Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Amanda  (Studio De Paris)

Κριτικές Χρηστών

jimuscocus AvatarjimuscocusΜηνύματα: 1465 Κριτικές: 32

Ιστορίες: 0

μπαμπάτσικη Αξιολόγηση: 8.17 — 05/10/2023 - 00:30
μπαμπάτσικη Αξιολόγηση: 8.17 — 05/10/2023 - 00:30

Πέρασμα με την αμάντα μιας και με είχε πιάσει μια επιθυμία να πασπατεύσω μια πληθωρική γυναίκα. Η αμάντα είναι μια μιλφ κοντά στα δεύτερα άντα με βυζάρες και το τεράστειο κώλο που βλέπετε στις φωτός αλλά αδιάφορο πρόσωπο. Μπορεί στην εμφάνιση να μην αρέσει σε κάποιους αλλά στις υπηρεσίες είναι αστέρι καθώς είναι ευδιάθετη και με όρεξη για πλάκα. Για παράδειγμα, επειδή ήμουν άπειρα καβλωμένος να τη πηδήξω στα 4 με θέα τη κολάρα της, δεν ήθελα καν να μου πάρει τσιμπούκι αλλά εκείνη επέμενε λέγοντας μου οτι η πούτσα μου είναι το φαγητό της και να μην της το πάρω! αρκετά χαβαλετζού λοιπόν και με ωραία συμμετοχή και στησίματα. Σίγουρα θα ξαναπάρω και προτείνεται στους λάτρεις των πληθωρικών μίλφ.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
geo77 Avatargeo77Μηνύματα: 496 Κριτικές: 14

Ιστορίες: 0

Παλιά καραβάνα Αξιολόγηση: 8.50 — 24/09/2023 - 10:23
Παλιά καραβάνα Αξιολόγηση: 8.50 — 24/09/2023 - 10:23

Ένα απόγευμα που δεν είχα τι άλλο να κάνω αποφάσισα να περάσω μια βόλτα από την Αμάντα. Παλιά καραβάνα η Αμάντα με πολλά χρόνια προϋπηρεσίας και τεράστια εμπειρία. Ότι πρέπει για κάποιον που γουστάρει τις μιλφς. 

Πολύ ομιλητική μέσα στο δωμάτιο και με όρεξη για πλάκα. Φυσικά και όρεξη για ατελείωτο γαμήσι. Αφού όμως πρώτα στον κάνει κάγκελο με τις βυζάρες της. Δεν θέτει καθόλου περιορισμούς, σπάνιο θα έλεγα για απλό πρόγραμμα.

Τα χρόνια έχουν γράψει πάνω της και φαίνεται στο σώμα της αλλά όχι στην διάθεση της. Απόλυτα ευχαριστημένος από τις υπηρεσίες της και ίσως ξαναπεράσω πάλι μια βόλτα στο μέλλον.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Ηλικία πελάτη 18-29
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Πολύ ευγενική
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks