Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Diva  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

rambo7 Avatarrambo7Μηνύματα: 174 Κριτικές: 6

Ιστορίες: 0

μια γυναικά βγαλμένη από την τεχνητή νοημοσύνη. Αξιολόγηση: 7.67 — 01/05/2024 - 12:06
μια γυναικά βγαλμένη από την τεχνητή νοημοσύνη. Αξιολόγηση: 7.67 — 01/05/2024 - 12:06

Η ντίβα για μένα είναι μια γυναικά με πολύ Photoshop Και λες και είναι μοντέλο από τεχνητή νοημοσύνη. Συν στα κιλά πολύ ψηλή και άχαρη και φυσικά δεν με εντυωπσίασε όπως το περίμενα. Πιστεύω ότι ήταν μια συνάντηση την οποία δεν θα την θυμάμαι για καιρό. Αφού έκανα ντους στον χώρο που έμενε μετά μου έκανε μασάζ καθώς με σκούπισε και χαλάρωσα λιγάκι ενω΄ στην συνέχεια κατάφερα Να την γλείψω λίγο αλλα χωρίς όμως την ανταπόκριση που περίμενα. Μετά μου πήρε μια πίπα και της ζήτησα να την γαμίσω στο στόμα που το δέχτηκε. Έτσι η φάση μετά ολοκληρώθηκε σε μια συνεδρία αδια΄φορη για μένα που δύσκολα θα επαναλάβω στο μέλλον. 

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 150
Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
Ηλικία πελάτη 18-29
Φωτογραφίες Επεξεργασμένες και παραπλανητικές
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Με προφυλακτικό
Φιλί Όχι
Στήθος Καλό σιλικονάτο
Τατουάζ Μικρά διακριτικά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Giorgoskon AvatarGiorgoskonΜηνύματα: 189 Κριτικές: 6

Ιστορίες: 0

Photos βγαλμένες από ΑΙ Αξιολόγηση: 4.17 — 29/04/2024 - 14:17
Photos βγαλμένες από ΑΙ Αξιολόγηση: 4.17 — 29/04/2024 - 14:17

Παλιότερη συνάντηση με την κοπέλα. Μετά από διθυραμβικές κριτικές που είχα διαβάσει εδώ και στους δίπλα για την κοπέλα που την χαρακτήριζαν επιτομή του pse έκλεισα ραντεβού για να την δω. Έκανα για τελευταία φορά το λάθος να τσιγκουνευτώ το +20-25 του ξενοδοχείου οπότε ζήτησα ινκολ. Πήγα στο γνωστό ξενοδοχείο στην Συγγρού και αφού έδωσα τα στοιχεία μου ανέβηκα στο δωμάτιο. Είχα ζητήσει να με περιμένει με τακούνια (αστείος τελικά) όμως μάγκες η κοπέλα είναι έτσι κ αλλιώς γύρω στο 185, οπότε με τα τακούνια που έσκαγε ένα κεφάλι στο ταπεινό 180 μου.

 

Οι φωτογραφίες δεν έχουν καμία μα καμία σχέση. Είναι σίγουρα +10 στα κιλά ενώ το πρόσωπο είναι εξαιρετικά οβαλ αν όχι ολοστρόγγυλο. Ξενέρωσα άγρια και κανονικά θα έφευγα, ωστόσο έμεινα λόγω της ψυχολογικής πίεσης πως είχα δώσει τα στοιχεία μου κάτω (μέγα λάθος επαναλαμβάνω το incall εν τελει)

 

Από εκεί και πέρα με έστειλε για ντουζ και επέστρεψα. Όπως τα έχουν πει οι υπόλοιποι, με ψέκασε, κατόπιν σκούπιζε συνέχεια τα σάλια στην πίπα. Την Πήρα λίγη ώρα στα 4 και μετά λόγω της ξενέρας που είχα φάει ήθελα απλά να χύσω, οπότε την έβαλα ανάσκελα στο κρεββάτι με το κεφάλι να κρέμεται κάτω ανάποδα. Της πηδούσα άγρια το στόμα για ώρα και μετά την έβαλα να μου γλύφει τα @@ και έχυσα έτσι. 

 

Ένα χάλια ραντεβού, ωστόσο πλεον γνωρίζω πως το γραφείο έχει ένα εξαρειτικό γραφίστα

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 30 λεπτά
Κόστος (€) 120
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Ηλικία πελάτη 30-39
Φωτογραφίες Πολύ επεξεργασμένες και ανακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο στήθος
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
FIDEL Sk AvatarFIDEL SkΜηνύματα: 88 Κριτικές: 12

Ιστορίες: 0

Δίμετρο άλογο! Αξιολόγηση: 8.17 — 16/04/2024 - 07:57
Δίμετρο άλογο! Αξιολόγηση: 8.17 — 16/04/2024 - 07:57

Έχω μερικές χρωστούμενες κριτικές και αυτη ειναι μια απο αυτές.Συνάντησα την Ντίβα όταν ειχε ερθει την πρώτη φορά κανα χρόνο πισω.Με είχαν ιντρογκάρει 2 πράγματα πρωτον οτι μου ρίχνει αρκετά στο ύψος και 2ρον ότι ακούγεται απο αλλους πως γαμιέται ασύστολα.Κλείνω λοιπόν το κορίτσι και έρχεται στο hotel χτυπάει την πόρτα και μπαινει μέσα ένα καθαρόαιμο μελαχρινό άλογο. Κουμπωμένη και λιγο μιλητη στην αρχή. Άρχισε να ξεντύνεται και ξέντυσε και εμένα. Μετά μου είπε να πάμε παρέα να πλυνουμε χεράκια. Οκ.Γυρνάμε στο κρεβάτι και με αρχιζει απο μόνη της στο άγριο χαμούρεμα. Πολύ φιλι και με το χερι της να παιζει τις μπάλες μου σαν antistress balls.Βουτάω κατευθείαν στα βυζία της και αρχίζω να τα ρουφάω, έχοντας διαβάσει ότι γουστάρει τα άγρια άρχισα να ανεβάζω στροφές.Η κοπέλα τρελάθηκε με σταματησε ξάπλωσα και άρχισε ένα mouthfuck με αρκετούς πνιγμούς μου φορεσαι σκουφάκι και άρχισε να με καβαλάει με μανια. Αλλάξαμε στάση και την έχω ξαπλώσει στα πλάγιαοπου φάνηκε να της αρέσει ο υποτακτικός ρόλος εκει άρχισα τα οργανα εγώ και την κάρφωνα με μανια. Έδειχνε ότι ειχε σπασμους οτι έχυσε δεν ξέρω. Αν έκανε θέατρο μπράβο της εγω λεω αυτο που ειδα δεν λέω αν ένιωσε και πω.Αφού ολοκληρωσα πλύθηκα και επέστεψα μου άνοιξε κουβέντα που δεν κατάλαβα πως ή πότε τελείωσε γιατι σε λιγο άρχισε να το γλείφει πάλι. Αυτή την φορά ήθελε να με τελειώσει με το στομα της και μπούκωνε έφυνε έγλειφε για μένα ήταν φοβερό να βλέπω μια τέτοια γυναικάρα να με πιπώνει.Δεν κατάφερα να απολαυσω πολύ γιατι ήθελα να την ξανα σκίσω. Ανάσκελα αυτη την φορά ζηταγε όλο και πιο δυνατό κάρφωμα. Έπεσαν φτυσίματα μπινελικια σε δυο γλωσσες χαμος.Γενικά σε σχέση με τις φωτο ναι έχει διαφορά. Ίσως ηταν αρκετα επεξεργασμένες.Τελικά ήταν φιλική και άρρωστη για πούτσα. Αντέχει σφυροκόπημα σε σημείο που δεν ξέρω εαν άντεχα εγώ να δίνω τόσο.Ναι δεν είναι για χαλαρες καταστάσεις.Ειναι για αποσυμπίεση μονο.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 150
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Φιλί Ναι με γλώσσα
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (1)
erikos Avatar erikos 16-04-2024 16:20:39

μουναρα μου εσυ σε κανω κεφι καυλα μου miss you

ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
erikos AvatarerikosΜηνύματα: 391 Κριτικές: 59

Ιστορίες: 0

Σκέτη καυλα Αξιολόγηση: 8.83 — 12/04/2024 - 20:21
Σκέτη καυλα Αξιολόγηση: 8.83 — 12/04/2024 - 20:21

Αυτή η γυναίκα με καυλώνει και γι' αυτό την διάλεξα.. για την εμφάνιση και την συμμετοχή τα έχω ξαναπείΑνοίγει η πόρτα και νάσου μία κούκλα, με αναγνώρισε και μου είπε καιρό έχω να σε δω μετά από ενάμιση χρόνο θυμόταν που είχε γίνει το ραντεβού μας απίστευτη.. χαιρετηθήκαμε φιληθήκαμε πανύψηλη ,κοπέλα με τακούνι  και ένδυση αεροσυνοδού που από τα ανοίγματα διαγράφεται το τι πρόκειται να γίνει.Μάγκες τι αγελαδέ και τα τοιαύτα η κουκλίτσα σε τρελαίνει.Τρελλό πήδημα, με πέταξε κάτω και με ξεζούμησε.Τον έχωνε παντου ενώ έλυωνε από όσο...γνωρίζω.Φοβερό μουνακι  που το γέμιζε συνεχώς. Και το ξέσκισα με το καυλί μου Ξεσκούφωμα την κατάλληλη στιγμή χωρίς να της λέω Και με τελείωσε με το χέρι της στα στήθη της

ευχαριστούμε για το διαγωνισμό

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 40-49
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
erikos AvatarerikosΜηνύματα: 391 Κριτικές: 59

Ιστορίες: 0

Γυναικάρα η Diva… Αξιολόγηση: 9.00 — 27/03/2024 - 13:49
Γυναικάρα η Diva… Αξιολόγηση: 9.00 — 27/03/2024 - 13:49

Η diva είναι τόσο αισθησιακή  Και πουτάνα στο κρεβάτι με την καλή έννοια..Πιό αντιπροσωπευτικές 2η και 4η φωτο.Ξέρει πώς να ντύνεται στη υποδοχή,πως να μακιγιάρεται,πως να συμπεριφέρεται ...από Ρωσία . Βγάζει καλά Ρωσικά κομμάτια όταν έχει κέφι ο δημιουργός.Βαθειά φιλιά με γλωσσα,κολλώντας τη σωματάρα της πάνω μου τρίβοντας τα στήθη της γιά να με απογειώσει.Αρχίζει ένα παίγνιο γδυσίματος και αναιβοκατεβάσματος και των δυό μας γλείφοντας και φιλόντας .Μετά το γρήγορο μπάνιο περίμενε με τα όμορφα εσώρουχα αφήνοντας απλόχερα τα κάλη της στις ορέξεις μου.Πίπα βαθειά , ΄Ρωσικη  σχολής με φτυσίματα και με συμμετοχή χειλέων και προσώπου Γουστάρει να κοιτιέται  στον καθρέφτη όταν το παίρνει βαθιά στο στοματάκι της .Καυλιάρα γκόμενα που σου δίνει το μήνυμα καύλωσέ με κι άλλο και θα ανταποδώσω.Η κατάθεση στο στόμα έγινε με πλήρες φορτίο εντός που δεν τινάχτηκε να το ξεφορτωθεί γρήγορα.Η ώρα γέμησε με πολύ παιχνίδι πολλών στάσεων βγάζοντας και προκαλώντας πολύ γκάβλα.Θα έλεγα πολλά στοιχεία όμως GFE και λιγότερα PSE ...ίσως γιατί με τέτοια γυναίκα ακόμα και ο ταρζάν ξεκινάει ήμερος.ΑΥΤΑ και να θυμόμαστε ότι πάντα η ενημέρωση προστατεύει...να αφήσουν τις ψευτομαγκιές μερικοί...ας πέσει γενικό κραχ και τα λέμε....εγώ πάντως καλώ το φίλο paparovicz να συνεχίσει να γράφει...μας λείπει η πένα του

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 200
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Ηλικία πελάτη 40-49
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
TheOnlyOnePlayer AvatarTheOnlyOnePlayerΜηνύματα: 777 Κριτικές: 30

Ιστορίες: 0

Όνομα και πράγμα Αξιολόγηση: 8.83 — 05/02/2024 - 21:53
Όνομα και πράγμα Αξιολόγηση: 8.83 — 05/02/2024 - 21:53

Η ντιβαρα μας πολύ καλή και αξίζει τα χρήματα της. Την προτίμησα μεταξύ άλλως επιλογών και έπραξα σωστά. Όμορφη υποδοχή και στο κρεβάτι έδειχνε να το απολαμβάνει. Στήσιμο στα 4 που είναι και το αγαπημένο μου και εκεί ήταν όλα τα λεφτά. Σίγουρα την συνιστώ. 

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 150
Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
hijodedios AvatarhijodediosΜηνύματα: 1441 Κριτικές: 32

Ιστορίες: 0

Κωλάρα Αξιολόγηση: 7.67 — 27/01/2024 - 22:29
Κωλάρα Αξιολόγηση: 7.67 — 27/01/2024 - 22:29

Ειχα ορέξεις για ψηλό μοντελέ κορμι αλλα δεν βρήκα την Ευγενία που ήθελα απο γκολντεν, ούτε κατι αλλο να με τραβάει την ώρα που ζήτησα, κάλεσα στους αγγέλους και βρήκα τη Ντίβα. Όχι μοντελε κορμι βέβαια αλλά ψηλή γυναίκα που με την είσοδο της από πλευράς ντυσίματος, βαψίματος και στυλ γενικότερα σου βγάζει μια Μόνικα Μπελούτσι των φτωχών με τα πλούσια ελέη που κουβαλάει στο στήθος και την ομορφη περιφέρεια.

Ηλικιακά είναι καπου στα 35, το πρόσωπο όχι γλυκό πιο πολύ πουτανέ και με ανεκτή χαλαρωση σε στηθος και κοιλια. Το κορμι ειναι περιποιημενο, λειο και απαλο. Ποτέ δεν κολλησα στο υψος, οσο και να μου ρίχνουν οι γκομενες, αυτη ειναι στα 180+ και περιπου ενα κεφαλι μου ριχνει, τα κιλάκια της λιγο παραπανω απο αυτά που λεει. 

Ένα μεγάλο φάουλ γενικα στα σάιτ ειναι αυτό με τις ομιλούμενες γλώσσες. Τι σκατα γραφετε αγγλικα, γραψτε κινητο με γκουγκλ. Σοσιαλ 0, κινησεις στη νοηματικη, σκορπιες λεξεις στα αγγλικα χωρις να σχηματιζουν σωστη προταση, πολλα ρωσικα που δεν καταλαβαινω. Της εδωσα τα χρηματα, παω στο μπανιο να της ζεστανω το νερο, πλενω χερια αφου επιασα λεφτα γυρναω και της δινω πετσετα. Παιρνει την πετσετα με ρωταει αν ειναι καθαρη και την μυριζει για να σιγουρευτει. Ας κανω υπομονη....

Βγαινει απο το μπανιο αρχιζει βγαζει συνεργα, αναλλωσιμα, παιρνει το ρολο κουζινας αρχιζει να κοβει φυλλα δεν καταλαβα γιατι. Ερχεται πανω να με φιλησει, σταματαει και με ρωταει αν επλυνα τα χερια μου γιατι επιασα πριν την πορτα του ασανσερ. Ας κανω υπομονη.... Τεσπα ξανακανει κινηση να με φιλησει εγω το αποφευγω και παει κατευθειαν κατω για πιπα.

Κανει φοβερη πίπα, τον παίρνει βαθιά, υγρά και μετα φτυνει στα ρολά κουζίνας!!! Εκεί που με καύλωσε για τα καλά παιρνει τα ρολά κουζινας που εχει φτύσει και τα πεταει στο πάτωμα. Ευτυχώς δεν καταλαβαίνει μπινελίκια και ευτυχως ηταν στα 4 και δεν εβλεπε την εκφραση μου. Προσπαθω να συνελθω και στη στρωνω μπρουμυτα, απο το τζελ που ειχε βαλει δεν υπηρχε μετα απο λιγο αισθηση. 

Κανουμε ρισετ γυρναμε παλι πιπα και οταν φτασαμε και τον σηκωσαμε της ζητησα κωλο. Εκει μαλιστα, αποζημιωση για την προηγουμενη υπομονη. Ωραια αισθηση εναλλαγες απο ανασκελα στα πλαγια, στα τεσσερα και στο τελος καταθεση πανω στην κωλαρα της. 

Δεν εμεινε πολυς χρονος ευτυχως μπηκε για ντους, βγηκε και μου ειπε οτι θελει λιγο καθαρισμα ο καθρεπτης και οτι η πορτα εχει σκονη στην πανω πλευρα. Αυτα με νοηματα και μια λεξη κλιν και ρωσικα. Εχε χαρη που η κωλαρα της ηταν φοβερη. 


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 210
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
Υπηρεσίες Πρωκτικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
TOMCRUISE AvatarTOMCRUISEΜηνύματα: 5541 Κριτικές: 37

Ιστορίες: 0

Οταν η προετοιμασια για πηδημα παει περιπατο! Αξιολόγηση: 9.00 — 14/04/2023 - 02:14
Οταν η προετοιμασια για πηδημα παει περιπατο! Αξιολόγηση: 9.00 — 14/04/2023 - 02:14

κατα αρχην να ευχαριστησω για ακομα μια φορα το αγαπημενο μας σαιτ κ το αγαπημενο μας γραφειο για την προσφορα που μας εκαναν κ για το δωρο που μου χαρισανε!!!!!

βραδυ Μ.Δευτερας προς Μ.Τριτη εχω λιγο καιρο να συναντησω ενα κοριτσι κ αποφασιζω στις 12μιση να στειλω μηνυμα στο αγαπημενο γραφειο κ να ρωτησω ποια κοριτσια ειναι διαθεσιμα συμφωνα με τα γουστα μου,το γραφειο μου απανταει με τρεις επιλογες ντιβα,κριστινα,εμιλυ.
κανα διωρο πριν στειλω μηνυμα εχω κανει την προετοιμασια μου κ εχω ξεκοκκαλισει τις κριτικες των κοριτσιων που μου αρεσαν τα χαρακτηριστικα τους κ εχω βαλει στην μπαντα αυτες που αν τις πετυχω θα τις παρω χωρις δευτερη σκεψη κ τις αλλες απλα τις εχω σβησει,η κριστινα κ η εμιλυ ειναι στην πρωτη μπαντα ,τη ντιβα την εχω απορριψει εξαρχης γιατι το ζωον εχω μπερδευτει κ εκει που γραφει ντιβα εγω διαβαζω ντιντα κ την ντιντα δεν τη θελω παροτι ολοι την αποθεωνουνε, γιατι εχει πλαστικα βυζια κ οταν ρωταω για διαθεσιμοτητα κοριτσιων παντα τονιζω οτι θελω να εχουν φυσικο στηθος.
  με το που σκανε τα ονοματα κ βλεπω κ αυτο της ντιβας,λεω τωρα αυτηνης γιατι μου το στειλανε αφου ξερουν οτι ειμαι κατα του πλαστικου?μπαινω στην καρτελλα της κ συνειδητοποιω το λαθος μου κ παθαινω μουνοπλακα,διαβαζω κ τις κριτικες της κ μενω παγωτο,λεω τι γινεται εδω να πουμε ρε μαγκες?
  στελνω μηνυμα στο γραφειο να παρω τη βοηθεια του τηλεφωνου κ να τους ρωτησω τι μου προτεινουνε αφου ξερουνε τι αγαπουλης που ειμαι ο μαλακας κ μου λενε τη ντιβα την εχετε ξαναπαρει?τους λεω οχι κ μου λενε οτι ειναι πολυ κοντα σε αυτο που θελω,βλεπω κ τις κριτικες της κ χωρις να το πολυσκεφτω τους δινω το οκ να μου τη στειλουνε στο αγαπημενο μου πορνοξενοδοχειο στις 2 κ τεταρτο.

εδω πρεπει να σημειωσω οτι ειναι πραγματικα προς τιμην του γραφειου που μου την προτεινανε διοτι το ραντεβου παροτι ητανε δωρο κ εκεινοι δεν ειχανε καποιο χρηματικο οφελος,παρολαυτα μου προτεινανε την ακριβοτερη απο τις 3 διαθεσιμες κοπελες που ειχανε εκεινη την ωρα κ αυτο πρεπει να ειπωθει γιατι τα καλα πραγματα πρεπει να τα λεμε!!!!!

  φτανω στο ξενοδοχειο & ολοι οι οιωνοι ειναι με το μερος μου ,αφου  δουλευει ο αγαπημενος μου ρεσεψιονιστ κ ειναι διαθεσιμο κ το αγαπημενο μου δωματιο με king size bed απαραιτητο μιας κ περιμενω κ διμετρη γκομενα ,ανεβαινω κανω ντουζακι,παρφουμαριζομαι κ περιμενω το κοριτσι.
 στην ωρα της ακριβως χτυπαει η πορτα τοκ τοκ ανοιγω κ παθαινω πλακα με το θεαμα αφου η ντιβα ειναι πανυψηλη-φοραγε κ κατι μποτακια με τακουνι κ λεω νταξει εδω ειμαστε,της λεω ουαου εισαι πολυ ψηλη,ναι μου λεει με ενα υφος σαν να μην ηταν απαραιτητα προσον το υψος για εκεινη.
  μπαινει μεσα φοραγε ενα στενο ολοσωμο φορεμα με μακρυ μαλλι κ ηταν πραγματικα απο τις γκομενες που αμα περπατουν στο δρομο θα γινουν πολλα τρακαρισματα για παρτη τους.
   αρχιζει να γδυνεται κ συνειδητοποιω οτι εχω μπροστα μου μια γυναικαρα απο αυτες που με φοβιζουν λιγο οταν τις βλεπω live,στις οποιες δηλαδη δεν θα τολμησω ουτε γεια να πω αμα τις δω μπροστα μου κ η οποια ειναι λιγο πανω απο τα κυβικα μου κ αρχιζω να σκεφτομαι πως θα την κουμανταρω στο κρεβατι.την ωρα που γδυνεται μου πεταει κ κατι ρωσικα,μαλλον ηθελε να δει αν ειμαι κανενας απο τους ρωσομαθεις του σαιτ σαν τον αρχηγο τον γεροξουρα κ μπορεσει να συνεννοηθει ευκολοτερα,αλλα εγω την κοιταζα σαν χανος οποτε καταλαβε οτι δεν θα παιξει πολυ κουβεντα μαζι μου.
   φοραγε κ ομορφα εσωρουχα που ταιριαζανε πολυ με τον σωματοτυπο της,μολις τα εβγαλε κ αυτα καβλωσα αρκετα με τα βυζια της γιατι ηταν φυσικοτατα κ ειχα αναγκη εκεινο το βραδυ να κανω παιχνιδι με φυσικες βυζαρες!
   πηγε για ντουζακι οπου επλυνε καλα καλα το μουνακι της κ ηρθε κοντα μου κ αμεσως ξεκινησε πιπουλα οπου την αφησα να κανει τη δουλεια της για κανα πενταλεπτο,μετα της ζητησα να ερθει κοντα μου για αγκαλιτσες κ για να κανω παιχνιδι με τις βυζαρες της τις οποιες εγλειψα αρκουντως κ εχωσα τη μαπα μου αναμεσα τους για να βρεθω για  λιγο στο παραδεισο.
   παιξανε κ χαδακια κ γλωσσοφιλα αρκετα κ στη συνεχεια οταν ξαναπηρε το δρομο για πιπουλα της ειπα να γυρισουμε σε 69 για να εχω κ εγω θεα την κωλαρα της κ πραγματικα στηθηκε πολυ καλα κ της εγλειψα τη μουναρα της με θεα την υπεροχη μεγαλη κωλαρα της κ μειναμε εκει για αρκετη ωρα.
   μετα την ξαπλωσα ανασκελα κ εκανα αρκετη ωρα παιχνιδι με τη μουναρα της την οποια την ρουφηξα για οση ωρα ηθελα μεχρι να χορτασω,αφου χορτασα μουνι της τον εδωσα πιπουλα να μου τον κανει ατσαλι κ αφου μου φορεσε σκουφακι την εστησα στα τεσσερα για να την γαμησω εχοντας θεα την κωλαρα της κ στη συνεχεια την εβαλα ιεραποστολικο οπου εκει τη γαμησα παραπανω ωρα γιατι ημουνα τερμα κουρασμενος κ δυσκολευτηκα αρκετα να τελειωσω,αλλα στο τελος τα καταφερα κ εγειρα πανω της αποκαμωμενος.
  στη συνεχεια εκανε ντουζακι ντυθηκε κ την αποχαιρετησα με ευχες για καλη τυχη κ καλο πασχα-τι σοι ορθοδοξοι ειμαστε?????????
   συμπερασματικα η ντιβα ειναι μια γυναικαρα 2 μετρα αρκετα περπατημενη η οποια ξερει πολυ καλα τη δουλεια της κ της το αναγνωριζω,παροτι εγω ειμαι περισσοτερο λατρης του αματερ στυλ,η οποια διαβαζει τον πελατη κ κανει αυτες τις ενεργειες ωστε να περασει οσο το δυνατον καλυτερα εκεινος,δηλαδη του κανει αυτα που θελει κ του δινει το χωρο που χρειαζεται για να κανει εκεινος σε αυτην, αυτα που θελει να κανει εκεινος ωστε να φυγει απο το ραντεβου οσο πιο πληρης γινεται.
   αυτα μαγκες ελπιζω να μην σας κουρασα παλι,να ειμαστε ολοι καλα κ να περασουμε ενα πολυ ομορφο Πασχα!
  φιλια!!!!

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 20
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Καθόλου
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (4)
hornyasfuck Avatar hornyasfuck 14-04-2023 11:31:55
Ἀκόμη καί τὸ Πάσχα γαμᾶτε τὶς ὧρες τοῦ βρυκόλακα, κύριέ μου. Καί γράφετε καί τὶς κριτικές σας τὶς ὧρες τοῦ βρυκόλακα!
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
geroksouras Avatar geroksouras 14-04-2023 14:01:22
ωδη στην κωλαρε εγραψες τομ, τοσες φορες την λεξη κωλαρα δεν την διαβασα ποτε
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
TOMCRUISE Avatar TOMCRUISE 14-04-2023 15:17:42
τι να κανω φιλαρακι μου,πασχα ξεπασχα δεν αλλαζει κατι για μενα,τις ιδιες ωρες δουλευω
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Brantki Avatar Brantki 14-04-2023 15:42:35
Η αν δεν σουβλίσεις το Πάσχα κανα πιπινάκι γάλακτος τότε ποτέ θα το κανείς ?Άξιος ο συνφορμίτης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5509 Κριτικές: 310

Ιστορίες: 0

Της Αγιας ΒαλεDivas σημερα Αξιολόγηση: 8.67 — 14/02/2023 - 21:19
Της Αγιας ΒαλεDivas σημερα Αξιολόγηση: 8.67 — 14/02/2023 - 21:19

Στο κλίμα του Αγίου Βαλεντίνου σήμερα σφήνωσα την Αγία Βαλεντίβα
Το ραντεβού κλείστηκε 2 μέρες πριν κάτι πρωτοφανές για εμένα που είμαι της τελευταίας στιγμής και φυσικά δεν είχα ιδέα όταν το έκλεισα ότι ήταν του Αγίου Βαλεντίνου σήμερα βοήθεια μας, να είνα καλά ο Άγιος να μας προσέχει της ψωλές μας και να της έχει σίδερο μέχρι τα βαριά γεράματα
Μιας που ΄ήταν και γιορτή είπα δεν γαμιέται θα κάνω το ραντεβού μιας ώρα
Περιγραφή της κοπέλας με τα δικά μου μάτια. 
Σώμα κρεββατογεμιστροειδές με φυσικά πλούσια ελέη πάνω κάτω
Υποδοχή με όμορφα σέξι εσώρουχα βαμμένη όμορφα όσο πρέπει χωρίς να έχει βαφτεί σαν καρνάβαλος (αυτό προσεχώς στην επόμενη γιορτή)
Ένα ντουζάκι με τα καθαριστικά μου παρφουμαρίστηκα που λέει μια ψυχή και ντου στο κρεβάτι
Οι κλασσικές ερωτήσεις από που ξέρω ρώσικα είπα μια ιστορία διαφορετική κάθε φορά λέω έτσι για την αλητεία
Ξεκίνησε φιλάκια επιφανειακά σε όλο το κορμί και κατέληξε στο πούτσο χωρίς χέρι από την αρχή 
Τρομερό τρομπόνι, κατασξήνωσε και στα παπάρια όχι απλα πέρασε βόλτα
Βάζω κι εγώ τζελ στο χέρι μου και της κάνω την κλειτορίδα μπαλόνι, σε μέγεθος αυτό το κινέζικο που βόλταρε στην Αμερική
Εκεί που τα φιλιά ήταν επιφανειακά η γλώσσα της μπήκε στο στόμα μου πέρασε λαρύγγι στομάχι και κατέληξε κωλοτρυπίδα για τόσο βαθύ φιλί μιλάμε
Φοράω σκούφο κάνω ντου και συνάντησα ποταμό από υγρά ούτε ο ποδονίφτης δεν κατεβάζει τόσα νερά όταν γίνονται οι πλημμύρες
Επειδή την έχω κλείσει για μια ώρα κρατιόμουν γιατί εγώ δεύτερη φορά σε μία ώρα ΔΕΝ
Βγαίνω και αρχίζω πάλι να παίζω κλειτορίδα μου μιλάει στο αυτί, να φέρω δονητή; Φέρε της λέω να κάνουμε γούστα
Ω ρε λαϊκή πανήγυρης  έγινε ακουστήκαμε σίγουρα στο δεύτερο όροφο τουλάχιστον. Η κοπέλα έχυσε με σπασμούς και δυνατά πέταγε και ΝΑΙΙΙΙΙ στα ελληνικά και ευχαριστώ μωρό μου.
Την βάζω από πάνω και με το δονητή στο χέρι γαργαλάω την κλειτορίδα της. Πάλι καλά που δεν έσπασε το κρεβάτι
Σε ένα σημείο μου λέει σειρά μου και μου κάνει ένα λαρυγγάτο τσιμπούκι και τρομερό γλυψαρχίδι. το τέλος ήρθε την ώρα που μου έγλυφε τα αρχίδια
Λίγο σόσιαλ στα 9 λεπτά που απέμειναν ντουζάκι, Μου είπε και ευχαριστώ φεύγοντας και με συνόδευσε στην πόρτα της εξόδου με ένα βαθύ φιλί
Λόγο του Αγιου Βαλεντίνου έβαλα και τόνους και περιέγραψα το ραντεβού πιό γλαφυρά και δεν θα βάλω και λόγο μέρας disclaimer όλα αυτά έτσι για την αλητεία
Εντύπωση μου έκανε η κλήση του κέντρου να μάθουν αν πέρασα καλά


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 160
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 50+
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (5)
bigmountain89 Avatar bigmountain89 14-02-2023 21:43:38
Τρομερή περιγραφή από σένα, δεν το περίμενα!
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
hornyasfuck Avatar hornyasfuck 15-02-2023 08:44:52
Εἶδες ποὺ εἶναι καλύτερα μὲ τόνους καί χωρίς disclaimer;
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 15-02-2023 13:53:46
Εμενα μου κανει εντυπωση που πηγε να την γαμησει, αλλα το μοναδικο χυσιμο εγινε με στοματικο! Α ρε ξουρα, εισαι μορφη!
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
redb Avatar redb 15-02-2023 20:39:07
Ποιος έγραψε τη κριτική αυτή... ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Ο Geroksouras που ξερουμε
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
gpd Avatar gpd 16-02-2023 09:48:37
Τελικά αλλάζει ο άνθρωπος .
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Elganador AvatarElganadorΜηνύματα: 564 Κριτικές: 147

Ιστορίες: 0

Δυνατό εργαλείο Αξιολόγηση: 7.83 — 11/02/2023 - 19:10
Δυνατό εργαλείο Αξιολόγηση: 7.83 — 11/02/2023 - 19:10

Με δύο μηνύματα κλείστηκε το ραντεβού στο χώρο της κοπέλας για 1 ώρα
Με υποδέχτηκε με ωραία Κόκκινα σέξι εσώρουχα και χωρίς να χάσει χρόνο μου έσκασε το πρώτο φιλί μπαίνω για ένα γρήγορο ντουζ και επιστρέφω.
Δεν είναι μακριά από τις φωτογραφίες πρόσωπο όμορφο με ωραία σκούρα πράσινα μάτια στήθος τριάρι με μικρή χαλάρωση
ύψος 1,80 περίπου
ηλικιακά την κάνω
30 με 31 χρονών
Κορμί αρκετά σφιχτό με ωραία επιδερμίδα
Τα αγγλικά της είναι φτωχά
η πίπα που κάνει είναι για μένα από τις κορυφαίες τον έφτυνε και τον έπαιρνε μέχρι το λαρύγγι με μανία Και δεν έλεγε να σταματήσει
η γκόμενα πραγματικά είναι άλογο κούρσας είναι καυλιάρα που ζητάει αγριάδες και φάπες στον κώλο
λυσσάρα την πιστονιαζα και δε χαμπαριαζε τίποτα ζει για να τρώει πούτσα

Την προτείνω οπωσδήποτε σε όποιον θέλει να ζήσει το άγριο σεξ όπως υποτίθεται ότι είναι αφήνοντας σας σαν να έχετε τρέξει μαραθώνιο

Να είστε καλά και να γαμάτε καλύτερα

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 160
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 30-39
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Καθόλου
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
George_1969 AvatarGeorge_1969Μηνύματα: 379 Κριτικές: 43

Ιστορίες: 0

DIVA MOYNAΡΑ, DOMINATIVE/SUBMISSIVE ! Αξιολόγηση: 8.00 — 17/05/2022 - 13:29
DIVA MOYNAΡΑ, DOMINATIVE/SUBMISSIVE ! Αξιολόγηση: 8.00 — 17/05/2022 - 13:29

Outcall παλιο κανα 4μηνο σε χοτέλι.
Ωπα ρε παιδιά, τι έγινε εδώ? What the fuck, σαν να έκανα Bungee Jumping στον Ισθμό της Κορίνθου πρώτη φορά. Καλό ήταν μ΄άρεσε. Μπαίνει στο δωμάτιο με 18ποντα…doinggg, gloup !, να κοιτάω στο ταβάνι, και ένα ωραίο μαύρο φόρεμα!!
Οπα Οπα λέω, μισό …βγάλε τα τακούνια και έλα δίπλα μου. Τα βγάζει, έρχεται δίπλα μου, ντάξει συνήλθα στανιαρα, 1.80 εγώ, 1.82-1.83 αυτή. 
Xα Χα της λέω στα ίδια είμαστε, ούτε που φαίνεται. Μουνάρα ψηλή πανέμορφη και πολύ όμορφες με ματάρες, οι photo προσώπου του γραφείου την αδικούν, τη βγάζουν ποιο σκληρη σχεδον άλλο πρόσωπο, πχ 6αρι ενώ είναι 8αρι-9αρι.
Είναι τρεληηηή !! Αρχίσαμε κάτι τρελλά γλωσόφιλα, αρχιζει να μου ρίνχει κατι σκαμπιλια, κατι γρατζουνιές, αν ειχε και χειροπέδες θα με έδενε στο κρεβάτι. Domination mode ON! What the fuck της λέω, οπα καλα είναι αλλα δεν μπορώ να παω σπιτι με γρατσουνιες σε ολο μου το σωμα και στα χειλη προσωπο, ειμαι παντρεμένος…Οποτε της χαμήλωσα τις στροφες.
Μην χαμηλώσετε πολύ τις στροφές σε pure GFE, χάσατε θα την πάρει ο ύπνος !! Πιπαρα , φτυσίματα, δίπλα ο καθρέφτης , τσόντα κανονική. Δαγκώματα δυνατά, μετά πάνω μου riding σφαλιαριτσες, σφαλιαρίτσες και γω, κολο μάγουλα. Μετα στον καναπέ τα ιδια, μετα στα 4..
Τρελλη χαχα καυλα, μετα το ειδα γουσταρε submissive , στροφη 180 μοιρες, όρθιος εγώ αυτή στα 4 να παιρνει πιπάρα να τον φτηνει, ολον μεσα, να σε κοιτα στα μάτια, να κοιτά τους καθρεφτες, αρχισα να τις δινω κατι σκαμπιλια, και στον ποπό της τον κοκκινησα…
Μετά πιπάρα παλί στο κρεβάτι με φτυσιματα καθρεφτες , πάλι οπτιή επαφή, ετρωγα και κανα χαστούκι, μετα ολον μεσα, απορω που δεν της βγηκε πισω από το κεφάλη της..!
Μουνάρα μέ τρέλλαα από Μόσχα. Αγγλικα ελαχιστα αλλα με φωνητικο translator που ειχε στο κινητό της όλα οκ.
Αναλ δεν πήρα. Δυνατό γαμίσι !!! Βρέθηκα εκτός έδρες παιδιά. Εφαγα 2 γκολακια αλλά ισοφάρισα, χαχα…
Αν και μαλλον εφαγα περισσοτερο ξυλο εγω , χαχα.
Kαυλα Diva !
George over&out

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 138
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Ηλικία πελάτη 50+
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο στήθος
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Καλό σιλικονάτο
Τατουάζ Μικρά διακριτικά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

Ιστορίες: 0

Ένας Γίγαντας Στο κρεβάτι μου Λοιπόν φίλοι Αξιολόγηση: 9.40 — 05/03/2022 - 20:53
Ένας Γίγαντας Στο κρεβάτι μου Λοιπόν φίλοι Αξιολόγηση: 9.40 — 05/03/2022 - 20:53
Ένας Γίγαντας Στο κρεβάτι μου Λοιπόν φίλοι μου συναθλητές μόλις είδα την ντίβα να φιγουράρει στο σίτε των αγγέλων κατευθείαν μου ήρθε στο μυαλό η Λίνα ο κόκκινος Οκτώβρης όπου είχα περάσει θεϊκά χωρίς κριτικές λέω να κάνω το κασκαντεριλίκη να την δοκιμάσω μιας και οι άγγελοι με διαβεβαίωσαν ότι έχει έρθει με περγαμηνές έτσι κλείστηκε το ραντεβουδάκι μας στο αγαπημένο μου πόρνο ξενοδοχείο μόλις με είδε ο τυπάς τις υποδοχής μου είχε έτοιμο το κλειδί να κρέμεται από τα χεριά του έτοιμο προς παράδοση σε λίγο θα μου στρώνουν κόκκινα χαλιάΧαχαχα!Χαχαχα!. Μόλις μπήκα στο δωμάτιο άρχισα να παρφουμαρίζομαι για να υποδεχτώ αυτό το πλάσμα δηλώνοντας στο σίτε 1.83, μαστάρια 3+ φυσικά κλπ, ξαπλωμένος στο κρεβάτι και αναπολώντας το γαμήσι με την λίνα αλλά και παράλληλα κοιτάζοντας τις φωτός τις ντίβας χτυπάει η πόρτα με ένα βαρύ χτύπο λέω από μέσα μου άνοιξε γρήγορα γιατί θα την γκρεμίσει, ανοίγοντας αλληθώρισα από το ύψος μου ήρθε ίλιγγος στην κυριολεξία αντικρίζοντας ένα Μελαχρινό Γίγαντα με όμορφο πρόσωπο και χαρακτηριστικά τζούλιας Ρόμπερτ αισθάνθηκαν σαν Νάνος μπροστά τις λέω πέρασε μέσα με προσοχή κούκλα μου στο δοκάρι τις πόρτας αφού έσκυψε για να μπει , ντυμένη με ένα σατέν εκρού φόρεμα και παπούτσια με τακούνια δίνοντας ακόμα πιο πολύ ύψος αφού όταν πήγα να την φιλήσω για το καλωσόρισμα πάτησα στις μύτες των ποδιών για να την φτάσω και ακόμα έδινα έπρεπε να είχα φέρει μαζί μου την σκαλωσιά σίγουρα θα την χρειαζόμουν σε αυτό το ραντεβού των Γιγάντων τι μου έλαχε πάλι. Πάμε τώρα στα Γίγαντο ντυσίματα, πάω να την γδύσω δίνοντας μου παθιάρικα φιλιά με την γιγαντό γλώσσα της λες και ήταν σαν παλαμάρι μου άρεσε γιατί την έβαζε όλη μέσα στο στόμα μου άλλα και εγώ ανταπέδιδαν φουλ πίσω, κατευθείαν μόλις την έγδυνα ασυναίσθητα για ένα λόγο παράξενο τα χεράκια μου ???? πήγαν στα Γιγαντο μαστάρια εδώ εντάξει δεν ήταν στην θέση όπως τα περίμενα του είχαν έλλειψη βαρύτητας άλλα κρεμόντουσαν όμορφα πάνω σε αυτό το γιγάντιο σώμα ευτυχώς κοιλιά χαλάρωση και άλλες παρατυπίες δεν υπήρχαν το μόνο πρόβλημα εντοπιζόταν μόνο σε αυτά, σώμα σφιχτό και κώλος γιγάντιος αχλαδωτός, άκρα γιγάντια περιποιημένο σίγουρα νούμερο παπουτσιού πρέπει να δυσκολεύεται η τύπισσα να βρει είμαι πεπεισμένος ότι πάει προς αντρικά αθλητικά νούμεραΧαχαχα!Χαχαχα!. Α Αγγλικά Γιοκ μόνο με google πόρνο μεταφραστή βγάζεις άκρη αλλιώς πετάει ρώσικα στην διάρκεια και κουνάς το κεφαλάκι σου δίνοντας την να νομίζει ότι καταλαβαίνεις, τέλος πάντων καθόλου δεν με ενδιαφέρει ας είναι εκεί που θέλω καλή και όλα θα πάνε περίφημα. Αγώνας πρώτος αφού βέβαια πήγε στο μπάνιο να πλύνει τα χέρια τις γιατί από τι κατάλαβα είναι λιγάκι μικρο φοβική αλλά ευτυχώς μείναμε μόνο σε αυτό, ξαπλώνω αυτόν τον γίγαντα με παθιάρικα φιλιά αισθησιακά ξεκινώντας από το κορμί τις φτάνοντας στο πεντακάθαρο ροζ από μέσα μουνάκι και μαυρισμένο γύρω γύρω λες και έγλειφα γλειφιτζούρι χεράκια δεν αφήνει μόνο κάτι ξέμπαρκα φύγανε κατά την διάρκεια του αγώνα προς τα μέσα, στην συνέχεια γυρίζω να τις δώσω τον μητσαρα για να τον τιμήσει μάγκες η τύπισσα είχε ανοίξει το στόμα τις διάπλατα με την γλώσσα απέξω και περίμενε με λύσσα να τον υποδεχτεί πολύ σουρεάλ κατάσταση σας λέω αφού με είχε μαγκώσει σαν τανάλια και ρουφούσε με μανία για να φτάσω πάτο αλλά πάτο δεν έβλεπα Ναι!Ναι!Ναι! στην συνέχεια την βάζω γονατιστή πόσο με τρελαίνει αυτή η στάση θα την ανακηρύξω ως την πιο αγαπημένη στάση των γιγάντων έγλειφε τον μητσαρα όπως ακριβώς και στις τσόντες λες και είχε κάνει αντιγραφή με τον αχλαδωτό κώλο να κοίτα τε στο πάτωμα τουρλωμένος, είχε γίνει κάγκελο ο μητσαρας Ναι!Ναι! σκουφώνω και την αρχίζω σε ένα πίσω κολλητό αφού βεβαία έκανα το ταίριασμα καθιστός στο κρεβάτι βλέποντας τον αχλαδωτό κώλο να παίζει τραμπολινό στα πόδια μου την γυρίζω πάλι πίσω κολλητό στο κρεβάτι λέγοντας μου έλα καβάλησε με και εκεί ήρθε και η λήξη του πρώτου γύρου μην αντέχοντας τα ανεμοδαρμένα ύψη. Ντουζάκι και από τούς δυο μας κουβεντούλα δεν επιχειρήσαμε και πολύ γιατί θα μπλέκαμε τα μπούτια μας και δεν έλεγε άλλωστε το είχε καταλάβει και η ίδια το μόνο που κατάφερα να μάθω από τα πολύ φτωχά αγγλικά και παίζοντας σουντόκο με λέξεις άμα κατάλαβα καλά είναι φοιτήτρια σε πανεπιστήμιο σπουδάζοντας ή έχει σπουδάσει κάτι με κουλτούρες άλλων χώρων Χμμμ; παντός την δικιά μου κουλτούρα την είδε από άλλη οπτική γωνιά λήγοντας το εκεί και ξαναρχίζοντας τον δεύτερο γύρο με ένα γλύψιμο από την δικιά μου πλευρά στο ροζακί μουνάκι τις κάνοντας αυτό τον γίγαντα να αρχίζει να ηδονίζεται από καύλα στην συνεχεία μου γυρίζει σε στάση 69 χώνοντας ξανά το μουνάκι τις στο πρόσωπο μου γλείφοντας με μανία και λύσσα τον μητσαρα και την γύρω περιοχή μην αφήνοντας ίχνος ρουφηξιάς ακόμα και τα μπαλάκια μπήκαν όλα μέσα σε αυτό το γιγάντιο σπήλαιο μην αντέχοντας άλλο σκουφώνω τον μητσάρα και την αρχίζω σε ένα ξέφρενο πανηγύρι κοιτάζοντας με ένα πουτανέ βλέμμα με πάθος και οργή Προσκύνημα όπου δεν έχω ξαναδεί στην ζωή μου σας ορκίζομαι δεν το έχω ξανασυναντήσει σε καμιά άλλη τόσες και τόσες έχουν περάσει από τα χεράκια μου τέτοιο πράγμα πρώτη φορά, παντός τα deep throats πηγαινοερχόντουσαν για πλάκα, δυστυχώς επειδή είχα μια ελαφρά κούραση δεν μπόρεσα να τον τελειώσω ένδοξα κρίμα γιατί η τύπισσα με ρώτησε αν ήθελα επέκταση χρόνου άλλα μάταια το προσπαθούσα έτσι έδωσα την λήξη του δεύτερου γύρου την άφησα να μπανιαριστεί γιατί είχαμε ιδρώσει και οι δυο τις άφησα το αντίτιμο αποχαιρετώντας την με το κεφάλι σκυμμένο λόγω κούρασης αλλά και παράλληλα απόλυτα ικανοποιημένος από τις ώρα ευχαρίστησης που μου προσέφερε αυτό το γιγάντιο πλάσμα. Λοιπόν μάγκες το κορίτσι είναι πανύψηλο, όμορφη έμενα μου θύμισε κάτι σαν τζούλια ρόμπερτς τώρα αν σε εσάς έρθει κάτι άλλο στο μυαλό πείτε το μου από θέμα υπηρεσιών το έχει τόσο πολύ όπου ένα σας λέω να την κοιτάζετε κάθε φορά που θα την γαμάτε και θα με καταλάβετε τι εννοώ σας αφήνω με την περιέργεια αξίζει συστήνεται ανεπιφύλακτα σε γιγαντό ανθρώπους και όλα τα είδη των γιγάντων για τιτανομαχίες αυτά από έμενα ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας κάλο βράδυ.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
redb AvatarredbΜηνύματα: 540 Κριτικές: 119

Ιστορίες: 0

ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ σε όλους για σκληρές καταστάσεις.... Αξιολόγηση: 9.00 — 24/12/2021 - 11:10
ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ σε όλους για σκληρές καταστάσεις.... Αξιολόγηση: 9.00 — 24/12/2021 - 11:10
ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ σε όλους για σκληρές καταστάσεις.... αν είστε αγαπούληδες υπάρχουν πολύ καλύτερες επιλογές. Φυσικά αν θέλετε να δείτε τα όρια σας... τρέξτε γιατί φεύγει σε καμία εβδομάδα. Πολύ περίεργη τύπισα, της αρέσει το ασταμάτητο και σκληρό σεξ με τα συναφή. Ακολουθεί σε όλα εκτός από χαλαρές καταστάσεις, έχει φάει πολύ πούτσο και φαίνεται. Έχει μια ιεροτελεστία χεράκια να πλυθούν και εγώ και αυτή, όταν παίρνει πίπα θέλει να φτύνει σε πετσέτα. Παίρνεις μία ώρα και αυτή πρέπει να σκέφτεται... 5 λεπτά τα αρχικά, 50 λεπτά σεξ και 5 λεπτα ντουζάκι και έξοδος, σου φαίνεται πρόγραμμα αλλά όχι όταν γαμιέται, εκεί αφήνεται και γίνεται ηφαίστειο για πολύ ξέσκισμα. Σώμα ότι φαίνεται στις φωτό με λίγη χαλάρωση, στήθος πεσμένα αλλά δεν με χάλασαν και σχετική χαλάρωση στο κώλο. Πρόσωπο είχε κάτι περίεργο αν και δεν κατάλαβα. Αγγλικά ελάχιστα, κάτι ελληνικές λέξεις και γκούγκλης όπου χρειάστηκε. Βαρέθηκε 2 μήνες σχεδόν Ελλάδα και θέλει να πάει σπίτι της όπως είπε. ΞΑΝΑ ΙΣΩΣ... θέλω ΣΙΓΟΥΡΑ... αλλά φοβάμαι πραγματικά μην παρασυρθούμε σε τίποτα περίεργο.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks