιο για να φέρω κανένα εργαλείο, ξαφνιάστηκε εκείνη και ρώτησε απορημένη το πάω και γιατί, μήπως και έκανε κάτι μάλλον και με δυσαρέστησε , την έγραψα στα παπάρια μου και επέστρεψα φορτωμένος με τα εργαλεία.Την έπιασαν τα γέλια, της λέω μην γελάς γιατί θα τα φας και τούτα.
    Διάλεξε ένα γυάλινο , το σάλιωσε και το έβαλε στον κώλο της, εγώ δακτύλιαζα μπρος και έγλυφα , ώρα της λέω να πηδηχτούμε γιατί ο χρόνος περνάει και δεν γυρνάει.
    Καπότα και την στήθηκε στα 4 , όχι την λέω πήγαινε στα όρθια και από τον κώλο, έσκυψε και τον πήρε μέσα αδιαμαρτύρητα με προσθήκη σάλιου στην σούφρα της.
    Εκεί πιασμένος από τις φυσικές της χειρολαβές και θαυμάζοντας το τατουάζ της έσπρωχνα , μπάτσες μπόλικες , πόνεσε το χέρι μου, μαλλιοτράβηγμα γούσταρε , τσούκου-τσούκου την πήγα γαμιώντας μέχρι τον τοίχο και έβαλε έχτρα κόντρα. Της ζήτησα να τελειώσω στο στοματάκι της , τα κράτησε , τα γεύτηκε και χωρίς βιασύνες πήγε στο μπάνιο και πέταξε τα παιδιά στο σιφόνι.
    Μούσκεμα και οι δυο, α βάλαμε πετρέλαιο τελικά στην πολυκατοικία και το είχα ανάψει και αυτό, οπότε περάσαμε για ντουζάκι μαζί αλλά δεν καθίσαμε ήσυχοι. Πολλά φιλιά , δάκτυλο εγώ , εκείνη μου το έπαιζε αλλά και τον πήρε στο στόμα. Πίπωνε με αργό ρυθμό τώρα, με βασάνιζε , έπιασα το κεφάλι της και την πίεσα, 'δεν και μη ' δεν ακούστηκαν .
    Βγήκαμε από το μπάνιο μην και σκοτωθούμε , ψιλοσκουπίστηκε , πήγε σαλόνι και έφερε δονητές και καπότα, , μουνί έκανε το σπίτι με τα νερά και θα την τιμωρήσω της φώναξα. Γέλαγε δυνατά και είπε ότι θα τα καθαρίσει με την πετσέτα πεσμένη στα τέσσερα.
    Καβάλησε το πλυντήριο άνοιξε τα πόδια της και έβαλε τον έναν στο μουνί της και τον άλλον στο κώλο της. καλά που τους έχω πάντα φορτισμένους. με usb είναι όχι μπαταρίες.
    καυλωμένος έβαλα καπότα , σηκώθηκα στις μύτες των ποδιών, έβγαλα τον δονητή από την κωλάρα της και εισχώρησα, μαλακιζόταν με το ένα χέρι και με το άλλο δονιζόταν. Εγώ τσίμπαγα τις θηλές και κάρφωνα με μανία. της λέω κατέβα γιατί πιάστηκαν οι γάμπες μου και πάρε θέση,Με κόντρα τον νιπτήρα μπήκα στην κωλάρα της και άντε δώστου σπρώξιμο άντε και σκαμπίλα στην κωλάρα της με εκείνη να με παροτρύνει.
    Τελείωσα πάνω στο τατουάζ της και περάσαμε πάλι για μπάνιο.
    Είπαμε δυο κουβέντες , μιας και το πήγαμε σερί εξαρχής, έλαβε το δώρο της και με καληνύχτισε γλωσσοφιλιάζοντας με.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 180
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Αρκετά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Elganador AvatarElganadorΜηνύματα: 564 Κριτικές: 147

    Ιστορίες: 0

    Γαμήσι πέντε αστέρων Αξιολόγηση: 9.00 — 10/11/2022 - 18:26
    Γαμήσι πέντε αστέρων Αξιολόγηση: 9.00 — 10/11/2022 - 18:26

    Η πρώτη φορά που πήρε την Γιολάντα  μόνη της. Την ημέρα που έριχνε καρεκλοπόδαρα μια βδομάδα πριν. Το ραντεβού μας το κάναμε στο πριαμο  Παγκράτι. Για το σώμα και την εμφάνιση της δεν έχω να πω κάτι άλλο όλα τα 'χουνε πει. 
    Το ραντεβού μας ήτανε 1 ώρας Την γάμησα δύο φορές πρωκτικό δεν κάναμε Η πίπα της ήταν αργεί και βασανιστική έτσι όπως μαρέσει. 
    Την πήρα σε διάφορες στάσεις ιεραποστολικό και doggy. Και τις δύο φορές έχυσα πάνω στην κωλοτρυπίδα της. Είναι από τις γκόμενες που θέλω να συναντήσω και δεύτερη φορά. Είναι πολύ ομιλητική πολύ καθαρή και πολύ μορφωμένοι και η συζήτηση μαζί της μάρεσε πολύ.Μαζί της μπορείς να πεις και κάτι άλλο εκτός από μουνιά και πούτσες. 
    Τι προτείνω οπωσδήποτε σε όποιον θέλει να Ζήσει το σεξ όπως Υποτίθεται ότι είναι. Αφήνοντας σας σαν να έχετε τρέξει μαραθώνιο.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Αρκετά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    lagonisian AvatarlagonisianΜηνύματα: 540 Κριτικές: 39

    Ιστορίες: 0

    Yolάροντας με τη Γιολάντα... Αξιολόγηση: 7.50 — 19/07/2022 - 12:28
    Yolάροντας με τη Γιολάντα... Αξιολόγηση: 7.50 — 19/07/2022 - 12:28

    Yolo λένε οι φιλόσοφοι και οι guru του life coaching... Όπου yolo σημαίνει you only live once(ζεις μονάχα μια φορά) οπότε με βάση αυτό το ρητό, πρέπει η ζωή σου να είναι γεμάτη εμπειρίες και έντονες συγκινήσεις που θα θυμάσαι όταν πια θα είσαι ένα βήμα πριν εγκαταλείψεις τον τούτο μάταιο κόσμο. Έτσι και εγώ θέλησα να γεμίσω το απόγευμα της Δευτέρας με έντονες εμπειρίες και συγκινήσεις που θα έχω να θυμάμαι. Και είπα να yolάρω με το μεσογειακό κορίτσι του "μάγου" τη Γιολάντα. Το να κλείσεις ραντεβού μαζί της ήταν που ήταν δύσκολο, έγινε και μια άνευ προηγουμένου παρανόηση και ασυνεννοησία με το γραφείο, που λίγο έλειψε να τα τινάξει όλα στον αέρα και τα μυαλά και τη διάθεσή μου επίσης...αλλά όπως λέει και ο φίλος μου ο geroskouras, kavla always prevails(η καύλα πάντα υπερισχύει)...Έτσι έβαλα παράμερα την οργή μου, την ανακατωσούρα και την αναστάτωση που προκλήθηκε επειδή κάποιοι δεν κάνουν καλά τη δουλειά τους, και τελικά το ραντεβού πραγματοποιήθηκε με όρους που δεν ήταν της επιλογής μου αλλά πάμε παρακάτω... Η Γιολάντα ήρθε στην νέα ώρα της και λίγο νωρίτερα και μπράβο στον οδηγό που πρέπει να έχει μαθητέψει δίπλα στον Χάμιλτον γιατί αλλιώς δεν εξηγείται αυτό που έκανε... Συμπαθητική παρουσία, με ένα κολλητό μαύρο φόρεμα που τόνιζε τις τρομερές καμπύλες της, πρόσωπο κλασσικό ελληνικό όμορφο, ωραία εκφραστικά μάτια πράσινα(κρατάω μια επιφύλαξη για το χρώμα) μακριά μαλλιά μαύρα, στήθος μικρό και ωραίο. Συζητησούλα άνετη, αισθησιακή με μίξη κάποιων φιλιών και αγγιγμάτων για να σπάσει ο πάγος.... Παρατήρησα ότι και εκείνη είχε "ξεχάσει" να βάλει στριγκάκι, όπως και η Σόφη...φαίνεται είναι κάποια μόδα...

    Γρήγορο ντουζάκι και για τους δύο και ξεκίνησαν οι περιπτύξεις. Αυτό που σε σοκάρει πραγματικά στη Γιολάντα, εκτός από την πολύ ζεστή και αισθησιακή συμπεριφορά της είναι ο απίστευτος κώλος της. Ο ορισμός του μεσογειακού....Για όργωμα πραγματικά. Και το απίστευτο είναι ότι είναι σφιχτός, χωρίς ίχνος κυταρρίτιδας. Προς θετική μου έκπληξη διέγνωσα ότι ήταν σε φάση ηρεμίας και ρομαντισμού και επέλεξα να την ακολουθήσω. Παίδες η Γιολ κατέχει και το gfe...Τρομερά φιλιά, αισθησιακά χάδια, αναπνοές, ανατριχίλα παντού. Περιποιήθηκα το κορμί της, με έμφαση στο τρομερό αιδοίο της, το οποίο σύντομα κατέβασε ολόκληρο Νιαγάρα, τρομερή αντίδραση και καύλα , χωρίς υπερβολές. Το ζούσε έντονα όπως κ εγώ. Ανέλαβε στη συνέχεια με μαεστρία να ανταποδώσει και κόντεψα να φύγω από το ταβάνι από την καύλα. Το στοματικό της άλλο επίπεδο. Ματιές βαθιές και πονηρές, γλώσσα ροδάνι πάνω στον κορμό του ορθωμένου πέοους μου, ενώ δε δίστασε να φύγει και για άλλες πολιτείες απρόσκοπτα και χωρίς αναστολές, ρίχνοντας και κάθε αναστολή δική μου... Αν δε τη σταματούσα ακόμα θα έγλειφε...

    Πέρασμα στο κυρίως πιάτο, με πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση ιεραποστολικά. Βαθιά και έντονη διείσδυση, ερωτικά φιλιά και αναπνοές, ωραία λόγια, το ύφος της απόλαυση. Η αίσθηση καλή, αλλά με τόσα υγρά που είχε κατεβάσει ήταν όλα εύκολα...Τι σου κάνουν οι νεανικές καύλες...Επόμενη στάση reverse cowgirl με θέα τον απίστευτο κώλο της, έπεσαν και σφαλιάρες που τις ήθελε ...Γύρισμα σε κανονικό cowgirl όπου πήρε κυριολεκτικά φωτιά με δυνατά κοπανήματα πάνω στο πέος μου, βαθιά καθίσματα, τριψίματα, βογγητά δυνατά και ήταν κυριολεκτικά μια πανδαισία... Τελευταία στάση μια από τις αγαπημένες μου, πλαγιαστό ιεραποστολικό, με το ένα πόδι της περασμένο κάτω από τα μπαλάκια μου και το άλλο στον αέρα, και να έχω θέα και στην κωλάρα της αλλά και στο πατουσάκι της ό όμορφο και τα δαχτυλάκια της που δεν τα άφησα παραπονεμένα. Δεν άντεχα άλλο μετά από τέτοια εμπειρία και το τέλος ήρθε μετά από ολιγόλεπτη, θεσπέσια ξανά στοματική περιποίηση εκ μέρους της όπου με νάζι και πάλι τρομερό αισθησιασμό δεν άφησε να πάει τίποτα χαμένο...

    Πράγματι η Γιολ, μου έδωσε μια εκπληκτική εμπειρία από το Α ως το Ω ... Τρομερό κορίτσι, επικοινωνιακό, με τρομερές καμπύλες και υπηρεσίες...Για μένα που μου αρέσει κ αυτός ο σωματότυπος είναι το ιδανικό...προσφέρει το 100% του εαυτού της και δε σε αφήνει παραπονεμένο...

    Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα....

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1.5 ώρα
    Κόστος (€) 225
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Πολλά
    Αξιοπιστία γραφείου Μέτρια (είχε καθυστέρηση το ραντεβού)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    Υπηρεσίες Τελείωμα στο στόμα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    ydroxoos7 Avatarydroxoos7Μηνύματα: 786 Κριτικές: 51

    Ιστορίες: 0

    3 στρεμματα κωλος Αξιολόγηση: 8.33 — 02/07/2022 - 00:00
    3 στρεμματα κωλος Αξιολόγηση: 8.33 — 02/07/2022 - 00:00

    Η γιολαντα ειναι μια ψηλη κοπελα που παρουσιαζεται σαν ελληνιδα και φυσικα πρεπει να ειναι, ετσι για να για να ληξουν ορισμενεσ συζητησεις παραγωγη ορισμενων κοριτσιων. 

    Ειναι ψηλη και οι φωτογραφιες της παροτι κρυμμενο το προσωπο ειναι σχετικα ακριβη, χωρια που μας εχει μοστραρει και στο νημα selfie του κωλου της. 

    Δεν εχω να πω παρα πολλα για αυτη την κοπελα και να δωσω περισσοτερες πληροφοριες η να μεταλαμπαδευσω περισσοτερες γνωσεις απο οσο ηδη εχουν γραφτει. 

    Εχει πολυ ωραιο προσωπο εχει πρασινα ματια ειναι μελαχρινη και ειναι βεβαια αχλαδοκωλα... Αλλα οταν την ειδα στα τεσσερα ηθελα να της τον καρφωσω… 

    Ερωτικη εντυπωσιακη γυναικα και μαστορισσα στην πιπα ισως απο τις καλυτερες που μου εχουν κανει γυναικες του επαγγελματος. 

    Περασα τελεια μαζι της και θα σκεφτομουνα σε διδυμο που μου προτεινε με τη σοφια βεβαια δεν ξερω αν μπορω να καλυψω το κοστος, θα ηθελα καποια στιγμη να κανω μια υπερβαση κυριωσ οικονομικη.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5509 Κριτικές: 310

    Ιστορίες: 0

    Εμενα παντως με βαθμολογησε με 10 Αξιολόγηση: 9.00 — 12/06/2022 - 19:46
    Εμενα παντως με βαθμολογησε με 10 Αξιολόγηση: 9.00 — 12/06/2022 - 19:46

    ΓΙΟΛΑΝΤΑ ΛΟΙΠΟΝ

    Εμφανιση προσωπαρα και ματαρες, Σωμα βυζι πολυ ωραιο και μεση καλη με αχλαδωτη ελληνικη περιφερεια, εγω γενικα παω με κοπελες με αυτο τον σωματοτυπο και μου αρεσουν, οποτε δεν ειχα θεμα

    Διαθεση στα ουρανια, φιλαει πολυ ωραια στο γουστο μου και παμε στο challenge στην πιπα

    ΝΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕ!!! ΝΑΙ ΝΑΙ!!!

    ΕΠΙΚΗ βαθυ λαρυγκωτη, οχι πως χρειαζετε και πολυ να πιασει πατο μιας και που δεν ειμαι και ο Τζον Χολμς, περασμα απο τα αρχιδια, μιλαμε πιπα οχι μαλακιες. 40 λεπτη πιπα αβασανιστα σε ενα σημειο ειχε καβλωσει τοσο που φορεσε καποτουλα και με καβαλησε με μανια, δεν εχω δει γυναικα τοσο πολυ καυλωμενη, αφου τα αρχιδια μου γεμισαν με πλημμυρα απο τα υγρα της. Βγαλσιμο καποτα και παλι πιπα, εβαλα βεβαια λιγο το χερακι μου γιατι την λυπηθηκα τοση ωρα στην πιπα οπου εχυσα, αλλα με μαλωσε που το εκανα γιατι μπορουσε λεει κι αλλο. Ναι εσυ μπορουσες, αλλα μας τελειωνε ο χρονος

    Πληρωθηκε στο τελος του ραντεβου με φιλησε με αγκαλιασε και με απειλησε οτι την επομενη φορα θα ερθει με την Σοφια να με ξεκανουν.

    Απο τα ποιο καλα ραντεβου που ειχα, βεβαια εγω ειμαι του μισαωρου αλλα η Γιολαντα ηταν απο τις εξαιρεσεις που κανω.

    Συμπερασματικα: Θελετε να καλογαμησετε; αν δεν σας ενοχλει ο ελληνικος σωματοτυπος της οχι απλα θα φυγετε ευχαριστημενοι αλλα υπερευτιχισμενοι. Για να την τρολαρω τις λεω εμενα τι μου βαζεις και μου λεει εσενα μωρο μου σου βαζω 10

    VFM 10

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Αρκετά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    rologas AvatarrologasΜηνύματα: 82 Κριτικές: 18

    Ιστορίες: 0

    H πουτανα μου Αξιολόγηση: 7.17 — 10/06/2022 - 22:20
    H πουτανα μου Αξιολόγηση: 7.17 — 10/06/2022 - 22:20

    Ωραιο προσωπο, μικρο αλλα σφιχτο βυζι οπως και σωμα, κωλος μεγαλος και καλος.

    Δεν διαβασα κριτικη απλα πηγα με το ενστικτο μου και μου βγηκε καλη. 

    Εμπειρη και φουλ στις πρωτοβουλιες με αρχικα γλωσσοφιλα λες και της ειχα λειψει.

    Φορουσε μαυρα εσωρουχα που της πηγαιναν αφανταστα και πριν ξεκινησουμε καν αρχισε να μου σηκωνεται.

    Για να της δειξω ποσο μου αρεσε της εκανα ενα γλειφομουνι με παθος εκει που δεν το περιμενε... Την εβαλα στο κρεβατι, της ανοιξα τα ποδια και αρχισα το γλειψιμο σαν να ηταν ενα μεγαλο γλειφιτζουρι που προσπαθουσα να λιωσω. Καυλωσε και με κοιταζε στα ματια. Καποια στιγμη σχεδον νευριασμενη σηκωθηκε και αρχισε εκεινη ενα στοματικο που τα περιλαμβανε ολα. Τον επαιρνε ολον μεσα, εγλυφε τα παπαρια, εφτυνε το καυλι, ρουφαγε… ολα τελεια. 

    Δεν ειχαμε χρονο για συζητηση, απλα και μονο σεξ καναμε απο την αρχη μεχρι το τελος. 

    Απο στασεις δεν θυμαμαι ποσες καναμε αλλα το πισωκολλητο ηταν το καλυτερο και εκει εφαγε καλο σφυροκοπημα και χαστουκια στα κωλομαγουλα.

    Ημουν ο κυριος της απο πισω και εκεινη πουτανα μου.

    Περασα καλα μαζι της, καθαρα pse εμπειρια την οποια θα γουσταρα να επαναλαβω καποια στιγμη.

    Οσοι ειστε λατρεις του ειδους να την δοκιμασετε.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    mparmperis27 Avatarmparmperis27Μηνύματα: 121 Κριτικές: 35

    Ιστορίες: 0

    Εχει παρει αρκετα κιλα και οι Αξιολόγηση: 5.00 — 15/03/2022 - 21:14
    Εχει παρει αρκετα κιλα και οι Αξιολόγηση: 5.00 — 15/03/2022 - 21:14
    Εχει παρει αρκετα κιλα και οι διαφορες απο τις φωτογραφιες ειναι σημαντικες. Κανει το τσιμπουκι απροσεκτα και αρκετες φορες ακουμπησε τα δοντια στο καυλι μου ξημερώνοντας με αρκετα. Το μουνι της το νιωθεις και ειναι υγρο αλλα τα βογγητα της πολυ ψευτικα τοσο που σε καποια στιγμη σταματησα αλλα εκεινη συνεχιζε να αναστεναζει. Στα στησιματα θελει μονο πισωκολλητο και ιεραποστολικο γιατι τα υπολοιπα την δυσκολεύουν. Στον δευτερο γυρο παρεμεινε ξενερωτη και με το ζορι καταφερα να χυσω. Την χαιρετησα και εκλαψα τα λεφτα μου.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Katsikogamis AvatarKatsikogamisΜηνύματα: 530 Κριτικές: 20

    Ιστορίες: 0

    Γιολάντα η Αφρατοκώλα Η συνεννόηση εύκολη με Αξιολόγηση: 7.20 — 01/02/2022 - 17:16
    Γιολάντα η Αφρατοκώλα Η συνεννόηση εύκολη με Αξιολόγηση: 7.20 — 01/02/2022 - 17:16
    Γιολάντα η Αφρατοκώλα Η συνεννόηση εύκολη με το γραφείο και η κοπέλα έφθασε στην ώρα της. Σώμα με πιασίματα είναι Ελληνίδα μελαχρινή με σοκολατί δέρμα κωλάρα πολύ τουρλωτή με αρκετή κυτταρίτιδα και μικρο στήθος,όμορφο πρόσωπο, μάτια, και μακριά ίσια μαύρα μαλλιά. Κατευθείαν έπεσε στα γόνατα και έπιασε δουλειά, πίπα γλυψαρχίδι κωλογλυφάδα και αρκετά γλωσσόφιλα Η πρώτη κατάθεση ήρθε άμεσα με το στοματικό Ντουζάκι και 2ος γύρος ξεκίνημα με καλή βαθιά πίπα και ωραίο στήσιμο στα 4α,μετά cowgirl,ιεραποστολικό και μετά επέλεξα να πάρω την κωλάρα της τον σφυροκόπησα δυνατά μέχρι που μου ζήτησε διάλειμμα,λίγο πίπα και ξανά άναλ όπου κατέθεσα Ελπίζω να βοήθησα
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money