Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5510 Κριτικές: 310

    Ιστορίες: 0

    Φτου σου κοπελαρα μου Η Εφη ειναι Αξιολόγηση: 8.00 — 06/01/2022 - 18:30
    Φτου σου κοπελαρα μου Η Εφη ειναι Αξιολόγηση: 8.00 — 06/01/2022 - 18:30
    Φτου σου κοπελαρα μου Η Εφη ειναι μια κοντουλα γκομενα που το εχει Εμφανησιακα είναι περιπου σε αυτα που λεει υψος και κιλα ισως 2-3 κιλα παραπανω εχει πολυ μακρυα μαυρα μαλια και στρογγυλο προσωπο με ομορφα βαμμενα μονο τα ματια της στηθος αρχαιοελληνικου αγαλματος με ρογα που βγαζςει ματια περιφερεια η κλασσικη ελληνικη με τα ολα τα παρελκωμενα που εχει αυτο το ειδος του κορμιου Εχει κανει μπαλετο και ειναι αρκετα ευλιγιστη ΔΕΝ φιλαει απο σεβασμο οπως λεει στο πελατη ( ; ) γιατι λεει δεν τια αρεσει να φιλαει καποιον οταν μια ωρα πριν εκανε πιπες σε καποιον αλλον ΔΕΝ θελει γλυφομουνι δεχετε δαχτυλα αδιαμαρτυρητα Ξεκινησαμε με μασαζ οπου ειχε τα λαδια της και με πασαλειψε και μου εκανε αξιολογο μασαζ απο την κορυφη εως τους αστραγαλλους μετα συνεχισε το μασαζ και μπροστα μηρους τετρακεφαλους ελια ΚΑΙ αρχιδια οπου μου εκανε το τελειο milking με το στομα της και τα χερια της (προς αποφυγη παρεξηφ=γησεων χωεις μασαζ προστατη) επαιζε με τη βαλανο και το κεφαλι οπου του προκαλεσε τρομερη αιματωση και εχυσα λιτρα σπερματος Τρομερη εμπειρια Ντουζακι και λιγο ακομα μασαζακι οπου σφυριξαμε την ληξη
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    ovelix AvatarovelixΜηνύματα: 1892 Κριτικές: 21

    Ιστορίες: 0

    Καλό το Εφάκι Πήρα σήμερα το δώρο Αξιολόγηση: 7.80 — 05/01/2022 - 22:31
    Καλό το Εφάκι Πήρα σήμερα το δώρο Αξιολόγηση: 7.80 — 05/01/2022 - 22:31
    Καλό το Εφάκι Πήρα σήμερα το δώρο μου, και μετά από λίγο ψάξιμο αποφάσισα να πάρω ελληνίδα Η Έφη είναι μια κοπέλα του 1.60 με πολύ μακρύ μαύρο μαλλί Πρόσωπο φυσικό, μου ήρθε άβαφη και από όσο λέει δεν τις αρέσει το βάψιμο το κορμί της είναι φυσικό μεσογειακό, με 2-3 κιλάκια παραπάνω αλλά με εκπληκτικό στήθος και ρόγα που κρεμάς ζακέτα Είναι οξυδερκής και πολύ επικοινωνιακή σαν άνθρωπος, είναι μορφωμένη και μυαλωμένη από τις 2 κουβεντούλες που είπαμε Στα του σεξ, δεν φιλάει και δεν της αρέσει το γλυφομούνι, δεχεται δάκτυλα όμως Πίπα πολύ καλή και ενεργεία αρκετή στο σεξ, δεν λέει όχι σε τίποτα και είναι υπάκουη Έχει εύκαμπτο κορμί και είναι ευλύγιστη με μεγάλα ανοίγματα. Πεντακάθαρη και μοσχομυριστή παντού Λόγο κούρασης παίξαμε ένα γύρο. Δηλώνει Ελληνίδα και τα ελληνικά της είναι τέλεια, καλύτερα κι από τα δικά μου αλλά νομίζω είναι δεύτερης γενιάς αλβανή, το οποίο δεν έχει καμμια μα καμια σημασία Ευχαριστώ το φόρουμ και το γραφείο για το δώρο Να είσαστε καλά όλοι
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks