Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 25

    Κριτικές Χρηστών

    ranger AvatarrangerΜηνύματα: 527 Κριτικές: 5

    Ιστορίες: 0

    Η Sara είναι όπως την βλέπετε Αξιολόγηση: 9.20 — 19/12/2021 - 15:56
    Η Sara είναι όπως την βλέπετε Αξιολόγηση: 9.20 — 19/12/2021 - 15:56
    Η Sara είναι όπως την βλέπετε στις φωτογραφίες λίγο-πολύ, με μεγαλούτσικο όμως (σε σχέση με το υπόλοιπο σώμα) κώλο, κάτι το οποίο μου αρέσει και το περίμενα σύμφωνα με την περιγραφή στη σελίδα του πρακτορείου.Ταιριάζει δηλαδή με το στερεότυπο της λατίνας. Βυζί σιλικόνη, με σκούρες ρόγες. Ήρθε ντυμένη στα λευκά με ένα παλτό/φόρεμα και απο κάτω επίσης λευκά στιλάτα εσώρουχα. Η συνεννόηση γίνεται στα αγγλικά, εκτός αν μιλάτε ισπανικά. Όχι ότι τα αγγλικά της είναι καλά, αλλά θα καταλάβει τι θέλετε. Εκτός αν έχετε σκοπό να αναλύσετε τις γεωπολιτικές εξελίξεις, τότε μάλλον δεν σας κάνει. Καθαρή, ζήτησε να με πλύνει μόνη της παρόλο που μόλις πριν είχα κάνει ντουζ. Περιποιητική θα έλεγα, ακολουθούσε τους ρυθμούς και τις προτιμήσεις μου. Δεν χρειάστηκε υποδείξεις στην πίπα, το έκανε πολύ καλά θα έλεγα, με εναλλαγές στους ρυθμούς και βαθιά κλπ.Απο στάσεις την πήρα ιεραποστολικά και στα 4, Καλά βογγητά, την έχυσα πάνω στα κωλομέρια, μετά απο τα 4. Ανασηκώθηκε μάλιστα ώστε να μην πάει μέσα στις τρυπούλες της (και καλά κάνει). Μετά φυσικά τα απαραίτητα ντουζ, μου πρότεινε λίγο μασάζ και δέχτηκα. Για μη-μασατζού μια χαρά θα έλεγα. (δεν έχω όμως ιδιαίτερες ως καθόλου απαιτήσεις στο θέμα αυτό). Ακολούθησε πίπα, 69 και ξανά στα 4. Φιλιά, χαδάκια κλπ άφθονα. Δε νομίζω να μασάει αν την πάτε σε PSE ρυθμούς, μου αρέσει και μένα αυτό απλά την πήγα σχετικά χαλαρά λόγω συσσωρευμένης κούρασης τον τελευταίο καιρό. Συνολικά, πολύ καλά πήγε μπορώ να πω. Ευχαριστώ το φόρουμ για το δωράκι.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks